Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:47:35

LOGOUT.hu

Üdvözöllek titeket az összefoglalóban! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) HoTaZo válasza Matada2.3 (#750) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ajaj, az a fránya rootolás... :((
:)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#752) kutyesz71 válasza HoTaZo (#749) üzenetére


kutyesz71
tag

Hali
Én ezt telepítettem fel.
https://www.youtube.com/watch?v=-asyYy_RlMY

(#753) vonyarc


vonyarc
tag

A Honor 7-nl gyengébb ez a telefon? Ha igen, miben, mennyivel? Köszönöm.

(#754) Matada2.3 válasza vonyarc (#753) üzenetére


Matada2.3
veterán

Jobb a Honor SoC-je. Viszont abban nincs optikai képstabi. Szóval erősebb a Honor. :)

Finn the human

(#755) feelurself válasza Matada2.3 (#754) üzenetére


feelurself
aktív tag

Ja, es ez szebb:D
Mas: valaki talalkozott mar olyannal, hogy zenehallgatasnal random egy pillanatra meg-meg akad a lejatszas, akar a gyarival,akar poweramppal probalkozok ?!

(#756) HoTaZo válasza kutyesz71 (#752) üzenetére


HoTaZo
őstag

Hali!
Sajnos ez is root igényes...
De köszönöm! :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#757) Matada2.3 válasza feelurself (#755) üzenetére


Matada2.3
veterán

Még nem. :N

Finn the human

(#758) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

feelurself:
Szia! :)
Ugyan nekem P8 van,és Spotify-t használok,de mikor először kiprobáltam a gyári zenelejátszót,nekem is megakadt. :(
Azóta semmi. :)

[ Szerkesztve ]

(#759) sajtos75


sajtos75
tag

Olyan kérdésem lenne,hogy mikor beszélek akár szabadban akár zárt térben a vonal akadozik. Nincsen messze az adótorony. Rálátni. Mi lehet a gond? Illetve egy másik. Megcsörgetek egy számot,hogy hívjon vissza ,sokszor a visszahívó azt hallja ,hogy jelenleg nem vagyok elérhető.10 mpel a hívásom után.Híváskor ugye kinyomja és a telefonomon elmegy a térerő és csak 2-3 max 6 . hívásra tud visszahívni. És ugye akkor jönnek az SMSek ,hogy kerestek. Mondjuk ez az utóbbi dolog anno az Xpersi SP telefonomon is jelen volt problémaként. :W

Telekom, B130 , Nincsen a telefonhoz nyúlva. Semmi felesleges alkalmazás nincsen rajta.

(#760) DroiDMester válasza sajtos75 (#759) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ha már korábban is ezt tapasztaltad MÁSIK telefonnal , akkor mért a G8.ba keresed a hibát?

Első körben én egy SIM kártya cserét kérnék a szolgáltatótól! És még azt is meg lehetne próbálni hogy FIXÁLOD csak 3G re a telót, mert ha 4G -n megy és gyenge a lefedettség 4G -n felétek attól is csinálhat ilyet amiket írtál!

amúgy meg érdemes lenne feltenned a B170.es ROM -ot, mert elég sok javítás van benne, a korábbi B130 és B150.hez képest!

(#761) kmóricka válasza sajtos75 (#759) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Tipikus 4G hiba...én azzal kezdem mindig, h 3Gre állítom, mert különben nem tudnak felhívni...

(#762) runner 125 válasza ShadySzasza (#742) üzenetére


runner 125
nagyúr

Kösz.
A mobilbirodalom.com-no találtam végül a haversrácnak legolcsóbb ilyen készüléket, 27-es számlával, 2 év garral.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#763) dragonfx válasza runner 125 (#762) üzenetére


dragonfx
veterán

ez a hely megbízható? ez a 85 nagyon baráti ár...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#764) runner 125 válasza dragonfx (#763) üzenetére


runner 125
nagyúr

Rendben volt minden, már többször vásároltam tőlükcég szinten is, más készülékeket.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#765) dragonfx válasza runner 125 (#764) üzenetére


dragonfx
veterán

de ez független magyar menüs új bontatlan fdobozos egy év bolti garis?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#766) runner 125 válasza dragonfx (#765) üzenetére


