Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:47:35

LOGOUT.hu

Üdvözöllek titeket az összefoglalóban! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) kcsa


kcsa
veterán

"Az email kliens POP3, IMAP és Exchange fiókokat kezel, csúsztató ujjmozdulattal is lehet törölni az üzeneteket, arra viszont nincs küön menüpont, hogy mely időszak levelei legyenek szinkronizálva."

Ez biztos? Mate7-en kb. ugyanez a kliens van (szintén EMUI 3.1), és kicsit eldugva ugyan, de ott van a jobb alsó menü, settings, postafiók neve -> e-mail sync range.

(#2) Legendd válasza kcsa (#1) üzenetére


Legendd
senior tag

Én kerestem, de nem találtam, most vitték el a készüléket.

Alea iacta est!

(#3) kcsa válasza Legendd (#2) üzenetére


kcsa
veterán

Annyira nem is fontos, csak szemet szúrt :)

(#4) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Nálam hátrány az 5,5-es kijelző...

(#5) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Mate S-nek mi értelme a G8 mellett?

Nem nyújt sokkal többet, de 70k-val többe kerül.

[ Szerkesztve ]

Xr

(#6) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Konkurensként odabiggyeszteném a Moto X Play-t is. Gyártói 2 éves garival még az is olcsóbb, mint a fenti Huawei. - Nagyobb aksi, jobb kamera, egyszerre 2 nano sim mellett használható a microSD olvasó is.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#7) erahurka


erahurka
félisten

Egész jó a kamera, kár hogy kihagyták a manuális vezérlést. :(

[ Szerkesztve ]

(#8) diabolika


diabolika
tag

Semmiféle plecsnit nem érdemel? Érdekes.. :F

Tiszta hülye aki nem normális.

(#9) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Neee... ez komoly? :D

Memória bővíthetősége microSD (32 GB-ig)

64 v. 128 GB az minimum dukálna egy ilyen kategóriás telefonhoz :)

(#10) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Fém készülékház ide, ujjlenyomat-olvaló oda, nekem nem érné meg a kétszeres ár pl. egy Redmi Note 2-vel szemben.

<< Heimdal >>

(#11) kcsa válasza Soulfly842 (#9) üzenetére


kcsa
veterán

Szinte biztos hogy tudja 128GB-ig, csak a gyári specifikációs listában sem szerepel az érték.

(#12) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Maradok a jó kis P8-nál.. Semmivel sem tud többet (bocsánat, ujjlenyomat olvasó) a G8..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#13) Gainka


Gainka
őstag

Szerintem is siman megerdemel egy tetsziket, ha ez a telefon tudásához képest drága, a jövőben nem sok telefon fog kapni plecsnit....

(#14) kengyel


kengyel
nagyúr

Nagyon jó lett ez a telefon !

kengyel

(#15) csabili74


csabili74
aktív tag

Köszi a tesztet. Jó és muatós telefon, de nem akkora előrelépés, a Honor 6-om nem fogom lecserélni erre (még) . Talán a Mate S re. Talán.

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#16) monti0222w válasza kengyel (#14) üzenetére


monti0222w
addikt

Szerintem sem rossz ez a készülék és biztos vagyok abban is , hogy meglesz a célközönsége! Pláne ha az ára is lejjebb fog menni. :)

(#17) e-newsee


e-newsee
addikt

Nem tudom, nekem olyan fókusztalannak tűnnek a képek. Vagy csak annyira kevés a szoftveres élesítés, hogy azért nem találom a határvonalakat? Ha kinagyítom a képet egy kicsit, erőlködik a szemem, mert próbál fókuszálni.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#18) csakzolcs


csakzolcs
tag

Azt hiszem megtaláltam a következő telefonom :)) Gyönyörű telefon, kamera is tökéletes, gyors. Eddig a Meizu M1-M2 note-al szemeztem, vagy egy MX4-el. De az előzőekhez képest itt látom azt az 50ezer forintnyi pluszt, amit más telefonoknál nem látok, hogy miért érné meg jobban.

(#20) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Jó teszt , grat . Tetszik a készülék , pedig nem rajongok a kínai darabokért. De ez! Igen.

(#21) Fejvadi válasza Retekegér (#10) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem hát.

