Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-12 12:38:07

LOGOUT.hu

Honor Play(AI) COR-L29 Téma Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) laszlofme


laszlofme
csendes tag

A euronicsban le van árazva 100000 Ft-ra.Megéri ennyiért megvenni?Nagyon tetszik ,de nekem az ára már a legfelső határ amit ki tudok adni telefonért.

[ Szerkesztve ]

(#502) st3v3np3t3r válasza laszlofme (#501) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ahhoz képest, hogy 2017es csúcshardvert kapsz 100ért,ennyiért ajándék... nézz szét,hogy a 2017 flagship telók mennyiért mennek...ennyi pénzért nagyon megéri... én még 120ért vettem az edigitalnál szeptember végén...nagyon megérte, nekem...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#503) Black_Raven válasza laszlofme (#501) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha vársz egy évet akkor olcsóbb lesz.. :K ;]

st3v3np3t3r: ne misztifikáljuk túl! ez csak egy szutyok mobil, viszont imádom.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#504) batai15


batai15
félisten

Hátha a black Fridayba valahol lesz még olcsóbban!

(#505) Black_Raven válasza batai15 (#504) üzenetére


Black_Raven
veterán

Most is van, nem mindig megbízható webshopokban..de úgyis mindegy mert nem ilyet veszel.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#506) batai15 válasza Black_Raven (#505) üzenetére


batai15
félisten

Mondjuk elég jó árba van edigin is, csak még nem időszerű a váltás, aszony kinyír.

(#507) laszlofme válasza batai15 (#504) üzenetére


laszlofme
csendes tag

Abba kételkedem,hogy ennél sokkal olcsóbban meglehetne venni.Ez is már ilyen black friday ajánlatnak van feltüntetve.Lehet most kellene lecsapni rá.

(#508) dussy válasza laszlofme (#501) üzenetére


dussy
őstag

Szerintem ettől sokkal olcsóbb nem lesz csak kifutóként 1 év múlva, kb. 80 körül.
Ennyiért szerintem nincs jobb ajánlat a piacon.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#509) Black_Raven válasza batai15 (#506) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én Redmi Note 5 ön gondolkodtam, de a topikját folyamatosan szemmel tartva, isten áldása volt, hogy ezt vettem kétszer drágábban. Mert olyan dolgok csak a mesében és a Note 5 topikban vannak. Itt azok ki vannak zárva. :P ezzel nem leszólni szeretném, csak nyugodtabb az életem.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#510) batai15 válasza Black_Raven (#509) üzenetére


batai15
félisten

Hát mint tudod note 5 prom van. Előtte 4, mi a1, note 3 pro meg egy rakás xiaomi. Amennyire szerettem a márkát annyira kezdek elfordulni tőle.
Önmagát másoló cég,ami tényleg a hardverre ad csak, szoftverre egyre kevésbé.
Jó nyilván 54 ért jó vétel volt, de inkább egy normális közel kategória, némileg drágábban mert ott jóval kevesebb a kompromiszum.
Itt a fő baj a miui 10, ill kamera Stock szoftal elég gyenge és nincs type c.
Voltak flagship teloim is, s8, mix 2 előbbin a gyenge akku volt a döntő, utóbbin meg csak hülyeségből adtam túl, ill még maradt pénz is belőle.
Viszont a miui egyre rondább számomra és azt se nézem jó szemmel hogy a cég okádja a telefonokat kifelé és ez a minőség rovására megy.
Amúgy emui is nagy szalka a szemembe legalábbis még az emui 7 volt és a p9 lite. 2gb rammal az halál volt, valamint vizuálisan akkor erősen miui régebbi verzióját másolta.
Ez viszont az ios ikonokon kívül tetszik, valamint elég sok feature van benne aminek hasznát vennem.
Hátha lesz egy telefon amit nem kell mokolni csak használni és úgy mindenből egy normális szintet hoz.
Samsung meg árazás téren el lesz szálva így nem is remélem hogy érdemes lesz a 2019es a szériát meg venni mert olyan draga lesz. Akkor már inkább mate 20 v op6t.

