Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Lacy6 válasza Drakmusz (#36) üzenetére


Lacy6
senior tag

Lehet a te kezedbe még jobb fotók születnének.
;)

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#52) Prowler


Prowler
senior tag

Szép telefon, nekem tetszik az új "radikális" irányváltás notch ide vagy oda. Gondolkoztam is, hogy ez lesz a következő telefonom a P10 után, de végül a Honor View 10-et választottam - számomra többet ad kevesebb pénzért.
Azt jól látom, hogy már a P szériára is csak 2 év garancia van?

A P20 lite tesztjére kíváncsi leszek.

Veremivadék Undorkutya

(#53) k-adi


k-adi
nagyúr

Tényleg nem billeg a kamerapúptól a teló??

A teszt alapján csalódás így elsőre... de a többiek már leírták előttem miért.

(#54) mjani1172


mjani1172
addikt

Sokáig kerestem egy olyan képet, amivel ezt össze lehet hasonlítani. Sajnos teljesen egyformát nem egyszerűen nem találtam,ennek az okát sem értem,de tényleg, pedig ez nem is idő meg pénz kérdése.
Adott a p20 és az ősrégi S6.Nem ugyanaz a beállítás, de nagyjából a Volvo és a Fiesta egyforma távolságra van, az egyiken olvasható a rendszám a másikon nem.Persze nem ez a lényeg ,csak így tudom érzékeltetni, a Huawei fotókon mindig ez van,olyan homályos az egész.

[ Szerkesztve ]

(#55) tabletta


tabletta
tag

Az MI mestert érdemes kikapcsolni. Anélkül, szerintem normálisabb képeket csinál.

(#56) #98880768


#98880768
törölt tag

Vannak hiányosságok (pl. lehetett volna sztereó), de összességében nem rossz telefon ez. 200 ezer alatt, 170-180 környékén jó vétel lehet 👍 bár a Pro hozza a flagship érzést, ez csak a kötelezőt.

(#57) ssj81


ssj81
aktív tag

Front kamera kepeket tudna feltolteni vki.Nekem egy mosott szarnak tunik a tesztben.

https://www.youtube.com/watch?v=gAlRqRRK68Q

(#58) Joe.36 válasza espi38 (#50) üzenetére


Joe.36
addikt

T-nél átlagos csomagban 86 + ajándék Bt füles ami megér ey 10-est. Tehát így 76. De a 120 szerintem is sok érte.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#59) bubuka71 válasza natë (#14) üzenetére


bubuka71
aktív tag

ha jó fotót szeretnél javaslom a régi tükörreflexes filmes fényképezőgépeket . mobillal v digit fényképezővel sose lesz jó egy fotó .

(#60) Joe.36 válasza espi38 (#50) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem is most lett meg valóban nagyon szép telefon, és meglepően könnyű, és a kijelző mérete mellett nem is olyan nagy.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#61) Hallosz


Hallosz
senior tag

Ott van a cucc na! Van dupla, sőt tripla kamera, felül kijelző sziget, arc felismerés. Mi jöhet még?
Hogy szimmetrikus legyen, mehetne alulra is sziget, és dupla ujjlenyomat szenzor, egy előre, egy hátra.

Mert lakni, muszáj.

(#62) Mono25


Mono25
csendes tag

Mate 10 pro mellett használok egy P20-at egy hete. Hétvégén majd írok egy rövid összehasonlítást. Eddig nagyon jó a véleményem a P20-ról.

(#63) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Hát ez elég gyenge...
Mint mindig.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#64) GEIL


GEIL
addikt

-"csak" IPS
-"csak" 4GB RAM
-nem vízálló
-kamera modul túl "kiáll"....akárcsak a P20pro esetén is......(bár az már OLED és 6GB RAM....)

Meglátjuk a Mate20 Pro milyen lesz.....ha a kamera modul ott is majd "kiáll" akkor elfelejtem azt is....ősszel kiderül. :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#65) bedibazsa válasza HarleyCustom (#63) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Mi benne a gyenge, melyik részt érzed úgy, hogy kevés lenne - nézve azt, hogy a többi flagship 70-80 ezerrel drágább. Köszi!

