Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:47:35

LOGOUT.hu

Üdvözöllek titeket az összefoglalóban! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) seria válasza kutyesz71 (#447) üzenetére


seria
tag

Az a baj, hogy az nem elég. Ha netán megaszakad a wifi kapcsolat akkor nem kapcsolódik fel újra automatikusan, csak ha bele lépsz.
Valami beállítás kérdése lehet de még nem találtam meg.

[ Szerkesztve ]

(#452) sajtos75 válasza Conmet (#443) üzenetére


sajtos75
tag

Nem is szándékozom. De köszi,hogy szóltál. Én nekem most így jó.

(#453) sajtos75


sajtos75
tag

Egyébként mi ez a DLNA? Nem az mikor a telón lévő képet,videót ,zenét átdobom egy DLNA képes cuccra. Mondjuk egy Samsung Smart TVre?

(#454) James67 válasza tl-x (#446) üzenetére


James67
aktív tag

A Huawei (Honor) valamiért nem szeretheti a vibert, mert nem villogtatja az értesítő ledet. De tedd be védett alkalmazásnak, így egyből jelez a telefon ha üzeneted jött. Ugyanígy messenger, email .... stb...

Redmi Note 8 4/64

(#455) szab13 válasza James67 (#454) üzenetére


szab13
aktív tag

Sajnos nem teljesen igaz a viber esetében. Nekem is van, hogy nem jelez, csak ha megnyitom.
(pedig védet, minden engedélyezve van neki, háttérben fut ,nincs kilőve stb ...)
messenger okés.

[ Szerkesztve ]

(#456) sajtos75


sajtos75
tag

Ez a Viber más telefonon is rakoncátlankodik. Hol megjön az üzenet. Hol nem. G8 most megjön az üzenet. pedig csak telepítettem. Nem csináltam vele semmit. Mondjuk azt sem értem,hogy másnak lehet csinálni olyat ,hogy a kártyás telefonon is van vibere. és a kártya nélküli tabletjén is. Nekem meg ha ráteszem a G8ra akkor a tábleten újra kódot kell kérni. Aztán ha jön jön. Ha nem nem.

(#457) Matada2.3 válasza Conmet (#443) üzenetére


Matada2.3
veterán

Köszönjük szépen az infót!

Nekem is van 2 újdonságom:

1. Ne vegyetek üvegfóliát a telefonra, lehetetlen rátenni a lekerekített üvege miatt a telefonnak, oldalt felválik..
2. A telemax precízen gyorsan és hibamentesen, nem kókány melót végezve megjavította a telefonomat, szóval a jövőben nem kell félni, ha valami garanciális hiba történik a készülékkel! :)

Finn the human

(#458) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Megérkezett p2pp kollégánk jóvoltodból az ablakos flip tokom, nagyon tetszik! Nem tudok rájönni hol, mit takar le,hogy bekapcsolja a kisablak képét, de tetszik a funkció! :-D
Ma rendelek egy nano-normál sim átalakítót, mert másik telefont fogok használni a melóban. Ez az "ünnepi" telóm lesz. :-)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#459) lithuan


lithuan
csendes tag

Sziasztok,

szemezek a G8-cal, lenne néhány kérdésem:
- Honor 7-nél az optikai képstabilizátor hiányát is figyelembe véve fényképezésre és videózásra (nincs különösebb igényem, csak normál viszonyok között, zsebből előkapva a lehető legjobb minőséget adja) G8, H7 vagy P8 a nyerő szerintetek?
- szerettem a Samsung külön gombjait lent, G8-ra lehet TouchPlus fóliát kapni? Ha igen, honnan lehetne megbízható forrásból rendelni?

Köszönöm a válaszokat!

(#460) tl-x válasza Matada2.3 (#457) üzenetére


tl-x
őstag

Feljebb ajanlottal uvegfoliat azt hittem az bevalt neked. Most akartam rendelni. Az nem eleve hajlitott?

(#461) lithuan válasza lithuan (#459) üzenetére


lithuan
csendes tag

Annyit pontosítanék, hogy inkább az a kérdés, mekkora a különbség a kamerák teljesítménye között: zavaró; észrevehető; kb. mindegy, csak néha látszik egy kicsit?

