Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:47:35

LOGOUT.hu

Üdvözöllek titeket az összefoglalóban! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) p2pp válasza Nagya21 (#699) üzenetére


p2pp
őstag

ÁÁÁ!!! Dehogy csak a B150-nél a nem működő 4G-n hívások
után hab volt a tortán, h folyamatosan megszakadt a kapcsolat Viberrel.
Nemtom hányszor írta ki, h megszakadt a kapcsolat és hányszor nem kaptam meg semmit sem.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#702) feelurself


feelurself
aktív tag

Sziasztok!
Ma lettem boldog tulajdonosa egy ilyen keszuleknek.S5-rol jottem. Az ottani CM13 utan kicsit lassabb,de alapvetoen tetszik :)
A kerdesem, hogy a keresot hasznalva sem talaltam meg hogyan kell rootolni ?

(#703) Matada2.3 válasza feelurself (#702) üzenetére


Matada2.3
veterán

A németek már megoldották :) (nyelvtudás szükséges!) ROOT

Finn the human

(#704) HoTaZo válasza Matada2.3 (#703) üzenetére


HoTaZo
őstag

+ feelurself
Nekem létszükség volt az előző telefonom (OT918) rootolása, de ezt a készüléket miért kell, vagy jó rootolni?
Mi nincs benne vagy mi felesleges benne amitől-, nélkül-, jobban pörögne, esetleg szégyenbe hozna felsőbb kategóriájú készülékeket?
Csak tájékozódom, nem kötekedésként kérdem! :)

Amúgy elég kacifántosnak tűnik ez a fajta rootolás (google fordító)...

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#705) DroiDMester válasza HoTaZo (#704) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Annyira nem bonyolult azért!

amúgy én tudok könnyebb, 1 szerűbb megoldást is!

Viszont a BootLoader Nyitás mindenképp kell, tehát azt meg kell csinálni sajnos! :K

Az meg hogy minek a ROOT? sokan el vannak nélküle, de pl én NEM TUDOK létezni nélküle! :))

Csak egy példa: én megszoktam hogy nincsenek alul azok a HATALMAS navigációs gombok, G8 nál amúgy is nagyobb ez a navigációs sáv mint a többi telónál, és ezt még tetézi az is hogy állandóan ott van mert az előző telóimnál a beállításoknál meg lehetett adni külön minden alkalmazáshoz, melyiknél rejtse el a nav sávot!

Csak jobban mutat így a dolog nem? :)

Szóval nálam már ez is nagyon nagy ok volt hogy Root legyen a G8 on, de ezen kívül is rengeteg olyan alkalmazás van amit használok amihez root kell!

Csak egy párat mutatok belőle(de ez nem mind)

Szóval nálam nem volt kérdés hogy minek a root!
Root nem azért kell hogy gyorsabb legyen tőle a teló ahoz inkább egy jó custom Kernel/rom páros kellene!

(#706) HoTaZo válasza DroiDMester (#705) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ja, hogy te már túl is vagy a rootoláson? :R

Viszont balga kérdésemből adódik, hogy mennyire le vagyok maradva ebben a témában (is). :)

Mivel én úgy örülök ennek a készüléknek (újfent-számomra ez inkább telefon funkciókkal ellátott számítógép), mint majom a farkának, mind a működése, mind a megjelenése miatt.
Valószínűleg egyike leszek azoknak, akik a legtovább fognak kommentelni ebbe a topikba, mert nagy változásnak kell bejönnie, hogy egyhamar megváljak tőle.
Talán a garancia és a törlesztő után én is belátom, mennyire létkérdés számomra is a root, de egyelőre ez a gyári állapot nagyon is megfelel nekem.
Kíváncsian, talán picit irígykedve, de mindenképpen örömmel figyelem mi mindent varázsoltok vele.
Nekem már ez a ROM váltás is előrelépés volt. :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#707) DroiDMester válasza HoTaZo (#706) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ha ügyesen van csinálva a BootLoader nyitás, akkor a garancia is megmarad természetesen! Mivel NYOM nélkül vissza állítható gyári állapotra utána!

