Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) ollie válasza Vikooo (#147) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez fura, mert pont, hogy rossz fényviszonyok mellett van szükség OIS-re.

***

(#152) Vikooo válasza ollie (#151) üzenetére


Vikooo
addikt

Igen de ez is érdekes, hogy jó fényviszonyok között nem volt engedélyezve P10 -nel csak Oreo utan.
Akkor is jól jön néha.

(#153) ztoldy


ztoldy
senior tag

Sziasztok!

Van esetleg valaki, aki HTC U11-ről váltott?

P20 és U11 közül választanék, de nem tudtam még dönteni. Ha kamerát nézem, akkor talán az U11 :F

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#154) Piatkó


Piatkó
csendes tag

sziasztok az alkalmazás hangokat hogy lehet modositani? a gmailra rá jöttem de jó pár alkalmazásnál nem ajálja fel a hang modositást, idáig P10 LITE -m volt azon lehetet az sms hangot is modositani és az ertsités hangot is . Igy minden értesitést egyedivé birtam szabni! de a P20 ki fog rajtam :) igy nem tudom hogy smst kaptam vagy rendszer üzenetet vagy épp twiter üzit.

(#155) funkmester


funkmester
aktív tag

:DDD

(#156) taz1 válasza Piatkó (#154) üzenetére


taz1
csendes tag

Nagyon úgy tűnik, h nem lehet, úgy tűnik, a Huawei szerint ez nem olyan fontos feature így azt hiszem az új emuiban már nem lehet külön állítani az értesítő hangokat. Én az alkalmazásokban állítottam be egyéni hangokat, mondjuk a Google féle üzenetküldőben pont nem lehet, de minden másban sikerült ez kicsit pepecselős, de ez van 😀

(#157) Pompi válasza taz1 (#156) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

És ennek mi köze van a Huaweihez? Adott egy rendszer értesítési hang, default ez a hangja sok appnak. Ezek után apponként állíthatsz értesítési hangot, már amelyik app ezt támogatja. Az SMS kezelő program épp nem. De az nem Huawei alkalmazás, hanem Google. Használj másik SMS appot ;)

Feel Good Inc.

(#158) taz1 válasza Pompi (#157) üzenetére


taz1
csendes tag

Az a köze a Huaweihez, hogy míg ezt a P9esen emui 5el meg lehetett oldani egyszerűen rendszerszinten, mint ahogy a kollega is írta fentebb, addig most már minden alkalmazásban külön kell ezt megtenni. Ugyanezt írtam én is, és engem pont nem zavar én, mivel így állítottam be én is és csak Piatkónak írtam segitsegképp, mivel az ő kérdése pont erre irányult. Az, h ez most az oreo vagy az új emui miatt van így nem tudom, de ez nem változtat a tényen, hogy amíg eddig ezt a rendszerbeállítások közt könnyen meg lehetett oldani addig most minden appban külön kell beállítani. Ennyi köze van 😀

(#159) Pompi válasza taz1 (#158) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A P9 még nem a Google Messengert használta. De mondom, fel kell tenni másik sms appot.

Feel Good Inc.

(#160) Piatkó válasza Pompi (#159) üzenetére


Piatkó
csendes tag

A viber és a twitter hangot se lehet állítani :( legalább is nekem nem sikerült.

(#161) taz1 válasza Pompi (#159) üzenetére


taz1
csendes tag

Igen ezt tudom, de én p9en is Google messengert használtam és ott még lehetett állítani az értesítési hangot, meg is lepődtem, és direkt meg is néztem, mikor még a p9 is nálam volt. De mondom nem zavar, beállítottam egyesével, mindössze a fenti kérdésre válaszoltam Piatkónak, hogy eddig lehetett, most meg már nem ;)

(#162) Piatkó válasza taz1 (#161) üzenetére


Piatkó
csendes tag

P10 Lite- n nekem is lehetett azért csodálkoztam hogy ebben meg kimaradt ez a funkció

(#163) Mono25


Mono25
csendes tag

Ma kaptam rá egy 561 MB-s frissítést. 120-as végű. Azt írja áprilisi biztonsági frissítés, phone clone és mms-t javítja, továbbá optimalizálja a két kártyás beállítások felhasználói felületét.

(#164) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Problémák a frissítéssel.

