Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) gps76


gps76
őstag

Sziasztok!
Tudtok egy kis segítséget adni? (már végigbogarásztam a fórumot, de elakadtam).
Telenoros WAS-LX1C432B185, próbáltam mindenféle leírt módszert frissítésre, le is fut de marad B185-ön. Próbáltam a B182 szervíz romot is, fel is rakja, utána megtalálja a B185-öt, azt is felrakja de innentől kezdve semmi. FF-el nézegettem amik javasolva lettek még februárban,de semmi. A huawei-firmware.com-ról 3 gombossal a B197-et is próbáltam, az meg kinyitotta a bootloadert, hogy csinálta passz... Köszi ha tudnátok valami eredményre vezető infót, mert az Oreot lenne jó feltenni...

(#3902) esbii22 válasza gps76 (#3901) üzenetére


esbii22
őstag

Firmware Finderrel frissítsd b197 re. Tudod hogy mi a menete? Mert ha igen akkor azzal kezdd, hogy letiltod a play áruházban az appok frissítését, utána pedig a beallitasok, alkalmazasok, rendszerfrissites appot állítsd vissza gyarira. Jobb felül 3 pont es ott lesz az opció. Utána mehet firmware finderrel a frissítés és jónak kell lennie!!

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#3903) gps76 válasza esbii22 (#3902) üzenetére


gps76
őstag

Erröl indultam.
Meg innen
Így jó lesz?

[ Szerkesztve ]

(#3904) esbii22 válasza gps76 (#3903) üzenetére


esbii22
őstag

Csináld meg azt a két dolgot amit írtam. Utána googleba beirod h firmware finder hasznalata, ott leír mindent szépen sorba képekkel illusztrálva.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#3905) szoke12


szoke12
őstag

Sziasztok!
Már nem tudom követni teljesen a válaszokat. Úgy látom sok a bug. A 7-es fut rajta gond nélkül? Csak a 8 küzd hibákkal?
Jövő héten érkezik meg az enyém és szeretném tudni, frissítsek-e. Már ha felkínálja :DDD

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#3906) Zsocy155 válasza szoke12 (#3905) üzenetére


Zsocy155
őstag

Nekem az automatikus fényerőn kívül semmi problémám nincs.

Az, hogy zárképernyőnél nem lehet lehúzni az értesítősávot az szándékosan van így.

(#3907) saca23 válasza szoke12 (#3905) üzenetére


saca23
aktív tag

Hello
A 7.0 lag és bug mentes az bizti, a 8.0 passz még a telekom gondolom jól elüldögél rajta, de ahogy hallottam,hogy a anno az eredeti p9 lite is bőven szenvedett a a friss rendszer után a kamera lassú indulástól kezdve még pár búggal lehet a frissités ráér😅

(#3908) Norberto07


Norberto07
újonc

Sziasztok!
Az lenne a problémám, hogy nekem még mindig EMUI 5.1 van és ha keresek azt írja hogy nincs frissítés

(#3909) gps76 válasza gps76 (#3903) üzenetére


gps76
őstag

Jól megszivattam magam tegnap, miután a 182 szerviz romot felraktam, ráengedtem amit magától talált 185-öt és csodáloztam hogy FF-el nem enged semmi frissebbet felrakni. Ugyanott voltam ahol eredetileg. A szerviz rom után kell egyből az FF-el a 209-et felrakni(mert ha kisebb tégla lehet a telefonból), ami után kb. 15 perccel talált magától 364-et ráengedtem és oreo fut már.

[ Szerkesztve ]

(#3910) Zsocy155 válasza Norberto07 (#3908) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
Nem jön ki minden telefonra egyszerre. Egyeseknek késhet akár több hetet is.

