Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:47:35

LOGOUT.hu

Üdvözöllek titeket az összefoglalóban! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Matada2.3 válasza zorromoto (#950) üzenetére


Matada2.3
veterán

A beállításokban notfication manager menűpontban engedélyezned kell az összes fajta módját az értesítésnek. + Tedd be a védett alkalmazások közé.

Finn the human

(#952) zorromoto válasza Matada2.3 (#951) üzenetére


zorromoto
senior tag

Természetesen ez megvolt de nem működik.

(#953) Matada2.3 válasza zorromoto (#952) üzenetére


Matada2.3
veterán

Na ez viszont már akkor tényleg érdekes! Jelenleg tippen nincs akkor :F

Finn the human

(#954) ivatti10


ivatti10
aktív tag

Az egy simest, vagy a duplasimest érdemes venni úgy, hogy csak 1 simkártyát használnánk? Szoftverben van különbség? Frissítések melyikre jönnek gyakrabban?

ZTE nubia Z60 Ultra

(#955) Matada2.3 válasza ivatti10 (#954) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ugyan az a kettő, mivel független az összes készülék (szerintem) az egy SIM-esre gyorsabban jönnek a frissítések.. De tényleg nem annyira fontos. :) Fogyasztás szempontjából is az egy a nyerő.

Finn the human

(#956) szab13


szab13
aktív tag

Sziasztok!
Telefonom 5 hónapja van meg és eddig hiba nélkül futott, semmi probléma nem volt vele.

1 hete viszont a tárcsázóval ( exDialer pro) valami gond lett.
híváskor csak a számot mutatja , nevet képet nem. Utána a listába már jól mutatja.
Tárcsázáskor véletlenszerűen néha csak számok vannak.
De előfordul, hogy 1/2 napig jól működik...
frissítés program módosítás nem volt.
ötlet valakinek?

(#957) trobi28 válasza szab13 (#956) üzenetére


trobi28
addikt

Töröld az app adatait, esetleg telepítsd újra.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#958) ivatti10


ivatti10
aktív tag

Nincs összefoglaló, FAQ a mobilhoz, topikhoz? nnek híján kérezném: bootloader nyitásához, roothoz, twrp felrakásához találok valahol leírást?

ZTE nubia Z60 Ultra

(#959) szab13 válasza trobi28 (#957) üzenetére


szab13
aktív tag

Megvolt, köszi, de sajnos a gyári névjegyzékkel van valami.
app törölve és a gyári tárcsázó is ugyanazt csinálja.
Névjegyzék néha betöltődik, néha nem , azzal lesz valami

(#960) Matada2.3 válasza ivatti10 (#958) üzenetére


Matada2.3
veterán

XDA topik :) Terveztem írni egy összefoglalót, de még nem látom értelmét, mivel eléggé kevesen vagyunk és az andreoid developement is gyerekcipőben jár :)

Finn the human

(#961) Idol S2


Idol S2
csendes tag

Sziasztok!
Kb. 2 hete vettem 1 G8-at a T-nél, egyenlőre imádom! :)

Karcsi MI8

(#962) Conmet


Conmet
tag

Ha valaki hiányolta volna, a kétkártyás verzióra is kiszivárgott a BÉTA Mályvacukor.
Az Update csak a RIO-L01C432B180 verzióra települ, a végeredmény a RIO-L01C432B301 lesz.
Most is érvényes: a bétáról visszaváltani nem (biztos hogy) egyszerű, gondold meg 2x!

[ Szerkesztve ]

(#963) Matada2.3 válasza Conmet (#962) üzenetére


Matada2.3
veterán

Remek hírek! :) Ha valakinek még fent lenne akkor meg tudná nekem nézni, hogy a 6.0-ban a gyro engedélyezve van-e? :)

Más: CM13 javítások és egyre jobb rendszer :)

Finn the human

(#964) álarc


álarc
aktív tag

A b170 visszatérés MM bétáról, csak SD kártyáról
1 sim
Este próba! :)

[ Szerkesztve ]

(#965) álarc válasza álarc (#964) üzenetére


álarc
aktív tag

Működik!

