Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:34

LOGOUT.hu

HTC ONE M9

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Sebestyen01 válasza Nazara (#97) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Igy legyen! De akkor sem er 240 lepedot bar ez is szubjektiv ! :R

(#102) Xaels válasza Nazara (#67) üzenetére


Xaels
félisten

Az előlapi kamerával az a gond, hogy sok helyen azt írják FIXfókuszos. Tehát nem egy az egyben az M8 modulja került oda sem...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#103) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Merülő forraló vótmá? :DDD
Aki HTC-t akar venni, akkor már inkább M8, vagy olcsóért 816.

(#104) Duree


Duree
veterán

Szeretem a HTC-t jó dolgai vannak,de ez a modell most nem annyira sikerült,ráadásul erösen túlárazták.Nehéz dolga lesz a Samsung S6 vagy a nemsokára érkezö LG G4-el szemben.

duree54

(#105) Márko88 válasza Flind (#98) üzenetére


Márko88
aktív tag

Ezt már megtárgyaltuk egyszer. :) Sony laggolós, újraindulós szar rendszerénél szerintem bármi jobb, HTC-nél viszont ott a minőségi, flott rendszer. Víz alatt nem sokan telefonálnak, de Sony-nál hirdetik a vízállóságot mégis mindegyik beázik, nagy dolog. Helykihasználás nem egy nagy előny, nem verem magam rá, hogy egy centivel többet kell fognom. Hangszóróban Sony elvérzik.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#106) Xaels válasza Sebestyen01 (#86) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor fogod és kikapcsolod ezt a korlátozást... Ott van Root nélkül is kikapcsolható. A divatmajomnak meg az órajelről sem lesz fogalma. Ők azok akik benyalnak bármit.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#107) Csapoati válasza Nazara (#97) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezek megérnek 1,5-szeres árat? Szerintem nem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#108) #67656192


#67656192
törölt tag

Háát... Akkor ezt eléggé elmeszelték. Kár mert ez legalább bővithető.

(#109) Blyan válasza Pinda25 (#96) üzenetére


Blyan
félisten

Nem a lebutításon van a hangsúly, hanem azon, hogy mekkora teljesítménnyel bír. Az M7 megjelenésének évében is felső-középkategóriás SoC-t kapott, mégis jól teljesít két év múltán is.
A S810 még a visszavett órajellel is felsőkategóriás teljesítményre képes. És ugyanezt a teljesítményt hozza majd két év múlva is, amiről nem hiszem, hogy jobban "amortizálódna", mint a S600-é mostanra.

Másrészt az optimalizáción van a lényeg, aminek köszönhetően az M7 most is megállja a helyét.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#110) Sebestyen01 válasza Xaels (#106) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ez is igaz csak na erted mire apellalok, bar legalabb van mod ra igazad van a semmiel jobb! :K

(#111) stilo18 válasza Sebestyen01 (#86) üzenetére


stilo18
addikt

A divatusernek nincs fogalma a fejlesztői lehetőségekről, tökéletesen igazad van,az órajelet sem tudja.

Annyit vesz észre, hogy mocskos gyors.
Az M7 2 év alatt sem lassúlt be.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#112) Halkow.


Halkow.
senior tag

Több odafigyelést vártam tőlük :(
Akinek tetszik és megteheti az majd úgyis megveszi 240k - ért :DDD

(#113) #67656192


#67656192
törölt tag

A Samsung megint kifújta a HTC orrát.

(#114) nVIPER


nVIPER
senior tag

Amennyire vártam az M9-et akkora nagy f@s lett az egész. Inkább egy M8. Melegedő proci, visszavett órajel, a kamera még el is menne, 100x jobb mint az ultrapixel volt, bár egy S6 simán körberajzolja. Nagyobb akksi ellenére gyérebb üzemidő, mint az elődnél?!!! Ez nem semmi fejlődés... A HTC elsz@rta az idei évet.

[ Szerkesztve ]

(#115) Flind válasza Márko88 (#105) üzenetére


Flind
senior tag

Meg, dehát megint baromságokat állítasz, szóval reagálni kell.

Szerk: Töröltem, nem akarok megint HTC topicban Sonyról vitatkozni. Mondjuk most sem én hoztam fel.

