Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!

Megérkezett a telefonhoz a fólia. Ilyet rendeltem, felrakni könnyű volt, nem volt buborékos. De! Anynira fényes a felülete, hogy már bántja a szemem. Valaki próbálta már ezt a típust? Más: Pontok látszódnak fénynél. Használat közben nem zavaró, gondolom az érintést érzékelést javíthatja.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#652) Jocó89 válasza sharp4 (#651) üzenetére


Jocó89
csendes tag

Hát pont nem a legjobb minőségűt vetted, ennek elég tré ez a tükrözödő teteje. De azt hiszem pont neked linkeltem annó a jó minőségű fóliát. Az nem ilyen, észre se venni rajt.
https://m.prohardver.hu/tema/re_huawei_p20_ez_is_ketkezes_lett/hsz_438-438.html

[ Szerkesztve ]

(#653) istnag


istnag
addikt

Sziasztok,

Fontos lenne tudnom, hogy külső merevlemezt kezel-e? Vagy csak pendrive-t ?
Köszönöm :R

(#654) punky10 válasza istnag (#653) üzenetére


punky10
addikt

Külső táposat biztos kezel,de ha hazaérek,megnézhetem,hogy a tápot biztosítja-e.De meglepődnék,ha nem...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#655) istnag válasza punky10 (#654) üzenetére


istnag
addikt

:R

(#656) sharp4 válasza Jocó89 (#652) üzenetére


sharp4
őstag

Igen, de enyniért elvből nem veszek fóliát :D ezt úgy rendeltem. Eddig is ezt csináltam, eddig enm volt velük baj. Miért ilyen tükröződőre csinálják ezekt?!

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#657) taz1 válasza istnag (#653) üzenetére


taz1
csendes tag

Kezel. Rádugtam a 2.5" külső Hdd-t és minden gond nélkül ment vele, arra készítettem a biztonsági mentést, mikor a laptoppal nem akarta megcsinálni.

(#658) Jocó89 válasza sharp4 (#656) üzenetére


Jocó89
csendes tag

Mert sok köze nincs a normális edzett üveghez.

(#659) istnag válasza taz1 (#657) üzenetére


istnag
addikt

Köszönöm.

(#660) sharp4 válasza Jocó89 (#658) üzenetére


sharp4
őstag

Eddig is kintről vettem a fóliákat, és sokat védtek. Nem hinném, hogy probléma lenne velük.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#661) Jocó89 válasza sharp4 (#660) üzenetére


Jocó89
csendes tag

Probléma nincs velük, csak egy normális edzett üveghez képest szarrabul véd, nekem annó s6on volt 2alkalommal ilyen, 2kisebb ütődés után repedt is. Érdemes kiadni azt a pluszt a normális edzett üvegért hidd el.

(#662) sharp4 válasza Jocó89 (#661) üzenetére


sharp4
őstag

Ebben nem értünk egyet. Azért, mert vmit drágábban adnak, meg nem jelenti azt is hogy jobb. Sok bolt ugyanonnan, Kínából szerzi be ezeket és adja 10x áron. Ettől még nem fog jobban védeni. Nekem max a karcok miatt kell rá a védelem. Kötöttem rá biztosítást, ha ázna, repedne a kijelzo.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#663) Jocó89 válasza sharp4 (#662) üzenetére


Jocó89
csendes tag

Van benn igazság.
Jártam már ugy hogy vettem itthon üveget és kinából ugyan azt kaptam fillerekért. DE!
Ez bizony forditva is igaz, körültekintően kell vásárolni. Én már lassan 2éve csak egy boltból veszem az üveget és mobil cuccokat, mivel kiismertem a boltot, igen elkérik az árát, de cserébe nem kinai vackokat kapok. Minőségi tokok és üvegeket kaptam tőlük, amit nem kinában dobtak össze.
És hidd el hogy jobban fog védeni, 2 különböző üveg minőségről beszélünk. De ezt csak kemény helyzetben fogod te is tapasztalni,hogy például ugyan annál az ütésnél amig az egyik reped, addig a másiknál a telefon is sérül. Persze mindenki onnan vásárol annyiért amennyiért akar. Ez csak tanács volt.

