Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:34

LOGOUT.hu

HTC ONE M9

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Kékes525


Kékes525
félisten

Kikapcsolva a legszebb telefon, de bekapcsolva már nem. A kisméretű hasznos képernyő felület (fizikai gomb hiánya), a felesleges helyen elhelyezett HTC logo nagyot ront a szépségén.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#602) f(x)=exp(x) válasza akoska07 (#598) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

"Ha lesz erőm ma (folyamatosan lázas vagyok) akkor csinálok egy videót a hőfokokról."
* akkor csak melegszik ha már lázas is vagy tőle! ;]

(#603) hóember74


hóember74
csendes tag

Kedves akoska07! Nekem ez nagyon gyanús! Amióta megvan az M9-ed lázas vagy. Most már értem miért nem melegszik a telód.....át vezeti a hőt beléd. :Y :D

A viccet félre téve jobbulást kívánok, és legyen örömödre a teló.

Amúgy meg mindenki vegyen olyan telefont amilyet szeretne, és találja meg benne a számítását. Szerintem ezt meg lehet tenni fröcsögés nélkül is. :K

Ha ma még nem nevettél, ma még nem éltél.

(#604) Blyan válasza Xaels (#565) üzenetére


Blyan
félisten

Sokadjára olvasom ezt, miközben a Desire Eye semmivel sem rendelkezik kisebb alsó felső kávával, mint az M8/9... legfeljebb 1-2 mm lehet a különbség, mivel a készülék nagyobb és nagyobb kijelzőjű is, ez a megtévesztő ránézésre szerintem .

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#605) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jól néz ki, nekem tetszik, igaz nekem nincs vékony káva mániám.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#606) Adri87


Adri87
csendes tag

Jó a cím. :) Nekem tetszik a teló.

[ Szerkesztve ]

(#607) ctvagyok válasza Nazara (#578) üzenetére


ctvagyok
őstag

Én is az s805 melett kardoskodtam, de ebbe nem gondoltam bele. Mert ez így nagyon igaz.

(#608) Xaels válasza Blyan (#604) üzenetére


Xaels
félisten

Nem kisebb, de a felső részen egy teljes méretű 13Mp-es kamera kapott helyett, dual LED-el és alatta ott a hangszóró is. Erősen ment a hír a Bose-al való együttműködésről is... Valahogy visszaváltok M7-re az N5-ről...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#609) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Csak Samsung! :DDD

Megyen!

(#610) Klaus Duran válasza CptAdamica (#609) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Csak számomra nem meglepő. Apple és Saomi mellet labdába sem rúghat.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#611) ctvagyok válasza CptAdamica (#609) üzenetére


ctvagyok
őstag

Máris jobb lett ettől az m9 ;]

(#612) akoska07 válasza ctvagyok (#611) üzenetére


akoska07
nagyúr

Attól még gáz a samsungtól,emlékeztet a fiszre. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#613) Kasya válasza akoska07 (#612) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ja, persze :DDD
Amugy ez bevalt strategia. Csak nagyon gaz mikor vilagra kerul :/

(#614) akoska07 válasza Kasya (#613) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ahhoz nem kell gyurcsánynak lennem,hogy rámenjek arra a 2 nőre. ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#615) Kasya válasza akoska07 (#614) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ott a pont ;)

(#616) gancsos


gancsos
csendes tag

Nemtudom,hogy volt e már ez a speedtest,nem vagyok fan se semmi,elismerem hogy az androidos csúcstelók között a htc volt mindig is a legyorsabb,de ez alapján felnőtt hozzá az S6 Edge is,sőt itt mindenben meg i veri![link]

(#617) Ricardo válasza gancsos (#616) üzenetére


Ricardo
félisten

Böngészésnél elég látványos az eltérés. Több minden látszik a Samsung képernyőjén. Például 1:20-nál még látszanak a kis képek alul, még a HTC képernyőjén takarásban vannak, de később is látható, hogy több tartalom jelenik meg egyszerre a Samsung kijelzőjén.

(#618) ferrari1


ferrari1
őstag

Ha már edge. Benneteket nem zavarna a kijelző két oldalán a hajlat miatt kialakuló fénytörés, csillogás? Mint a videókon, mint személyesen megtapogatva tapasztaltam. Nekem olyan érzést ad, mintha keskenyebb lenne a kijelző miatta. Nagyon zavar. Ha valamiért, akkor ez lenne az első ok ami miatt nem venném az edgét. Persze elismerem a teljesítményét, tudását.

[ Szerkesztve ]

(#619) Kasya válasza ferrari1 (#618) üzenetére


Kasya
nagyúr

kialakuló fénytörés, csillogás
Vegre valaki. Azt hittem csak az en szemem bantja, mert eddig senkitol se lattam ra panaszt.