runner 125
nagyúr

Független, magyar menüs, 1 SIM-es, bontatlan, teljes dobozos. Mi a drágábbikat vettük, arra 1 év gyári garancia + 1 év bolti gar van. Nem szoftveres a + 1 év, hanem ugyanúgy teljeskörú hardvergar, mint a gyári, csak nyilván az már az üzletbe szól.
Az 1 év garis is gyári gart jelent, tehét bármelyik Huawei szervizpontban leadható, javítják.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#767) dragonfx válasza runner 125 (#766) üzenetére


dragonfx
veterán

a mobilbirodalom gari kiirás akkor = gyári gari?
de ennek nincs átvételi hely enlátom cska teloszám..teloszám...uhhh én így nem tudom emnnyire bízzak ebbe....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#768) sajtos75 válasza DroiDMester (#760) üzenetére


sajtos75
tag

Körbeállítottam mindent. Automatikus 3G/2G akad a hang. 3G csak egy iksz van a hálózati térerőn. A Sim kártya zsír új.

A B 170 feltehető Telekomos telóra? Mert a frissítő nem jelez semmit.

(#769) DroiDMester válasza sajtos75 (#768) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Természetesen feltehető BÁRMELYIK 1.Sim kártyás verzióra a B170.es ROM! :K

egyébként olyan nem létezik hogy Telekomos G8 :N
Amit telekomnál veszel az is full gyári FÜGGETLEN G8

2.verzió létezik G8 ból, van 1.Sim és Dual Sim verzió ezekre külön ROM -ok vannak, és ahogy nézem mindég a páratlan számú(B130, B150, B170) a 1 sim, és a páros(B140, B160) pedig a Dual sim verzió a Rom okban!

Amúgy énis T- nél vettem a G8.at és itt írtam a B170.ről

itt pedig be is linkeltem a letöltését

Ha simán a működő rendszerből helyi frissítéssel teszed fel, MEGMARAD minden beállításod/adatod/telepített programjaid!

(#770) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Kezd idegesíteni a néhány alakalommal való masszív röccenés a UI-nál, remélem a Marshmallow-ra fordítanak elég időt az optimalizálásra.

Finn the human

(#771) DroiDMester válasza Matada2.3 (#770) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Túl sokat ne várj a Mályvacukor tól! Sajnos az apró be-be akadások, és meg reccenések nem az UI vagy a rom hibája!

El kell fogadni vagy 1ütt kell élni vele, hogy a Snapi 615. SOC ennyit tud! Korábban már írtam itt a tropikban is erről, de sokan csak le hurrogtak mikor említettem hogy nekem az előző Snapi 800.as telóm után, kicsit akadozósnak tűnik a G8, de látom már nem csak én veszem észre hogy tényleg így van! :K

El kell fogadni hogy a Snapi 615 csak egy KÖZÉP KATEGÓRIÁS SOC hiába van alatta 3.giga Ram, ez nem fog gyorsítani rajta!
Nekem még meg van az előző telóm(G2) és ha kezembe veszem egyből észreveszem hogy sokkalta pattogósabban megy rajta a rendszer!

(#772) Matada2.3 válasza DroiDMester (#771) üzenetére


Matada2.3
veterán

Értem én, hogy a 405 kűzd a Full HD-vel, de egy Moto X Play meg tudja oldani, hogy ne legyen ilyen. Nekem az előző főbb telefonjaim G2 és egy M8 volt, mind 800 és 801. Oda vissza verik szegény G8-at. Azért még reménykedem, hátha be tudnak vetni valamit erre a szerencsétlen párosra..

Finn the human

(#773) zzola válasza dragonfx (#767) üzenetére


zzola
félisten

Semennyire! Egy sufni gsm bolt, mint szinte az összes ilyen! Nem szabad bedőlni az áraknak. Amíg nem romlik el a készüléked, addig nincsen gond, de ha 1x szervizelésre kerülne a sor, majd megbánod!
Áfacsalt mobil lehet az ön zsebében is itt egy érdekes cikk!
Inkább vegyél Expansys-től vagy Telekom-tól, azok nem csapnak be!

[ Szerkesztve ]

(#774) kmóricka válasza zzola (#773) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Na mer a telekom szerviz az jobb:D...egyszer vittem be életemben egy tabot...leírtak hogy töltővel együtt lett leadva. A töltő hopp eltűnt, tuti nem adtam le(bmeg mondom ott a papír róla)...a másik meg h miután visszajött közölték(mert ezt persze miért is tudnák) h ja bocs ezt nem mi szervizeljük hanem a gyártó....(lenovo)..hát köszi
Persze a töltöt azota sem kaptam vissza(utána néznek és hívnak)..hívtak ja:)
Ennyit róluk...

