Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:03:09

LOGOUT.hu

Huawei Ascend P6 szakmai topik

Mielőtt kérdeznél, kérlek olvasd el a téma összefoglalót!


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15551) Plebi válasza Venn (#15550) üzenetére


Plebi
senior tag

Nálam lényegtelen, Pesten se volt jobb. Főleg Nagykanizsán vagyok és itt szar, de csináltam tesztet SGS3-al most is és semmi különbség, hogy GSM vagy WCDMA módban van. Viszont P6-nál nagyon érzékeny érzékeny a sima, vagy csak 2G között. A 2G-n természetesen nem olyan tiszta, de nem recseg, 3G-n tiszta de recseg minden.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#15552) #73499136 válasza Plebi (#15549) üzenetére


#73499136
törölt tag

Akkor ez újabb vodás probléma? A voda minden hibás darabot begyűjtött? :)

(#15553) Plebi válasza #73499136 (#15552) üzenetére


Plebi
senior tag

Ezt nem tudom megerősíteni. Tavaly szeptemberben vettem, eddig semmi gond nem volt. Kb egy-két hónapja kezdett recsegni. A codec mappát én is töröltem, mivel az egy fájlos megoldáshoz nekem sem volt ott fájl, ahol írták, de gondolom utána azonnal jelentkezett volna, nem egy két hétre rá, mondjuk ennek ellenére az SGS3 nagyobb kimeneti jelet tud maxon.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#15554) #73499136 válasza Plebi (#15553) üzenetére


#73499136
törölt tag

Vagy túlvezérlési vagy a rosszabb esetben hangszóró probléma.

(#15555) jana87


jana87
tag

Sziasztok!

Wifi ledobálásra valami megoldás? Próbáltam már az összes beállításban (wi-fi alvó mód mindig/csak ha csatlakoztatva van/soha), rossz minőségű kapcsolatok kerülése ki/be és sajnos sehol nem oldódott meg. Firmware-t is frissítettem a routeren, nehogy az legyen a problémája, hogy régi. Nagyon kezd idegesíteni a dolog, úgyhogy remélem tudtok valami használható megoldást, vagy kihez forduljak vele? Szerviz? Köszi a segítséget

(#15556) akosar


akosar
tag

A vodanal most vezetik be a HD hang szolgaltatast, ebben lehetnek kisebb hibak.

(#15557) TomWexX válasza jana87 (#15555) üzenetére


TomWexX
addikt

Próbáld ki a téma összefoglalóban lévő wifi fixert, de csodát azért ne várj tőle.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#15558) sisqoboy2


sisqoboy2
tag


Guys,

Aki hasznalja a gps status ezen verziojat, dobnatok egy screenshotot?
nektek atlagba hanybol hanyat lat a p6?[URL=http://youUpload.org/1gxua3n][IMG]http://youUpload.org/1gxua3n_w300_h300.jpg[/URL]

Nalam ilyen jo eredmeny szinte nem volt sose...

[ Szerkesztve ]

(#15559) gacsoi válasza Plebi (#15553) üzenetére


gacsoi
senior tag

Én a helyedbe megpróbálnám vissza varázsolni a codec mappát.
A törlése után nekem problémák voltak a hangminőséggel, szerencsére én akkor csináltam biztonsági másolatot. Nálam piszok víszhangos, meg torz volt.

(#15560) Tomacko válasza eladogeppc (#15494) üzenetére


Tomacko
senior tag

Anthrax BP Park tavaly nyáron. Ezt egy Xperia S-l csináltam, nincs rajta semmi utómunka. Szóval ha érdekel, akkor még meg is van a telefon, eladó, privátba keress meg. Sötétben is nagyjából hozza, annyi különbséggel, hogy azért már zajos lesz az anyag, de bőven vállalható. Amire oda kell figyelni, hogy túl közel a sztinpadhoz, Barba-Negra pl. a keverőnél állva ha rendesen ki van adva a hangerő a falakra akkor a felvételnél már hallani kis torzítást. Na de ez itt nagyon off mert Xperia S-ről írok.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#15561) Plebi válasza gacsoi (#15559) üzenetére


Plebi
senior tag

Az lesz, még megpróbálom, de mindenképpen kell egy teljes visszaállítás, mivel ahogy olvastam a codec mappa visszamásolása már nem állítja vissza rendesen a törölt mappa funkcióit.

