Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:03:09

LOGOUT.hu

Huawei Ascend P6 szakmai topik

Mielőtt kérdeznél, kérlek olvasd el a téma összefoglalót!


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16101) Pitu válasza duvi (#16100) üzenetére


Pitu
aktív tag

Restart segített, köszönöm! Remélem nem fordul ez elő gyakran...

(#16102) Jason válasza alexander12 (#14560) üzenetére


Jason
tag

Szia! Neked az SMS-eket ékezetesen szinkronizálja a Gmail-be? Nekem az ékezetes karaktereket egy az egyben kihagyja és így nem is tudom használni... Van valami ötleted/ötletetek, hogy lehetne megoldanom ezt a problémát? Köszi előre is!
Most látom, hogy nem Samsung topicban vagyok, én egy S3-at használok.

[ Szerkesztve ]

(#16103) BartShadow válasza Pitu (#16098) üzenetére


BartShadow
csendes tag

Egyszer nekem is volt ilyen, tettem is be róla egy screenshot-ot.
Nekem olyan volt a grafikon, mintha onnantól indult volna be a töltés újra, mikor felébresztettem a telót reggel...

(#16104) icemad válasza duvi (#16096) üzenetére


icemad
nagyúr

Le bizony!!! És nem is a telefon a ludas. Én egy ingyenesen használható windowsos programnál futottam bele. Utána engem is molesztált ez a mobogenny... Nem tudom milyen birka találta ki, de arra nagyon jó volt, hogy beszarasson. Azóta vírusírtó is van a telóimon. Én ellenőrizném a frissen telepített programokat a pc-n.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#16105) icemad


icemad
nagyúr

Kicsit sok már a szemét a telómon, szeretnék egy gyári beállítások visszaállítását csinálni. Rootolt tmobilos szoft van rajta. Kell előtte unrootot csinálni? Vagy superuser frissítéseket leszedni?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#16106) balazsbence válasza icemad (#16105) üzenetére


balazsbence
senior tag

neem, az mindent legyalul majd.

(#16107) Anfänger válasza Nimda (#15819) üzenetére


Anfänger
őstag

Hi all!
Go Weather EX nálam mindig pontos.
Lenne nekem is egy kérdésem a Huawei P6 tulajokhoz. :) Megéri megvenni ezt a telót vagy vannak vele gondok?
Elég a 2 GB ram neki?
A válaszaitokat elöre is köszönöm!

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#16108) icemad válasza Anfänger (#16107) üzenetére


icemad
nagyúr

Játékra nem jó!!! Ez a legfontosabb.Wifi probléma is lehet. Viszont nagy általánosságban elmondható, hogy nem fagy, nem akad, jó az aksija, szép a kijelzője és a telefon is. Teszi a dolgát, és még szép is.

2 giga ram idén még elég, jövőre már határeset lesz... :U

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#16109) jegenye77 válasza Anfänger (#16107) üzenetére


jegenye77
addikt

Ennyi pénzért melyikbe van 2 nél több?
És melyikbe van egyáltalán több??? :F

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#16110) Anfänger válasza icemad (#16108) üzenetére


Anfänger
őstag

Köszi a gyors választ!
Játékra miért nem jó? Lagol?
És még annyi,hogy a navi megfelelöen müködik vagy hibázik,úgy értem mindig a megfelelö poziciót mutatja,vagy ugrál ide-oda?
:R
(#16109) jegenye77! Ennyi pénzért nem tudom,hogy van-e olyan,ami 2 GB -rammal rendelkezik.
Sony xperia z2 - ben ,na meg már jó pár telóban vannak 3 GB-os modellek. :K

[ Szerkesztve ]

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#16111) jegenye77 válasza Anfänger (#16110) üzenetére


jegenye77
addikt

Nagyon leragadtam a P6-nál.
Máskor mindig keresgéltem,hogy melyik lenne a következő telóm de most eszem ágában sincs!Így ez a 3gb ram is elkerülte a figyelmemet :U

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#16112) Anfänger válasza jegenye77 (#16111) üzenetére


Anfänger
őstag

No problem. ;)

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#16114) icemad válasza Anfänger (#16110) üzenetére


icemad
nagyúr

Játékra azért nem jó, mert spec. processzor van benne. Amelyik játék nincs erre optimalizálva az laggolhat, grafikai/megjelenítési hibák lehetnek, szövegek nem jelennek meg, stb. Itt elsősorban a nagyon csúcs grafikás játékokról van szó. Amit én teszteltem, és gond nélkül futott: imperium galactica 2, Alien vs Predator. A többi játékom meg egy zte bladen is jól fut. Viszont többen is eladták már a p6-ot azért, mert nem ment rajta xy játék.