(#966) Sanyaman


Sanyaman
aktív tag

Egy gyors kérdésem lenne. Aki vett telekomos G8-at az azon kívül hogy kártyafüggetlen, dual simet kezel? Előre is köszi. :R

szerk: bocs, kereső segített. :B

[ Szerkesztve ]

(#967) Matada2.3 válasza ivatti10 (#958) üzenetére


Matada2.3
veterán

Most csinálom amúgy az összefoglalót, holnapra kész is lesz. :)

Finn the human

(#968) ivatti10 válasza Matada2.3 (#967) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Szuper, ezt hiányoltam, köszi! Már csak egy teljesen(az előlap is)arany, pezsgő színű G8-at kellene találnom valahol, eddig még nem találtam a mobilkereskedésekben. Nem tudjátok, honnan rendelhetnék, hol van ilyen színben? 15 bolttal beszéltem a héten, de a beszélgetések végére kiderült, sehol sincs.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#969) Matada2.3 válasza ivatti10 (#968) üzenetére


Matada2.3
veterán

Lehet kicsit csúszok is vele.. :)

Amúgy árukeresőbensok van, és Emag-on is láttam arany színűt. :)

Finn the human

(#970) ShadySzasza válasza Matada2.3 (#969) üzenetére


ShadySzasza
csendes tag

Mikor jön ki a végleges 6.0 G8-ra?

(#971) Matada2.3 válasza ShadySzasza (#970) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nincs hivatalos megjelenési dátum, én egy májusra tippek, így a hasamra ütve.

Több helyen is javában folyik a béta teszt, szóval nincs azért már olyan messze :)

Finn the human

(#972) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Kérlek titeket, hogy nézzétek meg az összefoglalót, hogy mit kéne még írnom bele, vagy mi hibádzik :) [link]

Finn the human

(#973) ivatti10 válasza Matada2.3 (#969) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Köszönjük, a nép nevében, sokunknak nagy segítség lesz, megspórolva a felesleges kérdéseket. :R
Igen, sok helyen hirdetnek mindenfélét, de amikor felhívom őket tisztázni, akkor már az ár sem stimmel, a felszereltség, nyelv sem, és a szín sem, konkrétan teljesen aranyban, vagy pezsgőben sehol nincs, hiába hirdetik. :W

ZTE nubia Z60 Ultra

(#974) HoTaZo válasza Matada2.3 (#972) üzenetére


HoTaZo
őstag

:R Hála és köszönet! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#975) 2o1i válasza Matada2.3 (#972) üzenetére


2o1i
senior tag

1000 köszönet!!! :R

Egy kis észrevétel.
A mondatok végéről hiányzik a pont:
Feltettem a Bétát, de vissza szeretnék lépni a régi rendszerre, lehetséges ez?
Igen, lehetséges a downgrade, DroiDMester kolléga leírása alapján

Előforduló hibák?
Személy szerint nekem hiányzott egy réteg lakk a kijelzőmről egy kis pontban, de garanciálisan javítható

(#976) Matada2.3 válasza 2o1i (#975) üzenetére


Matada2.3
veterán

Már javítom is! :R

Finn the human

(#977) DroiDMester válasza Matada2.3 (#976) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ahh... Látom bele került tőlem néhány dolog.... :D

6.os rendszerről már írtam azt hiszem sokkal könnyebb vissza térést 5.1 re! inkább azt kellene betenni az összefoglalóba!

A lényeg hogy, itt is nyitott BootLoader kell (de hát ez sajna így van ha bele akarunk piszkálni a gyári rendszerbe)

Szóval elegendő a 6.os rendszerre vissza tenni a gyári B170 vagy épp a B150.es Recovery -t értelem szerűen ez single sim verziónál, dual simnél B160 vagy B180 as gyári Recovery -t!

Feltételek ugyan azok => Fejlesztői menüben OEM feloldás engedélyezése, majd Bootloader módban indítani a telót(teló kikapcs majd Hangerő LE + Power gomb)

a gépen kell legyen telepítve ADB+Fastboot+a telóhoz a megfelelő USB driverek, ha ezek megvannak a teló Bootloader módba nincs más mint Fastboot al feltenni a Gyári recovery -t

fastboot flash recovery B170.img (a B170.img nek ott kell lennie a adb+fastboot mappájában)

de majd 7.végén csinálok 1 kis automata pakkot(ha van rá igény) amivel pár kattintással fel lehet tenni ezeket!