Ugyan azzal a kóddal lehet zárni is a BootLoader t amivel ki nyitod!

Nyitás => fastboot oem unlock XXXXXXXXXXXXXXXX

Zárás => fastboot oem lock XXXXXXXXXXXXXXXX

az X ek helyére a generált 16.jegyű kód kell! Ha megvan a vissza zárás a 3.gombos módszerrel felteszel egy B150.es ROM ot és máris gyári állapotba van a telód!

De most hogy vissza gondolok, a B130.as ROM felrakás után kinyitottam a bootloadert, és mikor csak simán feltettem a B170.et szépen el tűnt a Root és a BootLoader is vissza záródott tehát lehet elég egy sima ROM felrakás is a gyári állapot vissza állítására!

[ Szerkesztve ]

(#708) HoTaZo válasza DroiDMester (#707) üzenetére


HoTaZo
őstag

Akkor, ha valami gond adódik gari alatt, akkor ne a 170-essel vigyem, hanem a 130-as vagy 150-essel?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#709) #30550784


#30550784
törölt tag

Recovery módott hogy tudom elérni?sd-ről akarom telepíteni a B170 romot.hangerőfel+le+bekapcsoló gombbal csak az a menű jön elő,hogy csatlakoztassam a pc-hez.
Köszi

(#710) HoTaZo válasza #30550784 (#709) üzenetére


HoTaZo
őstag

Én csak az sd kártyára másoltam a dload mappát tartalmával s azután indítottam a készüléket a három gombos indítással. Az pedig magától megtalálta és telepítette a ROMot.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#711) feelurself válasza HoTaZo (#704) üzenetére


feelurself
aktív tag

Alapfeltetel nalam mar, hogy a telo rootolva legyen. Pl: Titanium backul miatt - rengeteg alkalmazast allitok vissza vele..akkor lucky patcher, xposed, dpi allitas, adaway, build.prop editor es meg sorolhatnam hany programhoz kene.

(#712) #30550784 válasza HoTaZo (#710) üzenetére


#30550784
törölt tag

mennyi időt kellett várni?egyből indult a telepítés?

köszi

(#713) B-Clone


B-Clone
aktív tag

Nálatok működik a mindig tv app? Valamiért nem indulnak el az élő műsorok

(#714) HoTaZo válasza #30550784 (#712) üzenetére


HoTaZo
őstag

Hát, a másodpercek pontos mennyiségét nem tudnám megmondani, de semmi esetre se tette próbára a türelmi küszöbömet. ;)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#715) HoTaZo válasza feelurself (#711) üzenetére


HoTaZo
őstag

Megértelek benneteket.

Igaz, nekem nincs hozzátok hasonló felhasználói igényeim, szokásaim. Nem is reméltem ilyen kategóriájú készüléket. Erőteljesen szemezgettem a P8 Lite-tal. Valójában tévedésből rendeltem ezt, félreolvastam, amikor az 50%-os akcióról jelent meg információ. Azt hittem a P8 van a Lite árán, már nyomogattam is a billentyűt, hívogattam az ügyfélszolgálatot és csak másnap villant be, hogy nem P8, hanem G8. Egy gyors összehasonlítás tettem, s azóta is öröm ül a lelkemben és az arcomon, amint a készülékre gondolok vagy kezembe veszem.
Szerintem a magentások benézték a leárazását.
Igaz a giroszkópnak nagyon tudnék örülni, akkor lenne VR szemüvegem is. :D

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#716) #30550784 válasza HoTaZo (#714) üzenetére


#30550784
törölt tag

ok,még véletlenül sem :R

(#717) klogw


klogw
aktív tag

A képernyőelforgatás nem automatikus, be kell valahol kapcsolni (hol?), vagy az én telóm nem működik rendesen?

(#718) klogw válasza klogw (#717) üzenetére


klogw
aktív tag

megvan (hülye kérdés volt, csak ki kellene nyitni a szemem)

(#719) HoriBali


HoriBali
csendes tag

A hátulján lévő IMEI matricát le lehet szedni?
Nagyon nem szép az ott!

