Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) [DDAY]F4C3


[DDAY]F4C3
tag

Sokat agyaltam milyen telefont kéne venni. Persze igények vannak, de nem szeretnék 2-300 ezret költeni. (vagy többet).
Már megszoktam, hogy szinte minden telefonos topic elején fikázás megy. Ez nincs benne, meg az a szar. De ha ennyi pénzért le lenne gyártva a tökéletes telefon, akkor vehetnéd azt az egyet és nem kéne agyalni. Választani sem!
Nekem van egy ilyen telóm, de vicc, hogy szinte szégyellni kell, ha valakinek a zsebében egy ilyen készülék lapul, mert a végletekig el van hordva mindennek! Hát ezért nem ír egy tulajdonos sem!

Azért kíváncsi lennék, hogy azoknak milyen telefonjuk van, akik itt írogatnak.

Tel: +36202955333 ^^ -V.m.L-

(#202) Banderasz74 válasza [DDAY]F4C3 (#201) üzenetére


Banderasz74
tag

Szia. Nézegetem ezt a telefont,tetszik! Az tart vissza hogy nem lesz támogatva!Honor 8 telefonom van,sajnos azt már nem támogatják,pedig szuper kis telefon! 👍
Ezt és a Mate 20 nézem,nála meg csak a 4giga ram tart vissza!Ő lenne a befutó ha tudnám hogy 2-3 év múlva is elég lesz az a ram mennyiség! A View 20 kap frissítéseket,csiszolgatják a kameráját?

(#203) szkaroly válasza Banderasz74 (#202) üzenetére


szkaroly
senior tag

Nekem nincs ilyen telefonom (talán majd ősszel amikor olcsóbb lesz), de ha jól tudom két frissítés érkezett eddig rá, februárban és márciusban.

Poco X3 Pro

(#204) szkaroly válasza [DDAY]F4C3 (#201) üzenetére


szkaroly
senior tag

Szerintem nyugodtan írjál tapasztalatokat, nem kell foglalkozni a bunkókkal. Ahogy Hofi mondta azok sajnos mindenütt ott vannak. :D

Poco X3 Pro

(#205) [DDAY]F4C3 válasza Banderasz74 (#202) üzenetére


[DDAY]F4C3
tag

Én is a Mate 20 telót választottam volna, de nekem szempont volt a játék (előtte Mate 10 volt és nem mindegy, hogy maradék 2 giga vagy 3-4 marad szabadon.)
Most nem az izgat, hogy ne lője ki az alkalmazásokat (a kirin 980 szinte azonnal vissza tölti - szóval nincs sok különbség). A nagyobb játékok miatt jobb.
P20 pro sem volt rossz ötlet, de a kamerán kívül nem sokban különbözik egy Mate 10 Pro - tól. Ráadásul a kirin 970-el azért voltak akadások pár játékban.
Akkor jött a képbe a Mate 20 Pro. Drága. Ráadásul a képernyő széle kerekített, ami szép + valamiért jobban igénybe veszi a szemem az Oled kijelző. És az a "noccs" sem jött be.
Így vettem ezt.

[ Szerkesztve ]

Tel: +36202955333 ^^ -V.m.L-

(#206) [DDAY]F4C3 válasza szkaroly (#204) üzenetére


[DDAY]F4C3
tag

Ha valaki kíváncsi valamire, akkor kérdezzen. Szívesen segítek, válaszolok, ha tudok. Volt több Huawei telefonom, tabletem (M2, M3, M5) és mindegyik megbízható volt. Rengeteg kínai márkát próbáltam (fel sem sorolom), amiért szinte azonnal ejtettem a Xiaomi és társai kategóriát. (nekem szívás volt 3 xiaomi termékkel is egymás után). Samsung még jó lehetett volna, - ami még rendben volt az a Meizu (3 Meizu készülékem volt és teljesen jól működött). A többi kínai csoda mellőzve.

Ami itt probléma felmerült, azzal nekem épp nem volt bajom. A View kijelzője IPS, de szép a képe. A kameralyuk nem zavar, bár kikapcsoltam a felső értesítési csík hátterét és bele is olvadt a feketébe. (2 napig aztán vissza) És igen! Teljesen fekete lett. Nem volt sötétben se, teljes fényerőn se észrevehető.
Az hogy nem víz és porálló (csak mérsékelten) az sem izgatott. Vigyázok a készülékeimre. Nem ejtem le, nem áztatom el.