Alapvető beállításokról, mint csengőhangok, email beállítások, programok, van lehetőség valami backupot csinálni, vagy ilyenkor legyen egy full factory reset és mindent rakjak vissza manuálisan?

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#15562) arminlok


arminlok
senior tag

Na ma reggel arra keltem, hogy kérte a pin kódot remélem ez nem fog így maradni. Ennek a megoldása kiderült már ? Nem igazán emlékszem.

(#15563) marilllyo válasza arminlok (#15562) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem anno az iphone-om csinálta ezt....akkor fordul elő általában, ha valami oknál fogva lenullázódik a térerő.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#15564) arminlok válasza marilllyo (#15563) üzenetére


arminlok
senior tag

Értem, köszi akkor csaknem lesz gyakori.

(#15565) layerke


layerke
aktív tag

Fekete telekomos független p6osom bal felső sarkán kezd leválni a fém keret. Ezt szerintetek javítják garanciába?

És ha igen, akkor unrootolni kell a telót előtte?

[ Szerkesztve ]

(#15566) zone66 válasza layerke (#15565) üzenetére


zone66
csendes tag

Na basszus! És még sokan szidják a samsung műanyag szappantartóit. Ott nem válik le semmi....

Mi történt? Leejtetted, vagy melegedéstől kezdett elválni?

(#15567) layerke válasza zone66 (#15566) üzenetére


layerke
aktív tag

Soha nem ejtem le a telóimat, ezzel se tettem... Még csak azt se mondanám, hogy megmelegítettem, mert egy szókirakós játék van rajta mindösszesen, ami szerintem egy smsezésnél több hőt nem termel. Nem értem, azzal vettem meg ezt a telót, hogy majd jobban odafigyelnek a gyárba ilyesmire, de úgy látom mégse a semmiért lett nagy a samsung vagy az lg. Most akkor vagy beadom gariba és nem lesz nálam vagy 3 hónapig, ami idő alatt az értéke a nullával lesz egyenlő vagy valakinek megajánlom vagy 50ezerért és szarakodjon vele ő tovább.. nem tudom melyik lenne a jobb megoldás.

(#15568) layerke válasza layerke (#15567) üzenetére


layerke
aktív tag

Nagyon utálom, amikor megveszek valamit a pénzemért és egy fél évig se bírja. Amúgy tökjó teló meg szép, elő lehet venni bárhol, mert kellően más, mint egy totálkommersz cucc, de egy ilyen apróság miatt annyira ki tudok ábrándulni belőle, hogy többet az életbe nem veszek huaweit.

Adás-vétel az apróban.

[ Módosította: wwhy ]

(#15569) TomWexX válasza layerke (#15568) üzenetére


TomWexX
addikt

Tudsz róla képet mutatni? Kíváncsi vagyok hogy milyen szinten, hogy vállt le.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#15570) layerke válasza TomWexX (#15569) üzenetére


layerke
aktív tag

Beleakad az ember körme, eredetileg a műanyag kis elválasztó lóg kintebb, most viszont egy kicsivel a keret.

Képen nem látszana még szerintem, nem olyan veszélyes, de pont elég ahhoz, hogy értéktelenítse a telót.

(#15571) mrgold válasza mpv (#15404) üzenetére


mrgold
tag

Igen, nálam is bekapcsol.

