Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) djbelo


djbelo
senior tag

Srácok! Gyári tokot amit adnak hozzá, hol lehetne venni?

(#302) Aryon87 válasza djbelo (#301) üzenetére


Aryon87
félisten

Sztem Mediamarktban tuti lehet. Emellett megcéloznám a szolgáltatókat, és talán az Emag-on is kapni.

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#303) djbelo válasza Aryon87 (#302) üzenetére


djbelo
senior tag

:R Köszönöm, körbenézek!

(#304) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

Sziasztok!

A tegnap végre megjött :DD :))

(#305) Aryon87 válasza Vizinyenyec (#304) üzenetére


Aryon87
félisten

Üdv mini (és élettelen) klubbunkban :))

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#306) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

Abban tud segíteni valaki hogy a 720p ben hogy lehet lassított videót csinálni 3860fps-el? Mert csak full hd-ban engedi a 960fps-t.

(#307) LeMarci válasza Vizinyenyec (#306) üzenetére


LeMarci
tag

Nekem(igaz mate 40) slow mo modeban jobb lent van egy ikon, alapértelmezetten 16x en van ha elhúzod 128x re akkor átvált 720p 3840 fps re.

(#308) Vizinyenyec válasza LeMarci (#307) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag


Sajnos ilyen lehetőségem nincsen.

[ Szerkesztve ]

(#309) LeMarci válasza Vizinyenyec (#308) üzenetére


LeMarci
tag

Slowmo ról egy ilyen képet kérhetek? [kép]

[ Szerkesztve ]

(#310) Aryon87 válasza Vizinyenyec (#306) üzenetére


Aryon87
félisten

Csak 960Fps-t tud (32x) max, és az már a slowmo.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#311) Vizinyenyec válasza Aryon87 (#310) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

Ezen lepődtem meg pedig írják a 720p 3860 fps-t is de nem tudom előcsalni. Akkor ezek szerint az nem elérhető, pedig tudja elvileg

(#312) Aryon87 válasza Vizinyenyec (#311) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem is fura, mert már a P40Pro is tudta ezt a hiperszuper lassítást (ami nekem már túl lassú)

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#313) Vizinyenyec válasza Aryon87 (#312) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

Nekem viszont pont jó lenne. Sok pukknós ötletem van amihez jó lenne ;]

(#314) Aryon87 válasza Vizinyenyec (#313) üzenetére


Aryon87
félisten

:))

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#315) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

Tegnap teszteltem a vízállóságot. Tökéletesen vizsgázott :)

(#316) Aryon87 válasza Vizinyenyec (#315) üzenetére


Aryon87
félisten

Addig vízálló, míg szervizbe nem kerül. utána felejtős.

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#317) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

Gbox-ot használok de nem találom a Chrome-ot. Felettem a Gspace-t de abban sem látom. Én vagyok béna vagy az nem elérhető?

(#318) LeMarci válasza Vizinyenyec (#317) üzenetére


LeMarci
tag

Igen, sajnos azt valamiért nem engedik felrakni. Használj bravet és szinkronizáld át gépről az adatokat, én így tudtam megoldani hogy a jelszavaim megmaradjanak.

(#319) Vizinyenyec válasza LeMarci (#318) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

Igen, pont ez lett volna a lényeg, köszi a segítséget!

(#320) Aryon87 válasza Vizinyenyec (#317) üzenetére


Aryon87
félisten

apkPure. Onnan leszeded, Gbox-ban klónozod.

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#321) LeMarci válasza Aryon87 (#320) üzenetére


LeMarci
tag

Nekem gbox nem is engedte klónozni...
Mikor rányomtam, hogy klónozás és rákerestem nem volt ott, mintha nem akarta volna hogy én azt leklónozzam.
Most az 1.5.2 van rajta és működik a google play is gboxból nekem, onnan le tudtam tölteni, de mikor meg akartam nyitni instant crashelt a gbox

(#322) Aryon87 válasza LeMarci (#321) üzenetére


Aryon87
félisten

Csinál érdekességeket a gbox. engem már idegesít. 3 alkalmazást használok benne, de hogy mindig újratlti azokat, az agyamramegy :W
Amúgy én mindent Aptoide vagy APKPure áruházakból töltöttem le. Gbox-ban 3-4 app van klónozva azt viszlát.

Visszamegyek nyaralásból, a telót beviszem szervizbe. Gyári hibást fogtam ki (első szériás készletből van), húztam nyúztam, de bosszantó már. Remélem helyrerakják, vagy adnak egy újat..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#323) LeMarci válasza Aryon87 (#322) üzenetére


LeMarci
tag

Még régen használtam gspace-t, fizettem is fél évet rá de a gbox ahhoz képest egy megváltás, akkoriban nem ment vele az otp, gboxon megy(nem tudom azóta fut-e gspaceből), jönnek a push üzenetek is, nekem ez jobban bevált, csak azt nem értem, hogy mikor a telómat újraindítom, a gmailen belül a felhasználó szinkronizálást kell újra be kapcsolni minden egyes alkalommal

(#324) Vizinyenyec válasza Aryon87 (#320) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

Leszedtem, de nem tudom klónozni, nem látja.
Most elkezdtem próbálgatni a Brave-t. Abba átlehet rakni a Chrome jelszavakat?

(#325) LeMarci válasza Vizinyenyec (#324) üzenetére


LeMarci
tag

Mikor gépre telepíted a bravet megkérdezi, hogy át akarod-e hozni a chromeon tárolt jelszavakat, itt áthozod és csinálsz egy szinkronizációs láncot(sync chain), ehhez hozzáadod a telód és megvagy(ne felejtsd el kijelölni, hogy minden tárolt adatot át akarsz hozni)

(#326) Vizinyenyec válasza LeMarci (#325) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

Ez így tökéletes köszönöm! :R

(#327) Aryon87


Aryon87
félisten

Jött egy 240-es biztonsági frissítés.