[ Szerkesztve ]

Tel: +36202955333 ^^ -V.m.L-

(#207) Banderasz74 válasza [DDAY]F4C3 (#205) üzenetére


Banderasz74
tag

Igen nekem fontos hogy van jack aljzat is,nem emlékszem hogy a viewben van e rádió. Azt is nézem de nem fontos! Jól tudom hogy nincs benne vezeték mentes töltés? Ja és az infra,azt imádom! 👍🙂
Várok a következő Honorra,de ha olyan dolgokat kivesznek belőle mint a P30-ban már nincs meg,akkor ezt fogom megvenni! Külső bejön,tetszik! Viszont mindig tokban tartom a telefonjaimat,úgyhogy nem érdekel ki mit mond rá! 😉👍
A fontos nekem legyen meg benne az örömöm!!

(#208) [DDAY]F4C3 válasza Banderasz74 (#207) üzenetére


[DDAY]F4C3
tag

Volt telóm, amin nem volt jack, de az átalakító miatt rendben volt. Az USB C jobban izgat. A vezeték nélküli töltő sokaknak fontos, de a telo akkor is helyhez van kötve. 1 óra alatt feltölti a gyorstöltő, amúgy van egy mate 20 Lite-m is. Addig használom azt, ha nagyon fontos valami.

Tel: +36202955333 ^^ -V.m.L-

(#209) Banderasz74 válasza [DDAY]F4C3 (#208) üzenetére


Banderasz74
tag

Zene hogy szól benne és az akku hogy bírja?
Van hogy munkahelyen kis lazítás van,olyankor játék és a Honor8 már nem bírja úgy! 😁A Xiaomi Mi 9 nézegetem még alternatívának,de nem ismerem a márka telefonjait! Sokan esküsznek rá,sokan szídják! Eddig nekem a honorok beváltak mind! Rossz szavam nem lehet rájuk! Volt hogy 1700 óra után indítottam újra! 😉 Semmi megakadás nem volt!

(#210) [DDAY]F4C3 válasza Banderasz74 (#209) üzenetére


[DDAY]F4C3
tag

A telo hangszóró nem sztereó. Viszont hangosan és tisztán szól. Sokkal jobban el van osztva számomra a hangerő alsó lépcsői, mint a Mate 10. Az hirtelen nagyot ugrott. Nem is melegszik annyira (játék + töltés tokban) langyos volt. Nem fogyasztja extrém mértékben az akksit (még új a készülék. Egy év múlva már biztos más lesz :))
Sokszor nekem is 1000 óra volt, hogy újra indítottam. Ebből is látszik mennyire fagyósak a Huawei - Honor cuccok :))

Tel: +36202955333 ^^ -V.m.L-

(#211) [DDAY]F4C3


[DDAY]F4C3
tag

Ha valakinek van 70e forinttal több. Nem zavarja a "noccs". A lekerekített kijelző.
Sztereó hangot, IP védettséget akar és oled kijelzőt nagyobb felbontással és vezeték nélküli töltést akar, akkor Mate 20 pro vagy P30...
Nem beszélek rá senkit erre.

Tel: +36202955333 ^^ -V.m.L-

(#212) Quqesz válasza [DDAY]F4C3 (#201) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sajnos kivagyiak sokan. Aztán megveszel egy S8+-t egy Honor 8 után és keresel dolgokat.......nincs ir, nem fluid a rendszer, a hívásindítás egy örökkévalóság, akkuidő szegényes. Nem jobb a samsung, ez saját tapasztalat, szóval nálam is Mate 20 vs Honor v20 vs P30.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#213) Banderasz74 válasza [DDAY]F4C3 (#211) üzenetére


Banderasz74
tag

A P30 Mate 20 pro nem nagyobbak? Mármint kézben tartva! Tudom hogy ez is 6,40 col de mikor nézegettem nem tünt hatalmasnak! Még valami,a tesztben ír értesítési ledet,de amit néztem azon nem találtam meg! ☹️

(#214) szkaroly válasza Banderasz74 (#213) üzenetére


szkaroly
senior tag

Kb. ugyanolyan méretűek.

Az értesítési led közvetlenül a fenti hangszóró mellett van de olyan kicsi hogy alig látható.

Poco X3 Pro

(#215) [DDAY]F4C3 válasza Quqesz (#212) üzenetére


[DDAY]F4C3
tag

Volt több samsung telom. S7 melegedett, - főleg videózás vagy VR szemüvegben. Kikészített az edge képernyő. Volt olyan frissítés, hogy az akksi egy éjszaka alatt lemerült. Lomha lett. Egyébként gondolkodtam az S9+ telon.

