Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-12 12:38:07

LOGOUT.hu

Honor Play(AI) COR-L29 Téma Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) obligat


obligat
senior tag

notch?
nálam meglövi a vásárlást.

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#52) st3v3np3t3r válasza obligat (#51) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

először nekem sem tetszett mikor megjelent ez a notchos kijelző, megvettem a Honor Play-t... és megtetszett, egyre jobban kezdem megszokni...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#53) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#50) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én xarok rá hogy csalnak vagy nem, amíg tuti a vas.:)A notch nekem se jött be először, de p20 liten edződtem.:D már észre sem veszem.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#54) st3v3np3t3r válasza Black_Raven (#53) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

+1 nekem is az a lényeg hogy hasít... az meg hogy játék közben szereti enni az akkut, az ezzel jár... valamit valamiért...

az hogy ez egy teszt fejlesztőnek tem tetszik szerintük magasabb mint amire szerintük képes lenne, azt sakkozák le egymással... a felhasznóli élmény a lényeg...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#55) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#54) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ja ja, és pont most vették észre, amikor megjelenik a Kirin980. Milyen érdekes? Nézem ezt a ronda 410ppi-s kijelzőt. De nem baj, majd megszépül az Xr tesztjében mert az biztos szép lesz hd+ban.:D 3kilóért..a játékoktól más telefon nem merül, csak ez, nem tudtad.. ;]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#56) Bog válasza st3v3np3t3r (#49) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Figyu, ha nem vágod, akkor tényleg elég óvatlan dolog olyan állításokat tenni, mint ez:
ne felejtsd el, hogy a huawei bevezette a GPU turbo-t, amit "csalásnak" neveznek, igen, ezt veszik csalásnak a teszteken...

Örülj a terméknek, használd egészséggel, satöbbi, de azért légbőlkapott infókkal téríteni az tök más kategória. Van a GPU Turbo, amiről itt van full részletes anyag, amiből ha sokat mondjuk nem is értesz meg elsőre (Abu szintje azért nem óvodai), de az azért talán lejön, hogy "trükkök százai" vannak mögötte, ezért - bár vitathatatlanul hasznos lehet - alig pár fejlesztő tud vele mit kezdeni, tehát az esetek 98%-ban olyan, mintha nem is lenne.
És van a CSALÁS, ami úgy csalás, ahogyan van. Ezt speciel én írtam a témáról.

A kettő egymástól szinte teljesen független.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#57) joey04 válasza beyruth82 (#25) üzenetére


joey04
titán

a2, note 5, mi 8 szériáknál ez már nagyon nem igaz.

30: ebben mi a nem semmi? :F

34: az a vetélytársa, ami éppen piacon van.

38: omg :W

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#58) st3v3np3t3r válasza Bog (#56) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

pont erről a "teljesítmény túltolásról" olvastam egy cikket, aminek lényegi tartalmát már leírtam... a cpu vezérlésbe az NPU is besegít... ha teljesítményigényes appot érzékel az algoritmus maximumra kapcsol a hatékonyabb működés érdekében... nos, egy benchmark teszt pont ilyen alkalmazás, ami ugye a hardver erősségeit méri...csak éppen az MI rásegítésével nem számol... ez nem annyira mégsem csalás... meg korábban azt is írtam hogy ennyi erővel az OC-s custom kernellel használt telefonok eredményei is csalások, hisz ott is túl van tolva a teljesítmény,tehát az sem ad reális értéket teszt alatt...
nagyon jó a cikked a GPU turbóról, a hwsw kicsit részletesebb ír az elméleti működésről, de tiéd is nagyon jó...de korábban írtam ezzel kapcsolatban is

mellesleg azt is írtam már, hogy amíg hasít a vas, és bírja,addig ezek a csavaros dolgok engem speciel nem zavarnak, ha a benchmark fejlesztőknek nem tetszik valam, azt a gyártóval sakkozzák le... mellesleg nagyon félre értetted, véleményt írtam,nem térítést...a 2 nem ugyan az;)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#59) Bossyy


Bossyy
tag

Hirtelen a Motorola és a HTC jut eszembe, akinek szintén volt/van Play utótagú telefonjuk és ott sem a játékról volt szó a pozicionálásnál. Tehát véleményem szerint szó sincs róla, hogy gamer telefonnak lettek volna szánva, mint ahogy szerintem ez sem annak készült. Ez egyszerűen csak egy jól megjegyezhető, könnyen felismerhető név amit oda lehet biggyeszteni a márkanév mögé, mint a "One", "Lite" vagy "Smart", "VibeShot", "Prime", Pro", "Note" és társaik.