(#720) Matada2.3 válasza HoriBali (#719) üzenetére


Matada2.3
veterán

Le hát :)

Finn the human

(#721) ShadySzasza


ShadySzasza
csendes tag

Sziasztok! Szasza vagyok, új tag.
Lenne egy kérésem felétek, még pedig az, hogy mikor jön a legújabb Android 6.0 Marsmallow az európai kiadású G8-ra? Egyáltalán fog jönni rá? Azt tudom hogy a kínai variánsra, a Maimang 4-re jön, de hogy az európai régióra jön-e azt nem tudom. köszi a válaszokat előre is! :)

(#722) kmóricka


kmóricka
aktív tag

Sziasztok, tudom irtatok mar, de nem talalom hogy tudom megnezni h a telekomos fuggetlen e..koszonom!:)

(#723) ORCA58 válasza kmóricka (#722) üzenetére


ORCA58
addikt

A kereső a Te barátod is, fordulj hozzá bizalommal!
Pl. Beütöd: független
Megtalálod a140-es hozzászólást. Azaz ezt : [link]

[ Szerkesztve ]

(#724) Matada2.3 válasza ShadySzasza (#721) üzenetére


Matada2.3
veterán

Szia Szaza! :) ennyit tudunk :) Jönni fog :)

Finn the human

(#725) ShadySzasza válasza Matada2.3 (#724) üzenetére


ShadySzasza
csendes tag

Köszi szépen! :))

(#726) ÖregMackó


ÖregMackó
tag

Szemet szúrt, hogy sehol nem találok - hiteles oldalakon - Gorilla Glass-ról említést. Eddig abban a tudatban éltem.....

(#727) Matada2.3 válasza ÖregMackó (#726) üzenetére


Matada2.3
veterán

GG ide vagy oda, nekem eddig placebo volt az egész. Szerintem vegyél rá fóliát, az a biztos :)

Finn the human

(#728) kmóricka


kmóricka
aktív tag

Huawei G8 comes 5.5-inch full-HD display and features a 2.5D curved Gorilla Glass. :)

[ Szerkesztve ]

(#729) HoTaZo


HoTaZo
őstag

A nap poénja:
Még decemberben küldtem egy levelet a Huaweinek egy kérdéssel, ma jött rá válasz:

Az ügyfélszolgálat, az ügyfélszolgálathoz irányít... :F :Y :C :DD

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#730) Matada2.3 válasza HoTaZo (#729) üzenetére


Matada2.3
veterán

Dolgoztam már egy mobilos cég ügyfélszolgálatán, az ilyen mindennapos és nem az ügyfelesek miatt, hanem a vezetők szarnak rá, csináld meg (minden oktatás egyéb nélkül).. :N

Finn the human

(#731) HoTaZo válasza Matada2.3 (#730) üzenetére


HoTaZo
őstag

Egy percre elgondolkodtam, hogy visszaküldöm nekik, azzal a szöveggel, hogy hozzájuk küldtek tanácsért...
Nem irigylem az ügyfélszolgákat sem, pont az ilyen főnöki hozzáállás miatt...

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#732) feelurself


feelurself
aktív tag

Na, sikerult bootloadert nyitni es rootolni. Igy mar egesz pofas kis cuccot lehet varazsolni belole.
Holnap megy ra a 6.0.

(#733) Matada2.3 válasza feelurself (#732) üzenetére


Matada2.3
veterán

Hol van rá 6.0? :Y

Finn the human

(#734) feelurself válasza Matada2.3 (#733) üzenetére


feelurself
aktív tag

[link] Itt. Kicsit gorgesd lejjebb es meglatod. Ma nem lesz idom sajna felrakni, de igyekszem idot szakitani ra.

(#735) Matada2.3 válasza feelurself (#734) üzenetére


Matada2.3
veterán

Vigyázz!!! Ez egy kamu, Xda-n már volt róla szó. Amúgy is miért lenne 3 darabban egy rom? Nehogy fel tedd.

Finn the human

(#736) feelurself válasza Matada2.3 (#735) üzenetére


feelurself
aktív tag

Meg nem jutottam el odaig,de koszonom az infot :Y
Akkor ezek szerint nincs meg semmilyen formaban sem 6.0.