(#3911) Bizsu1st válasza esbii22 (#3891) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag

Gyakorlatilag csak a jófogásnál nem veszi le a fényerőt... Gmail, tumbrl, messenger, faszbuk, chrome...stb-nél leveszi

(#3912) esbii22 válasza Bizsu1st (#3911) üzenetére


esbii22
őstag

Most direkt kipróbáltam, megnyitottam sorba az appokat, nálam semmilyen fényerő ingadozás nem figyelhető meg.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#3913) flash- válasza gps76 (#3909) üzenetére


flash-
veterán

azért ne felejtsük hogy a 7-es antutu a 6-oshoz képest minden telefonon 30%-al több pontot mutat...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#3914) Bizsu1st válasza esbii22 (#3912) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag

Akkor próbáljak még 1 fr-t? Pedig frissítés előtt és után is volt

(#3915) esbii22 válasza Bizsu1st (#3914) üzenetére


esbii22
őstag

Nem tudom, mozgatod közben a telefont? Vagy esélyes hogy közben érzékel több vagy kevesebb fényt amikor indítod az appokat?

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#3916) parijani


parijani
tag

Sziasztok!

Van egy P10 lite (gold) készülékünk, amin 7.0-as Android fut, WAS-LX1C432B124 build számmal. Nem talál semmilyen frissítést, ez hiba, vagy csak türelmetlenek vagyunk?
Mivel még új a telefon, így most szeretnénk frissíteni. Ha hiba és ROM csere kell neki (ahogy azt olvasgattam..), akkor az mennyire befolyásolj a garanciát? Ha buknánk a gart, akkor szervizet tudtok javasolni Bp-en, ahol ezt megcsinálják?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#3917) esbii22 válasza parijani (#3916) üzenetére


esbii22
őstag

[link]

Kövesd a lépéseket. Beragadt a frissítés, így nem ugrik semmilyen garancia.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#3918) schumy1


schumy1
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom hogy tudjátok e (biztos igen), de zárképernyőnél lelehetett húzni az állapotsávot fentről, és így letudtam némítani a telót hogy ne kelljen belépni. Ez praktikus volt. Viszont amióta frissült 8-ra már nem lehet lehúzni.
Ez elrontották, vagy csak nálam nem lehet valamiért?
Azt hol találom, hogy mit engedélyezek a háttérbe és mit nem, mert azt se találom. Nekem a régi menü jobban tetszett.

(#3919) parijani válasza esbii22 (#3917) üzenetére


parijani
tag

Köszi!
Néztem a linket, az orosz oldalról nagyon lassan jön, a saját szerverről, meg a 3,8 GB helyett csak 2,7GB a méret, és hibás a rar file. Van valami más oldal, ahonnan letölthető és gyors is?

(#3920) petati94 válasza parijani (#3919) üzenetére


petati94
tag

Szia! Mindjárt utána nézek, hogy mi lehet a gond a saját oldallal.

https://petranyidev.hu/

(#3921) petati94 válasza parijani (#3919) üzenetére


petati94
tag

Szóval:

A saját szerverről is 3,8 GB-nak kell lejönnie és akkor gond nélkül ki is tudod csomagolni.
Leteszteltem és nálam minden gond nélkül működik.

https://petranyidev.hu/

(#3922) esbii22 válasza parijani (#3919) üzenetére


esbii22
őstag

Ha elakadsz, petati94 tud segíteni. Ő írta a cikket.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#3923) parijani válasza esbii22 (#3922) üzenetére


parijani
tag

Köszi a segítséget Nektek!
Tüöbbször elakadt (2 gépen 3 böngészővel is próbltam, két különböző neten, hol 1,3 hol 2,7GB-nél azt mondta kész, persze így hibás a rar), de egyszer sikerrel jártam, közben az orosz oldalról is lejött. Már fel is raktam, most a B210-re frissült, aztán megnézem az Oreo-t felajánlja-e!
Nos az Oreo-t nem találja, ez lehetséges?

Köszi mégegyszer a gyors segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#3924) esbii22 válasza parijani (#3923) üzenetére


esbii22
őstag

FR csináltál amikor b210 re frissítettél? Elvileg ha imeid alapján meg kellett volna kapnod akkor szerintem 1 nap alatt bedobja. De próbáld meg a jobb felső sarokban a 3 pontra menni es ott a legfrissebb teljes csomagra nyomj. Hátha úgy beadja. Ha nem akkor meg sajna várnod kell. Nem mindneki kapott oreot, imei alapján jön több hullámban.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#3925) Zsocy155 válasza schumy1 (#3918) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!