(#60) st3v3np3t3r válasza Bossyy (#59) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

a képességeit és teljesítményét elnévze, igen is utal az utótag a rendeltetésére... gamer telefon... tapasztalatból mondom... elég ha csak a SoC-ot megnézed, ugyan azt kapta mint a P20/Pro... 1:1 ugyan az van benne, ha ezt nem gamer telefonnak szánta a honor,akkor minek rakott bele csúcskategóriás processzort?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#61) grosy válasza Bossyy (#59) üzenetére


grosy
senior tag

Akkor miért "Android Gaming Phone"-nak titulálja a Honor?

(#62) Bossyy válasza st3v3np3t3r (#60) üzenetére


Bossyy
tag

Akkor idén minden SD 845 tel megjelent telefont (van jó pár) , a Samu S9-t és annak nagytestvérét, a Note 9-et, az összes Kirin 970 est Honort/Huaweit, az LG G7 -et és valamennyi Iphone-t gamer telefonnak lehet tekintetni.

Amúgy ha komolyan gondolják, akkor legalább egy nyamvadt sztereó hangszórópárt belerakhattak volna.
Nekem egyébként Samsung S8 cam van, nyilvánvalóan tavalyi hardverrel, de még nem találkoztam olyan játékkal ami nem futott volna el rajta tökéletesen, pedig ott jóval több pixelt kell mozgatni a kijelzőjén mint ennek. Úgyhogy én az egész gamer telefon kifejezést nehezen értem. Talán a Sony Xperia Playnek még volt értelme, mert ott hardveresen meg volt támogatva a játék, de manapság már csak kommunikáció/marketing az egész.

[ Szerkesztve ]

(#63) nickedez89 válasza Bossyy (#62) üzenetére


nickedez89
senior tag

Gamer telefon = Nokia N-gage! De szerettem azt a telót!😎

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#64) Bossyy válasza nickedez89 (#63) üzenetére


Bossyy
tag

Főleg az első generációs N-Cage volt vicces, amikor még (ha jól emlékszem) az élével az archoz tartva kellett vele telefonálni, mert ott volt a hangszóró, mikrofon páros :-)

[ Szerkesztve ]

(#65) st3v3np3t3r válasza Bossyy (#62) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

a kifejezés valóban lehet marketing fogás... van akinek tetszik, van akinek nem... amúgy valóban,az S8 hardvere is elég erős a mai komolyabb játékokhoz is... bár nekem az nem kerek, hogy Fortinte-nak miért kell erős hardver,mikor a PubG Mobile szerintem jobb grafikában,a Fortnite olyan meseszerű... amúgy poénos, mert azt írja hogy a Honor Play kompatibilis, de mégsem, mert Content Optimizing közbe bezáródik a játék...Szívesen kipróbálnám, de egyenlőre maradc parkolópályán

N-Gage-em nekem is volt... érdekes volt vele telefonálni

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#66) nickedez89 válasza Bossyy (#64) üzenetére


nickedez89
senior tag

Én évekig használtam egyáltalán nem volt zavaró, sms-t meg gyorsabban lehetett vele írni mint billentyűzeten gépelni!😁

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#67) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Szokásos gyenge cucc.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#68) st3v3np3t3r válasza HarleyCustom (#67) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

már megbocsáss, de ha ez nálad gyenge cucc, akkor hol kezdődik az erős? iPhone XS Max mondjuk? :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#69) gippazoid


gippazoid
senior tag

Ez olyan "nincs kedvem ezt megírni" hangulatúra sikeredett.
A "motyó" szó többször szerepel mint kellene.

Gippazoid Novelties Inc.

(#70) Bog válasza st3v3np3t3r (#58) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ez megint tévedés. Az NPU egyáltalán semmit nem csinál a "performance" módnak utólag gyorsan elnevezett órajel és feszültségemelés kapcsán, sőt. Konkrétan annyira ostoba, hogy ha nem a tök publikus benchmarkot tolják rá (ami mondjuk 10 db app és mindegyik be van előre táplálva), akkor bizony nem veszi észre, hogy mi újság és marad azon a névleges teljesítményen, ami egyébként a chipset maximuma - nem is lesz rögtön olyan baromi jó az eredmény.