GPS-el nekem semmi gondom nincs, ahogy a wifivel sem!
A 2 giga meg elég mindenre, 4 hete nem indítottam újra, és még most sem akad. Volt olyan androidos telóm, amit naponta kellett újraindítani.

Viszont itt a fórumban néhány tulaj írt anyaghibákról is, főleg a fehér telefonoknál fordulhat elő.
Ha használtan akarod megvenni, akkor a telefonra még van garancia, minden esetben. Ha a tulaj azt mondja, hogy nincs, akkor ott valami nem kóser...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#16115) Anfänger válasza icemad (#16114) üzenetére


Anfänger
őstag

Köszi szépen! Használtat nem veszek,nem ér annyit,ha valami gyíkja van. :R

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#16116) Nimda válasza Oldman2 (#16113) üzenetére


Nimda
addikt

Igen, aztán meg július, augusztus...

(#16117) akosxyz válasza Anfänger (#16110) üzenetére


akosxyz
senior tag

És mire használsz te 3 Gb RAM-ot? :) Szerintem egy telefonban a 2 is bőven elég bármire :) De ez persze szubjektív :R

(#16113) Oldman2: Hát már jó ideje várjuk,bár szerintem így is használható,de akkor is zavaró, hogy ennyire nem figyelnek oda a támogatásra :)

[ Szerkesztve ]

(#16118) crue válasza Oldman2 (#16113) üzenetére


crue
őstag

A P7 bemutatón meg szemrebbenés nélkül hazudták, hogy két héten belül.

(#16119) arminlok válasza crue (#16118) üzenetére


arminlok
senior tag

Gusztustalan férgek ezek a kis buzi kinaiak ezért az igérgetésért nagyon megutáltam a huaweit. Telibe szarnám ezt a frissitést ha azt mondanák h nem lesz de ettöl az igérgetéstöl....

(#16120) TomWexX válasza arminlok (#16119) üzenetére


TomWexX
addikt

A nexus-on (google) kívül nem tudok más gyártót mondani aki nem ugyanezt tenné. :U
Volt samsungom, ugyanez volt. Volt Sony-m, ugyanez volt. Van huawei-em, ugyanez van. Ígérgetnek hónapról hónapra. :N Hallomásból tudom hogy a htc, az lg, és még sorolhatnám tovább, mind ugyanezt csinálja. (kivétel egyelőre a xiaomi)
Én már ez miatt nem idegeskedek...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#16121) gacsoi válasza TomWexX (#16120) üzenetére


gacsoi
senior tag

Teljesen igazad van. Én továbbra is úgy vagyok vele, hogy nekem baró ez így, és ha lesz 4.4, az használható, hibamentes legyen. Inkább türelmesen várok, minthogy kapjak egy bugos vackot.

(#16122) arminlok válasza TomWexX (#16120) üzenetére


arminlok
senior tag

Én ilyen szintű hazudást nem nagyon tapasztaltam mástol persze máshol is voltak csuszások nem azt mondom hogy nem de ez nagyon gáz.

(#16121) gacsoi :nehogy azt hidd, hogy ez majd nem lesz bugos mert ennyit "dolgoztak" rajta :D De ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

(#16123) gacsoi válasza arminlok (#16122) üzenetére


gacsoi
senior tag

Nekem most sem az !!! :DD

(#16124) TomWexX válasza arminlok (#16122) üzenetére


TomWexX
addikt

Az előbb kicsit hülyén fogalmaztam, de gondolom ráértettétek. :D Tehát a nexus és a xiaomi a kivétel.
Ennél nagyobb szintű hazudozást csinált a samsung, ráadásul a saját op. rendszerével (bada), ebben szerintem duvi kolléga is egyetért, a sony pedig kb ilyen szinten vezette félre a felhasználókat az SXP-vel. Úgyhogy nem a Huawei az ördög maga. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#16125) Zlika válasza TomWexX (#16120) üzenetére


Zlika
aktív tag

Volt lg-m.Detto...