(#620) ferrari1 válasza Kasya (#619) üzenetére


ferrari1
őstag

Nem is fognak panaszkodni, az szentségtörés lenne. Inkább döntögetik a telefont úgy, hogy az adott fényhelyzethez, pillanathoz képest jó legyen.

(#621) Nazara válasza ferrari1 (#618) üzenetére


Nazara
őstag

Én azt nem tudom elképzelni, hogy mire jó ez a szélén lekerekített kijelző?

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#622) Ricardo válasza ferrari1 (#620) üzenetére


Ricardo
félisten

Meg kell nézni élőben. A videók egy részén valóban van fénytörés, de nem tudom mennyire van ez meg a valóságban.

(#623) Weeman1 válasza gancsos (#616) üzenetére


Weeman1
veterán

Még sem tudják elfogadni hogy jobb lett a Samsung. ;]

Xiaomi 11T Pro

(#624) ferrari1 válasza Ricardo (#622) üzenetére


ferrari1
őstag

Láttam élőben is, és jelen van a csillogás.

Nazara:Lezárt kijelzőnél az élén különböző értesítéseket lehet kiiratni vele. Itt láthatóak.

Weeman1: Elfogadom, elismerem, nem erről van szó. Van egy ok, ami nagyon zavar. Ami miatt nem választanám. Ha kellene akkor inkább a sima.

[ Szerkesztve ]

(#625) Kasya válasza Ricardo (#622) üzenetére


Kasya
nagyúr

Eloben is latni. Ha felulrol eri direkt feny, akkor a szele megtori. A bemutatoteremben ez "sajnos" eleg erosen jelen volt.

(#620) ferrari1: korabban megfogalmaztam tovabbi felelmeimet is. Ugye tokot/foliat se lehet ra tenni egy konnyen. A gyari flip tokja meg ordenare csunya.

[ Szerkesztve ]

(#626) keIdor válasza ferrari1 (#618) üzenetére


keIdor
titán

Sima S6 jobb szerintem, én amellett vagyok. Emiatt (is).

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#627) Nazara válasza ferrari1 (#624) üzenetére


Nazara
őstag

Köszi! :R

(#623) Weeman1 : Elvégre ez egy HTC-topik, számunkra ez a legjobb telefon. Remélem ezzel nem okoztam álmatlan éjszakákat.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#628) Weeman1 válasza Nazara (#627) üzenetére


Weeman1
veterán

Á dehogy. :)
Peace

Xiaomi 11T Pro

(#629) Nazara válasza Weeman1 (#628) üzenetére


Nazara
őstag

:R

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#630) ferrari1 válasza Nazara (#627) üzenetére


ferrari1
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#631) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

A Samsung kidob minden héten egy szappantartót. Olyan ez mint amikor vadászok. Sörétessel lövök apró vadra - pár száz sörétből egy csak célt talál. :K

BlackBerry Passport

(#632) Bar1 válasza Kasya (#625) üzenetére


Bar1
aktív tag

Élőben nekem nem tűnt fel annyira a csillogás, viszont nagyon szép látványelem a lekerekített kijelző, sokkal jobban néz ki elölről, mint az S6. Igaz, a használata már nem olyan jó a képtörés miatt.
Viszont a fényképekkel ellentétben élőben - akárcsak az S6 - az Edge is műanyag hatást kelt az üveg ellenére, nincs prémiumérzet és az oldala vágja a kezet.

[ Szerkesztve ]

(#633) s3nsitivity válasza Bar1 (#632) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Akkor ez most se jött össze igazán a samunak..
Mondjuk legalább elindultak valamerre. :D
Bár nekem csak elölről jön be és onnan is csak az Edge. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#634) belan válasza Bar1 (#632) üzenetére


belan
addikt

pénteken meg néztem mindkettöt és szerintem edge elég jól néz ki de s6 se lett rossz prémium hatás azért érezhető szépen régi s szériához de az cirka 50 ezer forint különbség edge és sima s6 között durván nem ér annyit meg

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#635) no more válasza gancsos (#616) üzenetére


no more
addikt

Inkább játékoknál jön elő az, hogy mennyire durva is az Exynos. App nyitogatásnál alig volt különbség, még a visszafogott S810-zel is. :) Ez is mit bizonyít? Sense jobb az összes felületnél. :P

(#619) Kasya: Jé, ez eddig fel sem tűnt, most, hogy mondtad tényleg durván látszik! Ez élőben, minden napos használatnál is ilyen ezek szerint?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#636) no more válasza gancsos (#616) üzenetére


no more
addikt

Haha, ráadásul, ahogy nézem Samsungon továbbra sincs multitasking, még 3GB memóriával is újratölt mindent...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#637) Flind válasza no more (#635) üzenetére