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#328) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

Valakinek van már esetleg szervíz tapasztalata?
Sajnos tegnap összetört a kameraszigetem és sehol nem találom mennyi lenne az új

(#329) H.Kornél81


H.Kornél81
tag

Üdv.,Sziasztok!
Találtam egy Máté 40 Pro +-t és az volna a kérdésem, hogy milyen előnnyel jár a Harmony OS futtatása, illetve aggályos lehet-e ez a típus?
Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#330) LeMarci válasza H.Kornél81 (#329) üzenetére


LeMarci
tag

Harmony-ra rá lehet rakni a googlet könnyen, nem is kell rollbackelni. Magyar 4g sávokat támogatja, sok hátránnyal nem jár. Mate 40 Pro+ban nem is UFS van hanem saját háttértár ami gyorsabb mint a jelenlegi ufs 4. Szép találat

(#331) H.Kornél81 válasza LeMarci (#330) üzenetére


H.Kornél81
tag

Köszönöm szépen! :R
Akkor rámegyek.....
Üdv.!

(#332) LeMarci válasza H.Kornél81 (#331) üzenetére


LeMarci
tag

Ha meg lehet kérdezni, mennyiért találtad?

(#333) H.Kornél81 válasza LeMarci (#332) üzenetére


H.Kornél81
tag

130000 Az jó?

[ Szerkesztve ]

(#334) LeMarci válasza H.Kornél81 (#333) üzenetére


LeMarci
tag

Rohadt jó :))

(#335) rdt89 válasza H.Kornél81 (#333) üzenetére


rdt89
addikt

Hol sikerült ráakadni ha nem titok? :R

(#336) H.Kornél81 válasza rdt89 (#335) üzenetére


H.Kornél81
tag

Jófogáson!
Bár a távolság és az eladó miatt kicsit aggódom, de aki mer.......
Aztán nem elhappolni előlem! :))
Jelentkezem, ha megvan.

(#337) H.Kornél81


H.Kornél81
tag

Vaklárma volt!
Gyanús volt a kamerasziget.
1 óra telefonálgatás után kiderült, hogy nem +........
Túl szép lett volna, hogy igaz legyen.

(#338) LeMarci válasza H.Kornél81 (#337) üzenetére


LeMarci
tag

Én is ránéztem a hirdetésre, pont a kamerasziget fogott meg, csak 4 kamerát láttam a hátulján. Szerencsére nem kellett ezért vezetned

[ Szerkesztve ]

(#339) H.Kornél81 válasza LeMarci (#338) üzenetére


H.Kornél81
tag

Rákérdeztem 5x, hogy biztos az?
Nem értem az ilyet….. Nem tudja milyen telefonja van! É akkor még majdnem ő volt felháborodva, hogy dehát az drágább telefon….. Most mit mondhatnék erre?

(#340) hunhool1979


hunhool1979
tag

Nézegettem... 1 millió körül találtam pro plus modellt. Nyilván nem ér ennyit.

(#341) rdt89 válasza H.Kornél81 (#339) üzenetére


rdt89
addikt

Ezért kérdeztem rá, hol sikerült, mert én még nem láttam belőle az országban.

(#342) H.Kornél81 válasza rdt89 (#341) üzenetére


H.Kornél81
tag

Még én sem és a helyzet maradt is……

(#343) LeMarci válasza H.Kornél81 (#342) üzenetére


LeMarci
tag

Egyedül különleges Mate 40 találatom egy régióváltott eszköz volt. Beszélgettem is vele és kiderült, hogy van egy ismerőse aki meg tudja csinálni, csak nála kell lennie az eszköznek. Az egyetlen hátulütője, hogy a csávó kínai egyetemi diák volt és itthon megvette a telót és szünetben hazament és ott csinálta a haverja. Magyarul meg lehet oldani a régióváltást, csak ki kellene postázni kínába

[ Szerkesztve ]

(#344) rdt89 válasza LeMarci (#343) üzenetére


rdt89
addikt

A kérdés, hogy nem-e lopja el és azért viszi ki kínába. Itt a megbízhatóság a kérdés sajnos.

Egyébként a Mate 50 Pro megkapta már a videózás közbeni zoom váltási ikonokat, amivel a P60 Pro debütált?

(#345) LeMarci válasza rdt89 (#344) üzenetére


LeMarci
tag

Nem mintha szándékoztam volna elküldeni. A postázás oda vissza olyan sok lett volna, hogy inkább adom el a jelenlegi mate 40et és importálok egyet kínából

(#346) Aryon87 válasza Vizinyenyec (#328) üzenetére


Aryon87
félisten

Sajnos nincs. Majd az enyém megy szervizbe, de itt Németországban másképp működik a dolog.
Otthon nem lesz olcsó mulatsság az biztos, mert sztem az egész előlapot cserélni fogják. Szerintem.

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#347) Aryon87 válasza rdt89 (#344) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudja a P60Pro is? :Y Ajánlom nekik hogy megkapja a Mate, de nem bánnám ha a P40Pro is megkapná valami csoda folytán.
Mert a Honor Magic 5Pro tudja és qva jó :K

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#348) rdt89 válasza Aryon87 (#347) üzenetére


rdt89
addikt

Már a P60 a tesztben tudta :W Fene essen bele

(#349) LeMarci válasza Aryon87 (#347) üzenetére


LeMarci
tag

Mate 50 már megkapta a turbó töltés update-et?

(#350) Aryon87 válasza LeMarci (#349) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen, még az első frissítéssel :K

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.