Szóval ez úgy kamu, ahogyan van.

És nem a "maximumra kapcsol", hanem masszívan túltolja az SoC papíron maximális áramfelvételi limitjét, ami biztos roppant jópofa mondjuk 5 percig, aztán jól megsül a chipset, baromi jó ötlet, tényleg, hogy a júzer kezébe adjunk egy ilyen gombot, nyilván ez egy kényszerkommunikáció most, mert rohadt nagy pofára esés, hogy manipulálták az eredményeket.

Lépj tovább, fogadd el, hogy a Honor/Huawei csúnyán kamuzott, a GPU Turbo egyelőre nagyjából lényegtelen, a performance mód nem létezik, a "gamer" jelző pedig puszta marketing. Nem ciki ezeket elismerni és mindezek MELLETT amúgy kedvelni az eszközt, mert mindettől függetlenül ennyi pénzért ez egy jó vétel, csak ne akarjuk már megmagyarázni, hogy ez maga a csoda, mert nem, nem az.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#71) st3v3np3t3r válasza Bog (#70) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

-csodák márpedik nincsenek :DDD
-az hogy marketing fogás? meglehet engem nem érint annyira
-24hónap gyártói garancia van rá... ha megsül a csilivili gyári tuning miatt, az legyen a gyártó baja... mert javítania kell...
-amíg teszi a dolgát addig happy van...eddig nincs bajom vele
-ennyi pénzért valóban bestbuy...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#72) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Szerintem a View10 mellett nem értelmezhető ez a készülék. Ugyan ez a chipset, ugyan ennyiért 6/128-as kiszerelés és nincs notch(már ha ez szempont valakinek) és a kamera is jobb, pláne mióta megjött a szoftveres képstabilizálás.

(#73) tomboy0013 válasza Baggins86 (#72) üzenetére


tomboy0013
veterán

És a View 10 kapható itthon hivatalosan, gyártói garanciával?

(#74) st3v3np3t3r válasza Baggins86 (#72) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

itthon? hivatalosan? edigitalnál 120 a honor play,a view 10 160ezer... azért nem ugyan annyi,+40ezerért kapsz +2gb ramot,meg +64gb belső tárat meg 16+20(mc)mxpl kamerát...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#75) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#71) üzenetére


Black_Raven
veterán

Na az még jó üzlet lenne. Minden megsült Kirin970-es mobilt cserélni.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#76) #81733120 válasza HarleyCustom (#67) üzenetére


#81733120
törölt tag

:U
Szokásos tartalmas és építő jellegű hsz. ;]

[ Szerkesztve ]

(#77) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#74) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mikor tanulod már meg, hiszen megmondták, ez Nem gamer mobil. ;]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#78) st3v3np3t3r válasza Black_Raven (#77) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

az ilyen és ehhez hasonló hírportálok akkor mikor tanulják meg hogy ok nélkül ne aggasznak a telefonokra felesleges titulust...és nem ez az első ilyen hírportál ami gamer kategóriába sorolja vagy gamer telefonnak nevezi link vagy pl a hwsw cikke link ami megint csak úgy emlegeti a telefont, hogy " a játékosokat célozza"
,vagy a google-ön rákeresve a "honor play" kifejezésre dob fel egy "Buy Honor Play:Android Gamer Phone" találatot,de példának itt a napidroid cikke is link
ami "gamer" telefonnak nevezi

ennyi erővel a Razor Phone sem gamer telefon...hiába van "rá alkalmas" hardvere...:DDD ;] pusztán egy "bivaly" erős hardveres okostelefon ;] :DDD :D nem?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#79) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#78) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az enyém biztos nem az, mert nem játszom. De sose mondom hogy soha, egyszer kipróbálom. Nekem a 6.3 kijelző és tetszik maga a teló is, főleg mert nem lóg ki fél métert a kamera.:D nekem akksi nagyon jó. Épp az előbb írtam, tegnap, bt+mobilnet egésznap+5.5 óra SOT(böngészés, letöltés,messenger,emailek, pár hívás)és este 11kor 62%-on volt az akksi. De játék,stream, video nuku. Nekem ez jó fogyasztás átlag.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#80) st3v3np3t3r válasza Black_Raven (#79) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nekem 1,5napot bírt átlag használattal játék nélkül kb. nekem is olyan kb. 5óra SoT jött össze,mobilnet,wifi,gps,messenger,net,online videó... ennyi pénzért ez a hardver/telefon tökéletes vétel

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#81) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#80) üzenetére


Black_Raven
veterán

Lehetne olcsóbb is.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#82) Dello79


Dello79
aktív tag

Én most házon belül hasonlítanám össze.. mi a helyzet a Nova 3-al ? nem kicsit drágább.. és lehet jobb a kamera valamint kisebb a készülékház is ami nekem pl. előny..