[ Szerkesztve ]

(#664) sharp4 válasza Jocó89 (#663) üzenetére


sharp4
őstag

Tapasztaltam. Spiegen sem a legjobb. Volt már. Tokjaik megérik az árukat. Azok védenek. Most voltam a MOM parkban, 3500 Ft-ot akartak elkérni egy edzett üveg fóliáért, aminek még csomagolása sem volt. Ott is hagytam a gyereket. Vicc! Akkor már inkább a Spiegen 3000-ért. Holnap futóversenyig rajt lesz még ez a fólia, mert tokban dörzsölődik a kijelző, aztan le is veszem róla. Amíg nem jön meg a másik csak nem lesz rajta karc. Korábban mindig sikerült normális fóliákat vennem, de most vhogy belenyúltam.
Folyékony fóliákat próbálta vki? Wowfixit például?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#665) Doblós


Doblós
aktív tag

Sziasztok!

Pár napja vagyok P20 tulaj,atom a teló.Egy olyan kérdésem lenne,hogy az ikonoknál(sms,e-mail)
hol lehet bekapcsolni,hogy mutassa,hogy olvasatlan sms-em,e-mail-em van?Arra gondolok,amikor a kis boríték jobb felső sarkában ott van a "bogyó"?Egyszer felkínálta,hogy beállíthassam,de ha megégetnek,sem tudom,hogy hol volt.

[ Szerkesztve ]

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#666) Jocó89 válasza sharp4 (#664) üzenetére


Jocó89
csendes tag

Folyékony üvegfólia. Sokan azt mondják karcok ellen jó, sakan pedig azt hogy az ellen se. Törés ellen nem nyújt védelmet az tuti! Én nem raknám a telefonomra biztos.

(#667) punky10 válasza Doblós (#665) üzenetére


punky10
addikt

Beállítások/alkalmazások és értesítések/értesítések kezelése/jobb felső sarokban 3 pötty/jelvények.
Csak azért,nehogy megégj... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#668) Doblós válasza punky10 (#667) üzenetére


Doblós
aktív tag

Köszi,megtaláltam.Esetleg a pöttyök színeit nem lehet változtatni?

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#669) punky10 válasza Doblós (#668) üzenetére


punky10
addikt

Arra nem találtam semmit.Nem mondom,hogy nem lehet,de nem tudom a módját.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#670) Lacesz88


Lacesz88
tag

Látom szépen kialakult a merüléssel kapcsolatos téma itt. Én kicsit kísérleteztem a telefonnal és leírom a tapasztalataimat.

A tesztelésekkel én arra jutottam, hogy a wifi okozza ezt az anomáliát, és mivel mikor megvettem is használtam a wifit, de akkor ez nem okozott gondot így én személy szerint ezt a frissítések számlájára írom.

Tehát kb ugyanazon szintű használat során a következő történt nálam:

wifivel 100% töltöttségről 24 óra alatt 50%-ra vitte a telefont, a második 24 órát már nem bírta ki és kb 18 óra után 15 %-nál a töltőre dugtam.

Majd ezt követően kikapcsoltam a wifit és csak mobilnettel használtam a telefont: Ekkor 100 %-ról 24 óra után 72%-on volt a telefon, 48 óra után 35%-on és 20 %-nál tettem a töltőre 58 óra üzemidőnél.

Azt gondolom azért ez jelentős különbség.

Éjszakai merülés wifivel 10-15 %, wifi nélkül pedig a vásárlás idején megszokott 3-4%-ot hozta.

Nem akarom én sem feszegetni a témát, úgy látom vannak még itt akiket szintén zavar a telefonnal kapcsolatban ez a dolog, ha nekik is hasonló okozza a problémát akkor remélem segítettem.

