Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) tarbela777


tarbela777
tag

Sziasztok!. Szerda óta én is tulaja vagyok egy ilyen szépségnek. Eddig teljes elégedettség. Gyors, akkuidő nagyon jó. Bízom benne, hogy 2 évre
megoldódott a telefon gondom. Úgy látom nem egy sűrűn vásárolt telefon, a fórum is elég halott.

(#252) szkaroly válasza tarbela777 (#251) üzenetére


szkaroly
senior tag

Amikor megjelent túl drága volt szerintem, most amikor meg olcsóbb már elfelejtkeztek róla. Plussz az USA vs Huawei mizéria is hatással van.

Poco X3 Pro

(#253) tarbela777 válasza szkaroly (#252) üzenetére


tarbela777
tag

Amikor megjelent, még nem volt tiltás. Külföldön elég jól fogyott, valószínűleg a viszonylag magas induló ára miatt nem lett itthon népszerű.

(#254) szkaroly válasza tarbela777 (#253) üzenetére


szkaroly
senior tag

Utóbbi egy-két hónapra gondoltam. Pár hétig a Médiában például egyáltalán nem volt.

Poco X3 Pro

(#255) tarbela777


tarbela777
tag

Megjött a 9.1 frissítés, 4.2 GB.

(#256) Bitbeszúrás válasza tarbela777 (#255) üzenetére


Bitbeszúrás
csendes tag

Nekem még mindig nem talál frissítést... 9.0.1.168(C432E1R2P1) van most fent. Neked valamilyen kínai rom van rajta, hogy már befrissített?

(#257) tarbela777 válasza Bitbeszúrás (#256) üzenetére


tarbela777
tag

Telekom-os független. 9.1.0. 201 az új frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#258) DanielVon válasza tarbela777 (#251) üzenetére


DanielVon
csendes tag

Thanx. Augusztusban jon majd elvileg az egy eve vart de fel eve legalabb mar bejelentett Honor 20, majd meglatjuk, hogy milyen aron. Az elerheto specifikáció alapján nem latok nagy különbséget, inkabb az a kerdes, hogy milyenek a felhasznalo eszrevetelek, na meg az ar.

(#259) Bailey válasza DanielVon (#258) üzenetére


Bailey
senior tag

Még 2 hónapja sincs, hogy bemutatták. Nekem volt a kezemben a sima 20 is, mert más országokban már a boltokban van. Kicsit kisebb, meg több a kamera persze, de más különbség nem nagyon van. Spanyolországban néztem, itt most éppen 500 EUR,Tehát otthon ennél talán drágább lesz. A View 20 140-ért van a hivatalos viszonteladóknál is, így már meg is éri.

[ Szerkesztve ]

(#260) brigcs


brigcs
csendes tag

A 9.0.1 nálam is "software is up to date", nincs még frissítés. Telekomnál vettem a telefont.
A Honor 8 ugyanez volt: amikor elkezdték jelezni az első fórumozók, hogy van OTA, nekem még heteket (néha hónapokat) kellett várnom, mire bejelzett a kicsike, hogy frissítene. :D

Bár nekem aztán nem sürgős, hogy frissítsen, ha tökéletesen működik így is. :)

(#261) tarbela777 válasza Bitbeszúrás (#256) üzenetére


tarbela777
tag

A Hicare-ban és a Beállítások menüben is kattints a frissítésre, hátha úgy elindul a letöltés.

(#262) erahurka


erahurka
félisten

Üdv!

Agyalok a készüléken, de valahogy nem tudom mit várjak tőle. A kamera jónak tűnik, ezen javítottak vagy rontottak későbbi frissítésekkel?

Terméktámogatással kapcsolatban mire lehet számítani? Meddig kap vajon frissítéseket?

Hivatalos magyarországi garancia jár hozzá? :F

Köszi előre is! :R

(#263) szkaroly válasza erahurka (#262) üzenetére


szkaroly
senior tag

Terméktámogatás: elsők között kapta meg a emui 9.1-et, a többi az amerikaiakon múlik.

Garancia ugyanaz mint a többi Huawei/Honor modellnél. Megfelelő boltban veszed - 2 év gyári, más boltnál 2 v. 1 év bolti gari.