(#775) Matada2.3 válasza kmóricka (#774) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nincs olyan hogy Telekom szervíz :) 90%-ban felküldik a Telemax GSM-hez. Azok csinálják. :)

Finn the human

(#776) feelurself válasza Matada2.3 (#772) üzenetére


feelurself
aktív tag

Nekem meg S5 volt elotte. Az meg plane gyorsabb volt CM13-mal, de osszessegeben ezt jobban szeretem. Samunal a gyari rom borzalmas. Multitaskingra konkretan masodperceket kell varni es az egesz rom egy hasznalhatatlan okadek. Itt joval tobbet tud a gyari rom egy szebb kijelzovel(utalom az amoledet), sokkal jobb beszedhang, remek audio kimenettel, jobb uzemidovel es ezerszer szebb keszulekhazban.. De folytathatnam a remek es villamgyors ujjlenyomatolvasoval, stb..

(#777) dragonfx válasza zzola (#773) üzenetére


dragonfx
veterán

Hat igen a t keteves garija csak tobbet er de milyen aron.bukom a yodas akcios elofizut odakotom magam...fujjnj

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#778) Matada2.3 válasza feelurself (#776) üzenetére


Matada2.3
veterán

Azért ne vessünk össze egy CM-et egy gyári ROM-mal, ám teljes mértékben igazad van. :) Kár, hogy erre a telefonra nem sok Főzött jövőt látok :/

Finn the human

(#779) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Na van B180 Dual [link] Elvileg ez a rom nem akad már de még mindig van ?Wifi bug? letöltési link

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#780) sajtos75 válasza DroiDMester (#769) üzenetére


sajtos75
tag

Felraktam a B170. Minden probléma megoldódott úgy tűnik .Nincsen akadozó hang. Köszi!

(#781) sajtos75 válasza Matada2.3 (#770) üzenetére


sajtos75
tag

Ez érdekes dolog mert pl nálam még egyszer sem akadt meg a telefon. De egyszer ,de akkor ment a torrent,másolás SD kártyára és zene plusz böngésző. De nekem normál használatnál még sosem akadt meg. Mondjuk tényleg érdekes ,hogy egy fajta telefon hányfajta módon tud működni. :) Két hónapja napi szinten 10-12 órát használom.

(#782) Matada2.3 válasza sajtos75 (#781) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nekem is csak szaggat inkább mint akad, de amint kint lesz a Single SIM-esre a B180 már pakolom is fel. :)

Finn the human

(#783) DroiDMester válasza Matada2.3 (#782) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

B180 csak DUAL SIM -re van! Single Sim-re valószínű B190 lesz! Bár a mi körzetünkbe még a B170 se jött meg! Szóval fene tudja milyen számon fog jönni ha jön is valami!

amúgy nekem SEMMI gondom nincs a B170.el! A meg reccenések meg ahogy mondtam nem a ROM végett van, Ezeken az apró akadozások meg nem fognak elmúlni bármilyen romot teszünk rá! Ha lenne vagy lesz majd esetleg CM rom azzal is ugyan így fog dadogni! :O

(#784) Matada2.3 válasza DroiDMester (#783) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ki lehet még valamit hozni ebből az SoC-ből ;) Egy kis OC és minden rendben lesz. Bár kötve hiszem, az XDA-s aktivitásból, hogy lesz bármilyen Dev-ünk is.

Finn the human

(#785) HoTaZo válasza Matada2.3 (#784) üzenetére


HoTaZo
őstag

Erre nincs valami tunning alkalmazás, mint az MTK-ra?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#786) DroiDMester válasza HoTaZo (#785) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Vanni van, rengeteg progi amivel lehetne tuningolni!

De....

1, gyári KERNEL nem támogat gyakorlatilag semilyen tuningolást! max a CPU Governor -t tudod másra állítani Interactive -ról, meg esetleg az I/O Scheduler -t CFQ -ról PL row -ra és ennyi! A gyári kernel mást nem igen enged állítani :O

2, a G8.ban már eleve MAX órajelen(4x1500+4x1200MHz) jár az SOC, nem hiszem hogy custom kernel el sokkal többet bírna! Más telókban a Snapi 615 csak 4x1500+4x1000Mhz en megy!

Bár ha abból indulok ki hogy a Sanpi 800.as SOC is 2265.MHz et tud gyárilag!