(#462) p2pp válasza Conmet (#445) üzenetére


p2pp
őstag

Bingó!
4G-n nekem is pont így csinálja.
De már hívás előtt elmegy minden térerő és utána kell
1-2 perc mire helyreáll.
Ezért vagyok még mindig 3G-n.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#463) Matada2.3 válasza tl-x (#460) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nem, úgy volt hirdetve pedig, felraktam, de halo effekt van rajta.. Fóliát ajánlok inkább, mert ez gáz.

Finn the human

(#464) tl-x válasza Matada2.3 (#463) üzenetére


tl-x
őstag

Koszi. Jo hogy irtad mert akartam venni ra. Sajnos a folia se ragad le a szeleinel.

(#465) Nagya21 válasza Matada2.3 (#463) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Ha se a fólia, se az üveg nem jó, akkor ott user error van sztem.
Tény, hogy nekem az üveg nem ér ki a széléig(nillkin), de ez a gyári üveg lekerekítése miatt van.
Nekem így néz ki:
Nillkin üveg

A felrakási metódus:
Beillesztem az üveget(fóliát) a képernyőre, a Zasszony(vagy vki más) ragasztócsíkokkal (min 3db) rögzíti az egyik szélét a telóhoz,(könyvszerűen lehessen kinyitni) szétnyit, pucevál telóüveg (ha lehet zuhanyzás után a fürdőben), védőüveg fólia lehúz, ráhajt telóra, középen megnyom és szétterül. Örül. :C
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#466) tl-x válasza Nagya21 (#465) üzenetére


tl-x
őstag

Szia. Nekem is ilyen kellene rá. Hol kapható? Enyémen ilyen fólia.

[ Szerkesztve ]

(#467) Nagya21 válasza tl-x (#466) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Látszik, hogy a kijelző lekerekítése miatt nem fekszik fel rá
Ebay-Aliexpress vonalon nézelődj.
Vakaróztam nagyon az occó üveg(cca1-2dodo), és a márkásabb nillkin(7dodo) között, végül a nillkin győzött(ismerem a minőségét, megéri)
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#468) ctibor


ctibor
senior tag

Sziasztok, nekem az előző két telefonomon (Huawei ascend P7, legutóbb pedig Lenovo vibe Z2) nem volt semmilyen fólia, de teljesen karcmentesen adtam el őket. Asszem Gorilla glass 3 van mindkettőn és a mostani G8-on is. Egyelőre erre sem tettem fóliát.

Szerintetek kell mindenképpen?

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#469) iMagic7 válasza lithuan (#459) üzenetére


iMagic7
tag

P8,honor és a g8, nem számottevő ,de az ois hiánya miatt sokkal érzékenyebb és hajlamosabb bemozdulni .. ;)

(#470) Mol7


Mol7
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Hétfőn nekem is megjött egy T-és G8, még most kezdem el belakni, SP-ről váltottam én is, mint itt egy páran ahogy olvastam. Nekem Alapból B150-el jött, igazából azt is olvastam, hogy az nem biztos, hogy az épp előny.
Lenne egy pár kérdésem, mert valóban ég és föld az SP-hez képest, csak ott van egy pár kényelmi funkció amit itt első látásra nem találtam. Először is szeretném kérdezni, az állapotsávon a parancsikonokat hol tudom szerkeszteni, cserélni. Többek közt az autósmódot. és a hangívást hiányolom még.

(#471) tl-x válasza ctibor (#468) üzenetére


tl-x
őstag

En gondolkozom rajta hogy leveszem a foliat ha nem sikerul egyet normalisan ratenni. Van meg egy foliam korbevagom meglatjuk. Lumiat sikerult megkarcolnom a zsebemben egy porszemmel. Bar azt olvadtam gorilla glassok minosege kozott is van kulonbseg.

[ Szerkesztve ]

(#472) silversat


silversat
csendes tag

HELP!

Tegnap a régi készülékemmel összeérintettem a telefont, és átmásolt mindent! Tök jó! Működött, mindent tudtam rajta csinálni, kivéve telefonálni mivel hogy a sim kártya nem volt még benne, nem volt aktiválva!
Ma, Tközpont aktiválta. Azóta valami gebasz van.

Kártya benne, kéri a pin kódot, ez ok, MAJD kéri: "Adja meg a jelszót újraindítás után szükség van a feloldási jelszóra"

Nem tudok továbblépni, off. Tmobil azt mondta nem tudnak semmit csinálni, szerviz.

Annyi, ha kiveszem a sim kártyát, akkor sem tudok a telefonnal mit csinálni, ugyanúgy kéri a "jelszót".

Valaki!!! Aki tudja... HELP!

