Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) LeMarci válasza GothGuardian (#47) üzenetére


LeMarci
tag

Akkor a 11 csak a Nova 9 és újabb telefonokkal jött?

(#52) janeszgol válasza LeMarci (#46) üzenetére


janeszgol
félisten

Jol tudod ezeket.

(#53) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Iszonyat túl van árazva.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#54) hunhool1979 válasza Mezcal (#49) üzenetére


hunhool1979
tag

Mivel "palizza" be?

(#55) rdt89 válasza hunhool1979 (#54) üzenetére


rdt89
addikt

Azzal, hogy Huawei és nincs gms, nincs google, nincs 5g, nincs csak nagy f.sz a felhasználóknak aki ezért 3-szor annyit fizet, sőt 10-szer annyit, mint amit ér. Mivel maga a készülék nem tartalmaz semmi jót, csak így tartja fent a gyártó magát, hogy egy doboz sz.rt ad a kezedbe túlárazva... Engedd el, ebbe kár beleállni, mert minden Huawei hír egy troll katyvasszá válik, csodálkozok, hogy itt még mondhatni elég konszolidált a helyzet, s reméljük ez így is marad. :R

(#56) Aryon87 válasza rdt89 (#55) üzenetére


Aryon87
félisten

hogy itt még mondhatni elég konszolidált a helyzet, s reméljük ez így is marad
Nem fizetnék be erre...

Kíváncsi leszek a felhasználói tapasztalatokra, feltéve ha lesznek bátor jelentkezők, hála a magyar médiának és mentalitásnak..

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#57) Mezcal válasza hunhool1979 (#54) üzenetére


Mezcal
addikt

A túlárazott google nélküli telóval. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#58) p2pp válasza Mezcal (#57) üzenetére


p2pp
őstag

Nekem van Google :), de akkor is túlárazott.

Iphone 14 Pro 18.0 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#59) MC Pite válasza Szétom (#48) üzenetére


MC Pite
veterán

Mi után kullognak?
:R

<ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#60) Silenzio


Silenzio
addikt

A gyatra kézi fotókról egy röviden: Camera2 API támogatás nélkül nem lesz jó kézi mód, azt meg a Huawei (ejtsd Hávéj) b@szik implementálni vagy 7 éve. My way or the Huawei. I prefer (it) my way. Ez a telefon kamera szinten (ismét) egy átgondolatlan fos.

#50Szétom: Ezért a kommentért kár volt regisztrálni. :))

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#61) Buddha92


Buddha92
friss újonc

Hello,

Én totál nem értem miért akkora baj mondjuk Magyarországon,hogy nincs benne 5G mikor alig lehet valahol kihasználni,majd talán 3-4 év múlva esetleg kilehet használni az 5G-t...Ebbe a cikkbe se értem miért akkora nagy baj :),és még sok más tech oldalon se értem vagy épp YouTuber mikor ezt felhozza :)
Plusz nem csak Magyarországon van lemaradva az 5G hálózat kiépitése, hanem más országokba is elvan maradva.
Mikor a 4G hálózat se mindenhol acélos. :)

Maga a Gspace legalább 2 éve müködik ha nem több,
szerintem ezzel sincs akkora probléma..
Főleg abból kiindulva mennyi helyre megadjuk az adatainkat,mikor valahova beregisztrálunk.
Így is mindent tudnak rólunk :)

Maga az Appgallerybol elég sok minden elérhető már,
Face Intsa és még sok közösségi oldal.plusz egyéb dolgok amikre esetleg szükségünk lenne.

Ennyi év alatt amit sikerült a Huaweinek csinálni nem egyszerű.

Az árázás nyilván sok,de ebbe benne van a forint hitetlen kiugró teljesítménye is ...
Más országba 1200 euró vagy épp dollár nem sok,nálunk sajnos igen.

Maga a telefon elég jónak tünik,s mint Huawei a kamera megint elég ütős lett,mindig tudnak valami újat mutatni amibe egy kicsit még mindig jobbak mint más márkák.
Maga az emui 13 is hozott pár újdonságot,és szoftveresen is egészen jó egy Huawei telefon.

