Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) lenovomen válasza dokee78 (#3727) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Valóban jöhetne már valami frissítés. Ügyfélelégedettség kérdőívben jeleztem feléjük, hogy örülnék a folyamatos bizt. frissítések integrálásának. :)

(#3752) PHuserT7 válasza kiszu (#3738) üzenetére


PHuserT7
újonc

Köszönöm a választ! :R

Nekem sajnos fontos lenne a dupla koppintásos képernyő élesztés, de nem untatok vele senkit, hogy miért.
Talán az LG G5 tudja mind a 2 funkciót, (dupla kopp+újlenyomnat) de nem vagyok 100% biztos benne.
A Honor 8 viszont jobban tetszik, mint a G5 és alapból dual sim-es, ami szintén előny számomra.

[ Szerkesztve ]

(#3753) daniatx


daniatx
csendes tag

Sziasztok,
Lumia 930-ról váltanék a 8-asra (vagy S6-ra). Nem linkeltek képet ide, vagy esetleg a fotós topikba? Ha valakinek S6 vagy valamilyen Lumiája is van, dobhatna pár összehasonlító képet. A fotós topik is eléggé üres honor szempontból.

(#3754) dokee78 válasza PHuserT7 (#3752) üzenetére


dokee78
félisten

G5-re majd vegyél valami tokot.
Szépen mozog minimálisan a modul része,aztán majd idővel jobban.

(#3755) PHuserT7 válasza dokee78 (#3754) üzenetére


PHuserT7
újonc

Ok! Köszi!
Bár azt hiszem nem volt még tok nélküli telefonom.
Bármilyet is veszek tok minden képen kerül rá.
A Honor 8-ra az iPaky Neo Hybrid tokot venném.

(#3756) Sienthe válasza ctibor (#3725) üzenetére


Sienthe
tag

Hali! Az én készülékem szoftver verziója: FRD-L19C432B120. Ha jól sejtem erre már nem rakható fel ez a frissítés. Van ilyen L19-es szoftra is? XDA-n nem láttam.

(#3757) Dákónvágó


Dákónvágó
csendes tag

Üdv! Jelenleg még Honor 6 tulajdonos vagyok - (imádom, ez az első telefonom az elmúlt 20 év alatt amit nem akartam sosem falhoz vágni mert akadozott vagy nem úgy tette a dolgát ahogyan azt én elvárom :)) ) - de a lényeg nem ez amiért a kedves fórumozókhoz szeretnék fordulni.
A lényeg az, hogy szemezek a h8-al mint potenciális leváltója a 6-nak, de addig nem szeretnék pénzt adni érte amíg nem kapok megerősítést egy fontos kérdésben, miszerint én a H6-ot elég sűrűn használom 4G-s internet megosztásra laptopon való játékhoz. Tökéletesen teszi is a dolgát mindaddig amíg nem jön bejövő hívásom :W :Y :O :W , amikor is a telefon bontja a 4G-s adatkapcsolatot és alacsonyabb szintre vált - gondolom a hívás minőségének és stabilitásának biztosítása miatt - minek következtében a játék szervere BF4 kivág és a nehezen összehozott statomnak annyi :W . Ezt szeretném kiküszöbölni a dual activ-os H8-al. A kérdésem az lenne, hogy aki kihasználja a dual activ előnyeit a telefonnak leírhatná a tapasztalatait. A lényeg az lenne ami eldönti, hogy lessz e H8-am vagy sem ,hogy ha pl. 1. Sim-ről van megosztva az internet a laptop számára és ha a 2. Sim-re eközben hívás érkezik amit fel is vesz és beszél rajta addig az 1. Sim-nek az osztott 4G-s sebessége megmarad-e és az adatkapcsolat folyamatos és gyors, vagy ugyan úgy mint a H6-om (igaz az nem dualos) visszaveszi a sebességet és blokkolja a hívás végeztéig az adatkapcsolatot? Ha esetleg valaki így használja a telefonját írja meg legyen szíves a tapasztalatait mert ezzel a problémával hozzászólást nem nagyon láttam. Remélem azért érthetően fogalmaztam a példa levezetésénél és nem egy értelmetlen katyvaszt írtam le :DD :DD :)) :)) . A fórumtársak szíves segítségét előre is köszönöm szépen.

(#3758) Hoorus válasza Dákónvágó (#3757) üzenetére


Hoorus
őstag

Nem szakad meg. Ez a dual aktiv lényege ;)

(#3759) forgonati


forgonati
őstag

Tegnap került hozzám egy ilyen telefon, elvileg a OP2-t lenne hivatott váltani. Jó telefon, csak ne csúszna annyira... Sebességben ott van a szeren, de 1-2 dolog azért hiányozni fog az OP2-ből. Csak az meg akkora böszme és nehéz, főleg ha még egy tokot is rárakok :(
Csak érdekességképp megosztom a dual SIM+SD modot, amit most csináltam a H8-on. Gondoltam ha anno a H7-nél meg a Oneplus X-nél működött, talán itt is fog. És lőn :DD


[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#3760) Dákónvágó válasza Hoorus (#3758) üzenetére


Dákónvágó
csendes tag

Tapasztalat ? Vagy csak gondolod ?