Én sikeresen lefrissítettem tegnap :DDD Mondjuk eddig nem volt probléma szerencsére, a helymegosztást meg nem használom.

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#165) Dimond G


Dimond G
senior tag

Aryon87 kérte hogy véleményezzem, saját tapasztalataim szerint a P20-at:

Maga a készülék nagyon kézre áll, pedig nekem kis kezem van!
Ami nagyon tetszett, fóliázott és a csomagban van tok, 3.5 jack-re való átalakító.
Ezeket nem kell megvenni!
A fülest nem próbáltam, mert az átalakítót használva az S8+ fülesét használom!

Sajnos a kijelző nem amoled! Na ezt most elnézzük a Huawei-nek! :DDD

Nincs SD! Na ez érdekessé tette számomra a dolgot, mivel nem volt még olyan telóm, amiben ne lett volna!
Személy szerint ezért sem használtam a teló memóriáját és a biztonsági mentés miatt mindenem megvolt!
Itt a 128GB-al nagyot szakítottak! Jó hogy nem fukarkodtak vele!
Átköltözés másik androidos telóról meg nagyon jó és hasznos dolog volt! Főleg, hogy az SD kártyán lévő dolgokat is átviszi! Nagyon nem is rejti el amikor megkeresem ezeket a cuccokat. (Huawei mappa)
Innen már csak annyi dolgom volt, hogy összekötöm a gépemmel a telót, majd megkeresve a mappáimat, kivágással átraktam a célmappába!

A 8.1 frissítve lett az áprilisi biztonsági frissítésre. Olvastam a fellelhető hibákról, de én nem tapasztaltam kirívó dolgot, anomáliát!
Maga a rendszer gyors és elég jól formázható! Talán még egy kicsit jobban is mint az S8+-om! Bár azon is Oreo rendszer fut!

A hangszóró! Nos nem sztereó. Engem nem zavar, de valóban gyatra a hangzása!
Aksi! Nos én péntek óta használom! Péntek este csurig feltöltöttem, jól is tartotta a 100%-ot, pedig még lerakás előtt használtam is! Szombat reggelre 2-3% ment le, de azt hiszem ez normális!
Szombaton utaztunk Keszthelyre, autóval, utasként! Nos, volt GPS, adatháló, bluetooth. Nap közben fotóztam és osztottam is meg! Facebook (nem az eredeti) Messenger (eredeti).
Nap végére, kb este 7 fele raktam rá a töltőre 34%-nál! Szóval jól teljesített az aksi!

Fotózás!
Nos, elég pozitívan vettem a kezembe, hogy majd most lepipáljuk az S8+ képeket! Hát nem!!!! :Y :O :O :O
Beállítottam mindent! Az első benyomásom az volt, amit tartok is, hogy túl húzza a vörös (piros) és a zöld színt! Az MI meg elmossa a kontúrokat! Néha olyan érzésem van, hogy minél több fényt kap a lencse, annál mosottabbak, telítettebbek a színek és ezt nem kellőképpen szabályozza!

Szóval kikapcsoltam az MI-t és tovább fotóztam!
Az eredmény jobb lett! Jobbak lettek a képek és a sok fényt is jól kezelte! A telítettséget is jól mérte fel!
A zár rekeszideje bámulatosan jó! Ami meg külön tetszik benne, hogy van benne képstabilizátor, ami szeles időben, mozgás közben jól jött! Ezt nagyon díjaztam! :C
Nagyítás! Ez is tetszett! Nem szúrták el! Csináltam hazafele a buszon egy olyan képet, ahol a busz hátulján ültem, onnan fotóztam az esős utat és a sofőr is látszott a visszapillantó tükörben! Ez 5x-ös nagyítással készült! Belenagyítva a kész képbe, csak a visszapillantóban látszódó sofőr volt némileg pixeles!
Összegezve!
Ha kikapcsolom az MI-it, jobb képeket lehet vele csinálni (automatával), de az S8+-al némileg jobbat! (Ez persze függ sok dologtól)
Éjszakai képet nem csináltam! Mondjuk az S8+-nak nagyon jó!
Most, hogy több nap telt el és kezdem megszokni a P20-at, már egyre kevésbé gondolok rá, hogy eladom! :DD

Ez a led jelzés zavar... na meg, hogy a zárképernyőn lévő értesítések, nem lesznek kisebbek, attól, hogy milyen betűméretet használok, pl mondjuk direkt kicsit! :DD :))

Most ennyi a véleményem a telóról!

