Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:47:35

LOGOUT.hu

Üdvözöllek titeket az összefoglalóban! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) p2pp válasza ricsike81 (#648) üzenetére


p2pp
őstag

A Belső SD kártyára másolom a csengőhangot a RINGTONES mappába.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#652) ricsike81 válasza p2pp (#651) üzenetére


ricsike81
aktív tag

probléma megoldódott. Sim kártyáról törölve a névjegyek hívószámmal együtt.Tlefon belső tárhelyére másolva a ringtones mappába a zenék, és működik. Sd kártyáról nem ismeri fel a ringtones mappába másolt zenéket névjegyhez hozzárendelve, hisz ki be kapcs után visszaáll alapbeállításra a csengőhang, vagy nem az beállított csengőhangon szól a névjegy amiről hívnak.B170-es rom eddig tökéletes.

(#653) Mol7


Mol7
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Segítségetek szeretném kérni. Próbálkozott-e már valaki wifi direct-el?
Nyomtatóval is próbáltam azt meg sem találja, másik telefont megtalálja kapcsolódik is,
de nem megy át semmi, mert olyat ír ki, hogy "Wifi directen keresztül adatátvitelt jelenleg
másik Huawei-készülékkel kell bonyolítani" igazából ez elég gáz, ha csak huawei-el kommunikál.

(#654) HoTaZo válasza DroiDMester (#639) üzenetére


HoTaZo
őstag

Köszönöm szépen! :R

Le is szedtem, de még nem telepítettem.
Azt megtennétek, hogy valami összefoglalót csinálnátok egy fejlécben, ahol a telepítést is leírnátok lépésről lépésre? :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#655) Matada2.3


Matada2.3
veterán

A 170-es ROM felrakása mennyiben érinti a garanciát?

Finn the human

(#656) DroiDMester válasza Matada2.3 (#655) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Miben érintené? egy ROM felrakás a garanciát!? :F

Szerencsére ez nem fos S@msung, ennél a telónál is lehet keresztbe-kasul ROM olgatni beleértve a BootLoader Nyitását, Root és TWRP felrakását hiszen bármikor NYOM NÉLKÜL VISSZA ÁLLÍTHATÓ GYÁRI ÁLLAPOTRA! és még PC sem kell hozzá(csak a BootLoader vissza záráshoz)

(#657) ricsike81


ricsike81
aktív tag

b170-es rom felrakása után az sd kártyáról törölhető a b170-es rom ??????

(#658) sajtos75 válasza DroiDMester (#650) üzenetére


sajtos75
tag

Lehet rosszul fogalmaztam. Nem visszavált hanem minden mobilnetet megszakít a telefon mikor bejövő vagy kimenő hívás van. Múltkor is telefonáltak és meg kellett volna néznem egy dolgot telefonálás közben a neten és nem lehetett mert nem volt net. Holott mindig be van kapcsolva a mobilnet. Szóval nem 4g ről vissza 3g re hanem semmilyen sincsen telefonálás közben.

(#659) Nagya21 válasza sajtos75 (#658) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Most kipróbáltam.
4g-hívás-3g-hívás felvesz-H+ böngészés-hívás megszakít-3g-4g.
Szal híváskor, mikor még nem is csörög visszavált 3G-re, majd hívás közben H+ van és lehet böngészni, majd mikor lerakják akkor 3G, majd 4G.
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#660) p2pp válasza ricsike81 (#657) üzenetére


p2pp
őstag

Persze, hiszen az csak telepítő fájl.
Ha kevés a hely a kártyán érdemes is letörölni.
2.71GB helyet foglal nálam.
Bár biztonsági okokból fennt hagyom.
Mert így ha bármi gond van és nem vagyok otthon gépközelben, újra lehet húzni a rendszert.

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#661) Matada2.3 válasza DroiDMester (#656) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nem tudom mennyire hiteles forrásból származik. Néztem valami spanyol fórumot, ahol kint vannak a romok, de nem tudom, hogy ezek mennyire hivatalosak.

Finn the human

(#662) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Sziasztok!
Kérdezném a tulajoktól,akik esetleg fehér készüléket vettek,hogy a telefon oldala,és hátlapja valóban arany színű?A Telekom oldalán úgy van feltüntetve,viszont sok unboxing videóban,meg inkább szürke.
Ha esetleg valaki le tudná fényképezni,hálás lennék érte.
Köszönöm előre is!