[ Szerkesztve ]

(#511) Black_Raven válasza batai15 (#510) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én márciusban váltottam Huaweire (Xiaomiról), azóta ez a harmadik hüvej telefonom. Dög unalom az életem mióta ezeket használom, mert minden működik! nem baxott el semmit egyetlen frissités sem, BL-t se lehet nyitni, custom rom sincs, de túl éltem ezt 8 hónapot és most boldog vagyok, és tudod miért? mert a nyugalmam minden pénzt megér, és tudom hogy van valami amire mindig számithatok: A telefonom, mert ő még nem hagyott cserben egyszer sem..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#512) st3v3np3t3r válasza Black_Raven (#511) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

+1 :D :K

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#513) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#512) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez egy óriási dicséret a Huaweinek, igaz attól még utálom a forditott beállitásokat és az ikonjaikat.:D viszont ez bármikor lecserélhető Pixel ikonra, és le is cseréltem.Lassan rosszabb leszek mint egy iphone fan.:)
batai15: Mate20 nekem is nagyon bejön, na de dupla ennyiért? én annyit részletre sem adok, tehát marad a Honor vonal.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#514) st3v3np3t3r válasza Black_Raven (#513) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nekem az A1 után megváltás a Play... sebességben is, játék teljesítményben is... pár napja kapta meg a novemberi patchet... hát, röhelyesen ~67MB-os csomag volt...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#515) batai15


batai15
félisten

Mi a1 is vicc volt... Meg android one.. Több giga update aztán az alap bugokat sem sikerült javítani..
Honor play jó lenne ha tudnám hogy jobb a kamera mint a note 5 pro, de sehol nem tudtam még meg nézni.
Az a baj hogy még mindig az ár érték arány amiben hiszek,egy mate 20 al is ugyan azt használnám mint most, és figyelembe véve a Playt, meg hogy sokat kell melózni érte, akkor úgy nincs értelme. Meg amúgy is az már irreálisan nagy nekem, fogtam. Még ez a 6.3 hatar eset.

[ Szerkesztve ]

(#516) Black_Raven válasza batai15 (#515) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mate20 ugyanaz a méret mint a Play.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#517) batai15 válasza Black_Raven (#516) üzenetére


batai15
félisten

Nem ugyan az. Nagyobb valami 6.4, meg egyébként is, amíg a 6.3al a mate 20 lite eléggé kezesnek tűnik, addig a mate 20 meg már kényelmetlen.

(#518) st3v3np3t3r válasza batai15 (#515) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

látom 1 véleményen vagyunk az A1-el kapcsolatban... bár az magával az android one-nal nincs gond, más gyártóknál jól működik,egyedül a xiaominál nem...maga a rendszer nekem
tetszik,lepucolt és sallangmentes,viszont igen, az alap bugokat képtelenek voltak javítani... az A1 után nem fogod sokkal nagyobbnak érezni... hisz csak 0.8"-al nagyobb csak a Play...viszont sokkal gyorsabb minden téren...ja, és a fémház ellenére van NFC :DDD és nagyon jól működik...azt vettem észre, hogy a xiaominak nem sok nfc képes telefonja van...kislányom szépen amortizálja A1-et... hiába van rajta plexi meg az armor tok, a kijelző nagyon érzékeny a külső behatásokra...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#519) batai15 válasza st3v3np3t3r (#518) üzenetére


batai15
félisten

Nem a1 van most épp hanem note 5 pro. Azt nem értem hogyha android one és elvileg a Google frissíti akkor hogy nem sikerül normálisan meg csinálni?

(#520) st3v3np3t3r válasza batai15 (#519) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

az alaprendszer hibákat a google javítja,a készülékspecifikációs hibákat a gyártó,már ha foglalkozik vele gyártó...nagyon úgy fest, hogy a xiaomi próbakörnek szánta az Mi A* vonalat... de kicsit beletörött a bicskája... sok a hulladék telefon,amit frissíteni kell,mert egy tonna telefonja van a piacon ami kapható és nem öregebb 2évnél... ráadásul ugye nyomni akarja a flagship vonalat is,ezt csak más kategória rovására tudja véghez vinni...azért top listás 4.dik, mert szó szerint minden $z@rt gyárt, az egyszerű tolltól,az mezei asztali lámpán és az okos fogkefén keresztül,az okosmérlegen át a laptop/tv/telefon/drón/kamerák-ig... ha nincs 100-150 különböző terméke,akkor egy sincs... és ezek eladásaiból szedte meg magát rövid idő alatt a kis cég... kíváncsi lennék, hogy vajon a többi okoseszközeire is magasról $z@r!k, vagy csak a mobiltelóira... meg miért csak kínai nyílt bétája van, global miért nincs? gondolom mert kína az elsődleges piacuk...

