Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Dhampir válasza Dhampir (#300) üzenetére


Dhampir
félisten

Most úgy ment csak, hogy Google keresőbe beírva ("huaweiblog.hu/ezek-az-emui-10-ujdonsagai") a link-listából a Tárolt változatot választottam és úgy megnyílt, habár az ablak is felugrott, de kilőhető volt a "Mégse" gombra kattintva.

Tárolt változat

[ Szerkesztve ]

(#302) arabus


arabus
addikt

[ Szerkesztve ]

Xeon Platinum 8468,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

(#303) Dhampir válasza Dhampir (#301) üzenetére


Dhampir
félisten

Ma ismét megnéztem és már nem kér belépést.

Ezek az EMUI 10 újdonságai

(#304) vadsertes


vadsertes
csendes tag

Köszi Mindenkinek a választ!!! Több dologra is fényt derült a segítségetekkel :)
Annyi plusz csájníz csingilingi van a telefonon amihez nem vagyok szokva, de meglepően jó a szoftverkörnyezet, azért ragadtam a 9.1-ben mert nem futottam össze még a HICARE-el csak a beállításokban láttam a Magic verziószámát- azt gondoltam, mindent tudok a dologról :) Most tépi éppen le a 4,64 gigás frissítést.
markymango: Valóban a dark mod-ra gondoltam, bár az AOD- hiányzik ami az előző IPS-paneles telefonomon volt és meglepően elenyésző volt a fogyasztása.
Dhampir: Köszi, bejutottam ha nem írod , nem próbáltam volna többet!
Nem értem miért idegenkedtem korábban a kínai modellektől, nem nyomkodom megszállottan mint fiatalabb koromban az új telókat, de minden interakció öröm ezen a készüléken :D

(#305) vadsertes


vadsertes
csendes tag

:))
:)) Megjött a sötét mód, nehezen önthető szavakba az elégedettségem! :))
:))

(#306) pusihusi válasza arabus (#302) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia hogyan és honnan telepítettek a amagic 3-at?

Üdv. Feri!!

(#307) vadsertes válasza pusihusi (#306) üzenetére


vadsertes
csendes tag

Hi! A "HiCare" alkalmazásban, a frissítés opció.

(#308) pusihusi válasza vadsertes (#307) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia Magic 2.1.0 -nincs 3 :W

Üdv. Feri!!

(#309) vadsertes válasza pusihusi (#308) üzenetére


vadsertes
csendes tag

A beállításoknál nekem sem engedte... Azt tudom elképzelni még, hogy a HiCare első megnyitásánál nem kapott meg minden engedélyt. Próbáld megnézni az alkalmazás engedélyeknél, hogy minden jogosultsága megvan-e.
(meglepődve tapasztaltam hogy a droidot is 10-esre frissítette)

[ Szerkesztve ]

(#310) pusihusi válasza vadsertes (#309) üzenetére


pusihusi
addikt

Kilőttem a HiCaret visszaengedtem-semmi :W

Üdv. Feri!!

(#311) vadsertes


vadsertes
csendes tag

Ha minden igaz, megkezdték a globál terjesztést, tudom nehéz kivárni de pár napon belül mindenki megkapja :)

(#312) cskamacska


cskamacska
addikt

Arra gondoltam volna, hogy most Balkán Friday alkalmával elég olcsón volt Telekomnál, így több ember kószál erre. :B

Tegnapi napon így 99880 forint volt listaáron, amiből előfizetőknek lejött még 22000 forint a Cyber November féle online kedvezmény(amit tényleg csak netes rendlésre vonatkozik, boltból elhajtottak :DDD ), plusz erre jött még az ősz óta erősen megvágott csomag kedvezmények egyike (sorban 2200, 5500, 12100, 24200 és itt álljunk meg, mert 24k kedvezmény havi 14 ezer forintos számlához tartozik :Y, avagy a kedvezmény szintekből 10-30 ezer forintot levágtak fél-egy év alatt :W "rendes" 60-100 ezer forintos kedvezmény már csak a 16 és 22 ezer forintos csomagokhoz jár), szóval legrosszabb esetben is 75000 forint volt most előfizetéssel az ára, ami a kínálatot nézve röhejesen jó ajánlat volt. :R
Valamikor éjfél körül le is vették a telefont. Vagy elfogyott, vagy tényleg csak egy napig élt, mint 2 éve a BF hétvégére visszarángatott nagyon jó árú Samsung Galaxy S7 4/64GB.