Poco X3 Pro

(#264) erahurka válasza szkaroly (#263) üzenetére


erahurka
félisten

Mi számít megfelelő boltnak?

(#265) szkaroly válasza erahurka (#264) üzenetére


szkaroly
senior tag

Telekom, Emag, Euronics, Extreme Digital, Media Markt. Nyilván a gsm boltokban is megkapod a garanciát, csak az bolti. De ez így van a P és a Mate sorozattal is. P30 pro valahol 230e, valahol 270.

Poco X3 Pro

(#266) fekomat válasza Bitbeszúrás (#256) üzenetére


fekomat
tag

Telenoros független. Egy ideje nem használtam, ma SIM-et téve bele egyből elérhető volt a frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#267) DanielVon válasza Bailey (#259) üzenetére


DanielVon
csendes tag

Azt hiszem megkaptuk a valaszt, mivel par napja lehet tudni hivatalosan, hogs mikor erkezik a H20 es mennyibe fog kerülni, es valamit megint elszamoltak, ugyanis a jelenlegi bejelentes szerint a gyakorlatilag egy arkategoria a p30cal es mate 20al, igy nem kerdes hogy vagy azokat veszi az ember vagy a view 20at

(#268) Bailey válasza DanielVon (#267) üzenetére


Bailey
senior tag

A bejelentett ár a hivatalos viszonteladói ár. A P30 azért még nem annyi. De a View 20 meg 209 ezer volt januárban, most meg 140. Nem a megjelenéskor kell megvenni, a Honor 20 ára is pár hónap múlva lemegy majd.

[ Szerkesztve ]

(#269) erahurka válasza Bailey (#268) üzenetére


erahurka
félisten

Ez a View 20 nekem szimpatikusabb mint a 20.

(#270) DanielVon válasza Bailey (#268) üzenetére


DanielVon
csendes tag

Inkább 118 - 120 az a 140. Engem nagyon nem érdekel, hogy a sokat szidott GSM boltokból kell valamit venni. Olvasom itt a fórumokon, hogy áfa csalók és társai. Korábban is vettem , és nem volt azoknak semmi bajuk.

Értem én, hogy 3 hónap múlva már más lesz az ára, és én sem veszek soha semmit a megjelenés időpontjában. De 3 hónap múlva a View 20-nak, és P30-nak és Mate 20 Pronak is más lesz az ára, márpedig pillanatnyilag nem látom, hogy a Honor 20 tudna-e bármiben is többet.

Ha tegyük fel valahogy megmaradt volna 6" alatti méretben, akkor azt mondom, hogy oké, mert nem akarok Phabletet, a 5,85" Honor 10 még épphogy jó , de nagyobbat már nemigen szeretnék.

[ Szerkesztve ]

(#271) kaboci


kaboci
csendes tag

A lányomnak vennénk Honor View 20 vagy Samsung Galaxy A50 ? Különbség a 6 vs 4 RAM - érvek és ellenérvek az egyik vagy másik mellett?
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#272) szkaroly válasza kaboci (#271) üzenetére


szkaroly
senior tag

Ha az amoled nem fontos akkor Honor. Nem egy kategória amúgy.

Poco X3 Pro

(#273) kaboci válasza szkaroly (#272) üzenetére


kaboci
csendes tag

Köszi! Bocsánat, tudnál még segíteni, hogy -mivel totál laikus vagyok - miért nem egy kategória? - az ár és a RAM kivételével?

(#274) szkaroly válasza kaboci (#273) üzenetére


szkaroly
senior tag

View 20: topkategóriás cpu, gyorsabb belső tároló, usb 3-as csatlakozó, infra, sokkal jobb hálózati modul (az A sorozat alacsony térerőnél nem túl jól muzsikál), telefon tükrözése pc-re.

Poco X3 Pro

(#275) szkaroly


szkaroly
senior tag

Na meg a hőcsöves hűtés.

Poco X3 Pro

(#276) Bailey válasza kaboci (#273) üzenetére


Bailey
senior tag

A fő kamera is jobb a Honorban, viszont itt nincs nagy látószög, mint a Samsungban. De a sima Honor 20-ban az is van.
A több RAM pedig inkább később fog számítani, ha több évre tervezel. Most még elég a 4GB is szerintem. De az processzor itt tényleg sokkal erősebb, ez még több év múlva is elegendő lesz mindenre.