(#15572) Tomacko válasza layerke (#15568) üzenetére


Tomacko
senior tag

Tudom ajánlani, hogy semmit se vegyél........ Még a legjobban agyon elleőrzött minőségeknél is előbb-utóbb lesznek meghibásodások. A javítás pedig nem 3 hónap a T-mobilnál sem, vittem én oda vissza Sony-t, Samsung-t, Motorola-t is. Ez sajnos mindennél benne van a lehetőségeben, hogy az "enyém is" meg hibásodhat, legyen az bármennyire agyon "hájpolt" vagy bármennyire exclusive, vagy esetleg nagyon szűk rétegnek célzott specifikus típus.

Amiben 100%, hogy nem fogsz csalódni az az ha NEM veszel soha semmit.....Sajnos, mert ugye a fogyasztói társadalom pont nem arról szólj, hogy ülj a folyószámlád tetejére :(

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#15573) Zsocy155


Zsocy155
őstag

Sziasztok!
A garancia az adatkábelre is vonatkozik, mint tartozékra, ugye?
Megtört az a vége amit a telóba dugok, lassan kilátszik a belseje, pedig soha sem hajtogattam!

[ Szerkesztve ]

(#15574) Nimda


Nimda
addikt

Jó lenne, ha valaki behatóbban megvizsgálná, akinek van erre ideje és némi szakmai tudása, hogy miért hajlik, válik le a fémkeret egyes típusoknál.Mert az, hogy tokban hordott, vagy tok nélkül "másnap felkelve", fizikai behatás nélkül egyszercsak deformálódik, szinte mindíg ugyanazon a ponton a fémkeret, ez nekem abszurd.Az oké, hogy a ragasztóréteg esetleg elenged, de hogy mindenféle formát is felvesz utána a fémkeret, ez az eddigi képek alapján olyan, mintha fizikai behatásnak lett volna kitéve a cucc.A fém nem hajlik csak úgy magától, hacsak nem valami nagyon lágy aluminium fajta, de ehhez is hő kell, amit a telefon azért nem termel olyan mértékben, mert akkor a műanyagnak is olvadnia kéne.

Szerencsére nálam még nem sérült a fémkeret, remélem nem is fog, mert az valóban elértékteleníti a telefont.A szervíz csak nagyon kivételes esetekben hiszi el, hogy nem történt fizikai sérülés.

Zsocy155 igen, az első év az teljes körű, a második év csak a készülékre.Az már más kérdés, hogy sérülésre vonatkozik e, illetve a szervízen múlik a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#15575) Tomacko válasza Zsocy155 (#15573) üzenetére


Tomacko
senior tag

Szia ! Ha jól tudom első évben mindenre, tartozékaira is szól a gari, legalábbis utoljára tavaly mikor a GXI adat-töltő kábelét vittem be 2 hónap után, hogy apróra tört rajta a borítás szó nélkül cserélték ki.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#15576) gacsoi válasza Nimda (#15574) üzenetére


gacsoi
senior tag

Egy ismerősöm vett egy letíltott fekete p6-ot.
Tabletként használja, otthon netezni, meg fotózni.
Állítólag szana szét szedte már. Levette a hátlapot, és az oldalsó keretet is, és simán vissza is pakolta azokat.
Alkalom adtán utána kérdezek, hogy csinálta :)

[ Szerkesztve ]

(#15577) layerke válasza Tomacko (#15572) üzenetére


layerke
aktív tag

Megértem a dolgot, de a jó minőségre akkor is figyelni kellene. Ebbe nem beletörődni kell, hogy a fogyasztói társadalom erről szól, hanem tenni ellene, de úgyse foglalkozik senki ezzel, mindegy is, majd nem érdekel és akkor jó lesz.

(#15578) Zsocy155


Zsocy155
őstag

Köszi az infókat! Jövő héten irány a Vodafone

(#15579) espista


espista
senior tag

Korábban már írtam, hogy nekem is kezdett leválni a dekorcsík a bal felső sarokban. A telefon nem esik szét, csak az esztétikát rontja. Szerintem a "melegtől" elengedi a ragasztó. Az adatkábelem nekem is megkotlott, pedig semmiféle külső behatás nem érte. Reméljük, hogy a P7-es már komolyabban össze lesz rakva.