[ Szerkesztve ]

(#116) batai15


batai15
félisten

Nagyon tetszik a telefon, számomra az év telefonja lett volna de : ami a qualcomm Sara, az a melegedés, gyenge akku idő és apróbb roccenesek.
Kijelző valszeg azért más mert az m8 besargult.
A kamerán lehet reszelni meg, azonban számomra fájó hogy 240 ezerért az eloddel ellentétben a csomagba meg egy tok se fért be, pedig azt hittemhogy hagyomány lesz m8 után.
Csalódtam a telefonba, bár akinek van rá pénze az még mindig egy nagyon jó telefont fog kapni, de én gondja lennék hogy mit is vegyek. Idén sajnos, de az s6 jobban sikerült. De mivel samsung meg mindig nem kellene.
Most is azt mondom hogy az m8 most éri meg igazán.

[ Szerkesztve ]

(#117) Nazara válasza Xaels (#102) üzenetére


Nazara
őstag

Jogos, köszi a kiegészitést! Ezeket az apróságokat mondjuk nagyon nem értem, miért spórolták ki (autofókusz, OIS).

(#101) Sebestyen01: Egy telefon sem ér annyit. A gond idén a HTC-vel az, hogy szinte nulla innovációval (konkurenciához képest!), egy ráncfelvarrásért kérnek teljes árat. :( :R

(#98) Flind: Multitasking, helykihasználás, ár és dizájn (ez utóbbi persze szubjektiv) ezek közül azon pontok, ahol a Sony semmivel nem jár a HTC előtt. A vizállóság és az üzemidő meg olyasmi, amik miatt én a Boomsoundot és a Sense-t biztosan nem áldoznám be.

(#107) Csapoati: Ha itt lenne előttem 240 rugó, hogy eldöntsem veszek egy M9-et a teljes összegért, vagy egy M8s-t 160-ért, akkor könnyű menet lenne, hiszen az aprón az M8-ak 80-100 körül vannak, szóval minek fizessek egy gyengébb telefonért dupla árat?

M8 vs. M9 viszonylatban egyébként nem éri meg befektetés.

(#109) Blyan (#111) stilo18: +1.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#118) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Érdemes még M8-t venni? :U

Xr

(#119) Blyan válasza Hunt3r22 (#118) üzenetére


Blyan
félisten

Naná, hogy érdemes, még mindig az egyik legjobb droidos telefon a felsőosztályban.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#120) hito


hito
nagyúr

Ez a készülék arra nem érdemes, hogy elejétől a végéig elolvassam a cikket :( Nem hiába nincs nekem HTC-m már nagyon régóta. Sensation óta nem tudnak értékelhető készüléket gyártani, már ami az én igényeimet illeti.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#121) stilo18 válasza Hunt3r22 (#118) üzenetére


stilo18
addikt

Én mocskosul szeretem, a gagyi nem IPS kijelző ellenére nagyon patent, pl.G2-Mi3 nem kicsit van lemaradva mellette! (ezekkel vettetük össze az elmúlt héten-és azok is nagyon jó panelok)
Nagyon gyors, tényleg full-os a mai napig!

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#122) belan válasza Hunt3r22 (#118) üzenetére


belan
addikt

szerintem igen utolsó telefonom az volt és igazi Minőség

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#123) batai15 válasza stilo18 (#121) üzenetére


batai15
félisten

Azé vitatkoznék hogy ennyivel jobb.. G2 van és köszöni tökéletes, meg mielőtt azt mondod, de egymás mellé tettük régebben a 2 telefont.

(#124) falijja válasza Plazmacucci (#37) üzenetére


falijja
őstag

Ez jó volt... +1 :DDD

(#125) batai15


batai15
félisten

Amúgy azt se bánnám ha lenne egy mtk verziós is.

(#126) Napfénysüti

Nem rossz de az árán azért meglepődtem.
Ezek a csúcstelefonok egyre drágábban nyitnak, kíváncsi leszek hol lesz a határ.

Més que un club!

(#127) Flind válasza Blyan (#119) üzenetére


Flind
senior tag

Soha nem volt az. Maximum még mindig az egyik leggyorsabb droidos telefon a felsőosztályban.

(#117) Nazara: Na jó, lássuk.
Multitasking: A Sense alapból több RAM-ot eszik, és hamarabb újratöltögeti az alkalmazásokat. M9 végre 3GB RAM-os, úgyhogy majd meglátjuk hosszútávon hogy fog viselkedni, de egyelőre jobbnak tűnik a Sony.