A környező kínálat pediglen listaáron ezek voltak:
Nokia 7.1 3/32GB 76560, Xperia 10 3/64GB 92620, Galaxy A50 4/128GB 92840, P30 Lite 4/128GB 96580, Honor View 20 6/128GB 99880, Xperia ZX2 4/64GB 99880, Galaxy A9 6/128GB 107800, iPhone 6S 2/32GB 109780, Galaxy A70 6/128GB 111980, P20 4/64GB 112420, Honor 20 6/128GB 124080, Xiaomi MI9 SE 6/128GB 126280, Huawei Nova 5T 6/128GB 146740, iPhone 7 2/32GB 150700, Honor 20 Pro 8/256GB 166980, Galaxy A80 8/128GB 171160

Nokia 7.1 és Galaxy A9 nem vagyok biztos benne hogy megélték a Balkán Friday-t, de pár napja még biztos kaphatóak voltak. Xperia XZ2 előfordulhat hogy év közepe óta egyáltalán nem kapható, de a listában van pár ilyen benn felejtett kukamanó: Galaxy A7 4/64GB 49940 lenne, HTC U11 Life 3/32GB 39820, de ezeket év közepe óta biztos nem kapni, pedig "jobb" vételek lennének ilyen áron a belépő kategóriánál. Szó se róla, Huawei Mate 20 Lite 4/64GB is most 50 ezer kedvezmények nélkül, az sem rossz vétel előfizetéssel, mert a következő épkézláb telefon a Galaxy A40 68000 forintért :)

Magyarul alkalmi vétel volt, ha másért nem, akkor mint egy húszassal olcsóbb Honor 20 variáns. Ezzel szvsz az év nagy vételei közé írta magát a július-augusztus eleji 100 ezer forintos Huawei P20 Pro, augusztus végi 70000 forintos P20, és 50000 forintos Huawei P10 csomag mellé.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#313) cskamacska válasza cskamacska (#312) üzenetére


cskamacska
addikt

És a kedves egybegyűltek hogyan látják, tényleg jó bolt volt a View 20 a T-től?
Vagy a Samsung Galaxy A70 csoda AMOLED kijelzőjéért mindent is érdemes lett volna beáldozni drágábban :)) , esetleg a Xiaomi ROMolása lehetett volna ellenállhatatlan? :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#314) jobbab válasza cskamacska (#313) üzenetére


jobbab
tag

Én rendeltem egyet a "T-től", elvileg kedden vehetem át. Addig tovább dilemmázok hogy vegyem vagy ne?! :)) Egyes teszteken a videós teljesítménye elég lelombozó volt, plusz a kijelzős se az igazi (IPS szinten).

(#315) cskamacska válasza jobbab (#314) üzenetére


cskamacska
addikt

Nekem is holnap jön. :))
De azért ne siessük el, majd ha itt lesz a kezemben akkor megjött. :B

Nekem épp nagyon kapóra jött, mert a mostani kínálatból kellett néznem nem túl drágán egy "jövőálló" darabot, és ezt a legolcsóbban még a Samsung A70 teljesítette. Megnéztem boltban az A70-et, nem vészesen péklapát, de tényleg jó nagy, a kijelző szép, de szintén kiállított Honor 20-al összevetve nem vettem észre nagy különbséget, sőt, az volt a gondom hogy a 2 telefont túlságosan is hasonlónak éreztem. :DDD

Mondok jobbat, az összes kiállítottból(A50, A70, S10 és Note sorozat, Honor 20, Huawei P30 sorozat, Nokia 7.1 és természetesen az aktuális méregdrága iPhone-ok) csak a Nokia 7.1 lógott ki látványosan (amit azóta már kapni sem lehet), mert fura fapad volt a kamera szoftver és visszanézve gyengécske képeket is lőtt, kicsit akadozott (nesze neked stock droid), és emellé még melegedett is érezhetően. :( A többi meglepően hasonlóan reagált, nem volt akadás, épkézláb volt a kamera szoftver, jónak tűnő a multitask. Fogásra sajnos mindegyik csúszós érzékeny üvegtégla, a mai trendeknek megfelelően. :o

Mindenesetre specek, és igényeim alapján jobbat nem tudtam felkutatni: jó akku, jó kamera (A70-nél várhatóan jobb), erős SoC, gyors háttértár, kellően sok memória (bár a Huawei memória kezelésétől előre félek :U ), jack dugó, értesítési led, tűrhető hangszóró (sajnos nem sztereó), USB 3.1-es C csatlakozó(természetesen A70 is 2.0, mert 2002-van még, nyilván, 128GB-os háttértárhoz ez illik :W ), és kutyafüle szalámi.
Amit mindenképp sajnálok, hogy nincs olcsón vízálló telefon, sőt, még egy CAT S60 féle csapkodás biztosságot is bevállalnék. Ha lenne 200000 alatt..

De leginkább megint az ár, telefonra sajnálom a pénzt. :B A70-re is húztam volna a szám, Honor 20, Xiaomi 9 SE már drága lett volna. Na most ehhez képest a View 20 gyakorlatilag egy nekem jobban megfelelő Honor 20, olcsóbban mint az A70 lett volna.