(#277) Bailey


Bailey
senior tag

Megjött a 2.1 nálam is. Eddig nincs vele gond, viszont sajnos a Vodafone VoLTE támogatás még mindig nem került bele. A telenoros már hónapok óta benne van, pedig a Telenor sem árulja ezt a készüléket. A többi Kirin 980-as Huawei már támogatja egy ideje.

[ Szerkesztve ]

(#278) kaboci válasza szkaroly (#275) üzenetére


kaboci
csendes tag

Nagyon köszönjük a segítséget és a hasznos infókat!

(#279) Bitbeszúrás válasza fekomat (#266) üzenetére


Bitbeszúrás
csendes tag

Köszi! Nekem csak ma jött meg a frissítés, nem igazán értem, hogy mi alapján történik ez hisz amit küldtél képet azon látom, hogy a rom verzió száma megegyezik, ilyenkor azt hinné az ember egyszerre jön meg a telefonokra.

(#280) tarbela777


tarbela777
tag

Új verzió 9.1.0.229. 4.3 GB.

(#281) Dani1969


Dani1969
csendes tag

Új verzió 9.1.0.237. 140 MB.

(#282) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok senki erre? :Y

Üdv. Feri!!

(#283) brigcs válasza pusihusi (#282) üzenetére


brigcs
csendes tag

Ez jó, ezek szerint senkinek nincs semmi problémája a telefonnal, műkszik pöpecül. :DD

(#284) dave_gahan


dave_gahan
aktív tag

Üdv,
én nagyon szemezek ezzel a típussal, mivel ár/értékben a toppon van. Eredetileg a Honor 10-t néztem ki, de 128 GB-os verzióban már alig kapható, ill. jó lenne 4 GB-nál több RAM.
Tudja vki, hogy melyik üzletben van kirakva, hol lehetne megnézni? Eddig egyik nagyobb műszaki lánc boltjában sem találtam, ill. a Telekom standjain sem. Elvileg maradtam volna a kompaktabb kategóriánál, aminek a Honor 10 megfelel. A v20 már eléggé péklapát, egyedül ettől tartok...élőben is meg kellene fogdosni. A P30 normális méretű, de még drága.

[ Szerkesztve ]

(#285) 01 válasza dave_gahan (#284) üzenetére


01
tag

Szia, a Media Marktban Békéscsabán van...de nem régóta....ahhoz képest,hogy mikor jelent meg...

(#286) szkaroly válasza 01 (#285) üzenetére


szkaroly
senior tag

Volt a kezdetektől a Médiában, csak nem kint a többi közé kirakva hanem az üvegkalitkában. Állítólag (ezzel próbáltak h.lyíteni) nem volt szerződésük a Honorral arra hogy kirakják. Bezzeg az összes többi Huawei/Honor modellre volt. :U Egy ideje már kint van, viszont 210 rugós eredeti horroráron. A Telekomnál csak weben lehet rendelni, ott most a legolcsóbb a gyári garis helyek között, 135 rugó.

Poco X3 Pro

(#287) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok az Icloudból hogyan kell törölni?

Üdv. Feri!!

(#288) pusihusi válasza pusihusi (#287) üzenetére


pusihusi
addikt

Sziasztok valaki le tudta tőlteni a béta szoftvert?

Üdv. Feri!!

(#289) Istuu15


Istuu15
senior tag

Sziasztok. A főnököm vett egy honor view 20 at és a tok amig vett rá azzal az a baj, hogy telefonálásnál a közelség érzékelő nem működok mindig. Tok nélkül teljesen jó. Egy fekete spigen jatású tpu tok van rajta. Más tokokkal is van ilyen baj vagy csak amitbő vett az ilyen?

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#290) m.adri1


m.adri1
csendes tag

Sziasztok!