Helykihasználás: Screen-to-body ratio: M9 68.52%, Z3 71%. Ez nem jelenti azt, hogy utóbbinak kicsi kávája lenne, szoktam is szídni érte. Csak a HTC-hez képest.

Ár: A kezdőárak valóban nem sokban különböznek, csak épp a HTC Applenek hiszi magát, és nem nagyon csökkent. Ellenben a Sony folyamatosan esik. Érdemes például megnézni most az M8 és a Z2 árát, utóbbi jelentősen olcsóbb (pedig ez fordítottan arányos a tudásával).

Design: Valóban szubjektív, nem lehet rajta vitatkozni, én csak a saját véleményemet írtam le. Nekem jobban bejön a férfiasabb, elegánsabb Omni Balance design, másoknak a lekerekített HTC.

[ Szerkesztve ]

(#128) batai15 válasza Flind (#127) üzenetére


batai15
félisten

Aha mondod te..

(#129) Nazara válasza Napfénysüti (#126) üzenetére


Nazara
őstag

Azért a gyenge forintot érdemes nem elfelejteni. :(

(#127) Flind: LoL? Mondj jobb droidos telefont az M8-nál kérlek. Inkább ne, hanem azt magyarázd meg, miért nem jó az az állitás, hogy még mindig egyike a legjobbaknak! Köszi! :R

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#130) stilo18 válasza batai15 (#123) üzenetére


stilo18
addikt

Betekintési szög, szintelítettség, fényerő, ebben volt jobb az M8.
A tulaja szerint is.
Mindegy, igazság szerint ez nem tartozik ide! :)
Csak próbáltam viszonyítani a sok "gagyi az SLCD miért nem IPS "butaságok között!

Nazara: Hagyjad őt, olyan Sony bérenc, hogy nem igaz, a legtöbb topikban hiteltelen lesz a sok Sony fan szövegével.

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#131) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Tudom nem ide tartozik, többet nem írok M8-cal kapcsolatba ide, de hol érdemes venni? :DDD

MM, edigi kizárva ott 200e ft. :N

Akár jöhet privátba is. :B

Xr

(#132) batai15 válasza Nazara (#129) üzenetére


batai15
félisten

Szar kamera nagy kava, 4megas kamera, fém, szar boom sound. Szerinte. Ezt mindig elmondja.

(#133) Márko88 válasza Flind (#115) üzenetére


Márko88
aktív tag

Ostobaságokat és butaságokat te hordasz ide állandóan de itt mát megszokták, sajnos. :W

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#134) CptAdamica válasza Flind (#115) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igen, most sem Te hoztad fel, hogy majd a Z4 elveri. ;]

Megyen!

(#135) belan válasza Hunt3r22 (#131) üzenetére


belan
addikt

itt van egy srác vadi uj gyári Független gariba cserélték neki 105 ért adja kirkri a neve de már jegeli most néztem meg :(

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#136) jacis válasza Napfénysüti (#126) üzenetére


jacis
nagyúr

Lassan eljön az az idő hogy várni kell egy évet mire meg lehet venni egy csúcstelefont normális áron.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#137) Garada


Garada
őstag

Ez a cím nagyot ütött, számítottam rá. ;]
Egyébként elég nagy csalódás maga a telefon, ideje lett volna már valami igazán újat mutatni de nem.
M8 továbbra is szvsz sokkal jobb választás a kamerától eltekintve.

(#138) Nazara válasza stilo18 (#130) üzenetére


Nazara
őstag

Ezt nem tudtam, mert nem járkálok más telefonok topicjaiba általában. :R

(#132) batai15: :R

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#139) belan válasza jacis (#136) üzenetére


belan
addikt

ha nem is 1 évet fél évet biztos ,én 150 ért vettem a legdrágább telomat de többet nem adnék ki márt egy teloért 150 is sok szerintem egy teloért

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#140) Flind válasza Nazara (#129) üzenetére


Flind
senior tag

Szerintem egy flagshipnek kéne tudni fényképezni, pláne hogy a legjobbak között legyen. Ez a legnagyobb hiányossága, emellett én, és a legtöbb ember nem tud elmenni. Ezért is írtam az első itteni hsz-emben, hogy még mindig jobb választás, mint az M8 volt, a konkurenciához képest. Mert ha nem is lett jó a kamerája, használható lett, így csak kisebb negatívumok maradtak, amik nem biztos, hogy mindenkit zavarnak.