(#62) rdt89 válasza Silenzio (#60) üzenetére


rdt89
addikt

Azért mégis maga mögé utasítják a konkurenciát évek óta ezek a foshalmazok kamerában :R

(#63) doooo válasza Silenzio (#60) üzenetére


doooo
veterán

Kár volt *újra regisztrálni. :DDD

(#64) doooo válasza rdt89 (#62) üzenetére


doooo
veterán

Utasítják a fenét.
Sose tudom megérteni, hogy miért nem tudjátok ti megérteni, hogy nincs egyetlen mobil vagy gyártó sem, aki és ami abszolút tökéletes kamerás felhozatallal jön (minden kamera tökéletes, nappal is, este is, és még videóban is) valóban maga mögé utasítana mindenkit (egy látható, "tapintható" előnnyel).
Mindegyik jó dolgokban és mindegyik rosszabb más dolgokban. Ennek is vannak gyengepontjai. Mindegyik konkurensnek vannak. Nincs egy se, ami maga mögé tudná utasítani a többit (korábban sem volt olyan, talán legutóbb 10 éve, de az sem Huawei volt).

[ Szerkesztve ]

(#65) rdt89 válasza doooo (#64) üzenetére


rdt89
addikt

Én nem szeretnék erről vitát nyitni, fotós topik megteszi helyettem, én így vélem, hogy képalkotásban igen is piacvezető a Huawei és törekszik minden modelljével az újításra és további szintlépésre, még sok gyártó évről-évre ugyan azzal a kameraszettel kicsit reszelt szoftverrel dobják piacra ugyan azt teljesen elkényelmesedve.

(#66) p2pp válasza Buddha92 (#61) üzenetére


p2pp
őstag

De igen is fontos az 5G. A használhatóság miatt.
Éppen emiatt is ragadtam a P40 Pro-nál.
Max a Mate 40 pro, ami szóba jöhet Huawei fronton.
Nagyon hiányzik sokunknak az a nagy Üresség, amit maga után hagyott. Jók a kamerák (sokunknak), akiknek nem vegyenek mást. Ennyi! Kényelmes a vezeték nélküli gyorstöltés. Gyorsan hozzá lehet szokni. Viszonylag Jó az akksi is. Pikpakk feltölti. Jó a kijelző is. Megfelelően gyors a rendszersebesség is. Tartós. Jó az összkép.

A Voda is csinálgatja az 5G-t, de a Yettel most nagyon belendült. A T meg fogalmam sincs. Térkép szerint nem sok helyen van. Nincs az a nagy lendület, mint anno a 4G-n volt! Nagy a csend körülöttük.
Nálunk 10/1 volt a max a Yetinek.
Használhatalan volt. A hívás is megszakadt.
A Digit kellett mobilon használni mindenre is.
Most 500/10 lett a Yettel 5G!!! 3700 MHz frekin megy.

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro 18.0 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#67) doooo válasza rdt89 (#65) üzenetére


doooo
veterán

Nagyon szép reklámszöveg. Hiánypótló. Tényleg nincs itt miről vitázni.

[ Szerkesztve ]

(#68) DrDoktor válasza Silenzio (#60) üzenetére


DrDoktor
tag

tök jó volt a p30 promban a kézi mod....

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#69) DrDoktor válasza doooo (#67) üzenetére


DrDoktor
tag

2 hszed ezen az oldalon ebben a topikban 2x szálltál bele emberekbe.Minek regeltél ide anno? EZÉRT?

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#70) doooo válasza DrDoktor (#69) üzenetére


doooo
veterán

Le tudsz írni valaha is egyetlen mondatot, ami valóban igaz állításokat tartalmaz? Próbáld már ki egyszer.

(#71) Elit3Zotya válasza rdt89 (#65) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Hidd el ha a galaxy s23 ultra ugyan olyan lenne kamerában, mint pl a mate 40 pro, sokan dicsérnék a napot. Köztük én is. :K Ez a mate 50 pro meg hozza a szintet és ténylegesen tud újat is mutatni. Úgy is szerzek majd egyet, főleg hogy fullosan megy rajta a gms. Remélem ez megtudja majd szorongatni a 12s ultrát. :)

S24 Ultra Titanium Gray - Xperia 1 Mark V Khaki Green

(#72) rdt89 válasza Elit3Zotya (#71) üzenetére


rdt89
addikt

Direkt nem írtam márkát, de igen én is arra a márkára gondoltam.
Nem akarsz valamikor szerezni egy Mate 40 Pro-t, hogy a 12s-el összehasonlítsd? Szerintem a Mate 40 Pro megszorongatná, jobban, mint amikkel eddig versenyeztetted. :C :R

(#73) Elit3Zotya válasza rdt89 (#72) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Nem igen lesz megint a közeljövőben, de én is így gondolom.

S24 Ultra Titanium Gray - Xperia 1 Mark V Khaki Green

(#74) Szétom válasza rdt89 (#62) üzenetére


Szétom
újonc

:C így van

(#75) koxx


koxx
MODERÁTOR

Megvárom a januárt és muternak megveszem játszós telónak 120k-ért ;]
Ez a viccmobil még GMS-sel is drága lenne ennyiért.