Ha tényleg másnál is ez a gond remélhetőleg jön egy olyan frissítés ahol majd megtanítják neki, hogy ez nem jó és ne csinálja tovább :D

Így én most arra álltam rá, hogy amikor lerakom a telefont akkor a wifit is kikapcsolom.

[ Szerkesztve ]

(#671) Pjotr válasza sharp4 (#651) üzenetére


Pjotr
senior tag

Hello. Ez egy szar. Napfénynél nem látszik rendesen, a széle gyorsan törik, nem érzékel eléggé, stb. Felejtős.

(#672) sharp4 válasza Pjotr (#671) üzenetére


sharp4
őstag

Úgy, ahogy mondod :) megy is a kukába. Zavarja a szemem.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#673) Pjotr válasza Lacesz88 (#670) üzenetére


Pjotr
senior tag

Bocs, de mire jó ez az amperbasz@s? Mobil akku és nincs probléma. Annyira függ attól ki hogy és mit használ a telefonon. Jól merül, sokáig bírja, gyorsan töltődik. Egy Nokia 830 vagy P8 Lite-hoz hasonlítsátok. Fényév.

(#675) Pompi válasza Lacesz88 (#670) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"wifivel 100% töltöttségről 24 óra alatt 50%-ra vitte a telefont, a második 24 órát már nem bírta ki és kb 18 óra után 15 %-nál a töltőre dugtam."

Nekem a hétvégén 1 nap 6 óra alatt 51%-ra merült le a telefon bekapcsolt wifivel (5G), 2,5 óra képernyő idővel. Igaz nem próbáltam csak mobilnettel, de szerintem ez azért nem rossz - persze látom, hogy többen küzdötök vele, de nehéz összehasonlítani a különböző felhasználási helyzeteket, ezért ez is inkább csak egy kis adalék infó.

Feel Good Inc.

(#676) MittuDomain_ válasza Pompi (#675) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Én is paragép voltam, de talán most bírja a legjobban (eddig 8-10 ciklus került bele maximum), hiába nyomkodom, nem akar merülni, és az éjjeli merülés is 3-6%.

Az első egy-két töltésnél még elégedetlen voltam.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#677) istnag válasza Lacesz88 (#670) üzenetére


istnag
addikt

Remélem a Google Fotók szinkronizálás nincs beállítva.... mert az pl pont wifin kezdi el feltölteni a képeket, amíg a rendszer ki nem lövi. Többek között ilyenekbol lehet különbség, ezért nem mérvadó kinek mikor mennyire merül.

(#678) krokk válasza Jocó89 (#652) üzenetére


krokk
senior tag

Na én is betársulok a P20 as táborba :)
Tegnap átvettem és mostanra nagyon megszerettem a készüléket (már amennyit tudtam eddig használni :) ).

A fólia ötletet köszi, épp akciósak is ezek a fóliák.

Egy tipp ha valaki a linken lévőt veszi, kérjétek az 500ft-os helyszíni felapplikálást. Eddig mindig megcsináltam magam, nem is volt probléma, most nem tudom miért de igent mondtam rá. Ez volt a szerencsém, mert hibás volt az üveg, ami felhelyezéskor derült ki. Hoztak egy másikat és az már tökéletesen ráment.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#679) sharp4 válasza krokk (#678) üzenetére


sharp4
őstag

Én is tegnap meg ettem a Spiegent. Fel is rakattam pont emiatt :)

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#680) pilu85


pilu85
őstag

Hali. Érdekelne hogy bontatlanul 2 év garral megér ez a teló 125öt?

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#681) punky10 válasza pilu85 (#680) üzenetére


punky10
addikt

Szerintem igen.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#682) amargo válasza pilu85 (#680) üzenetére


amargo
addikt

Áfa-s árral?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#683) sharp4 válasza pilu85 (#680) üzenetére


sharp4
őstag

Simán, vedd meg.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#684) joker1220


joker1220
őstag

Akku merüléssel kapcsolatban nálam tegnap este 11 kor 17% volt a töltöttség, Wifi, Mobilnet kikapcsolva, összes alkalmazás bezárva, energiatakarékos üzemmód bekapcsolva. Letettem a telefont, mire reggel 6 kor néztem hogy teljesen lemerült és kikapcsolt.. 2 hónapos sincs még..