Thx

(#473) szab13 válasza silversat (#472) üzenetére


szab13
aktív tag

Esetleg egy factory reset?

(#474) James67 válasza sajtos75 (#456) üzenetére


James67
aktív tag

Nekem a telefonon is van viber meg a tableten is. Mind jelez azonnal, nincs vele gondom. Esetleg (ha még nem volt) viber törlés, majd újra telepítés.

Redmi Note 8 4/64

(#475) DroiDMester válasza silversat (#472) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ha rögzítettél ujjlenyomatot ott kellett megadnod egy jelszót, azt a jelszót kell beírni ilyenkor is mikor újraindítod! :K

ha nem emlékezel rá az gáz..... akkor tényleg a HardReset(Factory Reset) segít csak :K

(#476) lithuan válasza iMagic7 (#469) üzenetére


lithuan
csendes tag

De a G8-ban van stabilizátor, nem? A H7 még úgy is jobb?

(#477) silversat válasza DroiDMester (#475) üzenetére


silversat
csendes tag

és Szab13,
igen odáig már kiderítettem, hogy az a jelszó kéne.
Egyszerűen már fogalmam sincs, hogy mit írhattam be, mindent kipróbáltam. Azt jól látom, érzékelem, hogy betűt nem tudok beírni, csak számot? -mert ha betűt nem, akkor már passz :(((

(#478) James67 válasza lithuan (#476) üzenetére


James67
aktív tag

Nekem most H7 van. G8-am nem volt. Fotózgatok (család, hülyülés nemtom...) először én is féltem az os hiánya miatt, de meg lehet szokni. Stabilan tartom, hdr bekapcsolva és egész jó.+ ha nem tetszik a gyári akkor a playről tudsz leszedni.
Másnaposan meg kevesebbet kell fotózni. :DD és akkor a kézremegés sem játszik :)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 8 4/64

(#479) silversat


silversat
csendes tag

HardReset(Factory Reset) - ez házilag kivitelezhető, vagy szerviz!?
Több hülyeséget nem akarok :F

[ Szerkesztve ]

(#480) DroiDMester válasza silversat (#479) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

kikapcsolod a telót, Majd nyomod folyamatosan a Hangerő fel gombot és a bekapcsoló gombot ha bekapcsolt a kijelző a bekapcsoló gombot elengeded de a hangerő fel gombot továbbra is nyomva tartod amíg bejön a gyári visszaállítás menü ott pedig kiválasztod a wipe data/factory reset opciót

(#481) Conmet válasza Mol7 (#470) üzenetére


Conmet
tag

Az állapotsáv parancsikonjait a szerkesztés gomb megnyomása után lehet szerkeszteni...
Gördítés után legalul található a gomb.
Hozzáadni, törölni nem lehet, csak a sorrendet módosítani.

Azt írtad, a tied már a dobozból kivéve is B150-et futtat.
Kérlek próbáld ki a 4G hívásfogadást, ami sokunknak okoz gondot!

[ Szerkesztve ]

(#482) szab13 válasza silversat (#477) üzenetére


szab13
aktív tag

ujjlenyomatot nem fogadja el? (kód helyet)

Szerintem ezért a célszerű megadni a képernyőzárhoz ( ujjlenyomat) a pin kódot és akkor nem fordulhat elő ilyen.

(#483) silversat válasza szab13 (#482) üzenetére


silversat
csendes tag

Meg adtam ujjlenyomatot, ábrát, és jelszót is ( a jelszóra ???nem??? emlékszem).
Ujjlenyomatot pedig most nem fogadja el... ábrát fel sem dob lehetőségként. Ha kiveszem a sim kártyát, sajnos akkor sem tudok belépni :W

(#484) silversat válasza DroiDMester (#480) üzenetére


silversat
csendes tag

Köszönöm!!!!!! ;)
De még várok, hátha... :U

(#485) szab13 válasza silversat (#483) üzenetére


szab13
aktív tag

esetleg pár klasszikus: 0000 1234 születési dátum ?

(#486) szendo777 válasza Conmet (#481) üzenetére


szendo777
tag

Az enyém B130-al jött, én frissítettem B150-re. Folyamatosan 4g-n vagyok, 1 hónap alatt semmi gondom nem volt a hívásokkal.

Honor 10 kék

(#487) Matada2.3 válasza Nagya21 (#465) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nekem is pont ilyen nilkinem van és akárhogy próbáltam nem ment fel, ragaszócsikok azok mi is? :s

Finn the human

(#488) silversat válasza szab13 (#485) üzenetére


silversat
csendes tag

:F nem megy.Szerintem félreüthettem valamit..