nem lenne a xiaomi sem rossz márka,ha az apró dolgokra is odafigyelne, normális javításokat tudnának kiadni és nem csak a hazai pályán lennének toppon,hanem minden olyan helyen ahol forgalmazzák a termékeiket... oké hogy olcsók,relative mihez képest... de én mindig azt mondtam, hogy "olcsó húsnak híg a leve"...ez az A1-nél be is jött.. persze drágább cucc is lehet rossz, lásd Majka vs. Beats fejhallgató, vagy a tüzes Galaxy Note7...meg sorolhatnám...

na de kanyarodjunk vissza :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#521) batai15 válasza st3v3np3t3r (#520) üzenetére


batai15
félisten

Az okos eszközeik elég jók,tobb is van belőlük nekem. Viszont maguk a telefonokkal én is így érzek,es mikor szóvá tettem hogy le szállok erről a vonatról és kicsit többet aldozok egy jobb telora akkor én voltam a hülye. Meg a troll.

[ Szerkesztve ]

(#522) Black_Raven válasza batai15 (#521) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sztem nem lenne gond a Redmikkel sem, ha nem félkész szofverekkel dobnák piacra. A 60k-st adná 80ért, de hibátlanul és mindenki boldog lenne. :)és még úgy is, olcsóbb lenne mint a nagyok.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#523) leslieearth válasza laszlofme (#501) üzenetére


leslieearth
tag

Üdv! nekem megérte, így ma gazdagabb lettem egy kék telefonnal, főleg, hogy 20 havi ingyenhitel van akcióban az otp-nél. nem mintha nem tudta volna megvenni cash, de így minek? :)

úgyhogy a h8 után újabb Honor telóm lett, nálam az Android-érában az első eset, mikor márkaazonosra lett a telefon cserélve :)

(#524) Black_Raven válasza leslieearth (#523) üzenetére


Black_Raven
veterán

:C

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#525) st3v3np3t3r válasza leslieearth (#523) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

:C

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#526) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

wow...kaptam 4GB ingyen mobilnetet 2019.május közepéig :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#527) dussy válasza leslieearth (#523) üzenetére


dussy
őstag

Kíváncsian várom a beszámolódat a váltásról (H8). :R

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#528) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#526) üzenetére


Black_Raven
veterán

Minden Dominós kapott 4gb-t Plusz aktiválhatod a 3gb-t is 7napra ingyen.:) Én mindig mobilneten vagyok, még van 22gb.:D használd többet. Jönne végre a Pite azt is mobilneten tölteném le, gyorsabb mint a wifi.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#529) st3v3np3t3r válasza Black_Raven (#528) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

tudom,de még a feltöltés utáni 100MB-ból is van még

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#530) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#529) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez vajon rezgésben milyen lehet?(honor band4)gondolkodom a cserén.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#531) st3v3np3t3r válasza Black_Raven (#530) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

én ezt néztem ki... emagon 18ezer... és tervezik a mastercard kompatibilitást...azaz lehet majd vele nfc-n fizetni minden régióban... :DDD

de a honor band 4 sem rossz, csak kár, hogy nincs más színekben, fehérben vagy pirosban, megleptem volna karácsonyra... :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#532) laszlofme válasza leslieearth (#523) üzenetére


laszlofme
csendes tag

Ma még egyszer visszamentem az üzletbe megnézni.Annyira sajnáltam,hogy ott kell hagynom,hogy épp most adtam le a megrendelést.Nekem is a kék jött be amúgy.Tokot honnan érdemes beszerezni?Elég magas áron vannak ahol nézegettem.

(#533) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#531) üzenetére


Black_Raven
veterán

Kék se jó? Egyre többen rájönnek hogy jó a Play?:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#534) st3v3np3t3r válasza Black_Raven (#533) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

piros vagy fehér... nyilván így a 3 szín kiesik amiben kapható :DDD

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#535) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

kínában már fényezik a sárkány fejét :DDD link

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#536) batai15


batai15
félisten

99euronicsba a Play. Hmm az már nem rosz deal, agyalok vagy várjak februárig..

(#537) st3v3np3t3r válasza batai15 (#536) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

fekete pénteki akcióban csak 99? :DDD

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#538) batai15 válasza st3v3np3t3r (#537) üzenetére


batai15
félisten

Tudom vicc a fekete péntek, de még mindig jobb mint 120 ért

(#539) Dhampir válasza batai15 (#536) üzenetére


Dhampir
félisten

Már két nappal ezelőtt is 99 volt az Euronicsban. Lehet várni mindenre, hátha a Play 2-ben már Leica lesz, ki tudja. :)
Addigra a "Pocokfón" ára is eshet (vízhűtés, kicsit talán jobb kamera).