(#663) sajtos75 válasza Nagya21 (#659) üzenetére


sajtos75
tag

Nem tudom hova tűnt a válaszom! :D

Na! Tehát! Mindegy mit csinálok nálam hívásnál Etől - 4Gig megszakít minden mobilnet kapcsolatot. És csak akkor jön vissza ha letettem a telefont.

(#664) ctibor válasza sajtos75 (#663) üzenetére


ctibor
senior tag

Nem tudom, miért rugóztok ezen. MINDIG, MINDEN dual sim - dual standby telefon esetében így történik. Ez így működik. Pont.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#665) kmóricka válasza Szabcsizz (#662) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Szia sajna nem arany...a fehér készülék oldalt és hátul ezüst...hátul érdekes amugy, normál fénynél tényleg ezüst, szobában lámpánál kicsit áthajlik aranyba:D amúgy szép..én aranyat szerettem volna...de ez is klassz;)

Vakuval és vaku nélkül:D

[ Szerkesztve ]

(#666) Szabcsizz válasza kmóricka (#665) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Szia!
Köszönöm a képeket,ez sajnos szomorú. 😢
Így marad a fekete variáns..
Bár még nemtudom eldönteni,hogy egy Snapdragon 800 után,bevállaljam e a 615-öt..szerintetek?

(#667) p2pp válasza Szabcsizz (#666) üzenetére


p2pp
őstag

Nekem volt Snapi 800 és 801 is.
Kicsivel jobban pattog, ennyi.
De mivel itt a sok Ram kárpótól,
Nem annyira szemetszúró a dolog.
Jól meg vagyon írva ez a program.
Ha Antutu vadász vagy, várj a 810-820-ra.
Nem bántam meg. Ki mire használja egyébként.
Játék sem akadt meg. Real Racing is simán ment.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#668) DroiDMester válasza Matada2.3 (#661) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem értem MI EZ A NAGY FÉLELEM???

Amit linkeltem B170 ROM -ot ahogy írtam! TELJESEN HIVATALOS ÉRINTETLEN NEM BUHERÁLT ROM

ha nem hiszed nézd meg a letöltési linkeket! :K

Magyar oldalon jelenlegi B150.es ROM linkje

http://download-c.huawei.com/download/downloadCenter?downloadId=59163&version=192657&siteCode=hu

És a Spanyol B170 linkje

http://download-c.huawei.com/download/downloadCenter?downloadId=67484&version=236869&siteCode=es

Láthatod a 2.letöltési link ugyan oda megy a HUAWEI hivatalos letöltési oldalára! Szóval nem kell parázni ez NEM béta verzió, vagy valaki által meg buherált ROM!

[ Szerkesztve ]

(#669) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!

Most raktam fel a B170-es ROM-ot, szépen le is töltötte az alkalmazásaimat, frissítette, de a belakott (launcher beállítás, ikon elrendezés, okos tok bekapcs. /nem is tudom, mi mindent állítottam be még.../ ) készüléket nem kaptam vissza. A ROM telepítés előtt csináltam biztonsági mentést, ha arról visszaállítom, az visszahozza a beállításaimat, de úgy hogy megmaradjon a 170-es ROM? Vagy kézzel kell mindent újraállítani?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#670) DroiDMester válasza p2pp (#667) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem tudom neked milyen telóid voltak ami snapi 800 és 801.el volt szerelve? De valószínű valami vackok lehettek ha nem veszed észre az eltérést a Snapi 615.höz viszonyítva! :C

Nekem jelenleg is megvan az előd Lg G2 telóm Snapi 800.al!

itt be is linkeltem az észrevételeimet a G8 hoz viszonyítva!

de beteszem ide is a képet!

És ez a + ~50% gyorsaság a sanpi 800 javára, SAJNOS NEM CSAK AZ E-PÉ..S növelésére jó hogy ennyivel jobb az antutu

Én nagyon érzem a G8.on hogy nincs akkora kraft benne mint a Lg g2 be van, és be tud olykor laggolni, ellenben a G2 soha nem csinált ilyet! játékokról ne is beszéljünk mert a G2 telón szinte minden játék 2X jobban futott!