(#489) silversat válasza DroiDMester (#480) üzenetére


silversat
csendes tag

Sajnos ez sem működik így a leírtak szerint :(

Huawei software installing
DO NOT unplug usb or press any key

Ez dobja fel, és semmit nem csinál. 0%-on áll már 5 perce.

(#490) mobil1600


mobil1600
csendes tag

Nektek is van telefonálás közben zúgó pattogó hang,vagy csak nálam van ilyen?Van mikor hívás létrejötte után pár másodperc múlva megszűnik ez a fúra hang. Ha megfogom a tetejénél a telefont (jackdugó bemenet környéke) akkor tökéletes.

A3,Z play

(#491) szendo777 válasza mobil1600 (#490) üzenetére


szendo777
tag

Nincs ilyen.

Honor 10 kék

(#492) Matada2.3 válasza mobil1600 (#490) üzenetére


Matada2.3
veterán

Én se tapasztaltam. :F

Finn the human

(#493) Nagya21 válasza Matada2.3 (#487) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Cellux.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#494) silversat


silversat
csendes tag

Hmm.
Egyet még nem mondtam/kérdeztem. A jelszavam mikor megadtam, szinte biztos, hogy kellett lenni benne betűnek! - másra már nem tudok gondolni - ezt a jelszavam sűrűn használom...
Át tudom váltani a számokat betűre??? - elviekben a számok alatt ott vannak a betűk is!!!

(#495) BB9000


BB9000
senior tag

Nekem most azt írja, hogy 1 nap 8 óra 35 perc múlva várunk vissza hogy készüléked hűséghosszabbítással kedvezményesen lecserélhesd. Ezekszerint lehet, hogy az arany hétvégén már vehetek egy új G8 at?

(#496) DroiDMester válasza silversat (#494) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Csak számok lehetnek!

Az ujjlenyomat pin feloldó kódja csak számok lehetnek, betűt nem lehet oda írni!

Ha pedig a szoftver frissítés jön be, akkor nem jól nyomtad a gombokat! 3.opció lehetséges!

1, Hangerő Fel + Power = Recovery(Hard Reset) Mód

2, Hangerő Le + Power = BootLoader Mód

3, Hangerő Le + Hangerő Fel + Power = Szoftver Update Mód

Te valószínű véletlen nem csak a hangerő fel gombot nyomtad, ezért lépett SW update módba! :K

[ Szerkesztve ]

(#497) Mol7 válasza Conmet (#481) üzenetére


Mol7
csendes tag

Ha legördítem nekem nincs alul gomb. A kártyámat eddig még nem mertem aktiváltatni, mert ha valami baj van akkor a nanot nem tudom visszarakni az SP-be, lassan lecseng a karácsony előtti hajtás és nem lesz olyan fontos ez a szám. Nem tudom ehhez lehet-e kapni átalakítót.

(#498) silversat válasza DroiDMester (#496) üzenetére


silversat
csendes tag

Istenkirály vagy! :R
Sikerült minden, volt biztonsági mentésem, így helyreállt minden!
Legyen szép karácsonyod(tok)! ;)

Viszont hol tudom módosítani, hogy jelszót soha ne kérjen, csak ujjlenyomatot? Keresem, de még nincs meg, mindig megmarad a jelszó...

jahh, spóroltál egy városba menetelt, 2.5hufot, és két órát! :) ennyit mondott egy V.kerületi szervíz időben, pénzben! Pedig csak egy gombnyomás ;)

[ Szerkesztve ]

(#499) DroiDMester válasza silversat (#498) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Restart után 1X mindég kérni fogja a kódot is(ezt nem lehet kikapcsolni), viszont utána már csak az ujjlenyomatot kéri!
De gondolom nem kapcsolgatod 5X ki naponta a telót, tehát amíg nem indítod újra nem fogja többet kérni a kódot, csak az ujjlenyomatodat! :K

u.i: akkor jól lehúztak volna téged ezzel a 2 gomb megnyomással, meg 3.perces művelettel, mert ők is csak ezt csinálták volna! :C

[ Szerkesztve ]

(#500) szab13 válasza silversat (#498) üzenetére


szab13
aktív tag

Szuper, a 3. megoldás volt a jó ugye?
Beállítások-Képernyőzár és jelszavak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.