Kovács Ádám a huaweiblog.hu üzemeltetője írta, hogy a zárképernyőn nem véletlenül nem lehet lehúzni az értesítési sávot, ilyenre csinálták.

(#3926) flash-


flash-
veterán

android 8.0 nál mit csináljak hogy minden értesítést(blu mail, messenger, hangouts) azonnal megkapjak?

amiket megtettem:

-beállitások-vezetéknélküli beállitások-mobiladat-hálózati alkalmazások-pipa itt ment a messenger progriknak.

-beállitások-vezetéknélküli beállitások-mobiladat-adatmegtakarítót kikapcsoltam.

-beállítások-alkalmazások-alkalmazások-beállítások ikon-speciális hozzáférés: itt az optimalizálás mellőzését engedélyeztem az üzenetküldő appoknál,

-beállítások-alkalmazások-alkalmazások-beállítások ikon-speciális hozzáférés-korlátlan adathozzáférést bekapcsoltam az üzenetküldö appoknál.

-beállítások-akkumulátor-indítás- messengernél,stb.. átállitottam kézi kezelésre, és itt mind3at bepipáltam.

-beálltások-alakamzások és értesitések-értesítések kezelése-itt engedélyeztem a messenger progikat

tényleg mindent bekapcsoltam amit lehetett...
de toávbbra sem jelez a hangouts, de sokszor a messenger és levelezőprogi sem...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#3927) parijani válasza esbii22 (#3924) üzenetére


parijani
tag

Csináltam FR-t, próbáltam a teljes csomag frissítést a jobb sarokban, de semmi, akkor várunk.
Köszi!

(#3928) parijani válasza esbii22 (#3924) üzenetére


parijani
tag

na megjött rá...fel is ment sőt azóta már egy biztonsági frissítés is :C

[ Szerkesztve ]

(#3929) schumy1 válasza Zsocy155 (#3925) üzenetére


schumy1
aktív tag

Köszi. Szuper, ami jó azt kiveszik.
A háttérben engedélyezést hol találom?

(#3930) esbii22 válasza parijani (#3928) üzenetére


esbii22
őstag

Na akkor minden jó :)

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#3931) pch


pch
aktív tag

Ma reggel Vodafone:

pch

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#3932) ha.ro


ha.ro
csendes tag

Valaki tudja esetleg, hogy az OTA frissítést melyik mappába tölti le a p10 lite?
Elcsesztem, mert visszaálltam 7-esre, de menet közben leszedte a 8-as frissítést...
Most feleslegesen foglal 2+ giga helyet.

(#3933) szaboi6512 válasza ha.ro (#3932) üzenetére


szaboi6512
őstag

Tárhely/HWFF

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#3934) Zsocy155 válasza schumy1 (#3929) üzenetére


Zsocy155
őstag

Azt sajnos még nem találtam meg. :)

(#3935) petati94 válasza ha.ro (#3932) üzenetére


petati94
tag

Töröld ki a Rendszerfrissítések alkalmazás összes adatát, majd indítsd újra a készüléket. Ezt követően el kell hogy tűnjön a csomag.

A P10 liteon a frissítések a /data/update mappában tárolódnak, úgyhogy saját kezűleg nem fogod tudni törölni.

https://petranyidev.hu/

(#3936) petati94 válasza szaboi6512 (#3933) üzenetére


petati94
tag

A HWFF mappa csak akkor jön létre, ha a Huawei Firmware Finderrel töltesz le egy ROM-ot.

https://petranyidev.hu/

(#3937) szaboi6512 válasza petati94 (#3936) üzenetére


szaboi6512
őstag

Oké, csak ott láttam,azt hittem azt keresi. Sorry

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#3938) ha.ro válasza petati94 (#3935) üzenetére


ha.ro
csendes tag

A törlés után annyi történt, hogy elfelejtette, már letöltötte a frissítést és a 2,4GB helyet továbbra is foglalja.
Ez akkor csak a gyári beállítások visszaállításával oldódna meg?