(#76) hunhool1979 válasza Elit3Zotya (#71) üzenetére


hunhool1979
tag

Szemezgettem a hirdetéseddel(12s ultra) de inkább ezt fogom megvenni.

(#77) Elit3Zotya válasza hunhool1979 (#76) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Szerintem van olyan dolog amibe ez jobb lehet, de az tuti nem a kamera lesz, de ne legyen igazam és legalább végre lenne mire cserélni. :)

S24 Ultra Titanium Gray - Xperia 1 Mark V Khaki Green

(#78) GothGuardian válasza LeMarci (#51) üzenetére


GothGuardian
csendes tag

Fejből nem tudom hogy van... De igen, van ami 11-es, de a P40 Pro az továbbra is 10-en áll. Alig kap frissítéseket szegény. Pedig egy csodás mobil szerintem.

(#79) LeMarci válasza GothGuardian (#78) üzenetére


LeMarci
tag

Hát, igen én is mai napig azt használom és nagyon meg vagyok vele elégedve, de a hibajavításokból is csak minden másodikat kap meg

(#80) Füleske válasza GothGuardian (#78) üzenetére


Füleske
addikt

Huawei - knek úgy látszik a frissítés a gyenge pontjuk. M2 10.0 tabletem (tollas, fémházas, minőségi) android 5 - el jött ki - és az ígéretek ellenére azon is maradt. GT2 Pro órámra (zafír üveg, titán váz, kerámia hátlap) ígérték a HarmonyOS - t, abból se valószínű így 2 év után, hogy lesz valami.

(#81) rdt89 válasza GothGuardian (#78) üzenetére


rdt89
addikt

Én a P40 Pro-t 2-3 hónapja adtam el, addig kb. 1.5-2 havonta kapta rendszeresen a javító frissítést, én nem mondanám azt olyan tragikusnak.

(#82) Alaaf Pi válasza Füleske (#80) üzenetére


Alaaf Pi
aktív tag

Mate 10 Prom most kapott frissítést pár hónapja.

(#83) Lami66 válasza koxx (#75) üzenetére


Lami66
őstag

Ajánlok egy jó üzletet. Vegyél kettőt, és az egyiket megveszem tőled 150k-ért. A postaköltséget is átvállalom.

(#84) Füleske válasza Alaaf Pi (#82) üzenetére


Füleske
addikt

Főverziót, vagy csak a havi google? Mert nagyon nem mindegy.

(#85) p2pp válasza rdt89 (#81) üzenetére


p2pp
őstag

Okt. 1 a bizt szint.
Nem jó, de nem is tragikus. 😃😅🤣

Iphone 14 Pro 18.0 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#86) Aryon87 válasza GothGuardian (#78) üzenetére


Aryon87
félisten

2-3 havonta kap. De ez lassan csokkenni fog, elvegre mar kint a P50Pro is, es most a Mate50Pro is.

Tenyleg, Magyarországon mikor jelenik meg a telo? Van mar valakinek?

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#87) LeMarci válasza Aryon87 (#86) üzenetére


LeMarci
tag

Alzán várható időpont nov 21

(#88) Aryon87 válasza LeMarci (#87) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem sietik el.. Németeknél már kapható kb 2 hete

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#89) Aryon87


Aryon87
félisten

Nos akkor én bejelentkezem egy fekete példánnyal :)

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#90) Aryon87 válasza Aryon87 (#89) üzenetére


Aryon87
félisten

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#91) Elit3Zotya válasza Aryon87 (#90) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Grat. Aszem végre célba is érkeztél. :C

S24 Ultra Titanium Gray - Xperia 1 Mark V Khaki Green

(#92) Roland8622 válasza Aryon87 (#90) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Grat ;) Lesz aki majd a teszt képeket hozza :D
Itthon a Vodánál olyan balf@szok, hogy nem képesek hozni a boltba a p50 pro-t.
Pedig van a Huawei Magyarország szerint, mert le emaileztem velük.
Kíváncsi leszek, hogy a mate 50 pro megjelenik-e a kínálatban és mennyiért.

