Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Ferenczi Áko válasza H.Kornél81 (#339) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nem egy Nyíregyháza környéki csávó árulta? Mert lehet hogy belefutottam én is, csak nem a Jófogáson.. Én is többször rákérdeztem 3 napja, hogy ez a Mate 40 Pro+, azt mondta, hogy igen. Kértem tőle több képet is, aztán azóta felszívódott..

Más: Akinek volt Mate 40 Pro telefonja és Mate 50 pro-ra váltott, megérte a felárat? Mert most kb 40ezer ft különbséggel tudnék váltani..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#352) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#351) üzenetére


rdt89
addikt

Aryon87 kolléga tud neked ebben a kérdésben segíteni, igaz ő P40 Pro-ról váltott, de az majdnem Mate 40 Pro. :)

(#353) Ferenczi Áko válasza rdt89 (#352) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

:R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#354) Aryon87 válasza Ferenczi Áko (#351) üzenetére


Aryon87
félisten

Lényegében a kamerában van változás, sebességben, rendszerben ugyanaz az érzet. Nekem a 3 éves P40Pro még mindig fluid, sztem még 3-5 év múlva is olyan lesz (látszik hogy a Huawei figyel az optimalizásásra, na meg hardveresen se gyenge a mai napig és még pár évig is elketyeg majd, az enyém külön masszív, pláne hogy lassan 1.5 éve beázott és még mindig hibátlanul megy :C ).
Kamerában a Mate nyilván fejlettebb (P60Pro meg még erre is rálicitál). Őszintén megvallva én a P40Pro 5x zoomját jobban szeretem mint a Mate 3.5x zoomját (valószínűeg mert megszoktam). Ugyanakkor városi fotózásnál előny a 3.5x, de tájfotózásnál már néha kevés. Minőségileg nincs baj, az top. A széleslátó a gyengepontja, lévén hogy asszem 13mpx, de legalább tudja a szupermakrót, mint anno a P30Pro. Főkamera nem is kérdés. Annál az állítható rekeszértéket imádom, fizikailag F1.4(!) és F4.0 közt lehet játszani 4 lépésben (1.4, 2, 2.8, 4), szoftveresen több értéket is tud, de az olyan is.
Esetedben nem sok difi lenne, de az a 40k szinte "semmiség". (persze Magyarországi viszonylatban nagyonis az)

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#355) Ferenczi Áko válasza Aryon87 (#354) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszi.. Igen, a sebesség, a kamera, a hangzás stb még mindig top a Mate 40 Pro-ban is.. Szerintem megmaradok ennél. Egyébként ha valakit érdekel, 200K a marketplace-en egy hibátlan, 2025-ig garanciális Mate 50 pro, erre akartam rámenni.. Rendes papírral stb.. [link]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#356) Aryon87 válasza Ferenczi Áko (#355) üzenetére


Aryon87
félisten

Neked majd a Mate60Pro érné meg, csak az nem jön EU-ba. És sztem a Huawei itt be is fejezte a témát.
Ugyanakkor a Honor Magic 5Pro viszont megér egy misét, abba belepakoltak mindent amit csak lehet. Van az is itthon :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#357) Ferenczi Áko válasza Aryon87 (#356) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Volt nálam 2x is, de olyan áron tudtam eladni, hogy nem hagyhattam ki.. Egyébként fantasztikus telefon..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#358) Aryon87 válasza Ferenczi Áko (#357) üzenetére


Aryon87
félisten

Ja hogy már azon is túl vagy :))

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#359) Ferenczi Áko válasza Aryon87 (#358) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Igen :B
Nem tudok róla rosszat írni.. Sőt.. Nézegettem a Honor magic 4 pro is olyan telefon amire simán cserélném a Mate 40 Pro-r, csak kb nincs belőle eladó példány..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#360) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#359) üzenetére


rdt89
addikt

A HA!-n 2 napja hírdetnek egyet pont :C

(#361) H.Kornél81 válasza Ferenczi Áko (#351) üzenetére


H.Kornél81
tag

De igen, ő volt az!
Mondtam neki, hogy módosítsa már a hirdetését, de úgy látom nem érdekli, hogy mást árul, mint amit hirdet......
Más: Jófogáson van fent egy Harmony OS - es Mate 40 pro 205000- ért!
Valaki beszélt már vele esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#362) LeMarci válasza H.Kornél81 (#361) üzenetére


LeMarci
tag

Most írtam rá, hogy hogy sikerült neki a HMOs, import vagy régióváltás. Amúgy már nem ez az első Harmonys mate 40 amit Magyarországon látok.

(#363) H.Kornél81 válasza LeMarci (#362) üzenetére


H.Kornél81
tag

Nagyon kíváncsi vagyok mit válaszol!
Szerintem az ilyenek vagy nagyon szürke importos, vagy kinti ismerős általi beszerzések.
Mondjuk azért eléggé megkéri az árát......