MI-val készült kép:

MI kép

MI nélkül:

MI nélkül

(#166) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Valaki találkozott olyannal, hogy a Gmail widgete nem szinkronizál megfelelően? Már 2-szer is előfordult, hogy egyik nap random abbahagyta a szinkronizálást és nem mutatta az újabb emaileket. Aztán újra kiraktam a widgetet és minden megoldódott.

Másik: viszonylag sokszor szoktam a google asszisztensével (nagyon jópofa :D ) eseményeket beállíttatni és amikor kérdezi, hogy elmentse-e, megkérdezi, hogy melyik appal. Itt 2 van, a huawei saját naptár appja és a google sajátja. Mindig a huawei-ét választom ki, el is menti az eseményt, viszont az emlékeztetőt 15 perccel az esemény előttre állítja, pedig a huawei naptárjában be van állítva, hogy defaulton 2 nappal előtte emlékeztessen. A google appjában erre nem találtam lehetőséget. Valakinek van valami tippje, hogy hogyan lehetne megoldani, hogy amikor beállíttatom az asszisztenssel, akkor is 2 órára defaultoljon az emlékeztető?

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#167) Skimaster


Skimaster
senior tag

Nekem az tetszik benne,hogy méretre kisebb,mint az előző 5.5-ös telcsim és nagyobb a kijelző.

(#168) Dimond G


Dimond G
senior tag

Nektek van LED kijelzés, ha G-mail jön?
Nekem csak a Messenger-t jelzi ki! :O

(#169) Krisz1000 válasza NoMagix (#113) üzenetére


Krisz1000
tag

most néztem kib... drága ez a telefon. nagyon túl van árazva.

140-150-et érne max szerintem. most jött ki az OP6... 520 euro. nem kérdés h az egy lényegesen jobb telefon.

ezek szerint huawei is megszünt jó ár érték arányu telefon lenni, megy a hülye samsung után, h toljunk fel mindent a szifon árakhoz? azért az szép lesz ha pár év mulva az androidos telefonok is annyiba fognak kerülni mint az iOS...

meg 17 éves kis pinának 200x ezer forintos telefont, tényleg azért... eleve nem is értem h BÁRKINEK mi a fnak 200e feletti telefon (kivéve ha azon dolgozik, utazik, elszámolja a cég, stb)

(#170) DokiBaxxi válasza Dimond G (#168) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Nekem volt ilyen problémám, ha kicsit visszakeresel megtalálod biztosan. Valakinek itt a topikon belül van jelzés, nekem (és ezek szerint neked) nincs. Nem tudom mitől lehet. :F

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#171) Skimaster válasza Krisz1000 (#169) üzenetére


Skimaster
senior tag

Igen Kb. annyit ér szerintem is!Én most veszem 145-ért múlt pénteken vették szolgáltatónál,független,hibátlan.Nekem full munkaeszköz a telefon!Remélem beválik. P10 Pluszt váltok!

(#172) Pompi válasza Krisz1000 (#169) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

No offense, nálam az OP6 a mérete miatt eleve kiesik, de kíváncsi lennék, hogy szerinted, miért lényegesen jobb az?

Ha a száraz specifikációkat nézem, akkor oké, ebben "csak" 4GB memória van. Soc benchmarkokat nem néztem, lehet a Spani gyorsabb, de a Kirin 970 is bőven elég szerintem mindenre jelenleg. Jack dugó? Amoled (szerintem ez ízlés kérdése)? Vagy mitől lesz az lényegesen jobb? A kamerájáról pl. még kb. semmit nem tudni...

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#173) Krisz1000 válasza Pompi (#172) üzenetére


Krisz1000
tag

designer/niche külseje van, majdnem tiszta androiddal, kvázi google pixel érzésed van
menőbb, cuccosabb, jobb.
hardverben legalább annyit tud, bár én azt pont nem néztem annyira, mivel játékok nem érdeklnek
annál inkább hogy munka/appok között pl villámgyorsan váltson, indítson és ebben már az 5T is nagyon jó volt.

meg kell nézni a videókat, szélvészgyorsan indit, vált a telefon, szinte már már irreális, gyanús
tegnap hosszan próbálgattam egy p20-at, egyáltalán nem volt ENNYIRE gyors. bár nem rossz teló, egyszerűen csak túlárazott.

ezen kivül az UI elég gagyi, kinai, látszik h kinai szemeknek lett tervezve, európai szemmel egyáltalán nem néz ki jól, nem "cuccos", mint egy tiszta android. röhejes h minden gyártó vmi balf.. saját uit erőltet, holott a tiszta android gyönyörű és gyorsan működik.