[ Szerkesztve ]

(#3761) garrotter válasza daniatx (#3753) üzenetére


garrotter
tag

Nekem a közeli képek tetszenek, szerintem nagyon jók. A tájképek viszont nagyon mosottak, olyan, mintha nem fókuszálna sehova (nem tudom, hogy csak az enyém ilyen, vagy én vagyok ennyire ügyetlen, vagy ennyit lehet kihozni a telefonból).

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#3762) #04331520 válasza forgonati (#3759) üzenetére


#04331520
törölt tag

Kellett erőltetni vagy pont befért mikor beletetted a telóba?

(#3763) forgonati válasza garrotter (#3761) üzenetére


forgonati
őstag

A H8 kamerája elég jó, olvasgattam összevető teszteket a P9-el, és az az általános vélemény hogy nem sokkal marad el a P9-től, sokszor egyáltalán nem is lehet különbséget tenni.
Hozzám tegnap került ez a telefon, és összevetettem a Oneplus 2-vel, hát nagy különbségek nincsenek, de a tájképek szerintem kicsivel jobbak a OP2-nél. Dupla kamera ide vagy oda, a OP2 az 1 kamerájával részletgazdagabb képeket csinál. Na nem sokkal, és igazán csak akkor tűnik fel ha belenagyit az ember és szándékosan keresi a különbségeket.

Összességében szerintem a H8-nak azért elég jó kamerája van. De szerintem a S6-hoz nem ér fel.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#3764) forgonati válasza #04331520 (#3762) üzenetére


forgonati
őstag

Természetesen valamivel erősebben kell nyomni, hisz picit megnő a vastagság, de nem vészes. A OPX-nél meg a H7-nél is kissé nehezebben ment be. Én úgy csináltam hogy a chipet takaró műgyantából is még kicsit lecsiszoltam 800-as dörzspapirral, hogy minél vékonyabb legyen a kártya. Csak nagyon óvatosan kell, nehogy a hajszálvékony vezetékeket is elcsiszold.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#3765) Sawyer_ válasza Nick no.1 (#3690) üzenetére


Sawyer_
tag

Vajon ez mindig így volt, vagy csak időközben váltottak Gorilla Glass-re a sok negatív visszajelzést látva?

(#3766) dokee78 válasza forgonati (#3763) üzenetére


dokee78
félisten

A 2. kamera inkább a sötét fényviszonyok között segít.

Mondjuk ez a kép részemről elég jó.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3767) #86973952 válasza Sawyer_ (#3765) üzenetére


#86973952
törölt tag

Corning oldalán már régóta fent van, volt róla szó korábban is. Meg ez azért nem így működik, hogy akkor "holnaptól" gyártsuk GG -vel, előre betervezett kapacitás van.

[ Szerkesztve ]

(#3768) ntomi0730


ntomi0730
senior tag

Szeretném lecserélni a gyári betűtípust ROBOTO BOLD vagy BLACK-ra, de sehol nem találok, csak ilyen-olyan dőlt meg számomra idióta formájúakat. A lényeg az, hogy "vastagabb" betűket kapjak. Ha valaki egy linkkel tudna segíteni...

[ Szerkesztve ]

(#3769) forgonati válasza dokee78 (#3766) üzenetére


forgonati
őstag

Igen, tudom, hisz a 2. kamera az csak BW szenzor. Lényeg a lényeg, ami a OP2-ből hiányozni fog az a kamera. Közeli képeknél egyébként nagyon egál, de tájképeknél kicsivel jobb, részletgazdagabb a OP2. És az OIS-t nem tudja helyettesiteni a Honor szoftveres IS-e sajnos. Viszont a OP2 meg nekem túl böszme, nagy, vastag, nehéz. Egyszerűen nem tudom megszokni még fél év után sem...

Egyébként a Hon8-ra mi a legújabb rom? Nekem német Amazonos a cucc és B120 van rajta, nem is kinál fel frissitést, még a HiCare sem.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#3770) Brumi˘ válasza peanar (#3732) üzenetére


Brumi˘
addikt

Lett még egy kérdésem, a telóm elvileg FRD-L19 (64gb), viszont a rajta lévő szoft FRD-L09, ebből lehet bármi problémám? (nem frissítettem még semmit, így vettem már)

(#3771) #86973952 válasza Brumi˘ (#3770) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az nem túl jó. Honnan vetted? Az előző tulaj ROM -olta át?