(#22) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Aki hasonló telefont akar választhat sok minden mást. Igazából még a tavalyi csúcsokból is jobb teljesítményt lehet kihozni. házon belül Honor 7 is egyértelműen jobb választás.
Maximum ha kicsit megy lejjebb az ára, egy előfizetés mellé még jó is lehet.

(#23) #13110016


#13110016
törölt tag

Jó az a téma. Honnan tudnám leszedni?

(#24) Jeanne d'Arc

Ma láttam élőbe és gyönyörű!!!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#25) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Én valahogy kevésnek érzem ebben az árkategóriában a Snap615-öt.
Persze az ár mellett szól,az OIS/fém burkolat/ujjlenyomat olvasó & gyönyörű dizájn.

ctvagyok:a Honor 7 valóban jobb választás,cserébe ott "csak" 5,2"-es a kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#26) szab13 válasza ctvagyok (#22) üzenetére


szab13
aktív tag

Nekem pl nem érte meg honor7 a +20 lepedőt a T--nél
Tudom erősebb SOC, de én mint átlag felhasználó talán soha nem érzem meg.
Kamera nekem megfelel, a többi pedig szinte azonos....
csak egy vélemény... :)

[ Szerkesztve ]

(#27) Szabcsizz válasza szab13 (#26) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Azért a plusz 20 lepedőért,kaptál előre egy vakut. :C

(#28) p2pp


p2pp
őstag

Köszi a tesztet!

A Telekomos verzióban sajnos csak Egycsatornás Wifi van.
A 2.Sim-ben Kétcsatornás a Wifi?

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#29) szab13 válasza Szabcsizz (#27) üzenetére


szab13
aktív tag

Milyen vakut :F
Nekem pl NEM érte meg honor7 a +20 lepedőt a T--nél
G8-at választottam :))

[ Szerkesztve ]

(#30) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Jaj bocsi,félreértelmeztem. :U

(#31) e-newsee válasza p2pp (#28) üzenetére


e-newsee
addikt

Mi köze van a SIM-nek a wifihez?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#32) p2pp válasza e-newsee (#31) üzenetére


p2pp
őstag

A 2 Simes verzióra írta a tesztben, hogy kétcsatornás a Wifi.
Ezért lenne fontos, hogy tudja e?
Otthon tudja a Routerem az 5GHz- et.
Nekem Telekomos a verzió nem tudja csak a 2,4GHz-et.
Ezért kérdeztem. már vannak itt páram 2.Sim
verziósok.

(A Snapi 615 proci alapból még ac Wifi-t is tudna)

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#33) Šolaire


Šolaire
veterán

Külsőre nagyon üt ez a telefon nem voltam kínai telefon párti de le a kalappal előttük.

“Praise The Sun” \[T]/

(#34) szab13 válasza Szabcsizz (#30) üzenetére


szab13
aktív tag

Semmi gond :)

(#35) zethmix válasza p2pp (#32) üzenetére


zethmix
csendes tag

Csak a 2.4-es savot latja.

(#36) Kékes525


Kékes525
félisten

Szép és jó telefon. A mérete nálam a felső határon van.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#37) James67


James67
aktív tag

Aki már látta élőben:
A gray (szürke) elnevezés mit takar? Én csak képen láttam, az eleje fehér vagy ezüst színű? Nem igazán tudom eldönteni a képek alapján. Fehéret nem akarok.
Nagyon tetszik ez a telefon, eddig Honor 7-en agyaltam így karácsony előtt, de ezt látva elbizonytalanodtam.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 8 4/64

(#38) Depression


Depression
veterán

"jobbra pedig az 1 amperes töltőfej, " pont itt döntöttem el, hogy lapozok az utolsó oldalra. Röhejes.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#39) Nagya21 válasza James67 (#37) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!
Az eleje fekete, és az oldala-hátulja ezüstszürke.
T-s model.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#40) e-newsee válasza p2pp (#32) üzenetére


e-newsee
addikt

Így már oké, hogy 2 Sim-es verzió,. Engem az zavart meg, hogy úgy írtad "2.Sim-ben" (második Sim-ben). Ezért nem értettem.
Ettől függetlenül most sem értem teljesen, hogy a gyártónak miért jó ez a megkülönböztetés. Olyan drága lett volna még egy antenna? Gondolom ahhoz van köze, bár nem értek hozzá.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#41) p2pp válasza Depression (#38) üzenetére


p2pp
őstag

Már a teszt alatt is páran meglepődtek ezen, pedig nem kell.
A lassan járj tovább érsz még mindig érvényes!
Teljesen elégedett vagyok az 1A töltővel.
Lehet kicsit lassabban tölti az általában
megszokottnál. De tovább is tart! Ez a lényeg!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#42) TechData