(#16126) arminlok válasza TomWexX (#16124) üzenetére


arminlok
senior tag

Számomra ők azok. Megsértették az érzéseimet :D

(#16127) gacsoi válasza arminlok (#16126) üzenetére


gacsoi
senior tag

Szerintem meg csak kicsit túlspirázod a dolgokat!!!
De ha neked így jó, hát legyen :)

(#16128) ritmokrisz


ritmokrisz
csendes tag

Engem nem zavar mikor jön a frissítés rá 1-2 hónap ide vagy oda .A lényeg a teló működik ,szép és még sokáig hibamentes legyen.A P7 anyira nem fogott meg mint ez akkoriban mindennapi használatra a mostani rommal is tökéletes. :C

Huawei P6-B511-Android L Styl-

(#16129) balazsbence


balazsbence
senior tag

Samut én is betenném a sorba,főleg, hogy ezzel a telóval tényleg nincs baj.Mert ha laggolna, fagyna, vagy bármi olyan baja lenne, amit a kk javítana, akkor oké.De itt a kk az csak egy kicsi pluszt ad véleményem szerint.

(#16130) duvi válasza arminlok (#16126) üzenetére


duvi
nagyúr

Ahogy TomWexX kolléga is említette. A Huawei még sehol sincs a Samsunghoz képest frissítés dolgában! Rengeteg bada felhasználót vertek át anno :((( Egy db nyomorult frissítést kaptunk két év alatt, az is bugos volt mint állat. Ezután egy laza csuklómozdulattal kukázták a rendszett a sok felhasználóval egyetemben! Ezt nehéz lesz űberelni bármelyik gyártónak is. Volt Sony telóm is. Ők se jobbak a Huaweinél frissítés terén :( Szóval ne hergeld magad fölöslegesen egy frissítés miatt!

(#16131) arminlok válasza gacsoi (#16127) üzenetére


arminlok
senior tag

Hát persze hogy túlspilázom csak már rákészültem az ujdonságok varázsára.

(#16132) gacsoi válasza arminlok (#16131) üzenetére


gacsoi
senior tag

Úgy gondolom, ez természetes. Én is szivesen próbálom ki az új dolgokat :))

(#16133) gabancs


gabancs
addikt

Most nem azért, de ha megnéztétek a P7 adást (MA!TV), akkor láthattátok, hogy nem igazán adott sok új dolgot a KitKat. Vannak a lebegő ablakok, aztán sok szolgáltatást egy ikon alá rendezték. A Me Widgetet szét lehet szedni.
Hát én ettől nem dobtam egy hátast. És akkor arról még nem is beszéltünk, hogy lehet benne sok-sok hiba is. Nem biztos, hogy ezt a majdnem tökéletes stabil rendszert érdemes lesz lecserélni, csak azért, hogy a menüben azt írja ki, hogy 4.4.
A P7-el még böngészni sem lehet, akad mint az állat. Lehet, hogy pont ilyenek miatt húzódik a kiadás.

(#16134) sisqoboy2 válasza arminlok (#16119) üzenetére


sisqoboy2
tag

én 2 hónapja várok h megjavitsák a telefonom és még most sincs a 9.héten. Szerinted én megkedveltem a Huaweit és fogok ismét terméket venni tőlük?
Bekaphatják! :((

(#16135) Ballama91


Ballama91
csendes tag

Olvasgatva, hogy kinek mennyit bír a teló, elgondolkoztam. Ez így normális?
Mobilnet ment, gmail. Vélemény?

[ Szerkesztve ]

(#16136) arminlok válasza Ballama91 (#16135) üzenetére


arminlok
senior tag

Gondolom 3-4 óra képernyő idő benne volt nekem is így szokott kinézni nap végére megnyugodhatsz :D

(#16137) duvi válasza Ballama91 (#16135) üzenetére


duvi
nagyúr

Bökj rá a Képernyő sorra és mindjárt meglátod, hogy pontosan mennyi ideig volt aktív a képernyő ;) Gyanítom(ahogy arminlok kolléga is írta), hogy 3-4 óra körüli értéket fogsz látni. Ebben az esetben, teljesen normális a fogyasztásod :K .

[ Szerkesztve ]

(#16138) #16820480 válasza mati12 (#16024) üzenetére


#16820480
törölt tag

Melyik verzió van fent a Me widgetből?

(#16139) Tompie válasza gabancs (#16133) üzenetére


Tompie
őstag

Én is láttam a tesztet és hát, hogy a böngészés olyan, nagy csalódás, nem tudom ezt később valami fogja-e orvosolni?

(#16140) Nimda


Nimda
addikt

Én is emlékszem a badára, nagy hévvel cseréltem le az akkori ace-met, egy wave-re, mert a tesztek meggyőzőek voltak.Aztán idővel rá kellett jönnöm, hogy hiba volt, csupán a telefon akkori ereje kárpótolt egy kicsit.Később lecseréltem egy sonyra, ahol meg az ics-el voltak a gondok, szintén nagy igérgetések árán, de kaptunk egy bugos rendszert.A megváltást az s2 jelentette számomra, de az akkor már kifutó típus volt.Szó szerint szarrá lehetett romolni és hatalmas tere van még mindíg.