Nova3 vs Play vs Mi8

(#83) Bog válasza st3v3np3t3r (#78) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Te most direkt kelted itt a hangulatot?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#84) st3v3np3t3r válasza Bog (#83) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ne is haragudj, de nekem meg van már a véleményem a készülékről, neked is meg van a szakmai véleményed... kettőnk véleménye merőben eltérő... csak nem értem hogy ez neked miért lejent ekkora problémát? ha vitatni szeretnéd, akkor ne itt folytassuk... nyitott vagyok mindenféle eszme cserére :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#85) Bog válasza st3v3np3t3r (#84) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Folyamatosan téves állításokkal bombázod a fórumot, amelyeket igyekszem kijavítani. Teljesen fals elképzelésed volt a GPU Turbóról, a benchmark csalásról és arról, hogy ez egy gamer telefon-e, vagy sem. Ezekre mind megkaptad a megalapozott választ, tényekkel.

Ez nem vélemény, hanem ténykérdés. A vélemény az, hogy neked tetszik a telefon, amit vásároltál.

Annak viszont masszívan nincs értelme és elég offenzív is, hogy arra utalgatsz, hogy itt én vagyok a hülye, mert szerintem ez nem gamer telefon, pedig a gyártó azt állítja.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#86) st3v3np3t3r válasza Bog (#85) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nem állítok rólad semmit... ez részedről óriási nagy tévedés... viszont... az nagy kérdés, hogy a gyártó is, már pár társoldal is miért emlegeti gamer telefonként... pl.4ből 3 egybehangzóan azt írja hogy gamer telefon,1 meg hogy nem gamer,ebből logikusan azt kövezteti le az ember, hogy ha 4ből 3 egybehangzóan azt írja hogy gamer telefon, akkor az... én ez alapján következtetek... de mint írtam, ennyi erővel a Razer Phone sem gamer telefon... hiába írja a gyartó is,meg a hírportálok is hogy gamer telefon...de ugye te azt állítod hogy nem gamer telefon, én ezt tiszteletben tartom... ha megnyugtat, többet nem írom erre a telefonra :DDD

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#87) Bog válasza st3v3np3t3r (#86) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ha ráírom egy Nissan Juke-ra, hogy terepjáró, attól még az nem lesz az.

A Razer, a ROG és a Black Shark azért tényleg gamer telefon, mert nyújt olyat, amit más nem, kifejezetten a játékos célú felhasználás kapcsán. A Honor Play nem. Nem hogy nem nyújt extrát, de még azok a funkciók is hiányoznak belőle, amit a célcsoport megkövetelne: sztereó hangszórók, előre telepített, komoly játékok, játékos tartozékok.

Az, hogy a gyártó orrba-szájba azt tolja, hogy ez gamer és ezt bizonyos oldalak minden probléma nélkül átveszik, az nem jelenti azt, hogy attól még ez igaz lenne. Btw mi is így számoltunk be róla először, mert nem voltak meg az információk, hogy mitől gémerebb, mint bármi, de reméltük, hogy legalább app kínálat szempontjából az lesz. Nem lett.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#88) st3v3np3t3r válasza Bog (#87) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