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#685) Pompi válasza joker1220 (#684) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Attól függetlenül, hogy nem oké, hogy 17%-ról lemerült, az akkukímélés érdekében nem annyira egészséges 17%-on otthagyni a telefont.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Az akkuról egy kis szösszenet. Nekem nem volt még olyan telefonom a P20 előtt ami ilyen jól bírta volna. Nem akarok extrém SOTokat elérni, nem erre hajtok. Be van állítva két IMAP fiók, egy Exchange és a GMail (mindegyik push), fent a Facebook, Instagram, 6 különböző chat, felhő alapú ip kamera megfigyelő app a háttérben, Chrome böngészés, kis játék néha, Waze, Spotify csak a teljesség igénye nélkül, hogy látszódjon, hogy nem a polcon tartom a telefont, hanem valóban használom is. A képernyő idő 2-3 óra között szokott lenni.
A telefont reggel töltöm - nem hagyom éjszakára töltőn - amikor reggel felébredek akkor feldugom (nem gyorstöltő) és így 1-1.5 órát töltöm, ha nem megy fel 100%-ra, akkor a melóba menet még a kocsiban töltöm Waze közben, tehát 8-9 óra körül meg van a 100% közeli állapot, ebből indulok ki. Késő estére merül le 40-60% környékére általában, nem szoktam figyelni ebből reggelre mi lesz, felébredek megy a töltőre és kezdődik minden előröl. Simán úgy indulok el reggel, hogy egy húzós napot is ki fog bírni a telefon - és nekem ez már oké, ilyen eddig nem volt az utóbbi években (S6-S7-S8).

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#686) mugencivic válasza joker1220 (#684) üzenetére


mugencivic
tag

Valami nagyon nem kerek ott.

Tegnap este 99%-on raktam le, ma reggel 97%-on volt, ez olyan 6 órának felel meg.

(#687) Jocó89


Jocó89
csendes tag

Jaja, 2-3%-ot esik nekem is reggelre, többet nem. Amúgy 17%ig még nem hagytam lemerülni, az enyém is 2hónapos, 25-30%nál megy töltőre.

[ Szerkesztve ]

(#688) punky10


punky10
addikt

Nekem eddig kb 10% volt az,ami legnagyobbat ment le egy éjszaka.Szerintem akkor továbbította az anyagot,amit összeszedett rólam... ;] Azóta óvatosabb,akkor köp,mikor használom,így nem feltünő... :D
De viccet félretéve,hogy a qrva nénikéjébe tudja azt a fogyasztást hozni navigáció közben,mint éjszaka,amikor a kutya sem piszkálja... :U
Addig viszont nem érdekel,amíg kibír egy napot,bármilyen húzós is...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#689) krokk


krokk
senior tag

Akksihoz: az enyém az este 2%-ot ment le 8 óra alatt. 2 kártya, wifi - on, mobiladat -on (bár gondolom ez a wifi mellett nem eszik sokat), meg jópár app feltepítve, de asszem az FB eszi a legtöbbet. Mondjuk még csak 2 napos nem 2 hónapos.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#690) joker1220