140ért bármikor bevállalnám. hiszen relative szép maga a készülék, és jó kézben tartani, van egy ilyen tömör , leherekített érzése, a súlya is pont jó. (de minél előbb romolnék rá egy lineage OS-t v hasonlót)
ha 140 nél többet akarok költeni akkor nem kérdés, h 5T
190 körül meg egy vicc... sajnos ezzel azt az idióta vásárló réteget célozzák már meg, aki abból dönti el a telefonja minőségét hogy mennyit fizetett érte, miközben még a telefonja legalapvetőbb paramétereit se ismeri...

én most komolyan gondolkoztam a p20ban, egyszerűen k soknak érzek ennyi pénzt érte.

(#174) Pompi válasza Krisz1000 (#173) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Oké. Ezzel a menőbb, cuccosabb érveléssel nem tudok mit kezdeni, my fault. :R

Feel Good Inc.

(#175) Piatkó


Piatkó
csendes tag

a rejtet mappát hogy tudom elöszedni? valamelyik nap egy mappát elrejtettem és nem találom a képeket . lehet csak láma vagyok :D

(#176) Krisz1000 válasza Pompi (#174) üzenetére


Krisz1000
tag

úgy értettem, hogy a telefon értékébe mindenképp belejátszik a kinézet és a felhasználói élmény.
valószínű az eladási értékét is, bár én nem eladásra venném.

nyilván a design dijakat se azért kapják székek bútorok, stb mert a használati értékét növeli hanem azért mert jó ránézni használat közben.

szerintem az android material design és annak folytatása messze veri az összes többi UI kinézetre.
esztétikai élmény. mindig amikor a kezedbe veszed v másnak megmutatod.
ez a emui-ról v miről nem mondható el, bármennyire is korrektül néz ki maga a telefon.

(#177) Krisz1000 válasza Pompi (#174) üzenetére


Krisz1000
tag

ebben a videóban láttam amire az irottakat alapoztam
https://www.youtube.com/watch?v=Lxet1zLBTM8

(#178) Krisz1000 válasza Pompi (#174) üzenetére


Krisz1000
tag

nézd meg kb 6:38 tól hogy pörgeti az előzményeket
ezt direkt probálgattam a p20al tegnapelőtt és messze nem volt ilyen reszponziv
szóval ez a nyers android felhasználói élmény.

de mondom én nem akarok semmi rosszat mondani a p20ról ha kicsit jobb árban lenne lecsapnék rá

(#179) Pompi válasza Krisz1000 (#178) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Aha, egy 1 másodperces rész a videóban ahol pörgeti. LOL. De értem, menőbb, meg cuccosabb. Legyen így, szerintem tovább ezzel ne győzködj ;) elhiszem neked.

BTW volt Nexusom, OnePlusom, S6-S7-S8-am, használtam S9-et is, van a közelembeb OP5 is, szóval láttam én is ezt azt hidd el. Csak én nem győzködlek értelmetlen dolgokról, varázslatos dolog a választás lehetősége, válassz te is mást ;)

Mindössze csak arra akartam rávilágítani, hogy azért mert neked a pure android élmény az igényrendszered közepe, mint kiderült, attól még a OP6 nem lesz minden tekintetben de facto a lényegesen jobb telefon szerintem.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#180) Dimond G válasza Krisz1000 (#178) üzenetére


Dimond G
senior tag

Most akkor mi van?

"messze nem volt ilyen reszponziv szóval ez a nyers android felhasználói élmény"

de "ha kicsit jobb árban lenne lecsapnék rá"

Akkor most az árra miatt nem vennéd, vagy a felhasználói élmény nem győzött meg? Vagy megvennéd a P20-at, ami szerinted nem jobb, mint a másik teló, de csak azért nem teszed ezt, mert a P20 drága?

Ezt jól összehoztad cimbora! :C :R

Nem kell meggyőznöd senkit!!! :DD

Ha a másik teló jobb számodra, akkor vedd azt és menj abba a topic-ba!