Gabancsnak van igaza, nem biztos, hogy olyan stabil rendszert kapunk, mint a mostani.
A p7 meg akkoriban lett volna nagy dobás, mikor a p6 megjelent.Ma már valóban csak középkategória.A böngésző lagg csak egy dolog, a gyári szutykot le lehet cserélni, de a p6-é sem smoothabb.Az emui 2.3 viszont adja magát.

(#16141) missz válasza Ballama91 (#16135) üzenetére


missz
tag

Nekem 10 ora utan mèg 82%on szokott lenni:D, na jo, nem is logok a mobilneten, de ahogy latom nyomod a hangoutst, meg ott a chrome, sztem ezek a google appok alapbol lehuzzak, en nem bizom bennuk...
Nalam a hngouts egyebkent olyat csinal, ha nagy ritkan azon kuldok mmst, h a kep kuldese alatt megszakitja a mobilnetet, majd par perc mulva vissza jon....igy sokszor percek kellenek mire egyaltalan atkuldi...

Masik: az miert van, h ha jo sokaig nem nyulok a telohoz, pl reggeli elso kezbevetelnel latom, h semmi halozat nincs, mikor kioldom a zarat, akkor jon gyors vissza...?? Ennyire azert ne aludjon el, es tobbszor eszre vette mar
Mas is irta asszem.

"Csillagok hullnak, születnek újak..ès te messze jàrsz."

(#16142) missz


missz
tag

Ime, es nem hiszem h halozti gond mert ahogy kezbe vettem reggel felebredt..., baromi jo :Y

"Csillagok hullnak, születnek újak..ès te messze jàrsz."

(#16143) mati12 válasza #16820480 (#16138) üzenetére


mati12
senior tag

Egy helyen a Titanium Backup-nál látok verziószámot ami Me Widget 6.2.31 de nekem ez nem mond semmit. Hogy tudom beazonosítani?

[ Szerkesztve ]

(#16144) kutasi válasza Ballama91 (#16135) üzenetére


kutasi
csendes tag

Tegnap el akartam küldeni egy emailt, ami valszeg a sok kép miatt sikertelen volt. Nem töröltem, maradt függőben. Éjfélkor vettem le a töltőről, reggel ötkor 43%-on állt. Wifi nem, mobilnet be volt kapcsolva. Gondolom egész éjszaka próbálkozott.

(#16145) gabancs válasza Nimda (#16140) üzenetére


gabancs
addikt

Szerintem a P6 gyári böngészőjével az ég világon semmi gond nincs.

(#16146) Ballama91 válasza arminlok (#16136) üzenetére


Ballama91
csendes tag

Köszönöm, így már nyugtatóbb a dolog. :D valóban igazatok van, 3 óra 40 a kijelző. :D

(#16147) Ballama91 válasza missz (#16141) üzenetére


Ballama91
csendes tag

A hangouts tenyleg lassan küldi el az üziket, de nalam ez altalános dolog. Egy fb messenger sokkal gyorsabban továbbít.

(#16148) #16820480 válasza mati12 (#16143) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem az lesz az, esetleg megnézheted a Beállítások - Alkalmazások - Összes alatt is, én ott kerestem.

(#16149) Tomacko válasza arminlok (#16122) üzenetére


Tomacko
senior tag

Hidd El Tomnak amit ír, sok márkával talákoztam már én is, és mindegyiknél ment ennyire a csúsztatás, mindig elcsúsztak a frissítések, hibajavítások stb. Nálunk most annyi az előny, hogy nagyon kevés és nagyon apró hibák vannak csak amiket orvosolni kell. Anno a ZTE telefonomnál más volt a helyzet, ott a javításokat vártuk de nagyon, mert volt bőven mit javítani. A xiaomi-t nem ismerem, de a többi trendi márkáról meg az informatika szakmában jártas barátaimomtól tudom, hogy ott is mindig tologatják a fr4issítés időpontokat, Sony, Motorola, Samsung, nem trendi de a ZTE ezekkel saját tapasztalatom is ez.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#16150) Tompie


Tompie
őstag

Az mivel magyarázható, hogy a középkategóriás G6-ba tudnak tenni Qualcomm procit, ha feljebb lépünk kategóriát, P6, P7 ide meg nem? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.