Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Miki7712 válasza sharp4 (#700) üzenetére


Miki7712
csendes tag

Mert egyébként olyan sok hozzászólás van hogy elveszünk itt :-)

(#702) sharp4 válasza Miki7712 (#701) üzenetére


sharp4
őstag

Nem, nem azért. Már hetek óta ez a téma megy. Felesleges. Mindenki nézzen körbe a telefonján, hogy mi fogyaszt! Rendszerint user error, vagy gsm hálózati gyenge jel a próbléma!

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#703) punky10


punky10
addikt

Még annyit hozzátennék a témához,hogy most pár napja "feljöttemPestre",és bekapcsoltam a második kártyán is a mobilnetet(aktiváltam a Telekomis ingyen 3 gigát...ez itt a reklám helye...)kikapcsoltam a wifit,és 1 %-ot esett este 10 és reggel 6 között.Minden szinkronizálás és adatkapcsolat(az említett wifi kivételével)engedélyezve volt.Lehet,hogy itt jobb a térerő,a szálláson fullos,otthon kb 80%-os.A wifi viszont otthon fullos kb 3 méterre van egymástól a telefon és a router.Nálam szerintem nem az játszik.Ha nagyon zavarni fog,esetleg fektetek bele egy kis energiát,hogy utánanézzek.Most még nem érdekel...
De hogy ne csak erről az irritáló témáról legyen szó:találtem egy nagyon jó témát,ajánlom mindazoknak,akik sötét alapon fehér betűket szeretnének használni.Az eddig letöltött témák hiányosak voltak,ez a tárcsázót,telefonkönyvet SMS-kezelőt,naptárt,mindent besötétít.Kivéve a statusbárról lehúzható értesítéseket. :(( .
Nameg nem csak használni kell,hanem szerkezteni is,mert a főképernyő és az ikonok nem biztos,hogy mindenkinek tetszik.Nekem se... :)
Ja, itt van a téma...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#704) Pjotr válasza punky10 (#703) üzenetére


Pjotr
senior tag

Lehetne, hogy letrehozzatok egy amperbaszo topikot ennek? Ott kielemezhetnetek melyik adotorony mellett mennyit fogyaszt. Meg hány centire van a wifitol és a farkatok mekkora, hogy a zsebetekben mennyire árnyékol le és attól mennyivel fogyaszt többet. Agybaj... Szerintem ez nem közérdekű, hogy kinek mennyire merül hol meg mikor meg hogy. Hard reset és nem merül. Ennyi a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#705) Pjotr válasza Miki7712 (#701) üzenetére


Pjotr
senior tag

Nincs sok hozzászólás, de nincs is kedvünk oldalakat visszamenni és szemezgetni a merulos hulyesegetek között, hogy hol van értelmes és építő jellegű hozzászólás.

(#706) Pjotr válasza Lacesz88 (#693) üzenetére


Pjotr
senior tag

Volt egy haverom, imádta a Nokia 5110-et, egy hétig elment nála. Mondjuk nem értettük, mi a különbség 5 vagy 7 nap között. Mégse a sivatagba járt vele, hogy ebből baj legyen. Komolyra fordítva, mégse tűnjek bunkonak. Ezek a telefonok olyan összetett programokat és hálózati cuccokat futtatnak, lehet észre se veszed és a szolgáltatód valamit állít, máris jobban merül. Vagy jon egy biztonsági frissítés, esetleg az egyik program frissül, amit használsz és elbasztak benne valamit. Akkor mehetsz a Huawei help-hez. Sokat nem tudnak hozzátenni, max azt mondják gyári visszaállítás és arra a merulesre adnak egy gyári időt. Nem szempont ma, hogy több napot birjon, este tedd töltöre, alvás közben úgyse használod. A P20 nagyon jól merül és nagyon gyorsan tölt. Semmi gond nincs vele, 20 év mobilhasználattal mondom.

[ Szerkesztve ]

(#707) punky10 válasza Pjotr (#704) üzenetére


punky10
addikt

Kicsit vegyél visszább,mert a stílusod sokkal irritálóbb,mint az összes eddigi akkumulátorral foglalkozó HSZ!

Mellesleg valamilyen szinten örülök,hogy ez adja a legtöbb hozzászólást.Egyrészt úgy néz ki ez a legnagyobb problémája a telefonnak,másrészt legalább zavar Téged.A topocot olvassa pár moderátor is,majd ha valamelyi szól,vagy a topicgazda,akkor jó,leszállunk a témáról.És részemrő ennyi,Tisztelt Megmondó Ember!