Ha felment a gyári 5.1 recovery utána természetesen működik a teló ugyan úgy a 6.os rendszerrel nem kell megijedni! De ha fennt van a 5.1 recovery utána mindenféle trükk nélkül Fel fog menni a 6.os rendszerre a 5.1 es update.app nem fog 5% nál hibával leállni!

[ Szerkesztve ]

(#978) Matada2.3 válasza DroiDMester (#977) üzenetére


Matada2.3
veterán

Remélem nem baj, hogy felhasználtam az itt megosztott tudásod (legközelebb előre jelzem :B). A holnapi nap folyamán pedig cizellálom és frissítem a leírást a te metódusod alapján! :R

Finn the human

(#979) szab13


szab13
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy apró problémám. Fm rádiót szeretnék hallgatni bluetooth fejhallgatón keresztül.

Párosítom a fejhallgatót , eddig rendben, de ugye nincs FM rádió, mert nincs antenna (3,5 jack) bedugva.
Bedugom a fejhallgató részébe egy 3,5 jack dugót(vagy vezetékes fülhallgatót) , ekkor lesz rádió de a vezetéken küldi ki a hangot és nem a bluetooth fejhallgatón keresztül.

Régi Sony-m valahogy megoldotta ezt, de itt nem találom a megoldást.

Ötlet valakinek?
köszönöm

(#980) Matada2.3 válasza szab13 (#979) üzenetére


Matada2.3
veterán

Eléggé triviális és lehet próbáltad már, hogy először a jack-et dugod be és utána pírosítod a bt headset-et, az lehet segít ha véletlen nem próbáltad még. Még a kihangosítás játszhat, hogy kihangosítod és közben párosítod a headset-et, hátha :)

Finn the human

(#981) szab13 válasza Matada2.3 (#980) üzenetére


szab13
aktív tag

kipróbáltam, sajnos nem működik, pedig mint média audio is bekapcsoltam a Bluetooth eszközt.

(#982) Black Phone válasza szab13 (#981) üzenetére


Black Phone
senior tag

Szerintem a fm rádió nem is fog menni,mert írja is csatlakoztassa a fülhallgatót Antenna miatt ...

csak is úgy szerintem ha jack dugot bele dugsz az sem biztos, de a vétel nem lesz tökéletes szerintem....

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#983) szab13 válasza Black Phone (#982) üzenetére


szab13
aktív tag

Van csak jack dugóm, úgy se megy.
Sony SP-vel úgy ment, hogy bedugtam a jack dugót -FM bekapcs , majd Bluetooth fejhallgató csatlakozás és már szólt is.
G8 erőszakosan a jackon küldi ki a hangot

(#984) HoTaZo válasza szab13 (#983) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nekem a Mono Bluetooth Routerrel sikerült ezt megjátszanom az előző telómon.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#985) 2o1i


2o1i
senior tag

Megjött az IPAKY tokom.
Azt leszámítva, hogy jóval nagyobb lett tőle a telefon, tetszik. :K
KÉPEK

(#986) ÖregMackó válasza szab13 (#983) üzenetére


ÖregMackó
tag

Arra gondolok, hogy egy analóg kimenőjelet szolgáltató pll rádiótuner van a telefonban és a vett rádió hangját analóg módon küldi ki a fejhallgatóra vagy átkapcsoláskor a hangszóróra. Ugyanakkor közben a digitális hang pl. zenelejátszóról a bluetooth hangszórón mint bluetooth hangszolgáltatás megszólal.

(#987) Matada2.3 válasza 2o1i (#985) üzenetére


Matada2.3
veterán

Wow, jól néz ki :) Bár nekem már túl naggyá tenné a telefont.

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#988) zorromoto válasza 2o1i (#985) üzenetére


zorromoto
senior tag

Lassan itt az asszonyé is csak arany színű kerettel. Nagyon jónak tűnik.