Ez a P20 topic-ja!
Köszi!

(#181) Vikooo válasza Dimond G (#180) üzenetére


Vikooo
addikt

Idióta vásárlói réteg. Ezt most magunkra vegyük? 😁

[ Szerkesztve ]

(#182) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Sziasztok!

A szolgáltatói P20 (Voda) is dual SIM-es vagy ez csak a függetlenekre vonatkozik?

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#183) Pompi válasza SpongyaBob (#182) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Tudtommal csak a Telekom árul dual simeset (függetlent), a másik két szolgáltató az egykártyásat.

Feel Good Inc.

(#184) SpongyaBob válasza Pompi (#183) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Hát ennek nagyon örülök.. :( Köszi a választ.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#185) Krisz1000


Krisz1000
tag

???
a legtöbb tesztvideóban ugyanez látszik, van ahol hosszan mutatják pl elindit 10-15 alkalmazást egymás után és folyamatosan váltogat közöttük, ugyanez látszik...

csak nyilván mivel legtöbb telóra a Marquis Brownlee videóit adja ki elsőnek mint a legismertebb tech youtuber ezért gondoltam nem fogok keresgélni...

kicsit olyan érzésem van h megsértettem a becses telód és nem tudod feldolgozni ezért folyamatosan kicsavarod a mondanivalóm, az érdemi tényekre meg nem reagálsz. :C :C

hasonló hardver mellett egyértelműen rondább és lassabb UI az nem a szubjektiv kategória. semmi nem indokolja 40e különséget, a két teló legjobb esetben is pariban van.

(#186) Krisz1000 válasza Dimond G (#180) üzenetére


Krisz1000
tag

olvass mielőtt ennyit írsz!

azt irtam h a teló külseje nagyon is minőségi kifejezetten jó kézbe venni.
az ára nem tetszik és UI. lehúzza az összképet
túlárazott.

igen, korrekt áron megvenném a telót a nyers hardver miatt és mert sokkal jobb az elérhetősége, szervizhálózata itt nálunk, mint a másiknak. és ugye ez is szempont, nem?

oké, h a magyar úgy vesz telefont, h nem foglalkozik semmivel, aztán sziv a garival mert nem gondolt rá, h arra is figyelni kellett volna.

de úgy látom nagyon beletapostam a fanboy lelketekbe :C mindössze anynival h le merészeltem írni a teló hibáit. közben rájöttem h akinek bejönnek ezek az emui meg miui azoknak hiába is magyarázom, h a UI is része a felhasználói élménynek főleg ha laggel...

(#187) Mans20 válasza Krisz1000 (#186) üzenetére


Mans20
addikt

Vársz fél évet és esik az ára, szerintem egyik telefon sem éri meg kezdő áron. Nekem valószínű ez lesz mert UPC-ben nincs sok választék.

(#188) Pompi válasza Krisz1000 (#185) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ha ezt nekem szántad válasznak és én vagyok benne megszólítva, akkor kicsit próbálj már meg helyre kerülni agyban.

Egyrészt nem fogom neked bizonygatni, hogy a P20 milyen gyors készülék, mert úgy látom teljesen felesleges, és ahogy már írtam, nekem aztán tök mind1, hogy te mit gondolsz róla, kettőnk közül te vagy az aki próbálsz meggyőzni itt mindenkit valamiről, de még te se tudod, hogy miről.

Másrészt nem látok olyan érdemi tényt amire reagálnom kellett volna, a menőbb és cuccosabb témában nem tudok nyilatkozni. De nem is akarok, egy egyszerű kérdést tettem fel a legelején. Már bánom. Csak azt hittem kapok valami érdemi választ, tényleg kíváncsi lettem volna.

Nekem nincsen becses telóm, ezek használati tárgyak, én már rég kinőttem abból, hogy egyáltalán eszembe jusson egy olyan gondolat, hogy valaki megsértheti az én becses telóm, a jelek szerint viszont te nem. Felsoroltam az előző telefonjaim 6 évre visszamenőleg, ha szerinted ezek után Huawei fanboy vagyok, akkor nálad valami nem stimmel az tuti.

Jobb ha tőlem tudod meg, hogy az, hogy valami rondább az egy szubjektív kategória, még akkor is ha szerinted ez nem így van.