(#66) janes1976 válasza ollie (#16) üzenetére


janes1976
őstag

Mostani telóm 6.5-7 órás SOT-okat produkál, ezért írtam :D

Xiaomi Mi 9 Lite 128 GB (Aurora Blue)

(#67) Massmurderer válasza janeszgol (#5) üzenetére


Massmurderer
őstag

"A kamera képekbe belenagyítva lehet nem a legjobb minőséget produkálja a teló, de elmondható róla az, mint a Pro verzióról: kristálytiszta felvételeket csinál." Ezen jót röhögtem.Nagyon nagyon messze van az a kristálytisztától :DDD

(#68) janeszgol válasza Massmurderer (#67) üzenetére


janeszgol
félisten

Én is, hogy nem tudsz sem olvasni, sem idézni. :D

(#69) HarleyCustom válasza bedibazsa (#65) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az egész...
de ok!
Igzad van.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#70) sharp4


sharp4
őstag

Single sim-el is elérhető a készülék, vagy csak elírás volt, amit láttam?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#71) Csapoati válasza HarleyCustom (#69) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Színtiszta trollkodás ez így... itt is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72) Lirion


Lirion
addikt

Ez a kamera ennyi pénzért vicc kategória. Ha így folytatja, a Huawei lesz az új Sony képminőség terén...

(#73) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Érdekes.. máshol sokkal jobb teszt fotókat látni.

(#74) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok.
Érdemes P9-et P20-ra cserélni? Mert a gyerek az én P9-et akarja , nekem meg választanom kellene a P20 vagy P20Pro között.

[ Szerkesztve ]

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#75) Mono25 válasza MikaVejneGI (#74) üzenetére


Mono25
csendes tag

Szia, szerintem ott már érdemes a csere. Én még a Mate 10 Pro-t is számításba venném. Sima P20 is jó telefon 1 hete van nálam a Mate 10 Pro mellett. P20 Pro-t nem ismerem. P9-hez véleményem szerint előre lépés. Kamera és üzemidő tekintetében bármelyik jó választás. Sebességük is jó nagyon.

(#76) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Szerintem amit kispóroltak belőle az volt a lelke vagy az a csipetnyi só, amitől különleges. Szerintem megéri a 70e forint többletet.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#77) Mans20 válasza Fryskitt (#76) üzenetére


Mans20
addikt

Nekem nem éri meg. Az Oled nekem hátrány, fürödni nem szoktam a telefonnal, az akku ami előny, a 3 kamera meg kb semmivel nem jobb.

(#78) Krill77


Krill77
őstag

Tul nagy. Egyébként egész jo.

(#79) sharp4 válasza Krill77 (#78) üzenetére


sharp4
őstag

Nagy??? Akkor, mint a Honor 9 (minimális eltérés van), de ennek 5,8" a kijelzője..

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#80) k-adi válasza sharp4 (#79) üzenetére


k-adi
nagyúr

minek 5.8 ??

zseb pc-t akarsz magadnak vagy mi? én sem értem minek kell ilyen nagy telefonokat csinálni...lassan tényleg nem lesz 1db normális (azaz szép+gyors) egykezes se :U

röhögök is mikor a kiscsajok alig bírják megfogni a legújabb kétkezest a kis kezükkel :D

[ Szerkesztve ]

(#81) Plazmacucci válasza k-adi (#80) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Te röhögsz, másnak meg ez az igénye. Amúgy meg odaírta, hogy akkora mint a H9, az pedig mai viszonylatban tökre átlagos méretű.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#82) k-adi válasza Plazmacucci (#81) üzenetére


k-adi
nagyúr

mai viszonylatban tökre átlagos méretű

na ez a szomorú...

ahogy én látom az új telefonok egyszerre akarnak tablet-ek és laptopok is lenni..? :F

(#83) rep3at válasza k-adi (#82) üzenetére


rep3at
őstag

Valahogy úgy.. Nekem pl. bejön. A mostani "csak" 5.5"-os, néha kéne hogy legyen nagyobb. Izlések..