Nem volt nehéz döntés. :)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#316) Silverblue75


Silverblue75
csendes tag

Üdv! Valaki rendelt már üvegfóliát a készülékre? Milyet érdemes rendelni és honnan? Én telefonosboltban próbáltam érdeklődni, de amit adtak nem fedi le a képernyőt. A neten van fent íves üvegfólia. Arról meg azt olvastam, hogy ha tokban van akkor a tok miatt felválik a fólia. Ki mit tapasztalt? Köszönöm a segítséget! ;)

Honor Band 5 1.1.0.104 , Honor View20 Android 9.1 Magic GPU Turbo 3.0

(#317) Szita


Szita
csendes tag

Sziasztok van tapasztalat valakinek 10es droiddal? Érdemes fel dobni? Hicare ajánlgatja már egy ideje, de még nem tettem fel.

Smartphone superuser,nem várok el sokat csak azt tudja amire kitalálták..........

(#318) cskamacska válasza Szita (#317) üzenetére


cskamacska
addikt

Én kivárom milyen lesz a végleges. Ez még csak ilyen preview, így ezt nem tenném fel szívesen.

Hogyaszondja:

10.0.0.171 méret 4,63GB
Ezt a verziót úgy terveztük, hogy Ön a hivatalos kiadás előtti új szoftverfunkciókat tapasztalhasson meg, és visszajelzést adhasson nekünk a további szoftverfejlesztésekkel kapcsolatban.
...
Frissítési csomag 2
Ez a frissítés javítja azt a hibát, mely miatt a felhasználói felület egyes elemei bizonyos körülmények között helytelenül jelentek meg.

Az Aktuális verzió amúgy 9.1.0.249 a Frissítési csomag 3 után.
Android biztonsági javítás 2019 október 6
Kernel 4.9.148 október 20

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#319) cskamacska válasza cskamacska (#312) üzenetére


cskamacska
addikt

Azt tegyük hozzá, hogy Telekomnak október 29-én még volt egy gurítása: Honor 10(effektíve egy olcsóbb Huawei P20) 50000 forint(azaz maximum 25500 forint legkisebb előfizetéssel) volt.. hajnalban, mert kb 6 órára már elfogyott a Balkán Friday őrületben. :))

Becsületükre legyen viszont mondva, hogy a Samsung Galaxy S10e, ami a Samu csúcs szériájának a kisebb kijelzős változata, egész decemberben 150000 forint kártyásan, és 22000 kedvezmény miatt 125000 forint legkisebb előfizetéssel.
Samsung Galaxy S8 is volt 120000 forintért pár napig (108 ezer minimál csomaggal) december elején, de az S10e-hez képest nem nagyon érte meg.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#320) m.adri1


m.adri1
csendes tag

Sziasztok!
Ha belépek a beállítások menüpontba build szám alatt 9.1.0.257et látok, míg a támogatás alkalmazásban 10.1.1.305 van, tapasztalt már valaki ilyet? Lehet ezért nem frissített még a telefon Android 10re? És ha igen mit tudok vele kezdeni?

[ Szerkesztve ]

(#321) Raruh válasza m.adri1 (#320) üzenetére


Raruh
tag

Sajnos nekem is hasonló a helyzetem..
Tavaly év vége óta olvasgatom, hogy folyamatosan megy a rollout, és dobják ki a frissítést, de hozzám sem ért még el.. HiSuite-ben és támogatásban is próbáltam frissíteni, de csak a 9.1.0.257-et látom.
Firmware Finder megtalálja az Android 10-es updatet, és check alapján elérhető is lenne, de nem tudom forszírozni a frissítést. Sajnos DNS-es e-recovery móddal sem, mert a UPC eszközében nem lehet DNS-t állítani :(
A manuális firmware cserét nem feltétlen erőltetném, nem szeretnék elesni az OTA frissítésektől,de ha bárkinek van valamilyen tanácsa, hogyan lehetne feldobni a legfrissebb FW-t, azt szívesen fogadnám! :)

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#322) cskamacska válasza m.adri1 (#320) üzenetére


cskamacska
addikt

10.1.1.305 a Huawei HiCare(Támogatás) január 30. kiadású appjának a verziószáma. Nekem is ma erre frissült, majd a Frissítés menüben MagicUI 3.0 10.0.0.179 (C432E10R2P5) verzióját ajánlotta telepíteni 4,68GB terjedelemben. Mondjuk december vége óta idáig viszont semmi Droid 10 frissítést nem talált :D , egyszer januárban frissült a 9.1.0.257 build-re a MagicUI 2.1.0

Amúgy nagyon meg vagyok elégedve a telefonnal, szerencsére úgy néz ki megint a Samsung S5 Neo-hoz hasonlóan, egy nagyon nem elterjedt, de rendkívül jó mobillal lettem gazdagabb. :R