Tel: +36202955333 ^^ -V.m.L-

(#216) [DDAY]F4C3 válasza Banderasz74 (#213) üzenetére


[DDAY]F4C3
tag

Szerintem is hasonló méretű. Bár én azt hittem, hogy nagyobbnak hat.

Tel: +36202955333 ^^ -V.m.L-

(#217) Banderasz74 válasza [DDAY]F4C3 (#216) üzenetére


Banderasz74
tag

Jó de a Mate 20 proban nincsenek meg azok amiket szeretek! A fotózáson kívül! Amúgy sem vagyok egy hatalmas fotós! Ez a része nem érint! Be fogok menni a Médiába ismét és megnézem! 🙂
Méretben a S10e És S10 lenne nekem az ideális! Csak a Honor - Huawei telefonok tetszenek,meg vagyok velük elégedve!

(#218) szkaroly válasza Banderasz74 (#217) üzenetére


szkaroly
senior tag

Én is bementem megnézni a MM-be, de közölték velem hogy csak a vitrinben van. :U Összes többi Huawei vagy Honor telefonból volt kint bemutatópéldány csak ebből nem. Majd a Telekomnál még megpróbálom.

Poco X3 Pro

(#219) [DDAY]F4C3 válasza szkaroly (#218) üzenetére


[DDAY]F4C3
tag

Ha nem találsz és annyira érdekel, akkor Pesten össze futhatunk és teszteled.

Tel: +36202955333 ^^ -V.m.L-

(#220) [DDAY]F4C3


[DDAY]F4C3
tag

Képek

Néhány sötétben készült. (Citroenes képek) + ismerős hátsó udvar.

Tel: +36202955333 ^^ -V.m.L-

(#221) Banderasz74 válasza [DDAY]F4C3 (#220) üzenetére


Banderasz74
tag

Nappal eléggé vállalható fotókat készít! 👍Nem is rossz a kamerája!

(#222) fekomat válasza Quqesz (#187) üzenetére


fekomat
tag

Pro módban 1/4000 és 30s között lehet állítani a záridőt.

(#223) [DDAY]F4C3 válasza fekomat (#222) üzenetére


[DDAY]F4C3
tag

Én nem szórakoztam vele. Majd próbálom. Köszi :)

Tel: +36202955333 ^^ -V.m.L-

(#224) fekomat válasza fekomat (#222) üzenetére


fekomat
tag

100%-ról 10%-ra 27 óra alatt merült, 6 óra 57 perc képernyőidő, ebből közel 1 óra 48 perc Arena of Valor. Szerintem ez remek teljesítmény! Jó ez a telefon! :)

(#225) [DDAY]F4C3 válasza fekomat (#224) üzenetére


[DDAY]F4C3
tag

Jó hát. A tesztben sem a teloval volt baj, hanem az árával.
Nem vízálló, nem
Oled a kijelző, nem Leica optika van benne. De nekem ezekkel épp nincs bajom. Szép a képe, jó fényképeket csinál. Vízbe meg nem dobálom. Egy ideig tuti megmarad.

[ Szerkesztve ]

Tel: +36202955333 ^^ -V.m.L-

(#226) fekomat


fekomat
tag

Akcióban az ED-nél!
[link]

(#227) Bailey


Bailey
senior tag

Én is beneveztem egyre. Eddig nagyon jónak tűnik, bár a kamerát még nem teszteltem.

(#228) Silenzio


Silenzio
addikt

Elcseréltem a "régi" telefonom (S9+) egy ilyen Honor V20-ra. Az "új" telefonom S10, jelenleg a sorsára vár. Tapasztalataim:

- Az üzemidő zseniális. Jelenleg 94%-on vagyok. A Samsungot is ugyanúgy nyektetem, hasonló felhasználással, FB, böngészés, játék, fotózás. az 78%-on állt, és játékot nem is telepítettem vagy futtattam. Adjátok össze.
- A Samsungból végképp elegem lett a sokadik beakadó appal. Egy hónap alatt 6 üzemidő-ámokfutást generált. 12%-ot merült 8 óra alatt kikapcsolt nettel, úgy, hogy aludtam.
- Csak egy kamera van, de hátrány ez, ha S10-nél 3-ból 2 szar? Digitális zoommal élesebb képeket lőttem, mint a Samsung S10 optikai zoomjával. (Képeket is fogok feltenni.) Rettenet jó ez a Sony szenzor. Színekben a Samsung a nyerő, ez kissé kékes fotókat lő, de bízom benne, hogy kalapálni fogják. A másik meg: utómunka. Színezni lehet utólag, de a részleteket visszanyerni nem.
- Filmic Pro. Hobbi filmes vagyok, és erre telefonos berkekben ez a legjobb app. Samsungon rengeteg beállítást ismer, a 3 kamerából "csak" a zoomlencsét tiltja, de mit érek vele, ha valamiért akármit, akárhogyan állítok, (apertúra, záridő, ISO, felbontás, fps) riceg, szaggat a kép mozgásnál? A Honor nem tud 4K 60 fps-t, de a ricegés negyedannyira sem jellemzi, mint a csúcsszuper S10-et. Épp egy szürreális-horrorisztikus filmetűdre készülök. Az elmosott hátterű, DSLR hatású videó teljesen levett a lábamról. Lehet egyelőre kukázom a Filmicet, és a gyári appal forgatok. A kép művisége direkt előny egy ilyen álomszerű filmnél.
- Az Amoled hiánya nem zavar, a FHD+ sem. Persze a színek kevésbé teltek, és a fényerő is rosszabb, de könyörgöm: az S10 úgy "fuldoklott" mindig a nap végére kikapcsolt GPS-szel, javaslatra törölt Gmail appal, mindenütt sötét háttérrel, hogy szabályosan depressziós tüneteket mutattam a fojtogatóan szűkös üzemidő miatt. Itt fél óra nyomkodás után 50 óra volt a becsült üzemidő teljesítmény módban, 90 óra közepes energiatakarékossággal. Meg aztán ott a PWM, sokaknak bassza a szemét. Szerintem én is fáradékonyabb vagyok az OLED bámulásától.
- Éjszakai fotók. Samsungban is van ilyen mód. Összeeresztettem őket. Megmutathatom, de zokogni tudnék a koreaiak szereplésétől.

Csakis kíváncsiságból szereztem be ezt a telefont, de pár óra hümmögés után azon kaptam magam, hogy a SIM kártya valahogy "átkerült belé". Fél órája kikapcsoltam az S10-et, egyelőre megy vissza a dobozába. Nagyon nem nekem való. Már látom, hogy P30 Pro lesz belőle a végén úgyis, de örülök, hogy beszereztem ezt a "kis" Honort, megnyugtatott, hogy nem véletlenül vonz a Huawei portfóliója jobban. Az EMUI ergya, meg elég "Almás", de a legkevésbé sem zavar, mert nagyon jó plusz funkciókat ad.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#229) szkaroly válasza Silenzio (#228) üzenetére


szkaroly
senior tag

A gyári témák nem épp a legjobbak, de van kismillió olyan letölthető (Témák app, [link], stb.) amelyek már nem hasonlítanak az iOS-re. Mindenki megtalálhatja a neki tetszőt.

Poco X3 Pro

(#230) [DDAY]F4C3


[DDAY]F4C3
tag

Mekkora csend van itt. Sajnos túl van árazva a készülék kb. 50ezerrel. Minden teszt azt harsogja, hogy nincs komolyabb víz és porállóság. A 48MP az nem igazi felbontás. Amúgy csak 2 kamera a hátlapon. Nem IPS a kijelző, nincs vezetéknélküli töltés és hasonlók. Hja és nem úgy hívják, hogy Honor 20!
Amúgy azt sem értem, hogy miért kellett "Magic" UI - ra keresztelni azzal a gagyi lilás színekkel az EMUI - t.

Tel: +36202955333 ^^ -V.m.L-

(#231) szkaroly válasza [DDAY]F4C3 (#230) üzenetére


szkaroly
senior tag

Ha utánnaolvastál volna rájöhettél volna hogy a Honor és a Huawei jobban szétválik mint eddig ezért lett más az elnevezés. Ha lila téma nem tetszik több száz téma van különböző szinekben. Sosem volt még vízálló mobilom, nem is volt rá még szükségem, nem úszkálok telefonnal. A 48 mp-es kamera nem sokkal marad el az élvonaltól, éppen elég szerintem, ha több kell vegyél 300 ezerért többet. 4000-es akksi, szupergyors töltés, takarékos chipset, minek a lassú vezetékmentes (ami nem is vezetékmentes ugyebár). Nem tudsz meglenni napi 1 órát mobil nélkül hogy töltőre rakd? Végezetül, IPS-nél legalább nem kell állandóan arra figyelni mikor ég be a kijelző. Ha ennyire nem jön be a telefon, akkor miért itt gyakorlod a helyesírást?