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#93) Aryon87 válasza Elit3Zotya (#91) üzenetére


Aryon87
félisten

De még mennyire :K . Huawei és Xiaomi az én márkám az egyszer biztos. Mellékszálként Samsung (ha már végre Snapival adnák - na majd a S25Ultrát kipróbálom :D ) és a Pixelt is ki kellene próbálni (ami majdnem sikerült, de végül füstbement, mert előrendeltem, csak regisztrálatlanul és azért meg előleget kérnek. M50pro-t már regelve rendeltem, nullával meg is lett :C biztos a sors akarta így.. )
Képek majd vasárnap a fotósban, ha az idő is kegyes lesz..

roller0123 nem lep meg. Viszont úgy tudom majd csak hó végén jelenik meg a szolgáltatóknál, de az biztos hogy nem lesz olcsó..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#94) Elit3Zotya válasza Aryon87 (#93) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Szerintem ezzel jobban jártál. Tudom téged hidegen hagy a gms hiánya és így ez egy jobb választás számodra. Mert maga a teló eléggé jóféle. Ha tud olyan jó képeket mint pl egy mate 40 pro, akkor nem nagyon lesz miért panaszkodni. Az a telefon, a dobogón áll nálam a 12s ultra és mi11 ultra mellett kamera szempontjából. Erre a LightHouse megoldásra esetleg majd nézz rá, elvileg minden google app megy normálisan, csak a fizetéses cuccok nem.
Na meg a képeket várom majd. :)

S24 Ultra Titanium Gray - Xperia 1 Mark V Khaki Green

(#95) Aryon87 válasza Elit3Zotya (#94) üzenetére


Aryon87
félisten

Biztos a Pixel is jó lett volna (tudom fapados rendszer, de az U11-et szerettem anno, az is majdnem fapados szintű volt), de a sors valamiért úgy gondolta, nem jött el az idő még, hogy az legyen meg nekem. És ahogy olvasom a topikját, nem kerek a történet vele sokaknál.
Ezzel a telefonnal meg megint otthon érzem magam, ugyanakkor a Xiaomival is, de a Huawei féle extrákat nem tudom elengedni, Xiaomi még csak próbálja őket utánozni, de van még mit tanulni, viszont a Gcam-ot az kihasználja maximálisan. Ezen még sajnos nem indul el, gondolom optimalizálni kell a procihoz (abból kiindulva, hogy a Honor Magic 4Pro-n elindul, és nem hiszem hogy GMS függő lenne)
Egy biztos. Ez a Mate nem akar lemerülni. Délután óta nyúzom, és 20-25% ment csak le belőle :)) Magas felbontás +120Hz.
Bazinagy és baromi gyors. Melegedésnek semmi jele, de még csak langyosodásnak se. Ujjlenyomatolvasó gyors mint mindig Huaweiéknél és végre rendes magasságban van, nem kell felnyújtózni érte, mint a P40Pro-nál, nem is értettem minek rakták úgy fel P30Pro után. Sokáig szoknom is kellett akkor a mozdulatot. Arcfeloldás is parádés, azonnal benne vagyok a főmenüben vaksötétben is. Éjeli képek vannak, telón visszanézve nekem tetszenek, de majd hétvégén lesz megkínozva jobban. De hogy a főkamera mit lát az f1.4-el automatán az durva.

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#96) hunhool1979 válasza Aryon87 (#90) üzenetére


hunhool1979
tag

:Y :Y :Y megkérdezhetem,hogy honnan sikerült beszerezned?

Brutál gyönyörű!!!!!

(#97) Aryon87 válasza hunhool1979 (#96) üzenetére


Aryon87
félisten

Bizony gyönyörű, bár a zongoralakk kivitelt nem szeretem, de ennek jól áll.
Németországi szolgáltatónál hoztam ki.

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#98) Elit3Zotya válasza Aryon87 (#97) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Kamera speckókat végig futva nagyából egy p50 pro, de a képeket nézve a széleslátó javult legalább. Kíváncsi vagyok milyen képeket hozol vele. P50 pro féle zoomot is megkapta, na az verhetetlen abban a tartományban. :K

S24 Ultra Titanium Gray - Xperia 1 Mark V Khaki Green

(#99) Aryon87 válasza Elit3Zotya (#98) üzenetére


Aryon87
félisten

Én is kíváncsi vagyok miket alkotok majd vele.

Egy kis méretkülönbség:
Fos minőség, G4-el fotóztam este, meg hirtelenjében messengerről mentettem le. 12X után szokni kell a péklapát méretet :))
Egy biztos. Sürgősen szereznem kell neki kameravédőt, meg ütésálló tokot, mint amilyen a másik kettőnek is van, a gyári tok jó, de nem bízok benne.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#100) hunhool1979 válasza Aryon87 (#99) üzenetére


hunhool1979
tag

Komoly mérete van :DD
Aliexpress tele van kameravédővel,vannak egész jók is közte..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.