Romani ite domum!

(#15580) B.Á.L.!.N.T


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Nekem most 5 napos a P6. Az alap átlátszó tokban használom, hát nagyon remélem,hogy nem fog leválni a perem,mert így gyönyörű egy cucc.

(#15581) Nimda válasza espista (#15579) üzenetére


Nimda
addikt

Igazából nem a leválás a gond, hanem a deformáció.Kicsit olyan, mintha zsugorodna az anyag, vagy mintha belülről nyomná valami kifelé.

A kép egy korábbi hsz-ból idézve.

[ Szerkesztve ]

(#15582) arminlok válasza Nimda (#15581) üzenetére


arminlok
senior tag

Kicsit inkább olyan mintha rálenne feszitve a telefonra és mikor elenged a ragaszto akkor öszzébb ugrik. Mondjuk ez utobbi képről én valószínübbnek tartom hogy leeshetett ilyen deformáciot nem okoz a felmelgítés csak egy fizikai behatás.

(#15583) Nimda válasza arminlok (#15582) üzenetére


Nimda
addikt

Igen valószínű, hogy eredetileg nem így nézett ki, hanem utólag próbálták a helyére illeszteni és azért néz ki úgy, mintha kifelé nyomná valami.Sajnos erre nem kérdeztünk rá korábban.A fém biztosan nem képes zsugorodni magától.

[ Szerkesztve ]

(#15584) Bruteee


Bruteee
csendes tag

Üdv, pár napja megkaparintottam egy P6-t a kedves T-től. A kérdésem az lenne, hogy tudok vidoetelefonálni? Hívás közbe semmilyen opciót nem látok rá. Elvileg van 3G lefedettségem, de azt csak internetezés közbe látom kijelezve!?

(#15585) sisqoboy2 válasza Bruteee (#15584) üzenetére


sisqoboy2
tag

Nos sajnos neked masik telefon kelk ha nagyon dragan akarsz videohivasokat bonyolitani. Vagy Skype...

(#15586) marilllyo válasza sisqoboy2 (#15585) üzenetére


marilllyo
veterán

:C :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#15587) #73499136 válasza Nimda (#15583) üzenetére


#73499136
törölt tag

Az elég "érdekes" lesz ha az egyre gyakoribb akkumulátor púposodás mellé társul a keret leválás is. Ha tényleg nem történt fizikai behatás és mégis jelentkezik a leválás a szervizes ember jó indulatán fog múlni hogy elfogadják garanciában a javítást,de valószínűnek tartom hogy nem fogják, nem arról híresek, a mechanikai hibát mindig az ügyfélre fogják. :(( Ha ebből (is) rendszer lesz félő hogy a Kínaiakra nem jellemző minőségi munka mutatja meg magát túlságosan gyorsan, még talán 1 évesek sincsenek a telók. :F

(#15588) Bruteee válasza sisqoboy2 (#15585) üzenetére


Bruteee
csendes tag

Köszönöm a választ. :)

(#15589) duvi válasza sisqoboy2 (#15558) üzenetére


duvi
nagyúr

Kipróbáltam neked a GPS statust. A progi elindítása után kb. 5 másodpercre már pozicionált is. Első emeleti lakás erkélyéről teszteltem:

(#15590) lcee79


lcee79
őstag

Hi!

Ezt a Android 4.4 KitKat B506 (China Unicom Version – ohne Googledienste) ROM-ot érdemes feltenni a telefonra?
Valaki próbálta már?

Van róla valami tapasztalat?

(feleségem telója, csak rá szoktam nézni néha erre a topic-kra is hogy van e valami új)

Előre is Köszi!