És hiába magyarázkodsz hogy a G8 az 8.mag meg +1.giga RAM sajna a Sanapi 615 nem csúcs SOC nem úgy mint a Snapi 80x

(#671) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Most kissé elbizonytalanodtam ezzel a telefonnal kapcsolatban.Kicsit sokallom is ezért az árért ezt a processzort.Nem vagyok bencsmárk huszár,egyáltalán nem érdekel.Engem az érdekel,hogy a rendszer teljesen smooth legyen.1 éve nyúzok egy Snap 800-as S4-et.CM12.1 van rajta 3 hónapja,és ez idő alatt egyszer akadt meg,amúgy soha.Játszani nemigen szoktam.Szóval már kissé tanácstalan vagyok ezügyben.Egy G4 talán jobb választás lenne.De ez a telefon szebb,és ott az ujjlenyomat olvasó.

(#672) p2pp válasza DroiDMester (#670) üzenetére


p2pp
őstag

A Sony Z1 és Z3 Compact nem igazán a gagyi kategória.
Ennek ellenére is azt mondom, aki nincs ezzel megelégedve, vegyen másikat, ami gyorsabb az Antutu szerint!!!
Számomra tökéletesen megfelel!
Ennyi!
Senki sem mondta, hogy erőmű!
Nekem nem akadt még meg a Real Racing alatt sem.

Hangsúlyozom. El lehet adni simán, ha nem tetszik.
Ha megunom jómagam is el fogom adni.
Nem kötelező ezt használni! Mindenkinek mások az igényei! El kell adni, ha nem jön be!
Lehet venni Snapi 810-es telókat, de lassan már jön a 820 is. Ma volt a kezembe S6. Nem egy kategória, éppen ezért nem is lehet összehasonlítani!

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#673) Elemerke23


Elemerke23
tag

nekem szerencsém volt,note 4et kaptam érte cserébe,2017.ig garisat hibátlan :) 73k antutu!g8 35 körül volt,és sajnos volt hogy meg meg akad akár már egy launchernél,de inkább a lapozás volt lassú nálla a g8ba!

(#674) DroiDMester válasza Szabcsizz (#671) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

figy....

nem tudom hol akarod venni a G8 at? de gondolom vásárlás előtt ki tudod próbálni, és jól meg nyomkorászod!

Ha ez meg történt kb képben leszel azzal kapcsolatban amit írtam, bár normál használat alatt (pl: böngészés, telefonálás, zene, film nézés) nem nagyon fog érződni amit írtam, hogy nincs akkora kraft a G8.ba!

De PL: egy nagyobb(50-100.mega méretű) alkalmazás/játék megnyitásánál/telepítésénél már érezni fogod amiről beszéltem, hogy olykor gondolkodik a G8

Én legalábbis a LG G2 hez viszonyítva(több mint 2 évig használtam a G2 est a G8 előtt) észre veszem hogy nem olyan pattogósan történnek a dolgok!

De aki nem használt a G8 előtt évekig egy olyan telót ami gyorsabb mint a G8, az nem fogja észrevenni ezeket a dolgokat! Hanem azt fogja mondani hogy hűde bitang jó és gyors ez a G8 teló! ami így is van csak nem szabad előtte sokáig olyan telót használni ami gyorsabb nála!

Abban viszont igazad van, és énis így voltam vele egy Snapi 615.ös SOC vel szerelt telefon nem ér 110-130.e ret mert annyit én sem fizettem volna érte!

De szerencsére ezüst 7végén 50.ért meg tudtam szerezni T.nél a G8 at, ennyit mondom meg ér még egy Snapi 615.ös teló ami fém házas és 3.giga Ram van benne,
De pl: ha csak 70-80.e lett volna akkor sem vettem volna meg mert, egy Xiaomi Redmi Note 2 Prime simán le alázza a G8.at, és csak 60.ba kerül akkor inkább azt választottam volna!

************************************************************************************************
#672 p2pp : gondoltam hogy valami ilyesmi válasz lesz, és fogadni mertem volna hogy egy Sony telót fogsz felhozni! Nem akarlak el keseríteni de a Sony még a S@msung tól is szarabb!
Z sorozatból volt az összes verzióm, de mind hulladék volt, úgy laggoltak-akadtak hogy öröm volt nézni és még tükör tojást is lehetett rajtuk sütni néha annyira forróak voltak!