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#708) istnag válasza punky10 (#703) üzenetére


istnag
addikt

"Ja, itt van a téma."

Jajj, de ronda :Y

[ Szerkesztve ]

(#709) punky10 válasza istnag (#708) üzenetére


punky10
addikt

Ne a hátteret és az ikonokat nézd,mert az tényleg...khhhmm...nem szép... :DD
De ezeket pikk-pakk ki lehet cserélni.Viszont fekete alapot ad a naptárnak és a tárcsázónak is,amit eddig nem találtam még más témában.Ez főleg azoknak fontos,aki szereti egységesen,fekete háttérrel használni a telefonját,és ki szeretné rakni pl widgetben a napirendet.
Ez már ebben a témában a 3. HSZ,ha valami kérdésed van ,inkább privátban,mert lehet,hogy van valami limit a hozzászólások számát illetően,és megint megszólnak... ;]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#710) Pjotr válasza punky10 (#707) üzenetére


Pjotr
senior tag

Az a baj, hogy nem off topic alatt írod ezeket a hozzászólásokat. Akkor legalább kimoderálná valaki és nem kellene felhúzni magát az embernek, hogy válogasson a napi sztorik között. Ez a baj. Elmagyarázom, hátha eljut a lényeg hozzád. Megvettem a telefont. Átmasoltam komplett a régirol mindent, erre nem mentek az értesítések. Nem sírtam tele a fórumot, hogy mi újság, melyik nap mit próbáltam, hol, mikor. Újratettem az egészet és jó. Önállóság. De már túl sokat is foglalkozunk ezzel, ami szintén nem ide való. Nem vagyunk ugyanolyanok, megértem, ha valaki magányos vagy szofosasa van. Annak is megvan a helye.

[ Szerkesztve ]

(#711) joker1220


joker1220
őstag

Szerintem abszolút nem off hogy a telefon használatával kapcsolatban beszélgetünk. Meg lehet nézni hogy pl a Xiaomi Mi A1 topicban mi megy, azért ez ahhoz képest piskóta. Akku val kapcsolatban, repülő módban egy éjszaka alatt 1% -ot merült csak ;) Üdv

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#712) Pjotr válasza joker1220 (#711) üzenetére


Pjotr
senior tag

Mennyire volt hosszú az éjszaka? :) 8 óra vagy csak 6?

(#713) sharp4 válasza Pjotr (#712) üzenetére


sharp4
őstag

-17% ;]

[ Szerkesztve ]

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#714) punky10 válasza Pjotr (#710) üzenetére


punky10
addikt

Szerintem most hagyjuk abba, mert:
-azért nem tettem offba, mert szerintem a készülékhez tartozik
-plusz írtam más témában is
-tudom Téged ez sem érdekel, hisz Te mindent tudsz
-jó vicc, nekünk van szófosáaunk, mégsem mi írunk a haver Nokia telefonjáról egy Huawei-jel foglalkozó topicban...
Úgyhogy részemről ennyi, nem érdekel kinek mennyire merül a telefonja..
Légy szíves írd meg, miről olvasnál szívesen, és komolyan mondom, csak abban a tárgyban fogok hosszászólást írni ebben a topicban, nehogy felmenjen a vérnyomásod.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#715) joker1220 válasza Pjotr (#712) üzenetére


joker1220
őstag

Kb 6 óra :)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#716) Pjotr válasza punky10 (#714) üzenetére


Pjotr
senior tag

Jó ne sértődj be, igazából ez egy olyan dolog, mint mikor a fogyasztasrol megy a vita autókkal kapcsolatban. Azt sem lehet összehasonlítani, 3,5-6,5 liter között én is bármit ki tudok hozni abból, amivel járok épp. Van klíma, nincs klíma, van pálya, nincs pálya, hegy van, nincs hegy, város, országút, hányan ülnek benne, mennyire sietek. Ez az merülés pont ilyen, csak nem kell többet fizetni, mint a benzinkúton, ha többet kajal a mobil. El kell engedni és ne higgyétek el, hogy egy helyben toporognak a gyártók. A töltés iszonyat gyorsul, nemsoká 30 perc alatt 70% és nyilván nem fognak nagyobb telepet betenni, mert az plusz költség. Arról nem is beszélve, hogy micsoda hardver van a zsebetekben. Csoda, hogy elmegy ennyit is. Na jó, akinek nem inge, ne vegye gatyára. Bocs az off-ert.