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#15591) B.Á.L.!.N.T válasza lcee79 (#15590) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Az összefoglalóban az áll,hogy nem szabad kínai verziójú rom-ot feltenni,mert kinyírja a telót. (Ha jól értelmezem,ezt a dolgot)

[ Szerkesztve ]

(#15592) duvi válasza lcee79 (#15590) üzenetére


duvi
nagyúr

Még eléggé béta állapotban van. Ráadásul nem egyszerű utána visszatenni régebbi romokat. A Téma összefoglalóból a többit:
"ITKAT (4.4)
Egyelőre a 4.4-es verzió nem nevezhető véglegesnek, bővebben itt olvashatsz róla. Mielőtt megpróbálnád feltenni, érdeklődj a fórumon hogy érdemes-e.
4.4-ről 4.2-re való downgrade-hez segítség: [link]"

(#15593) lcee79 válasza B.Á.L.!.N.T (#15591) üzenetére


lcee79
őstag

Aha most hogy mondod, elolvastam tényleg ez van írva :)
Akkor ezzel nem foglalkozom most...
De akkor gondolom az európai verziókra is jön majd KITKAT

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#15594) arminlok válasza lcee79 (#15593) üzenetére


arminlok
senior tag

Jön szerintem majd a nyár folyamán keresgélj akkor már lehet lesz valami kitkat. :D

(#15595) lcee79 válasza arminlok (#15594) üzenetére


lcee79
őstag

Legalább ehhez jön, nem úgy mint a ONE X-emhez, amihez a megígért 18 hónapig jöttek a frissítések, de aztán már 1 sem jött, kb fél éve :(
És arra már nem foghatják, hogy a hardver nem megfelelő...
Na mindegy... Ez az igazi motiváció az utódmodell vásárlására :)
Tudják mivel lehet rávenni az embereket, a 2 év is lejárt, android verzió sem lesz új

(mármint akire ez hat... de rám azért egy kicsit igen :) )

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#15596) mati12 válasza lcee79 (#15590) üzenetére


mati12
senior tag

Én maximális megelégedettséggel használom az összefoglalóban találálható béta KitKat-ot. Gyors,stabil aku. idő megfelelő szinte tudja az összes beígért ficsőrt. Nem hiszem,hogy a végleges verzió sok mindenben különbözne majd.

(#15597) Kharchy válasza lcee79 (#15593) üzenetére


Kharchy
tag

Azt azért tegyük hozzá, hogy valóban van egy beta kitkat, de ami azóta kijött kínában az már közel sem béta, az már a végleges kitkat, csak éppen kínára szabva, szal használható, csak épp van benne pár kínai szemét app. Bár rootolással ez kiküszöbölhető. A downgrade is könnyen megoldható a leírás alapján két lépésben. Én próbaképpen felraktam a hivatalos kínait is, meg pár arra alapuló custom romot is, de végül visszatértem a b132-höz és megvárom, amíg kijön a nemzetközi hivatalos rom.

''S ha rút világom eltaszít magától, Reménynek-harcnak mindnek vége van, Ha isten földre dől a trónusáról, Lesz még akiben higgyek -önmagam!''

(#15598) marilllyo


marilllyo
veterán

Fura kérdésem van ... Ok.. Greenify lefagyasztja a progikat ...na most nekem az inverze kéne ? Hallottatok olyanról? Ami force a memóriában tartja a progit?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#15599) sisqoboy2 válasza duvi (#15589) üzenetére


sisqoboy2
tag

Nagyon koszi!
Latom jol latja a satelliteket.
Viszont mai nap letoltottem egy ingyenes navigacioprogit. Probaltam navigalni haza es 20mpkent ut ujratervezes, ut ujratervezes...
Hasznalhatatlan a gpsem. Gmapsen is osszevissza ugral a poziciom, pedig egyhelyben allok.
Asszem elnyertem az ev legrosszabbul jart tulaj cimet. :(
Ha mar vissza kell ismet kuldenem szolok h merjek be mert olvastam h ez egyertelmuen hardverhiba.

(#15600) sisqoboy2 válasza Bruteee (#15588) üzenetére


sisqoboy2
tag

;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.