De részemről zárom a témát.......... :R

[ Szerkesztve ]

(#675) Cöletibi


Cöletibi
tag

Sziasztok!
Még nincs ilyen telóm,de az újjlenyomatolvasó tetszik rajta.A kérdésem az lenne,ha autóban van a szélvédőn tartóba és telefonálni akarok,akkor ki kell vennem belőle,hogy feloldjam az újjlenyomatolvasóval?

(#676) Szabcsizz válasza DroiDMester (#674) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Szia!
Sajnos épp ezaz,hogy nincs lehetőségem kipróbálni,mivel Tnél rendelném,ezért is gondoltam,hogy kérdezősködök egy kicsit.
De látom van hasonlítási alapod,így beigazolódott az amitől én is tartottam.Snap 800 után egyszerűen kevés a Snap 615 akármennyire is jó a Huawei féle optimalizáció.
G2-t ugyan még látni se láttam,de ugyanaz a hardver van benne mint az S4-ben.Így elhiszem amit írsz.(Snap 800,801,805 a legjobb a mai napig.A 808,810 alulmarad.Hiába jobb a pontszám bencsmárkban)
50-ért tényleg brutál jó ajánlat volt,80-ért én is hozhatnám,de ott a G4 120-ért.Fontos,hogy mindig smooth legyen a rendszer,ahogy a mostami telefonomnál.
Pedig nagyon tetszik ez a készülék,Kirin 935/940-el azonnal hoznám.
De elnézést az offért,és köszönöm a segítséget! :R

(#677) DroiDMester válasza Szabcsizz (#676) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Webáruház(Tmobil) ból rendeled, akkor 8.napon belül vissza küldheted ha még se jönne be a G8

De sz.tem tecceni fog, énis a G8 at használom, és nem is fogom eladni egyiket sem! :)

(#678) B-Clone


B-Clone
aktív tag

Hagyjuk már azt a koszos G2-t :D Kizárólag azért hülyül meg tőle az antutu, mert a magoknak egyenként magasabb az órajele. Egyébként meg pont ugyan úgy egy határ hulladék sebességben mint a G4-ig az összes többi LG.

(#679) klogw válasza Nagya21 (#659) üzenetére


klogw
aktív tag

Üdv!

Az üveg illeszkedik rendesen?

(#680) migabi24 válasza Szabcsizz (#676) üzenetére


migabi24
nagyúr

Honor 7 vagy P8 meg se fordult a fejedbe? Én P8-ra váltottam az S800-as S4-ről és imádom, meg se röccen és 6-7h kijelzőhasználat van benne, iszonyat minőségi cucc és a talkband b2 se egy lenézendő ajándék

(#681) ctibor válasza migabi24 (#680) üzenetére


ctibor
senior tag

A P8 tényleg jó telefon, csak nem dual-SIM, legalábbis az a verziója nem, ami nálunk kapható.

Nálam pl. a telefon választásnál alap, hogy dual legyen.

A Honor 7 viszont reális alternatíva. Én is sokat töprengtem rajta, végül az döntött a G8 mellett, hogy már megszoktam az 5.5 képernyőt.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#682) Nagya21 válasza klogw (#679) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Nem ér ki a mobil széléig az üveg, de a kijelző részt teljesen lefedi.

Kép

Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#683) Szabcsizz válasza migabi24 (#680) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Már mindkettőt nézegettem,és tetszenek is.A P8 mellett a jobb kamera,plusz jobb üzemidő szól.Viszont a Honor 7 ujjlenyomatolvasóval rendelkezik,ami fontos lenne.De még estig döntök majd. :R

[ Szerkesztve ]

(#684) migabi24 válasza Szabcsizz (#683) üzenetére


migabi24
nagyúr

Azért számolgass egy kicsit, a P8-hoz 45 ezres ajándékot adnak, azért így elég nagy a difi árba a honorhoz képpest annyit nem ér a fingerprint scanner

[ Szerkesztve ]

(#685) Matada2.3 válasza DroiDMester (#668) üzenetére


Matada2.3
veterán

Azért kérdeztem, meg, hogy biztos legyek benne, annyiszor buheráltam már a telefonjaimat.. Most már azt szeretném ha ez normálisan menne, ennyi. Most teszem fel.