Forward thinking. كرر

(#84) sharp4 válasza k-adi (#80) üzenetére


sharp4
őstag

Úgy látom, hogy a lényeget sajnos nem sikerült megfognod. Honor 9 fizikai mérete közel akkora, mint a P20-é. A kijelző az előbbi esetében 5,1" utóbbinál 5,8". Itt nem az igényről volt szó, hanem, hogy a méret/kijelző arány a P20-nál jobb.
Ha már igény: nekem teljesen megfelelő ez a méret telefonban. Az egykezes módja tökéletes, ha arra van szükség, ha pedig kell, ott a normális kijelző méret!

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#85) #98880768 válasza MikaVejneGI (#74) üzenetére


#98880768
törölt tag

Mindenképp. :K

(#86) ollie válasza k-adi (#80) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az unokahúgomnak, aki 17 éves, S8+-a van, és imádja. Nem értem miért probléma, ha másoknak nem ugyanazok az igényei, mint neked?

***

(#87) Mans20


Mans20
addikt

Itt eléggé lehúzták a P20 kameráját. Huawei P20 review: Don’t believe the hype

(#88) k-adi válasza ollie (#86) üzenetére


k-adi
nagyúr

imádja imádja, de chatelni nem tud 1 kézzel abban is biztos vagyok

(#89) sharp4 válasza k-adi (#88) üzenetére


sharp4
őstag

Miért kellene egy kézzel? Két kézel amúgy is gyorsabb.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#90) *RLaci* válasza Mans20 (#87) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ez a tesztelő már tuti nem kapott a lóvéból ;]

(#91) Divinity


Divinity
őstag

IMO. csúnya. :(
Ha már notch akkor legalább alsó sáv se legyen. Ugyanez igaz a PRO-ra is. Ez ilyen fentről elveszünk lent hozzáadunk aztán jó lesz. Nem lesz jó.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#92) Litván Zongora


Litván Zongora
aktív tag

Se jack, se SD bővíthetőség.
Ezek nem normálisak. Pedig vártam ezt a modellt, mert legalább elöl van az ujjlenyomat-olvasója, de hát hiába. Valamivel, úgy tűnik, minden telefont tönkre kell tenni, különben bele is döglenénk a dologba...:-(

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#93) sebgutkopf


sebgutkopf
őstag

Jó ez a telefon, viszont a teszten a konkurens modellek szerintem nem azok. A P20-nak nrm a galaxy s9 a versrnytársa, hanem a 2017-es galaxy S8. Teljesitmenyben azzal van pariban es bizony arban is pont egy regio 180-200.
Ezt nezve azert mar nemnolyan olcso, araban van, ez akkor mar felrohato, hogy nincs OLED kijelzo azonos aron. ;)

(#94) kali válasza sebgutkopf (#93) üzenetére


kali
legenda

Azt is vedd azért figyelembe, ha már az árazást nézed, illetve hasonlítod, hogy a Huawei alapban 128 GB-os tárat ad, a Samsung pedig csak 64 GB-osat. (Ez még az S9-eknél is így van.)

[ Szerkesztve ]

(#95) #98880768 válasza kali (#94) üzenetére


#98880768
törölt tag

Csak itt nem bővíthető (na nem mintha nem lenne elég)

(#96) kali válasza #98880768 (#95) üzenetére


kali
legenda

Igaz, de szerintem annak ellenére is előny az ár-érték arány tekintetében a dupla tár.

(#97) #98880768 válasza kali (#96) üzenetére


#98880768
törölt tag

Nálam az S9 a két Huawei között helyezkedik el. Jogosnak tartom, hogy a P20 inkább S8 kategória.

(#98) Traugutt


Traugutt
csendes tag

Ha van fény, egész jó képeket csinál.
De, ha nincs...
A zöld szín zavarja, akkor olyan képeket csinál, mintha túltolta volna a hdr-t.
Néha viszont azonos beállítás mellett egész elviselhetőt. De, hogy a két mód között véletlenszerűen válogat.
Plusz azt sem tudom kikapcsolni, hogy "fotó élesítése, tartsa szilárdan a készüléket".
Szóval a fotó rész gáz, főleg azért, mert halálra dicsérik mindenhol.
A OnePlus3 legalább egységes képeket csinált, ez meg össze-vissza.
A többi része jó.

(#99) Mans20 válasza Traugutt (#98) üzenetére


Mans20
addikt

Az AI ki van kapcsolva?

(#100) Traugutt válasza Mans20 (#99) üzenetére


Traugutt
csendes tag

Persze.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.