[ Szerkesztve ]

(#364) LeMarci válasza H.Kornél81 (#363) üzenetére


LeMarci
tag

Régióváltoztatásos, de ez ugyanaz a csávó akitől már régebben is kérdeztem. 343. kommentem itt elmagyarázza hogy csinálta, nem írom le mégegyszer

[ Szerkesztve ]

(#365) H.Kornél81 válasza LeMarci (#364) üzenetére


H.Kornél81
tag

Ha lejjebb viszi az árát, akkor lehet rámegyek, de ennyiért azért Na!

(#366) LeMarci válasza H.Kornél81 (#365) üzenetére


LeMarci
tag

Kérdezz rá, amikor legutóbb rákérdeztem hogy alakította át harmonyra(vásárlásról szó sem volt) rám akarta beszélni 30 ezerrel kevesebbért mint amennyiért felrakta, igaz akkor 230ért árulta

[ Szerkesztve ]

(#367) Comic


Comic
aktív tag

Sziasztok! Az új OTP Bank, és a Simple app telepítését és futtatását meg lehet oldani biztonságosan?
Gspace szerintem nem elég megbízható. Játék mentésére oké, de banki dolgokra erősen kérdéses. A GBox mennyiben más?
Esetleg harmadik alternatíva, ami nem a böngészős megoldás?
Előre is köszi!

(#368) Ferenczi Áko válasza Comic (#367) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én a Gspace-et használom, pedig nem 2 forint van a számlámon, soha nem volt gondom vele.. Ha nem tartod biztonságosnak, akkor böngészőn keresztül be tudsz lépni sms kóddal is..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#369) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

A telefont hogy tudom megkeresni távolról? Eddig ha kerestem a google-be beírtam a find my phone és már mutatta is térképen, hogy hol a telefon. A Mate 20 pro-t simán megtalálta nyáron mikor elhagytam, de a Mate 50 pro-ra azt írja nem elérhető. Vagyis Galaxy A53 5G-nek írja a GBox miatt. Hogy tudom megkeresni ha esetleg eltünne?

(#370) Ferenczi Áko válasza Vizinyenyec (#369) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Kell hozzá egy másik Huawei telefon, amibe ha belépsz a fiókoddal, a Biztonság/Készülék keresése menüpont alatt kiadja az összes készülékedet

Sőt,nem is kell hozzá másik készülék: [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#371) Vizinyenyec válasza Ferenczi Áko (#370) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

Köszönöm szépen!

(#372) Aryon87


Aryon87
félisten

246 végű szeptemberi biztifrissítés jött

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#373) Comic


Comic
aktív tag

Sziasztok!
Egy problémám akadt. Az összes képem, videóm, amiket csináltam összesen 80-90 Gb. Viszont egy olyan applikációt dob a tisztító, hogy "Médiatároló" 131 Gb. Ez mi és miért foglal ennyit? Illetve ezt hol találom a fájlrendszerben?
Előre is köszi!

(#374) Aryon87


Aryon87
félisten

Megjött a 268 decemberi biztonsági frissítés.
Már ha van még valaki akinek számít :D

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#375) djbelo válasza Aryon87 (#374) üzenetére


djbelo
senior tag

Azért még akad..... :D :D

(#376) Aryon87 válasza djbelo (#375) üzenetére


Aryon87
félisten

:))

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#377) djbelo


djbelo
senior tag

Kellemes ünnepet, minden Huawei tulajnak!

[ Szerkesztve ]

(#378) Aryon87


Aryon87
félisten

Boldog Karácsonyt!

Rekesz mód F.4

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#379) Hoes


Hoes
aktív tag

Sziasztok!

Milyen tokot ajànlanátok ami nem vastagítja annyira a telefont de kellően védi, túlnyúlik a kameraszigeten is?

Köszi

(#380) Aryon87 válasza Hoes (#379) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem nagyon kapsz választ, a topik halott. Sztem én vagyok az egyetlen aktív tulaj itt :))

Nekem ezek vannak a telón:
Tok
Kameravédő, mely masszív, és az optikák előtt nincs üveg, így nem kavar be.
Volt még carbon fólia is, de nem volt jó méretre, így inkább leszedtem végül, mielőtt szétbarmolja a hátlapot (zongoralakk fekete verzió - fújj)

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#381) Hoes válasza Aryon87 (#380) üzenetére


Hoes
aktív tag

Messengeren írok majd neked!

(#382) Comic válasza Aryon87 (#380) üzenetére


Comic
aktív tag

Nem teljesen halott, csak kevesen tudnak kompromisszumra jutni a google mentes telefonokkal.
Én speciel a gyárit használom.
Viszont a készülékbiztosítás többet ér minden toknál! :)

(#383) Hoes válasza Comic (#382) üzenetére


Hoes
aktív tag

Hol kötöttél készülékbiztositást?

(#384) Aryon87 válasza Comic (#382) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudom, csak arra értettem, hogy itt a topikban nincs forgalom.