És nekem el megyeget Custom Kernel -el akár 2800.MHz -en is

De a S615 nem hinném hogy ilyen mértékű OC -t tudna! :(

(#787) DroiDMester válasza HoTaZo (#785) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

.

[ Szerkesztve ]

(#788) Matada2.3 válasza DroiDMester (#786) üzenetére


Matada2.3
veterán

A 616 a 15-nek az OC-zett változata, 1.7-re lett felskálázva, a hivatalos oldalon is 1.7 maxot írnak, menni fog az az OC és a grafikus gyorsítót is meg lehet picit zabolázni ;)

Finn the human

(#789) #51970304


#51970304
törölt tag

Sziasztok !

Huawei G8 vásárláson köröm a fejem. Ki is néztem a PartneroGSM nél egy gold dual sim es verziót gold színben.
Azt mondta a srác , hogy a dual simes vezió ázsiai modell.
Mi a külömbség az ázsiai és az EU modell közt?
Valakinek valami tapasztalata PartneroGSM el kapcsolatban?

(#790) ctibor válasza #51970304 (#789) üzenetére


ctibor
senior tag

"Azt mondta a srác , hogy a dual simes vezió ázsiai modell."

Hülyeséget mondott. Rosszabb, ha még akart vezetni téged.

A G8 éppen hogy az európai model, árulják Kínában is, de ott más a neve (most nem emlékszem, hogy mi) és részben más frekvenciákat kezel.

A G8 típus jelű telóból is két fele van viszont: az egyiket a szolgáltatók árulják és egy SIM-es, a másik a szabad forgalomban lévő és az a 2 simes.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#791) ctibor válasza #51970304 (#789) üzenetére


ctibor
senior tag

Meg annyit, hogy ha a G8-ból a RIO-L01 verziójelű telefont veszed, akkor nem lesz gond. Az 2 simes és tudja az összes itthoni LTE frekvenciát.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#792) DroiDMester válasza ctibor (#791) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

nemigazán írod jól.... :N

1, olyan nincs, és nem is létezik hogy szolgáltatós G8, T nél is épp ugyan azt a gyárilag kártya független 1 sim verziót árulják, amit a boltokban is veszel!

2, olyan van csak hogy: 1.sim és dual sim verzió, és mind 2 verziónak RIO-L01 a száma!

enyém is 1 simes és RIO-L01 a száma

de akár a Huawei letöltési oldalán is megnézheted a letöltések között, hogy a Single és a Dual sim is RIO-L01.es!

(#793) #51970304 válasza DroiDMester (#792) üzenetére


#51970304
törölt tag

Akkor ezek szerint semmi hátrányom nincs belőle? Nem tudom meg akart e vezetni. Ezt ő mondta. Tartok a GSM es vásárlástól de az ár meg kevező. 90 ezer ft

(#794) ctibor válasza DroiDMester (#792) üzenetére


ctibor
senior tag

Igen, én tévedtem! :R

(Azt nem tudtam, hogy a boltokban is kapni egy sim-est)

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#795) DroiDMester


DroiDMester
nagyúr

Ma megjelent a Friss TWRP 3.0 Verzió :C

Úgynéz ki sikerült megoldaniuk hogy ne kerüljön Boot Loop ba tőle a teló!

Tehát úgy működik mint ahogy kell........(legalábbis én 4X próbáltam ki be lépni bele és nem került Bootloop ba tőle a teló)

Akit érdekel Itt megtalálja => twrp-3.0.0-0-rio.img

(#796) DroiDMester válasza DroiDMester (#795) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Korai volt az öröm :W

Ma próbálltam megint rebootolni recovery.be és ismét beragadtt twrp.be! :O

Szóval marad továbbra is az átmeneti twrp! :)

(#797) Matada2.3 válasza DroiDMester (#796) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ez azt jelenti, hogy van ROM-unk is? :)

Finn the human

(#798) DroiDMester válasza Matada2.3 (#797) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Pontosan milyen ROM -ra gondolsz? Mert most nem tudom mihez kötni a TWRP -t! :F

(#799) dragonfx


dragonfx
veterán

már nem lehet kapni t.nél sem... :O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#800) Matada2.3 válasza DroiDMester (#798) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ha van recovery akkor már akkor már 1 lépéssel közelebb állunk valami főzött finomsághoz. Bár XDA-n még mindig nincs egy dev se. :(

Finn the human

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.