TechData
tag

Kinézetre elölről Samsung Galaxy S3 szériára hasonlít...hátulról pedig HTC M7 és M9 keveréke. Nekem olyan nőies telefon,csajoknak viszont tökéletes lehetne,ha lenne rajta egy jobb minőségű elülső "selfie" kamera.
Véleményem szerint.: Eldrágult kínai sz@r! :U Ingyen azért elfogadnám ;]

[ Szerkesztve ]

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#43) Hunt3r22 válasza TechData (#42) üzenetére


Hunt3r22
őstag

280 ft körül van a dollár, ne csodálkozzunk rajta, hogy drága nálunk. ;]

Xr

(#44) Gainka válasza TechData (#42) üzenetére


Gainka
őstag

Nőies?

Tényleg hasonlit rá :DDD :W

A HTC-re is nagyon ....

[ Szerkesztve ]

(#45) Hunt3r22 válasza Gainka (#44) üzenetére


Hunt3r22
őstag

i6-ot is ha mellé raknád az is hasonlítana rá. ;]

Xr

(#46) #13110016 válasza TechData (#42) üzenetére


#13110016
törölt tag

Ennyi baromságot összehordani... :W :Y

(#47) kcsa


kcsa
veterán

Ha megnézitek az aláírását, rögtön tudjátok miért hasonlít arra.

(#48) e-newsee válasza p2pp (#41) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem a mai akksik elég igénytelenek ahhoz, hogy egy 1-2 éves ciklus kibírjanak romlás nélkül.
Csak saját példa. Van egy Xperia SP-m. Napi szinten biztos játszok rajta egy-másfél órát szétszórva, néha többet. Attól elég jól melegszik az akku is. Az irodában az asztalomnál gyakran lóg az USB-n, hogy szinkronizálja a naptárat, de ha mennem kell valahova, lehúzom. Ha visszaértem a helyemre, megint rádugom. Ezt napi 5-10-szer simán. Otthon, ha a gép előtt ülök, szintén rádugom, hadd töltse. Ha este felénél lejjebb van, megy éjszakára a töltőre. Szóval nem lehet mondani, hogy nincs kínozva az akksi. Össze-vissza töltöm, össze-vissza merítem, mikor milyen töltő közelében vagyok (500mA-1,5A). Ezt játszom vele úgy két éve, mióta megvan. De épp úgy egy hónapja próbáltam, mennyit bír, ha nem játszok vele, és csak telefonálok, és nem töltöm fel, amíg le nem merül. Hát reggel levéve a töltőről, másnap este merült le 5%-ra. Ebben volt úgy 5-10 telefon, egy kis mobilnet, otthon este bekapcsolt wifi. Ha valami értesítés jött, megnéztem.
Szóval nem kell félni egy mai Li-ion akkutól, elég igénytelen fajta. Simán kibír 2 évet, de aki nem kínozza, annál szerintem a 3-4 sem lenne elvetemült mennyiség. Egy dolgot nem szeret az a típus, a csontra lemerítést. Szóval nem kell vele azt játszani, amit a NiMH-ekkel anno.
A Li-polymert nem ismerem, de a k800i-ben az utóbbi 3 évben kb 2-3-szor volt feltöltve, de még mindig kibírt utána 4 napot. Persze biztos, ha napi szinten használnám, azért már meglátszana rajta a használatlanság.

Szóval de, egy 3000mAh-s akksihoz igenis adhatnának legalább 1,5A-t.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#49) Beri78


Beri78
őstag

nagyon szépen fejlődnek
az előző szériás telefonok is már jól néztek ki, de ezért az árért már sokan váltani fognak a nagy márkákról :R

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#50) Gibo válasza Beri78 (#49) üzenetére


Gibo
senior tag

Szepen fejlödnek, csak az ar kezd elszallni naluk is...anno pont az volt a jo a Samuban, hogy jo telefonokat gyartottak jo aron, aztan elkezdtek a premiumszegmens fele terelni a normalis telefonokat -> jött a Huawei, araranyosan bomba modellekkel, erre most mar ök is kezdenek elszallni...remelem legalabb a hOnor szerianal meghagyjak a normalis arazast...

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.