[ Szerkesztve ]

Poco X3 Pro

(#232) [DDAY]F4C3 válasza szkaroly (#231) üzenetére


[DDAY]F4C3
tag

Nekem ilyen mobilom van!
Értelmezd azt, amit írtam!
Sajnálom, hogy kevesen vagyunk itt. Kevés a bejegyzés!
Sajnálom, hogy minden teszt ezt tudja csak hajtogatni, amit írtam. De ezekkel a dolgokkal nekem semmi bajom!
Amúgy pedig nem a téma az ami zavar.

Egyébként a Honor vonalat mindig azért kedvelték a vevők, mert képviselte a Huawei minőséget sokkal kedvezőbb áron.
220.000 körüli induló ár az eléggé sok volt. Sajnos még mindig az...

Tel: +36202955333 ^^ -V.m.L-

(#233) szkaroly válasza [DDAY]F4C3 (#232) üzenetére


szkaroly
senior tag

178e most az MM-ben. Ez már elfogadható szerintem.

Poco X3 Pro

(#234) [DDAY]F4C3 válasza szkaroly (#233) üzenetére


[DDAY]F4C3
tag

Nagyon kevesen veszik...
234 hozzászólás itt. Másik fórumokon 6-9000. Ebből is látszik mennyire lett népszerű.

Tel: +36202955333 ^^ -V.m.L-

(#235) Bailey


Bailey
senior tag

Most már kicsit alacsonyabb az ára. Ha jön a Honor 20, akkor majd tovább csökken. Nekem is ez van, és semmi problémám vele. Én elsősorban a nagy kijelző és a teljesítmény miatt vettem. A kamera nálam kevésbé volt szempont. Ezen kívül a másik jelölt a Mate 20 volt. Egy árban voltak, de ott csak 4GB a ram, ami ebben az árban már kicsit vicces, főleg több évre tervezve. Én meg vagyok elégedve ezzel a telefonnal. Több év óta most erzem csak azt, hogy nem akarok cserélni a közeljövőben. Majd cserélek, ha a kijelzőbe épített ujjlenyomat olvasók kicsit kiforrottabbak lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#236) fekomat


fekomat
tag

Már csak 159990 a 128 gigás és 189990 a 256-os.
Nagyon leesett az ára, ennyiért már kimondottan nagyon jó vétel!

(#237) Banderasz74 válasza fekomat (#236) üzenetére


Banderasz74
tag

Igen,lement. Sokan az utóbbi időben el bizonytalanodtunk a történések után! ☹️🤔Nagyon jó telefon pedig! 👍

(#238) brigcs


brigcs
csendes tag

Kb. két hete váltottam V20-ra H8-ról, bár erősen gondolkodtam, hogy megvárom, milyen lesz a H20. Most, hogy már azt is bemutatták, úgy érzem, jó döntés volt lecsapni erre, eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Átlagos használat mellett 2-3 naponta töltöm, zseniális az üzemidő - főleg ekkora képernyő mellett. Az okosgomb funkció az ujjlenyomat-olvasóból nagyon hiányzik H8 után, és azt is szoknom kell még, hogy ilyen bazi nagy, így nem tudom egy kézzel kezelni, de összességében imádom. Csak azt sajnálom, hogy még a balhé előtt vettem, most jóval barátibb az ára. 😅

(#239) espi38


espi38
őstag

Hát skacok, nagyon halott ez a topic ennyire nem népszerű ez a típus??
Valakinek sikerült beallitani a két koppos ébresztést, mert sehol nem találom és elvileg a 9.0 alapból benne van.
Segítő válaszokat előre is köszönöm üdv

(#240) Bitbeszúrás


Bitbeszúrás
csendes tag

Sziasztok!! Nagyon gondolkozom, hogy beruházok egy ilyen telefonra. A kérdésem az lenne, hogy frissítések mennyire jöttek rá, üzemidőben mit tud hozni és fotó video készítése mennyire jó? Vissza olvastam, mielőtt valaki mondaná, de sok idő telt el azóta és kíváncsi vagyok, hogy foglakozik e a gyártó még ezzel a telefonnal. A válaszokat előre is köszönöm!!