Most cseréltem le a H8 asomat egy View20-ra, de kicsit elbizonytalanodtam, hogy lehet jobb választás lett volna a sima H20, nem nagyon találok összehasonlítást a 2 telefonról. Kamerában melyikük a jobb?
Illetve tudom banális, de vajon a 20-asnak is ennyire semmilyen az értesítő LED-je? Gyakorlatilag a V20-nak csak 1 szögből lehet látni és nagyon nagyon zavar a H8-hoz képest, ezért is gondolkozom a sima 20asra való cserén. Illetve a H8 több színű volt (Viber lila, whatsapp zöld, fbook kék stb) ez pedig mindenre csak zölden jelez. Van erre valamilyen hack?

Köszi a segítséget :B

(#291) szkaroly válasza m.adri1 (#290) üzenetére


szkaroly
senior tag

Főkamera megegyezik, Sony IMX586. Mivel a dizájn ugyanaz, szerintem az értesitő led is. A kávamentesség ára ez a ledszituáció, többi telefonon sincs másképp. Többszinű ledhez szoftver kell, pl. Light Manager. Egyébként a V20 és a H20 között annyi a különbség hogy a V20-nál van jack és USB 3-as csatlakozó, a H20-nak pedig egy plusz ultraszéles és makró kamerája. És hátul ill. oldalt van az ujjlenyomat szenzor.

Poco X3 Pro

(#292) vadsertes


vadsertes
csendes tag

Sziasztok, LG G6-ról jövök 1 hét használat után lenyűgöz( igaz 3 éve nem figyeltem merre mennek a gyártók-tehát ez szubjektív, egyedül az IP68 hiánya - miatt sajnálkozok)
Van olyan kolléga aki valahogy dark mod-ot tudott faragni a készülékre?

[ Szerkesztve ]

(#293) Dhampir válasza vadsertes (#292) üzenetére


Dhampir
félisten

Az EMUI 10-ben megújul a sötét mód:

A szemet bántó vakító fényt felválthatja a sötét mód lágy fénye. Az EMUI 10 nem egyszerű színváltást kínál. A háttér kitöltésétől a szöveges ikonokig, számos emberi tényezőn alapuló kontraszt- és színskála szabályozás került a rendszerbe azért, hogy kényelmesebb és magával ragadóbb olvasási élményt nyújtson.

Ezek az EMUI 10 újdonságai

(#294) pusihusi válasza Dhampir (#293) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia neked béta van? :F

Üdv. Feri!!

(#295) vadsertes válasza Dhampir (#293) üzenetére


vadsertes
csendes tag

Köszi a választ! Ez az első kínai készülékem, még csak sötétben tapogatózom az emuit illetően - azóta detektáltam, hogy 9.1xxx van rajta amit a legfrissebbnek ír. Szívesen elolvasnám a linken az EMUI 10 újdonságait, de sajnos az oldal felhasználó- pass- kér de regisztrációs lehetőség nincs. Hogy lehet oda bekerülni? (semmiféle szexuális tevékenységet nem tennék az ügy érdekében, csak érdeklődöm :) )

(#296) arabus


arabus
addikt

Xeon Platinum 8468,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

(#297) Dhampir válasza pusihusi (#294) üzenetére


Dhampir
félisten

Szia!

9.1. 0, de más mobilt használok (Honor Play). :)

(#298) Bailey válasza arabus (#296) üzenetére


Bailey
senior tag

Érdekes. Maradt a Magic UI 2.1? Változott valami design a felhasználói felületben? Mert a Huawei készülékeknél az Emui 9.1-ről 10-re váltott, es sok minden változott.

(#299) markymango válasza vadsertes (#295) üzenetére


markymango
tag

Jó készüléket vettél, ezt megerősítem :)

A "Sötét mód" félreérthető, @Dhampir kolléga leírta a funkciót, de ez nem ugyanaz a "Sötét mód", mint az AMOLED kijelzőknél, hogy lezárt telefonon is mutatja az órát;
meg nem is az a "Sötét mód" amikor a menü háttér fekete, és fehér a szöveg :D

Bocs, nem akarlak összezavarni, de nálam volt kis félreértés ebből :)

(#300) Dhampir válasza vadsertes (#295) üzenetére


Dhampir
félisten

Csak simán megnyitottam, nem kért belépést. .

Érdekes, mobilról nézve kéri nálam is.

Megnézem reklámblokkoló nélkül.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.