(#989) 2o1i


2o1i
senior tag

Élőben sokkal jobban néz ki a tok, mint bármelyik képen.
A készülék oldalainál picit mozog a tok műanyag része. Néha amikor a kezembe veszem érződik, hogy a helyére igazodik. Szerencsére nem vészes. Remélem ennél több baki nem lesz vele! :)
Eddig egy vékony átlátszó tokot használtam, annak a legnagyobb baja az volt, hogy a kamera kilógott belőle, így nem lehetett simán letenni az asztalra, mert a kamerán támaszkodott volna, valamint a jobb oldalon lévő gombokat is alig lehetett kezelni.
Na ennél már semmi ilyen gond nincs! :)

(#990) DroiDMester válasza 2o1i (#989) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nekem SEMMIIT nem mozog az oldalsó díszkeret, pedig már 3.hónapja használom és minden 7végén kiszedem a tokból a telót amihez ugye előbb a díszkeretet kell leszedni, tehát már jó párszor le-fel volt téve de még most is olyan mint újkorában semmi lötyögés vagy mozgás! pedig ahogy nézem a képeidet eredetinek tűnik, tehát az se lehet hogy egy hamisítványt vettél és azért gyengébb minőség!

Mondjuk nekem nem a szürke keretes verzió van, hanem az ezüst, de ez sz.tem most lényegtelen!

(#991) FNZ


FNZ
őstag

hali!

nézegettem ezt a telefont asszonynak. mivel vodás, jó lenne a 4g-hez a B20.
több oldalon találtam leírásokat és valahol írják valahol pedig nem írják a specifikációban. most akkor van benne vagy nincsen?
most 120e az mm, euronics, edigitalban és jönnek a kuponnapos akciók, ha van benne beruháznék rá.

(#992) Matada2.3 válasza FNZ (#991) üzenetére


Matada2.3
veterán

Van benne, hisz erre a piacra van szánva :). Már ide is elért a B20 hadsereg.. Utazgatom elégszer és mindenhol van 4G ahol antenna is.

Finn the human

(#993) FNZ válasza Matada2.3 (#992) üzenetére


FNZ
őstag

a vodánál is?
ha benne van a "B20" ahogy írtad, akkor lehet ma - holnap beruházok egyre asszonynak, mivel teszteken is viszonylag jókat írtak róla.

van egy karaktersor, amit beütve a hívóba, megmondja, hogy a teló éppen melyik frekin használja a 4g-t. nem tudod véletlenül mi ez a kód?

[ Szerkesztve ]

(#994) Buszos


Buszos
tag

Megjött a G8-am. Mostantól itt fogok pezsegni :D Képeken se volt csúnya, de élőben gyönyörű!

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

(#995) Matada2.3 válasza Buszos (#994) üzenetére


Matada2.3
veterán

Éljen! :C Üdv a klubban :)

Finn the human

(#996) álarc válasza FNZ (#993) üzenetére


álarc
aktív tag

Mondják nem kell a b20. Volt meizu, xiaomi készülékem. Nálam, ahol jártam, csak Balaton környéke, beleértve az utazást is, metró Ⓜ és még Pesten belül is itt ott kell. Szóval nagyon is kell! Főleg Vodafone hálózaton!

(#997) Matada2.3 válasza álarc (#996) üzenetére


Matada2.3
veterán

Senki nem mondta, hogy nem kell. Túl van pörgetve ez a téma, aki kínai készüléket vesz az tudjon róla, a többi ami meg hivatalosan itthon van (szolgálatónál) és rajta van a 4G plecsni abban meg tuti van. Visszavezetve a gondolatmenetet a G8-cakban van B20 :)

Finn the human

(#998) FNZ válasza Matada2.3 (#997) üzenetére


FNZ
őstag

szia!

jól láttam, hogy nem gorilla glass üvege van? akkor kell hozzá valami fólia is majd?

(#999) Nagya21 válasza FNZ (#998) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
GG üveg van rajta.
Más tészta, hogyha raksz rá üvegfóliát, az nem fog kiérni a szélére, mert a gyári üveg kerekített.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#1000) Black Phone válasza FNZ (#998) üzenetére


Black Phone
senior tag

Én is vigyáztam rá ,de mégis a alján lett egy kicsi mély karc és tök zavaró :W Lehet a fólia meggátolta volna

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.