(#241) Bitbeszúrás


Bitbeszúrás
csendes tag

Végül is megrendeltem a telefont!!! Egy 8/256 verziót sikerült beszerezni 136ezer forinttért ami szerintem nagyon jó vétel :D Remélem beválik a telefon és az üzem ideje is olyan jó lesz mint ahogy jó páran írták.

(#242) 01 válasza Bitbeszúrás (#241) üzenetére


01
tag

Uhh,az elég jó ár!

(#243) 01


01
tag

Én még mindig gondolkozom ezen a telón,vagy vmi notch és lyukmentes kijelzőn.
Valahol láttam egy videótesztben,hogy az arcalapú felismerésnél azt is be lehet állítani,hogy a beérkező üzeneteket is mutassa,ha ránézel a telefonra. Van ilyen funkció,használja valaki,tapasztalatok?
Köszi!

(#244) markymango válasza espi38 (#239) üzenetére


markymango
tag

A 9.0-nál le van tiltva energiagazdálkodási okokból.. Állítólag a 9.1-en már visszatették a menübe, de hogy lesz-e a V20-nak vagy nem, azt nem tudom. Rootolt telónak van megoldása, de system fájlokba kell belenyúlni, nem biztos hogy érdemes.

(#245) DanielVon


DanielVon
csendes tag

En is szomoru vagyok a keves bejegyzés lattan. Honor 10rol valtanek msr nagyon, tukon ulve vartam a H20at, de ezzel is kiegyeznek, csak hat egyreszrol ez is brutalisan nagy, masreszt sehol nem latom itt a forumon az anno legendas Honor Best buy underdog nyomát. Langyosak az ertekelesek. Na de olyan aron van, ami mellett az ember mar elgondolkodik, hogy nem e lenne jobb egy tavalyi p20 pro, vagy mate 20, vsgy akkor mar a friss csucskategoria, one plus7, mi mix 3.

(#246) szkaroly válasza DanielVon (#245) üzenetére


szkaroly
senior tag

140-ért láttam gyári garival [link], ennyiért nem kapsz one plus 7-et, mate 20-at szerintem.

Poco X3 Pro

(#247) DanielVon válasza Banderasz74 (#202) üzenetére


DanielVon
csendes tag

Honor 8 valoban remek kis keszulek. En a 9est nyustoltem sokaig, es maig sz egyik legjobb telom volt. Végül Ho or 10re valtottam, de azota is folyamat azon gondolkofom mot kene venni. Nem mimtha a 10es nem lenne jo leszulek, de akar a 8cas es 9ces utan sok bosszantó tulajdonsaga van. Szoval nalam is a helyzet, hogy mit kene venni. View 20, vagy H20, ha valaha ideér, vagy Mate20, vagy tavalyi csucskategoria mas gyartotol, Samsung Note 9 esetleg, vagy maradni egy Xiaomi vonalon... A masik nagy problema, hogy nagyon drasztikusan megnőttek a keszulekek. A sima Honor 20 is mar 6,26 lesz, ha lesz.

(#248) Banderasz74 válasza DanielVon (#247) üzenetére


Banderasz74
tag

Nem vártam a Honor 20ra végül. Vettem egy Xiaomi Mi 9. Eddig teljesen meg vagyok elégedve vele! Kicsit nagy,meg kell szokni! 😉 A Honor 8-at megtartottam, szeretem nagyon! Marad csere telefonnak! 🙂

(#249) DanielVon válasza Banderasz74 (#248) üzenetére


DanielVon
csendes tag

De jo. Pont azt nezegetem en is. Tudom, hogy ez nem mi 9 forum, de orommel veszem a tapasztalatokat. Kijelzo mi osege, akku uzemido.. Mennyiért tudtad megvenni? Nekem mondjuk van egy nagyin komoly szempont a Honor huawei paros mellett, megbepdig, hogy elso sorban uzleti telefonkent használom, rengeteg appal es beallitassal, es sajna csak ezen markan belül lehet aranylag hatekonyan mas készülékre masolni mindent.

(#250) Banderasz74 válasza DanielVon (#249) üzenetére


Banderasz74
tag

Akku idő az jó,de nem igazán tudom használni napközben! Állandó netel hozza az 5-6 órát! Kijelző szép nagyon. Jó áron jutottam hozzá, 130ezer. Ismerős srác adta el! Ajánlani tudom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.