joker1220
őstag

Sziasztok! Én sem szoktam megvárni hogy magától lemerüljön és töltőn sem hagyom éjszakára. Éppen azért is voltam vele úgy hogy 17% kibírja reggelig aztán majd feltöltöm mivel eddig az volt a tapasztalat hogy 3-4 % ot merült éjjel így abból indultam ki hogy kibírja. Sajna nem jött be. Csak nem értem hogy miért.. Ahogy írtam mindent kikapcsoltam/bezártam és mégis.. Általában 3-4% merül éjjel de volt már hogy 10-12 t is leesett reggelre. Pedig ugyanazok az appok vannak fent, nem játszok a telefonon vagy ilyesmi.. Nekem az előző telefonom egy Mi A1 volt, azzal 6-7 óra kijelzőidő általában megvolt. 2,5-3,5 napig ment egy töltéssel használattól függően.. Nyilván olcsóbb/gyengébb teló, egyébként 3 hónapig volt és azért mert az előtte használt Honor 7 esem 2 hétig fagyott meg újraindulgatott egy google play szolgáltatások hiba miatt.. Az is röhögve kibírt 2 napot..

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#691) Hieronymus válasza joker1220 (#690) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Számomra úgy tűnik hogy 20% alatt már kritikusan alacsonyak tartja a gyártó, az energiaszintet.
Gyors töltés nincs, a töltés animációja piros, a zöld helyett.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#692) joker1220 válasza Hieronymus (#691) üzenetére


joker1220
őstag

Még az jutott eszembe hogy esetleg a mobilhálózat miatt van, panelban lakom, ezért a térerőt eléggé leárnyékolja a vasbeton, simán lehet hogy hogy azért merül ennyit. Megpróbálom repülő módba tenni ma éjjel és kíváncsi leszek hogy mennyit fog merülni reggelig. Üdv

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#693) Lacesz88 válasza Pjotr (#673) üzenetére


Lacesz88
tag

(#673) Pjotr: Semmire. Viszont 2 hónapja megvan a telefon, általánosságban elmondható ugyanarra használom, ugyanúgy, nem került fel rá semmi új dolog, plusz alkalmazás és akármi más. Be vagyok állva ezzel a használattal 2 és fél napos üzemidőre. Majd mikor egyszer csak ugyanezzel a használattal azt veszem észre, hogy jó esetben másfél napot ha kibír a telefon akkor ott valami nem oké. És erre nem az a megoldás hogy a zsebembe vágok egy kábelt és még egy plusz töltőt, hogy feltölthessem bárhol és bármikor.

(#675) Pompi: Bizton merem állítani, hogy ha a telefon az én felhasználási módommal nem bírja ki másfél napig akkor az másnál 1-et sem bír ki csakis azért merem mondani a számadataimat. Tényleg keveset használom, a nap 8-10 órájában munkámból kifolyólag gép előtt ülök ahol elérek mindent a neten, így megoldom ott a dolgaimat nem a telefont használom erre. Kb csak akkor amikor nem vagyok gépközelben, de ez délutáni/esti órákban rövid időszakok csak.

(#677) istnag: nincs bekapcsolva semmi ilyesmi, elindítottam most és annyira nem használom ezt a funkciót, hogy még semmilyen engedély nincs hozzáadva az alkalmazáshoz, most indítottam el először.

Eleinte nálam is olyan merülések voltak megfigyelhetők mint itt sokatoknak, de jelenleg nem ez van, hanem az amit a másik tábor is ír. A leggázabb ebből amikor múltkor én is letettem éjszakára 30 %-nál a telefont mondván hogy nem lehet gond majd reggel feltöltöm és reggel kikapcsolva vettem a kezembe. Azt gondolom bármi is legyen bekapcsolva bármi is fusson a háttérben ilyen azért nem igen történhetne.

Én a wifire gyanakszok továbbra is. Már csak azért is, mert a céges telefonom egy Y6 2018, ami ugyanígy viselkedik a frissítéseket követően.

Ezek következtében most már kikapcsolom a wifit és csak amikor tudom, hogy hosszabb ideig használom a netet akkor kapcsolom be. Viszont ezzel a felhasználási móddal éppen most tartok egy töltéssel 72 óránál és a telefon 40%-on van jelenleg!!! Csak hogy jót is mondjak :) Nem várnám el, hogy ezt tudja de azért ha összehasonlítjuk wifivel mit bír igen komoly a különbség. Egyébként szeretem a telefont és jó telefonnak tartom. Remélhetőleg jön majd egy olyan frissítés is ami ezt a problémát orvosolja, mert eléggé zavaró a jelenség.