Persze várjuk ki a végét, de eddig látványos hátránya nincs neki, szoftverrel összebarátkoztam, akkuideje példás(nem tudom 9 napos töltés közi időm volt-e a butafonok óta), fényképező rendben van, rendszer elég gyors, és egyáltalán nem melegszik semmilyen körülmény között. :K Kijelző talán lehetne jobb is, de megszoktam OLED után, a kameralyuk pedig egyáltalán nem zavar, pláne mivel sok szoftver nyomi, és felül csík lesz ahelyett hogy kihasználnák a helyet.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#323) DanielVon válasza cskamacska (#315) üzenetére


DanielVon
csendes tag

Sziasztok. En kb 2 honapja vettem egy ilyet nagy hirtelenjeben, Honor 10-rol valtottam,amit amugy nem szerettem annyira. Egy masik blogban mar hozza szoltam a temaban, de azert ide is bemasolom a feedbacket. Nekem ez elsőre brutál nagy volt, de kb 5 perc volt hozza szokni. A választasban nagyon nagy szerepe volt annak, hogy ebben van tisztességes ujjlenyomat olvasó, nem kojelzo alá rejtett total kezdetleges valami. Face id nalat teljesen kizarva. Nameg, hogy gondolkodni sem kell az üzemidon, egyszerűen csak leveszem toltorol es hasznalom amig csak akarom, majd ha epp arra jarok ujra toltore rakom. Fel sem merül, hogy gondolkodni kell azon, hogy kibirja e 35 %kal, ha ugy indulok el itthonról.
kétnagy hatranya van. Az egyik, hogy eldugul a beszedhangszoro, igy mondjuk havonta kis kefevel ki kell dörzsöljük. De ez sem nagy cucc, viszont a kijelző fényerő, na az kritikán aluli. En nem szeretek ebbe a kijelző temaba bele szolni, higy most moled amoled tft akarmi, mert eddig kukacosdokad tartottam, es az osszes eddigo Huawei es honorom LCD volt. Ennél viszont nagyon gáz, hogy erősebb fényben kis kezemmel kell arnyekolnom, hogy lassak valamit. Ezzel nem akarok senkit megsérteni, biztos sokak úgy vannak vele, hogy ugyan az ő telefonjukat le ne ugassa más. Ez normalis is. Ezt is összetörtem 😀 most ilyen szeriam van.
Gondolkodom most a honor 20, 20 pro, nova 5t keszulekeken, de ajogy latom az osszes ezt a nagyon gyatra fényerejű kijelzőt kapta. Kar értük

(#324) Anathema67


Anathema67
tag

Nálam a szeptemberi volt az utolsó Android hibajavító frissítés. Esetleg valaki kapott újabbat? Honor 20 már kapott októberi frissítést.

(#325) brigcs válasza Anathema67 (#324) üzenetére


brigcs
csendes tag

Nálam tegnap vagy tegnapelőtt jelezte be, hogy van update. A novemberi jött meg.

(#326) Anathema67 válasza brigcs (#325) üzenetére


Anathema67
tag

Igen, közben nekem is megérkezett a novemberi frissítés. Az októberi valahogy kimaradt.
Úgy néz ki lassan lesz főverzió frissítés is, EMUI 11.

(#327) szkaroly válasza Anathema67 (#326) üzenetére


szkaroly
senior tag

Régebbi készülékeknél gyakori a kéthavi frissítés.

Poco X3 Pro

(#328) Anathema67 válasza szkaroly (#327) üzenetére


Anathema67
tag

Szeptemberig havonta jött.

(#329) KROK640


KROK640
veterán

Nekem is ilyenem van, kb egy hónapja. Hatalmas nagy méretre, 1 hónap alatt sem tudtam megszokni, de ettől imádom :)

[ Szerkesztve ]

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#330) KROK640 válasza Francia91 (#17) üzenetére


KROK640
veterán

Messzebb megyek : szerintem az 5Mpixeles Lumia 630-asom is csinál minimum olyan, ha nem jobb képeket mint ez 48Mpixelen. Egyszerűen sokkal jobb a képalkotó szoftvere

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#331) KROK640


KROK640
veterán

Van még valakinek ilyen telefonja rajtam kívül?

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#332) [DDAY]F4C3 válasza KROK640 (#331) üzenetére


[DDAY]F4C3
tag

Persze. Nekem. De még teljesen jó.

Tel: +36202955333 ^^ -V.m.L-

(#333) KROK640 válasza [DDAY]F4C3 (#332) üzenetére


KROK640
veterán

Szerintem is. Sőt, én egyenesen imádom! Igaz csak pár hete van meg, Lumia 630-ast váltott.

[ Szerkesztve ]

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#334) polberto


polberto
tag

Sziasztok!
Szerintetek az android 11-et megkapjuk?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.