(#3939) esbii22


esbii22
őstag

Telenorosra érkezett ma reggel a b363.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#3940) pity02 válasza esbii22 (#3939) üzenetére


pity02
tag

Függetlenre is ma jött meg. (Csak érdekességként: feleségem Nokia 5-öse ma kapta meg az augusztusit.)

(#3941) esbii22 válasza pity02 (#3940) üzenetére


esbii22
őstag

Pixelt kell venni és akkor a Pie-t is lehet használni már :D

Ez az egy hónap késés még nem a világ vége :)

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#3942) tescodr


tescodr
tag

Telekomosra is megjött az oreo! :) :C
Az én build számom: WAS-LX1 8.0.0.361(c432)

[ Szerkesztve ]

(#3943) saca23


saca23
aktív tag

Végre megjött a telekomosra is, és elsőre, gyórsabb még kezesebb lett, búggal idáig nem találkoztam, szép tiszta hibamentes frissítésnek látszik😉🙂

(#3944) tescodr válasza saca23 (#3943) üzenetére


tescodr
tag

Közben nekem jött egy újabb frissítés gyanítom a tmobiltól. Valaki rud erről valamit? Build száma.: DT.HUN 8.0.0. 304(ct)még nem mertem felrakni

[ Szerkesztve ]

(#3945) saca23 válasza tescodr (#3944) üzenetére


saca23
aktív tag

Az a telekomnakna hálózati frissítése, semmi extra😉

(#3946) goop válasza tescodr (#3942) üzenetére


goop
őstag

És tényleg. Az oreoval megjött a volte is, akit érint.

(#3947) Gyurka81 válasza tescodr (#3944) üzenetére


Gyurka81
tag

Sziasztok
Nekem is frissült a telekomos,nekem 3 frissítés jött egymás után,az első az oreó,a második ez a telekomos izé,igaz ezután angol lett a telcsi,meg is lepődtem hogy jaj most mi van!? Aztán jött mégegy frissítés és utánna magyarul fogadott.
Eddig minden okés.

(#3948) Floree


Floree
újonc

Sziasztok!

Tegnap délután nekem is végre felfrissült a telefonom OTA-n B209-ről (Telekomos), és az előző hozzászólóhoz hasonlóan egyből három is jött (első oreós frissítés, telekomos frissítés és a második oreós). Szegény telefonom jól felforrósodott ennyi munkától, de legalább most minden friss. :) Kicsit akadozott az elején a rendszer, de azóta minden simán megy rajta. Merülést nem tudom, mert ma reggel töltöttem fel, majd meglátjuk. De eddig tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

(#3949) gulupeti


gulupeti
senior tag

Az értesítési sáv másnak is "befeketedett/sötétedett" az alap képernyőn Oreo frissítés után?
Ez így elég tré, nekem egyáltalán nem tetszik, olyan kinézetű, mintha a kijelzővel történt volna valami...bizonyára az értesítések jobb láthatósága érdekében lett ilyen, de meg lehetett oldani ezt egy normális háttérkép beállításával is.
Kikapcsolási lehetőséget nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#3950) kiro.O


kiro.O
csendes tag

Sziasztok!

Már pár hete nem hajlandó gyorstölteni a gyári töltővel a telefon. Egy külön vett 2m-es gyorstöltő kábellel használtam szinte a legeleje óta és működött rendesen, aztán egyszer abbahagyta. Akkor visszadugtam az eredeti kábelt és azzal töltött gyorsan, gobdoltam jó, annyi a hosszú kábelnek, annyi baj legyen.
De most már az eredeti töltő-kábel kombó se tölt gyorsan.

Másik huawei töltővel viszont tölt gyorsan, pedig azon nincs is quick charge felirat, a telefon se írja ki, mégis percenként tol rá egy százalékot.

A külön vett kábel tönkre tudta tenni a töltőfejet vajon? Cserélik a töltőt gariban? És ha igen, le kell adni a telefont is napokra?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.