(#133) Márko88: Érdekes, hogy nekem vannak érveim, neked pedig sosem. De biztos butaságok a tények.

(#130) stilo18: Azért nem Sonym van, és nem is azt tervezek venni, hanem Saygus V²-t.. Ha forgalmaznák végre.

(#134) san01: Azt kizárólag a hangszóróra írtam, az M9-hez kötődően, hogy alátámasszam, rövid időn belül semmilyen észérv nem lesz mellette. Várhatóan. Nem tudom miért kell kiterjeszteni.

[ Szerkesztve ]

(#141) boksz válasza Halkow. (#112) üzenetére


boksz
senior tag

190k az a 240k !!!

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#142) Nazara válasza Flind (#140) üzenetére


Nazara
őstag

Az M8 igenis tud fényképezni, a gond akkor van, ha nagyon sokat zoomolna az ember. Hosszú évek óta csak telefonnal fotozok a nyaralasokon, a képek visszanezesekor soha nem akartam rakozeliteni.

Az, hogy fenykepezoben gyengébb esetleg, mint a konkurencia, (ami így sem igaz, hiszen az UP alacsony fenyviszonyok esetében tonkreveri a versenytarsakat) meg nem jelenti azt, hogy nem lenne a legjobbak között. Ez egy funkció, nem ezen áll vgy bukik a készülék megítélése.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#143) nagylaci6417 válasza Flind (#127) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Mikor legutobb telefont vettem a vodánál.egyik ismerösöm ott dolgozik.annyit sugott .csak sony-it ne vegyél.nem tudom mire mindta nem kérdeztem

(#144) hito válasza Nazara (#142) üzenetére


hito
nagyúr

Ne haragudj, de nem sokat - sőt, inkább semmit - nem értesz a mobilfotózáshoz. Ezt be is bizonyítottad ezzel a hozzászólásoddal.

Ez meg már az emeletes baromság kategóriába tartozik:

"ami így sem igaz, hiszen az UP alacsony fenyviszonyok esetében tonkreveri a versenytarsakat"

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#145) atike


atike
nagyúr

Tetszik. Csiszoltak a kamerán végre... :)

Mi a fene indokolja a nano-simet? De komolyan... Micro sim miért nem jó? Nem hiszem, hogy olyan sokat jelent helykihasználás szempontjából a méretcsökkenés...

(#146) petymeg


petymeg
addikt

Ez a kidudorodó lencse a halálom, erre ezen is olyan.
Meg persze az ára sem tetszik, túl drága, de úgy látom az összes gyártó fut árban az Apple után.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#147) ctvagyok válasza Nazara (#142) üzenetére


ctvagyok
őstag

Na azért nem véletlenül kukázták hátulról az 4 mpx es kamerát. Szvsz akkor is le volt maradva egy fél lépéssel minőségben a konkurencia mögött a HTC, ahogy most is.

(#148) Stunts666


Stunts666
őstag

HTC Desire utan most kellene vennem telefont, akkor befuto lenne az M9...

Viszont igy M7 utan nem kell... UltraPixel utan nem tetszik ez a kamera. Sotetben mokolni kell a kepeknel, ahogy elnezem, parszor nappal is. 4k video nem erdekel. Nincs kepstabilizator, nincs forradalmi design. Hardverben se tudnak mar akkorat fejlodni. Semmi nincs amiert megerne M7 utan. Majd ha az M10-et valamelyik concept alapjan megcsinaljak, akkor csere. Addig nem.

(#149) Flind válasza nagylaci6417 (#143) üzenetére


Flind
senior tag

Gondolom arra mondta, hogy sok a Sonykkal a garanciális probléma, a típushiba (főleg a Z2-vel), és emiatt sokat visznek vissza. Igaza is van.

(#144) hito: +1

[ Szerkesztve ]

(#150) Nazara válasza hito (#144) üzenetére


Nazara
őstag

Imádom ezt a hozzáállást. Hülye vagy fiam, mert csak. Ha legalább elmagyaraznad, hogy mi rosszat mondtam, azt megköszönnem.

Egyébként meg nem tudom mi az épületes baromság azon, hogy kiemelten az UltraPixel kamera 2-3 elonyebol egyet...

ctvagyok: ez igaz, de mint írtam is, ránézésre eddig is tökéletes volt számomra.

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.