Szóval találd ki, hogy mi a fityfenének vagy ebben a topikban és szállj le rólam, mert így is több karaktert szántam erre, mint szerettem volna. Úgyhogy a tapsikolós szmájliaiddal együtt fáradj át egy olyan telefon topikjába ami tetszik és megfelel a pénztárcádnak. Én veled befejeztem, mert ez maximum érdemtelen trollkodás és én ehhez nem kívánok asszisztálni. Köszöntem.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#189) Dimond G válasza Pompi (#188) üzenetére


Dimond G
senior tag

Pompi! Ezt nekem szánta Krisz1000!

Bár lehet, hogy neked is, mert vélhetően beszóltál neki, ahogy én is!

(#190) Dimond G válasza Krisz1000 (#186) üzenetére


Dimond G
senior tag

Kedves Krisz1000!

Az a te legnagyobb bajod, hogy csak fél szemmel nézel és még általánosítasz!
...és mivel én nem vagyok olyan magyar, aki "úgy vesz telefont, h nem foglalkozik semmivel, aztán sziv a garival mert nem gondolt rá, h arra is figyelni kellett volna" , szóval hagyjuk is...nem az én ingem! Bár tudnám mire írtad ez...
...nem , mégsem akarom tudni!

... és mint már jeleztem neked, menj át másik topic-ba, mivel neked felteszem nem P20-ad van és érdemben sem tudsz hozzá szólni, szóval kár itt ellenfelet keresned a szócsatáidhoz! De 1000-el! :C :C :C

(#191) Skimaster


Skimaster
senior tag

Megjött a telcsi,sajnos a két kameralencse között van egy apró karc,jeleztem az eladó felé,azt mondta visszaveszi,mondtam,hogy engedjen még 5 ezret és jó lesz.Belement. Nem is értem,hogy 3 napos készüléket hogy lehet megkarcolni,de mindenki vigyázzon,mert meg lehet.
Ezen kívül jó a gép és szerintem nagyon szép képeket csinál....

(#192) punky10 válasza Krisz1000 (#186) üzenetére


punky10
addikt

Én őszintén bevallom,kb 3 hete használtam kb 4 óra hosszat stock androidot.Veled ellentétben nem idiótázom le azokat,akiknek az tetszik,de nekem már nem kellene.Az,hogy szép,az ízlés kérdése,nekem nem jön be a material dizájn,a számomra gyerekes ikonokkal,és a módosított androidok(MIUI,EMUI,Experience,ZenUI...)többrétegű beállításai is jobban bejönnek,mint a stock egyszerűsége.
Majd beszélek egy szakemberrel,mit tudok ezzel kezdeni... ;] Lehet,hogy igazad van,és csak egy velem született idiotizmus az oka...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#193) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Mától büszke tulajdonosa vagyok egy holdfénykék P20-nak :) Igaz vodás, de bízom benne, hogy idővel itt is menni fog a dualosítás, hogy ha valakinek van/lesz erre tippje az légyszi ne tartsa magában! :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#194) Pompi válasza SpongyaBob (#193) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Üdv a klubban!

De hogyan menne?! :F még a típusszám is más. Sim tray?

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#195) SpongyaBob válasza Pompi (#194) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Én arra gondoltam mint a Mate 10 pro topikban ahogy egy pár embernek sikerült :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#196) Pompi válasza SpongyaBob (#195) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem tudom miről van szó, nem követtem / követek másik Huawei topikot, csak a P20akat.

Feel Good Inc.

(#197) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Sziasztok!
Szombaton én is csatlakoztam. Egy majd' 5 éves HTC M7-et váltottam le. Hát ég és föld nyilván. Nagyon nagyon imádom, mindig azon kapom magam hogy céltalanul nyomkodom, mert jó érzés.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#198) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Egyszerű kérdésem lenne. Az Al baromságot hol lehet kikapcsolni a kamerában? Onnan tudom, hogy be van kapcsolva, hogy a vízjelen rajta van, de nem találom sehol.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#199) Pompi válasza SpongyaBob (#198) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Pedig rögtön ott van a beállításokban, MI mester néven. Kamerán belül a fogaskerék ikonra kattintva.

Feel Good Inc.

(#200) SpongyaBob válasza Pompi (#199) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Bakker :DDD

Köszi!

Szerk.: Kikapcsoltam, de úgy látszik a vízjelen akkor is ott marad :)

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.