a sztereó hangszórót aláírom én is...de az előtelepített játék sem előny,se nem hátrány... kiegészítők: gondolom itt egy fül vagy fejhallgatóra gondolsz? ezt egyéne válogatja hogy kinek mi jön be... meg hiába adnának hozzá x ezer forintos kiegészítőt,ha valamelyik játékos kedvűnek nem tetszik az adott kiegészítő,akkor csak porosodni fog valahol... de ha megnézed, pl. a razer phone mint "gamer telefon" kategória nem ilyen ársávban fekszik(kb.200ezer),amennyivel drágább,annyival több extrát is tartalmaz...bár a razer-ben nincs 3.5es jack, csak átalakítóval, ez mondjuk eleve hátrány...mivel a fej-/fülhallgatót csak átalakítóval lehet használni, így játék közben nem lehet tölteni... persze, ez egy bluetooth kiegészítővel kiváltható,de ez sem mindenkinek tetszik... az asus rog kinézetre egyedien jól néz ki...a specifikációból ítélve a ROG sem fog ebben az ársávban kapható lenni(120ezer),mert jelenleg ez kb. 1400€... mondjuk úgy, ha gamer telefonról is beszélnénk... hogy a Honor Play, az általad felsorolt "gamer" telefonok sorában az alsóbb, kategóriát képviseli, de hardveres tekintetben, így is úgy is felsőkategóriát képvisel...tehát ebben az ársávban nagyon jó vétel,minden olyan játékos lelkűnek,aki nem tud vagy nem akar 2-300ezer forintot kiadni olyan telefonra, ami időtálló hardverrel rendelkezik... ez az én véleményem

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#89) Bog válasza st3v3np3t3r (#88) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Azért nem ebben az ársávban játszanak, mert azok TÉNYLEG gamer telefonok, ez meg nem az. A gamer notik sem véletlenül kerülnek annyiba, amennyibe.
A kiegészítő nem okvetlen headset, hanem monitor kábel, kontroller, dokkoló... amitől TÖBB lesz, mint egy átlagos telefon.
Ez egy erős gép, jó áron, de semmi több.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#90) joey04 válasza st3v3np3t3r (#84) üzenetére


joey04
titán

nem a véleményeddel van a baj, hanem hogy valótlan dolgokat állítasz be tényként.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#91) logitech1


logitech1
tag

Nagyon jó lett.

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#92) Black_Raven válasza Bog (#87) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! A fene megeszi, feltúrtam az egész újságost, de még a netet is, és a nemzetközi sajtó sem írt róla, hogy leleplezted a Honor nagy átverését, miszerint ez nem is Gamer telefon, és ez miatt nemzetközi botrány keveredett belőle. Sőt, a Honor sem kért bocsánatot a megtévesztett vásárlóktól..Vagy lehet hogy nem olvasták a cikkedet?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#93) Bog válasza Black_Raven (#92) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Te most itt épp kötözködsz?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#94) Black_Raven válasza Bog (#93) üzenetére


Black_Raven
veterán

Úgy érzed? Miért hiszed azt hogy bárki bántani akar?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#95) Bog válasza Black_Raven (#94) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ha nem kötözködsz, akkor mi volt a tényleges célja a szarkasztikus hozzászólásodnak?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#96) Black_Raven válasza Bog (#95) üzenetére


Black_Raven
veterán

A célja az volt hogy tartsd tiszteletben a vásárlók véleményét. Ha valaki vesz egy gamer mobilnak hirdetett és árult mobiltelefont, és elégedett vele, és elhiszi hogy gamer mobilt vett, neked nem kell bebizonyitani hogy nem az. Ha úgy gondolod hogy minket becsaptak, ne velünk vitatkozz, a vásárlókkal, nem mellékesen az olvasóiddal, hanem tedd meg a megfelelő lépéseket a Huawei ellen. Tudasd a világgal hogy minket félrevezetnek, főleg hogy bizonyitani is tudod, és ne a mi illúziónkat rombold le...

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#97) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Édes Istenem mi megy itt...

(#98) Bog válasza Black_Raven (#96) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

:F szórakoztató, hogy azt kéred rajtam számon, amit csinálok :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#99) dussy válasza tomboy0013 (#97) üzenetére


dussy
őstag

Reméljük egyszer kinövi magát a téma... :U

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#100) #40359168 válasza Black_Raven (#96) üzenetére


#40359168
törölt tag

Ha a vásárlók véleménye a mérvadó, mijafaxnak kell egyáltalán teszteket olvasni, nem igaz? Szemlátomást semmi extra nincs ebben a készülékben, ami amúgy nem jelenti azt, hogy rossz, ahhoz viszont, hogy megkapja a "gamer" titulust, bizony kellenek extrák jócskán. Egy IP68-as minősítésű telefon se strapamobil csak annyitól, hogy relatíve nyúzható, mert ahhoz SOKKAL több kell az átlagnál VALAMIVEL nagyobb masszivitásnál és vízállóságnál. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.