(#540) batai15 válasza Dhampir (#539) üzenetére


batai15
félisten

Meg miui ami mínusz pont.
Egyébként csak azért hezitalok mert mint írtam februárba szeretném a cserét, mert aszony le vág ha most.

(#541) st3v3np3t3r válasza Dhampir (#539) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

az nem vízhűtés, hanem folyadékoshűtés... olyan hővezető folyadékkal van töltve a cső, ami nem vezeti az áramot,viszont nagyon jó a hővezető képessége...ha véletlenül kilyukadna a réz hűtőcső,pl.gyártási hibából adódóan, akkor tönkretenné a víz a belsejét...ezért nem alkalmaz olyan folyadékot ami vezeti az áramot...kicsit kellemetlen lenne ha ilyen hibából adódóan valakinek a zsebében detonálna az a li akku...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#542) Dhampir válasza st3v3np3t3r (#541) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm a kiigazítást, elírtam, folyadékhűtés.

Más:

Egy Honor Play szétszerelés

[ Szerkesztve ]

(#543) Dello79 válasza batai15 (#540) üzenetére


Dello79
aktív tag

Addigra 90 lesz az ára, azt en is megvarom. A Black Friday egy vicc..

[ Szerkesztve ]

(#544) batai15 válasza Dello79 (#543) üzenetére


batai15
félisten

Ugy legyen.

(#545) Black_Raven válasza batai15 (#540) üzenetére


Black_Raven
veterán

Légy férfi, állj a sarkadra. ;] egyébként sem lenne 99k, ha csökkented a mostani teló eladási árával.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#546) batai15 válasza Black_Raven (#545) üzenetére


batai15
félisten

Na igen plusz direkt el van rá különítve is még 20k.
Minden esetre még alszok rá jó lenne látni előben főleg a kamera miatt.
Lehet meg kellene várni. A Nova 3at ha valóban annak jobb kamerája lesz.

(#547) Black_Raven válasza batai15 (#546) üzenetére


Black_Raven
veterán

Fogják azt forgalmazni nálunk?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#548) leslieearth válasza dussy (#527) üzenetére


leslieearth
tag

hát... van ugye a huvinak a Phone Clone app-ja. az 1-1ben áttett mindent a 8-ról a play-re. a gond az egésszel, hogy nem minden app szerette ezt, volt 2-3 amiket törölni majd telepíteni kellett, hogy jó legyen.

ami icipicit negatív, h egymás mellé téve a 8-nak szebb, kontrasztosabb a kijelzője, mellette a play mattnak tűnik. illetve ami a 8ra nem volt sose jellemző, itt-ott megröccen a rendszer. de az biztos, h nekem ennyiért bestbuy :)
amúgy átlag férfikézzel is nagy a play. nem egykezes telefon. a notch engem nem zavar, eltüntettem. amivel nem tudok most elsőre a meglepetésen kívül mit kezdeni az az, hogy Polaroid napszemcsiben nézve a kijelző állítva tök sötét, fektetve oké. eddigi telóknak ez pont fordítva volt. fura...
a belakás nagyjából megvolt, a viber akadékoskodik még kicsit, mert messenger hangon szól, újraraktam azt is, kiderül volt-e értelme.

laszlofme:

tokot néztem 2 v 3 mobilos boltban, nincs, így meg kell várnom, hogy távolkeleti barátaink rettentő gyorsan megküldjék (ami még ki sem néztem igazából :) ) flip tokban gondolkodom, a 8-n is az volt, véd elül-hátul

[ Szerkesztve ]

(#549) Black_Raven válasza leslieearth (#548) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha a gesztusvezérlés miatt röccen meg, akkor még nem jól kezeled. Példát kérünk, milyen helyzetekben csinálja.Kijelző, tök egyforma fényerőn próbáltad a kettőt ugyanazzal a képpel?

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#550) leslieearth válasza Black_Raven (#549) üzenetére


leslieearth
tag

azt pont nem használom, üzletben próbálgattam, nem jött be

hagyományos android alkalmazáslistával használom, gördülő háttérrel, menübe lépéskor is néha, meg oldalak közt lapozáskor is nem mindig, de röccen. nem zavaró, de a h8 ebben smooth-abb volt, pedig ugyanígy, ugyanezekkel a beállításokkal használtam azt is.

[link]

ebben a videóban is látszik, h a 10hez képest kevésbé kontrasztos a kijelző

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.