(#737) Matada2.3 válasza feelurself (#736) üzenetére


Matada2.3
veterán

Jelenleg semmilyen formában nincs még 6.0! :N

Finn the human

(#738) HoriBali


HoriBali
csendes tag

Nem zavaró, az a vékony keskeny fekete sáv?
Fura, hogy nem tölti ki az egész kijelzőt.
Fehérben, vagy feketében szebb?
30e.-ért hozzá tudok jutni, ennyit természetesen megér, még ha kompromisszumokat is kell kötni.

(#739) Matada2.3 válasza HoriBali (#738) üzenetére


Matada2.3
veterán

Max annyira mint anno a G2-n vagy az M8-con. Tehát semennyire. 30-ért full megéri, nem sok kompromisszum van benne (Nagy kijelző/közép hardver). Nekem feketében van, de fehérben is dögös egy fekete tokkal. :)

Finn the human

(#740) Trolee válasza HoriBali (#738) üzenetére


Trolee
aktív tag

Nekem G2 volt előtte simán 2x akkora a káva a kijelző széle, és a keret között.
Nem zavarna, de a teló amúgy is nagy, sokkal kényelmesebb lenne fogni ha keskenyebb lenne.
Részben ezért is vettem feketét én is, esztétikailag így jobban, nálam a nagy hézag gagyi hatást kelt.
Persze ennyiért mindenképp megéri, nagyon egybe van, korrekt készülék.

(#741) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok,

Hol lehet legjobb áron ezt a készüléket 2 év garival, a 32GB-s verzióban beszerezni?

Köszönöm.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#742) ShadySzasza válasza runner 125 (#741) üzenetére


ShadySzasza
csendes tag

Az Árukeresőbe írd be és ott válaszhatsz, feltéve ha független verziót szeretnél. :)

(#743) kmóricka válasza ShadySzasza (#742) üzenetére


kmóricka
aktív tag

A t-s is az:)...nézz körül vaterán;)

(#744) ShadySzasza válasza kmóricka (#743) üzenetére


ShadySzasza
csendes tag

Tudom, nekem T-s független van. :)

(#745) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!

Rootolt kollégákat kérném, hogy az ebben a hozzászólásban jelzett kép helyét, ha megtalálnák nekem, esetleg a funkcióhoz tartozó szöveg beállítás, betűtípus helyét, mert az én nem rootolt készülékemen, vagy nincs hozzáférésem, vagy nagyon láma vagyok...

Köszönöm előre!

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#746) kmóricka


kmóricka
aktív tag

Csak összehasonlítás képpen, megállapítottam, hogy a G8 hangja telefonálás közben sokkal tisztább és érthetőbb, (mármint én sokkal jobban hallom a másikat...)mint a P8é, nekem legalábbis:)..elég sokat vacillálok a két készülék közt, s eddig ez áll nyerésre..most itt az éjszakai fotózást tegyük félre:))

(#747) Matada2.3 válasza kmóricka (#746) üzenetére


Matada2.3
veterán

Tényleg nem rossz a hangja, bár nekem néha picit halk :)

Finn the human

(#748) kmóricka válasza Matada2.3 (#747) üzenetére


kmóricka
aktív tag

Nekem a p8 sokkal halkabb...de hát nyilván a másik féltől is függ...én legtöbbször ugyanazokkal beszélek, ezért van összehasonlitasi alap

(#749) HoTaZo válasza Matada2.3 (#747) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ha már hang...

Azon tudok turbóztatni, hogy a fejhallgatóba kimenő jel erősebb legyen?
Az internet rádiók, a hi-fire csatlakoztatva halkabban szólnak, mint más készülékről. Persze ezt tudom korrigálni az erősítő hangerejével, de akkor is...
Persze olyan megoldást kellene, ami nem kavar be a, számomra is, tiszta telefonálási hangminőségbe.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#750) Matada2.3 válasza HoTaZo (#749) üzenetére


Matada2.3
veterán

Elvileg root jogosultsággal lehet állítani, de hirtelen nem tudom, hogyan.. :(

Finn the human

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.