Flind
senior tag

"App nyitogatásnál alig volt különbség"
Érdekes, mikor a HTC győzedelmeskedett, kicsit másként fogalmaztad meg azt az alig észrevehető különbséget. ;]

(#638) s3nsitivity válasza Flind (#637) üzenetére


s3nsitivity
addikt

A csávó is elmondta a videóban, hogy összegzésben az M9 egy fokkal jobb mert a samu nem képes memóriában tartani a dolgokat. :D
Amúgy tényleg szignifikáns a különbség sokszor, mondjuk ez az exynos diadala a qualcomm fölött nem pedig a samué a HTC fölött. :D
Úgy érzem ebben az évben a Samu jól választott, hogy hagyja a Snapit, kár a többiekért.. még a G4-re kíváncsi leszek a 808-al.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#639) belan válasza s3nsitivity (#638) üzenetére


belan
addikt

jó de akkor azt is nézzuk samu legalább tud procit gyártani és elég jót htc meg nem tud :N ,most mi melyikbe jobb nem mindegy mind 2 telonak meg van a előnye és hátránya is

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#640) Halkow. válasza Weeman1 (#623) üzenetére


Halkow.
senior tag

Összeségében talán, de hangzásban és az UI továbbra is verhetetlen a HTC-ben

(#641) no more válasza Flind (#637) üzenetére


no more
addikt

Abba gondolj bele, hogy a HTC egy butított SoC-val működik -szinte- ugyanolyan gyorsan, mint a Samsung. Tudom, hogy nehéz... de próbáld meg. :P A Multitasking győzelem pedig evidens az M9-nek. Nem véletlen nincs még hír a Z4-ről, a Sony ki sem meri adni, amíg fel nem találják a hűtő tokot.

Az viszont tény, hogy a játékok sokkal gyorsabban töltenek be az S6-on...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#642) s3nsitivity válasza belan (#639) üzenetére


s3nsitivity
addikt

procit senki se gyárt, esetleg chipet, ez nem PC. :D
A GPU viszont még mindig gyenge.
Plusz a Qualcomm az nem HTC, a Qualcomm az Qualcomm. :D

(#623) Weeman1

Az Exynos soc az jobb lett mint az S810, ezt szerintem mindenki aláírja.. de ,hogy az S6 jobb lett mint az M9.. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#643) alkatraz3000 válasza no more (#641) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Vizhutest bele! ;]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#644) belan válasza s3nsitivity (#642) üzenetére


belan
addikt

akkor ha így jobb neked :DDD :R tudom mi van htcbe kinek mi kinek pap kinek máss :D

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#645) s3nsitivity válasza alkatraz3000 (#643) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Úgyis büszkék az IP szabványukra.. hírdethetnék merülő forralóként is. :DDD

(#644) belan

" htc meg nem tud "

Ez alapján lehet mégse, közük sincs a chiphez, ők csak felvásárolták. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#646) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

A HTC igazán alkalmazhatott volna ZPM-et ha a 810 ilyen pocsék. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#647) no more válasza alkatraz3000 (#643) üzenetére


no more
addikt

Haha! És, ha az tönkremegy, akkor már belülről is beázik? Lesz dolguk a szervizeseknek. :DDD :DDD ;]

(#648) s3nsitivity: Mondjuk, attól nem kell félnie a Samunak. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#648) s3nsitivity válasza Klaus Duran (#646) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Amúgy beszartok, hogy ha a Huawei sajátja idén elver mindenkit. :DDD
A HiSilicon gyártott SoC-ok mindig is arról voltak híresek, hogy alig melegszenek. Ki tudja mit dobtak össze azok a P8-ba. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#649) belan válasza s3nsitivity (#645) üzenetére


belan
addikt

azt azért nem hinném ,de ha még is jól csinálták :D :D

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#650) s3nsitivity válasza belan (#649) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Mármint mit?

Az Exynos-t a Samsung Electroncs gyártja ami a Samsung egyik alvállalata és idén a saját készülékeikbe csak a saját SoC-ukat rakták.

A Sanpdragon 810 -et a Qualcomm gyártja melybe senkinek sincs rajtuk kívül beleszólásuk. Tőlük veszik a már kész SoC-ot a cégek, lásd: HTC, LG, Sony etc.
Tehát nem ők gyártják. Ők megveszik és beszerelik majd az adott architektúrára optimalizálnak.

Az, hogy az S810 szar lett az nem ezeknek a cégeknek a hibája.. illetve csak olyan szinten a hibája, hogy e mellett döntöttek hol ott elég szar lett. De akár az is lehet, hogy tesztkörülmények között nem jött elő, hogy ennyire szar lenne.
Vagy bizonyos darabszámot előre aláírtak és így a kötbér elkerülése érdekében mégis maradtak az adott SoC-nél.
Na meg ugye alternatíva nem is igazán van.. :(

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.