[ Szerkesztve ]

(#717) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Hogyan lehet a készülékzároló képernyő háttérképét változtatni?

Hogy az akkumulátor használat problémiától némileg elszakadjunk.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#718) istnag válasza Hieronymus (#717) üzenetére


istnag
addikt

Kiválasztod a képet- Alul 3 pötty (továbbiak) -Beállítás mint-Háttérkép - Felül pipa- és megkérdezi, hogy Zárképernyő, Főképernyő vagy mindkettő.

(#719) Hieronymus válasza istnag (#718) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Köszönöm.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#720) pilu85 válasza sharp4 (#683) üzenetére


pilu85
őstag

már lekéstem. :) igen telekomos vásárlás...

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#721) Sn00k


Sn00k
veterán

hello,

Ma en is beleptem a klubba, ez meg a belefer meret a pro mar tul nagy volt , pedig inkabb azt vettem volna :B
Amugy akcio van az MM-ben 15% ot adnak rá 148bol el lehet hozni a telot... Az eleg barati ar erte.

Azt valaki megtudna mondani hol tudom beallitani hogy ne iPhoneosan oldalra lapozva legyenek az alkalmazasok, hanem kozepen a fokepernyon volt korabban minden droidos keszulekemen egy gomb amivel belehetett lepni es latni a programokat. Remelem erthetoen fogalmaztam.

Kamerat 20 mp en erdemes hasznalni ?

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#722) ricsi1224


ricsi1224
csendes tag

Sziasztok! Valaki próbált már type c töltő+jack csatlakozót használni ezzel a telefonnal?
[töltés+jack type C]
Ilyenre gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#723) GSPLR válasza Sn00k (#721) üzenetére


GSPLR
senior tag

Beállítások-Megjenelítés-Főképernyő stílusa és ott az Alkalmazás lista

Huawei

(#724) Sn00k válasza GSPLR (#723) üzenetére


Sn00k
veterán

:R
Kamerat 20 mp en erdemes hasznalni ?

3njoy the Lif3

(#725) joker1220 válasza Sn00k (#721) üzenetére


joker1220
őstag

Szia!

Beállítások - Megjelenítés - Főképernyő stílusa - Alkalmazáslista :)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#726) MittuDomain_ válasza Sn00k (#724) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nem, 12-n.
A bw (Bayer szűrő nélküli szenzor) 20as, de ha színes képet akarsz, inkább ne.
A kétszeres zoom nem optikai, kombinálja a 12 és a 20mp kamerák képét, de sokkal jobb mint a hagyományos digitális.

Olvasd el a tesztet, segíteni fog!

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#727) Sn00k


Sn00k
veterán

rendben, koszonom az infokat :R

3njoy the Lif3

(#728) GSPLR válasza MittuDomain_ (#726) üzenetére


GSPLR
senior tag

Így van, szóról szóra.

Huawei

(#729) lalja11


lalja11
tag

Helló mindenki, sikerült beszereznem 1 P20-at aminek örülök, de ha valaki tudna segíteni abban, hogy
Az alkalmazások ikon nincs hogyan tudom előhozni illetve lehet-e lentről félre húzásal előhozni? (Samsungnál így volt)
Fentről lefelé pedig az értesítési sávot szeretném beállitani. Persze a kijelző bármely pontján. Köszi szépen a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#730) joker1220 válasza lalja11 (#729) üzenetére


joker1220
őstag

Szia! Az EMUI felületen alapból nincs alkalmazások menü, minden kint van a főképernyőn. Kb 2 hsz el korábban írtam hogy mit kell beállítani hogy legyen külön menü :) Az értesítési sávot alapból fentről lefelé tudod húzni :)

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#731) lalja11 válasza joker1220 (#730) üzenetére


lalja11
tag

Köszönöm valóban így sikerült!
Az értesítési sávot nekem csak legfentről lehúzva lehet, a kijelző többi részéről ajánlások és kereső jelenik meg!

(#732) Kronk


Kronk
őstag

FYI

http://totesz.myminicity.com/

(#733) sharp4 válasza Kronk (#732) üzenetére


sharp4
őstag

Végre, kíváncsi leszek a minőségre.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#734) joker1220 válasza lalja11 (#731) üzenetére


joker1220
őstag

Igen, csak legfelülről lehet lehúzni, ez is EMUI funkció hogy középről húzva a legutóbb megnyitott alkalmazásokat meg a keresőt dobja fel :)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#735) lalja11 válasza joker1220 (#734) üzenetére


lalja11
tag

Igen ez sajnálatos, csak ezért kellett (Nova) lanchert felraknom! Viszont a navigációs dokk és egyéb beállításai nagyon jók, ajánlom mindenkinek!