Finn the human

(#686) sajtos75 válasza ctibor (#664) üzenetére


sajtos75
tag

Kipróbáltam Xperia SPn is. Ott sem működik a net hívás közben. És az nem dual simes. Pont! :D

(#687) kmóricka válasza Szabcsizz (#683) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Én is p8at szerettem volna..de nekem ez formára jobban bejön..kamerában sem hiszem, h sokkal rosszabb...max este...akinek ez számít...nekem arra ott egy nikon..:D...egyébként mindig ez volt a mániám, h este jó képeket csinálhassak, de rájöttem, h tulképp sosem fotózom este:D...nappalra meg ez is tökéletes..az üzemidőröl meg annyit, hogy mióta megvan...(4 napja:D) eddig kétszer töltöttem...én eddig szeretem, beszélgetési hangminőség is kiváló...mellesleg iphone 6ot hagytam el...:O...olvastam egy összehasonlító tesztet(i6-g8)..mivel kínai iphonenak csufolták benne..., ahol többek közt épp a beszéd minőséget is össze vetették..., hogy az i6 mennyivel jobb...elárulom kicsit sem:) sőt nálam ez sokkal érthetőbb és tisztább...
Valahol megvan az a teszt ha esetleg érdekel vkit megkeresem(sztem fele kamu:D)

(#688) kmóricka


kmóricka
aktív tag

(#689) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Erre tud valaki válaszolni?

Köszönet előre is! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#690) HoTaZo válasza HoTaZo (#689) üzenetére


HoTaZo
őstag

Na, csak rányomtam a mentésem visszaállítására (türelmetlen voltam megerősítő vagy lebeszélő tanács hiján). De ezek szerint ezt kellett tennem. Most már minden úgy jelenik meg, mint ahogy a 130-as ROMmal, de immáron a 170-es előnyeivel. Ezekhez társul egy olyan észrevételem, miszerint, mintha erősebb lenne a wifi vétel. :)

Ja, egy beállítást nem találok: a fejlécen, a wifi jel mellet azelőtt megjelent az adatátvitel sebessége is. Ezt a beállítást hol találom?

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#691) James67 válasza HoTaZo (#690) üzenetére


James67
aktív tag

Beállítások - Megjelenítés - Hálózati sebesség mutatása - bekapcs.

Redmi Note 8 4/64

(#692) tl-x


tl-x
őstag

Sziasztok. Hogy tudnám beállítani hogy készenlétben mutassa az órát? Ne kelljen megnyomni semmit hanem mutassa folymatosan.

(#693) migabi24 válasza tl-x (#692) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ha ez lehetséges is valamilyen progival, lezabálja az aksidat a folyamatos kijelző működtetés, szerintem inkább nyomd meg a gombot

(#694) HoTaZo válasza James67 (#691) üzenetére


HoTaZo
őstag

Na, ez az. Hiába néztem, kerestem, ezek szerint ebben a 170-es ROM-ban ez nincs benne(??? :F ), a 130-asban simán megtaláltam.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#695) DroiDMester válasza HoTaZo (#694) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Azért nem találod, mert nem jó helyen keresed! :))

Beállítások=> Adatforgalom-kezelés=> Csomagbeállítások és itt a legalsó menüpont

(#696) HoTaZo válasza DroiDMester (#695) üzenetére


HoTaZo
őstag

:))
:R :C
:W
Nem léptem túl a havi adatmennyiség megadásán... :U

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#697) p2pp


p2pp
őstag

A B170-el megjavult a Viber! Végre!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#698) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nekem is tetszik a B170-bár még akad néhol, ez már szinte teljesen fluid! :)

Lett XDA-s forumunk! :)) [link]

Finn the human

(#699) Nagya21 válasza p2pp (#697) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!
Mé' vót vele problem??
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#700) HoTaZo


HoTaZo
őstag

S, ha így folytatódik, nemsokára jöhet a legújabb android is.

________
170-es ROM 4G+telefonhívás pozitívan tesztelve. :D

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.