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#385) djbelo


djbelo
senior tag

Sziasztok!

Nem tudjátok mi történt az usb-c kimenettel? Régen tudtam ezzel a adapter segítségével vezetékes fülest csatlakoztatni. de most azt írja az usb-c nem támogatja az audio lejátszását! :F

[ Szerkesztve ]

(#386) Hoes válasza djbelo (#385) üzenetére


Hoes
aktív tag

Nekem is ezt csinálja a gyári Huawei adapter, a Samsung adapter meg jó. Viszont nem vagyok elégedett a hangerővel, pedig az AKG K370 füles elég romboló tud lenni.

(#387) djbelo válasza Hoes (#386) üzenetére


djbelo
senior tag

Tudnál esetleg egy linket küldeni a Samsung adapterről, hogy melyik az pontosan.
A gyári mellett nekem vannak NOnames is, de semmivel nem megy.

(#388) Hoes válasza djbelo (#387) üzenetére


Hoes
aktív tag

Linket sajnos nem fogok tudni adni de szerintem túl sok gyári Samsung adapter nem kapható! Mindjárt megnézem azért!

(#389) Hoes válasza djbelo (#387) üzenetére


Hoes
aktív tag

[EZ] lesz az!

(#390) djbelo válasza Hoes (#389) üzenetére


djbelo
senior tag

Köszönöm! :R

(#391) Hoes


Hoes
aktív tag

Legújabb biztonsági frissítés szedhető!

(#392) djbelo válasza Hoes (#391) üzenetére


djbelo
senior tag

Már jön is lefelé! :)

[ Szerkesztve ]

(#393) Comic válasza Hoes (#383) üzenetére


Comic
aktív tag

Groupamánál van mindenem tizen-huszon éve... Már mindenre IS lehet náluk kötni.

Az változott az usb-vel, hogy ez már digitális jelet ad le. A P30 Pro? volt talán az utolsó, amelyik még a klasszikus 3 eres megoldást használta. (Jobb +; bal +; nulla)

Natív gms-ről valami új infó?

[ Szerkesztve ]

(#394) Aryon87


Aryon87
félisten

Megjott az Emui 14.2.

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#395) Aryon87 válasza Aryon87 (#394) üzenetére


Aryon87
félisten

Megkaptuk a P60Pro/Mate60Pro kameraszoftvert is, video kozben vegre lehet az optikak kozt valtani :DD

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#396) djbelo válasza Aryon87 (#395) üzenetére


djbelo
senior tag

Nekem még nem jött.

[ Szerkesztve ]

(#397) rdt89 válasza Aryon87 (#395) üzenetére


rdt89
addikt

De jó, a Mate 40 Pro-ra az Emui 13 nem rég érkezett meg, de még nem engedi :C

Majd írsz egy rövid élménybeszámolót mi változott? Mi lett jobb?

[ Szerkesztve ]

(#398) Aryon87 válasza rdt89 (#397) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem nagyon molyoltam át.
A kameraszoftverbe szépen módosítottak. Már nem csak kis pöttyök vannak, hanem rendesen számmal írja. Ha pedig köztes zoomot akarsz, akkor egy animált tárcsa fog megjelenni. Akár fotó mód, akár videómód. Hogy a képalkotási minőség változott-e? Remélem hogy ne, de nem tudom kipróbálni, tegnap óta ömlik az eső nálunk, meg egész dél Németországban.. :(((
AOD-nál is végre megoldották hogy ha van értesítés, akkor azok ikonjai egy sorral lejjebb jelennek meg, így az akkuszázalék is látható marad végre.
Beállításoknál mintha változtak volna az ikonok. Értesítési sávnál is mókoltak, nekem pl az "R" (roamning) az a térerő fölött volt, most bekerült a legmagasabb pálcika aljára.
Gboard emoji készlete is új arculatot kapott.
És mintha még finomabbak lennének az animációk, ezzel még gördülékenyebbnek tűnik minden (nem mintha eddig nem volt az)

Más: 2x-ra is megy szervizbe a telefon, megint előjött a hibája, hogy random újraindulgat. + a kijelzőben lévő 2 vastag csík is egyre jobban látszik + már ég be a kijelző. És sztem a Gbox miatt gyorsan is merül.. 1.5 éves már..
Ha sikerül, akkor leváltom (Xiaomi14Ultra), mert ez full gyári hibás és instabil. Fotósnak megmarad, éjszakai képességei felülmúlhatatlan.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#399) rdt89 válasza Aryon87 (#398) üzenetére


rdt89
addikt

Köszi a leírást, volt amúgy nagyon rövid ideig Mate 60 Pro itt HA!-n, de azt el is vitték pikk-pakk, arra lettem volna kíváncsi mit tud. :C

[ Szerkesztve ]

(#400) Hoes válasza Aryon87 (#394) üzenetére


Hoes
aktív tag

Az enyém lengyel modell, nekem még nem jött meg!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.