(#736) punky10 válasza lalja11 (#735) üzenetére


punky10
addikt

A Novát nem csak ezért kell felrakni... :) Az első alkalmazás,amit új telefonra felteszek,és onnastól nem gond bármilyen rendszer,mert egy gyors beállítás után ugyanúgy néz ki az új teló,mint a régi.Alkalmazásfiók testreszabása,mappázhatóság,rácsméret,ikonméret...stb.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#737) ZoleeWolf válasza punky10 (#736) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

+1 a Novának!
Én is ezt használom már egy ideje, pontosan az általad említettek miatt :)

(#738) Noninnyó


Noninnyó
tag

Sziasztok!

P20 tulajokat kérdeznék, hogy amennyiben a hátső kamerával készítetek fotót, hány megapixel-es felbontást engedélyez a telefon, ha szélesvásznú képeket szeretnétek készíteni (18:9) ?
Ilyenkor is elég jó marad a fotók minősége?

Köszönöm előre is! :)

(#739) punky10 válasza Noninnyó (#738) üzenetére


punky10
addikt

A fotók minősége ugyanolyan,mint a 12 Mp esetén,ugyanis 18/9-et úgy csinál,hogy a 4/3-ból levág alul-felül egy sávot.
12 Mp(4/3):3968x2976
8 Mp(18/9):3968x1984

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#740) Noninnyó válasza punky10 (#739) üzenetére


Noninnyó
tag

Köszönömöm a választ :R.
Gondolom akkor ez úgyanígy lehet a P20 Lite esetében is, hogy megmarad a minőség.
Csak ott 16 Mp a 4:3, és 10 Mp a 18:9.

(#741) GSPLR


GSPLR
senior tag

Na akkor az amperbaszóknak. Szedjétek le a fos Nova-t. Láss csodát!;)

Huawei

(#742) punky10 válasza GSPLR (#741) üzenetére


punky10
addikt

Szerintem ne kezdd...! :(
És csak annyit,próbáltam az alap launcherrel is,semmi változás.
Viszont a Novát használom már jópár éve,sok telefonon,és minimális a fogyasztása...
De még egyszer,hagyjuk...Főleg ebben a stílusban..."Amperbaszó"... :((

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#743) hawkfoto válasza Noninnyó (#738) üzenetére


hawkfoto
tag

Szerintem fotozz 4:3-ba, aztan olyan képarányra vagod, amilyenre akarod.

(#744) Dino69


Dino69
aktív tag

Helló mindenki.
A frissítésekkel hogy álltok, mert nekem patch1 a legfrissebb. Telekomos, de voda kártyákkal használom.. :))

(#745) hawkfoto válasza Dino69 (#744) üzenetére


hawkfoto
tag

Az enyem független, patch02, augusztusi biztonsagi frissítés

(#746) dnl91 válasza Dino69 (#744) üzenetére


dnl91
tag

patch01 Telekom

(#747) krokk válasza GSPLR (#741) üzenetére


krokk
senior tag

Szerintem is hagyjuk ezt, főleg ilyen stílusban...
Nálam Nova van fenn és 0-1% ot merült este 7-8 óra alatt az utóbbi napokban.
Úgyhogy +1 tőlem is a Nova-ra :)

[ Szerkesztve ]

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#748) Pompi válasza Kronk (#732) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én múlt héten kapcsoltattam be a Telekomnál. Hű de nagy flash nincs. De ha stabilan lesz net beszélgetés közben akkor már jó.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#749) joker1220 válasza Pompi (#748) üzenetére


joker1220
őstag

Nekem az első perctől kezdve be van kapcsolva a Volte de olyan nagy különbséget nem vettem észre a hagyományos módhoz képest :) A net megy hívás közben :)

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#750) Pompi válasza joker1220 (#749) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nálam is be volt kapcsolva első perctől a telefonban, de a szolgáltatónál nem :)
Telekomnál vannak gondok ezzel a hívás közbeni nettel, Waze közben rendszeresen vettem észre, hogy nincs net ha beszélek. Aztán múlt héten egy telefon és bekapcsolták.
De ez nem telefon függő, Samsungok is csinálták amióta átjöttünk a Vodától. Gondolom más a 3g/4g lefedettség.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.