[ Szerkesztve ]

(#694) joker1220


joker1220
őstag

Sziasztok! Úgy tűnik hogy megoldódott a dolog, mindent ugyanúgy csináltam ahogy fentebb írtam, csak most bekapcsoltam a repülő üzemmódot is, a teló így 2% -ot merült ugyanannyi idő alatt mint előző nap amikor 17% ot merült. Ezek szerint a mobilhálózat miatt merül mert gyenge a jel és gondolom ilyenkor max teljesítményen megy az adó-vevő :) Üdv

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#695) MittuDomain_ válasza joker1220 (#694) üzenetére


MittuDomain_
őstag

:K
Szerintem is igazad van.
Nekem tegnapelőtt kapcsolt ki megint reggelre (este 21%on tettem le), de már be sem írtam ide, mert sokan úgy gondolják spam-elni járok ide.
Mindegy, szóval napközben írtad a flight mode ötletet, hát uccu neki: 79ről 77re merült.

Mondjuk ahogy látom, annyira nem egyedi eset, hogy lehet, fel kéne venni a kapcsolatot a Huawei supportal? Ha egymást feltüzeljük, lehet ez lesz, én minden esetre megvárnám a pitét, úgyis jönnie kéne már, hátha javít a dolgon.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#696) Skimaster válasza joker1220 (#694) üzenetére


Skimaster
senior tag

Én tegnap éjfélkor levettem a töltőről, repülősben tettem(mindig így van éjjel) és most reggel 7.15-kor ugyan úgy 100%-on van. :C

(#697) joker1220 válasza MittuDomain_ (#695) üzenetére


joker1220
őstag

Szerintem ez nem gyártóspecifikus dolog, az előző telefonom is sokkal jobban merült amikor olyan helyen voltam ahol gyenge volt a térerő mert rossz volt a lefedettség,vagy valami nagyon leárnyékolta :)

#Skimaster

Igen, ez így tök jó, csak annyi bibi van hogy nem tudnak hívni akkor ha repülő módban van :)

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#698) MittuDomain_ válasza joker1220 (#697) üzenetére


MittuDomain_
őstag

A gyártóspecifikus részével nem értek egyet: van/volt a háztartásban Nokia, HTC, LG, Samsung, BlackBerry, másik Huawei, Siemens... és egyiknél sem tapasztaltam ilyet. Ez ráadásul dual SIM, sokkal erősebb antennái kellene legyenek. (1 SIM-el használom)

Mindegy is, meglátom, mi lesz a hosszú távú tapasztalat a repülő móddal.
A kollégám P9 akksiját cserélik garanciában: mivel beépített alkatrész, erre is vonatkozik a 3év.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#699) Pompi válasza Lacesz88 (#693) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Eleinte nálam is olyan merülések voltak megfigyelhetők mint itt sokatoknak, de jelenleg nem ez van, hanem az amit a másik tábor is ír."

Én április közepe óta használom, azaz immáron több, mint 5 hónapja. Nem vettem észre különbségez az eleinte és a mostani fogyasztás között.

Google szolgáltatások hogy állnak azoknál akiknek merül? Az szokott ilyesmiket okozni, de az se gyártó specifikus.

Amúgy ahány telefonom volt, annyi topikban folyt gyakorlatilag ugyanez a téma, volt akinek jobban merült a telefon volt akinek kevésbé. Ha két telefonon csinálnád takkra ugyan azokat a dolgokat akkor talán kiderülne valami, de hát az kb. kivitelezhetetlen.

Feel Good Inc.

(#700) sharp4 válasza Pompi (#699) üzenetére


sharp4
őstag

Nem lehetne megkérni a tisztelt topik lakókat, hogy hagyjuk már az éjjeli merülés témát? Kezd unalmas lenni.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.