[ Szerkesztve ]

(#3772) Brumi˘ válasza #86973952 (#3771) üzenetére


Brumi˘
addikt

Itt vettem aprón, nem mondta, hogy lett volna bojgatva, minden része működik is.

@3773: hátulján Model: FRD-L19 van illetve 64gb-s. De a szoftwerbe azt írja modelszám: FRD-L09
szerk.: közben megnéztem a dobozon is L19 van, imeik is stimmelnek mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#3773) #86973952 válasza Brumi˘ (#3772) üzenetére


#86973952
törölt tag

Honnan gondolod, hogy eredetileg L19? Doboz, vagy a belső memóriánál írja a telefon?

(azon kívül, hogy L19 -ként vetted)

[ Szerkesztve ]

(#3774) #86973952 válasza Brumi˘ (#3772) üzenetére


#86973952
törölt tag

Látom közben szerkesztettél.

Az a kisebbik gond, hogy a telefon megmakkanhatott volna. Így a garancia kétesélyes, mivel nem a telefonodra való ROM van rajta.

Első körben egy teljes EU -s ROM kellene az L19 -re. Aztán jó esetben simán visszamegy hiba és BL nyitás nélkül.

Szerk.:
Magyarországon lett véve a készülék? Hova szól a számla vagy a garancia?

[ Szerkesztve ]

(#3775) Brumi˘ válasza #86973952 (#3774) üzenetére


Brumi˘
addikt

Akitől vettem is itt vette hardveraprón, adásvételik vannak, meg az eredeti eladó száma, elvileg gyári garis, de kezdek kételkedni.
Szal akkor nem biztos, hogy rá kéne próbáljak egy L19 romot?
Ami most rajta van: FRD-L09C432B101
Amit feltennék: FRD-L19C432B131

(#3776) #86973952 válasza Brumi˘ (#3775) üzenetére


#86973952
törölt tag

432 cust jó, mert EU -s, illetve L19.

Nem kaptál mellé jótállási jegyet? Az adásvételi nem elég, ha garanciális probléma merülne fel.

(#3777) Brumi˘ válasza #86973952 (#3776) üzenetére


Brumi˘
addikt

Garijegyet nem kaptam, csak az eredeti eladó számát, hogy őt hívjam. Illetve ezek szerint bekajáltam az imei alapján gariztatható dumát.

(#3778) #86973952 válasza Brumi˘ (#3777) üzenetére


#86973952
törölt tag

A jótállásit mindenképp el kellene kérni, de a számla sem ártana. Csak hogy minden tiszta legyen. TeleMax nem nagyon foglalkozik a telefonnal papírok nélkül. Illetve a kereskedő sem tárolja a kiadott IMEI számokat.

Már nem sok helyen javítanak csak IMEI alapján, LG saját szerviz is leszokott róla.

[ Szerkesztve ]

(#3779) Brumi˘ válasza #86973952 (#3778) üzenetére


Brumi˘
addikt

No akkor ez úgy fest benéztem (apple-nél nem kellett soha papír), akkor addig nem frissítek semmit, míg az eladóval ezt nem tisztáztam.

(#3780) #86973952 válasza Brumi˘ (#3779) üzenetére


#86973952
törölt tag

Cordon -nál sem, illetve szerintem még mindig így van.

Pontosan, addig ne taperold a szoftvert.

(#3781) Andris_2


Andris_2
aktív tag

Sziasztok! Az ikonszámláló menüpontnál fel lehet valahogyan venni új alkalmazást? Pl. a Facebook-ot?

(#3782) peanar válasza Brumi˘ (#3770) üzenetére


peanar
senior tag

Végig olvastam a levelezéseket...érdekes jelenség, már csak azért is, mert elvileg a 101-es romokkal jöttek ki ezek a telók, legalább is itt magyar országon (persze aztán lehet hogy az első darabok mégsem) így gyárilag a hozzávaló romnak kellett volna rajta lennie.
Ha nem lenne a hátuljára írva az frd-l19, akkor elsőre azt mondtam volna, hogy lehet kínai verzsön, csak eusítva lett....viszont elvileg az l09 rom feltehető az l19 telefonokra minden probléma nélkül és ugyanúgy megmarad a 64GB tárhely. Ilyen esetben arra kell oda figyelni, hogy ha mondjuk a telefonunkon FRD-L19C432B1XX rom van fent, akkor a pl.: FRD-L09C432B1XX romot tegyük fel és nehogy az FRD-L09C636B13X ugyanis az utóbbi ázsiai verziójú rom.
Azt tudom még esetleg elképzelni, hogy a te telefonod nem magyarországi, régebbi (talán több hibával bíró) rom volt rajta, így a legelső tulaj vagy nem volt tisztába a verziókkal és véletlenül feltolta rá az l09-es romot, vagy esetleg tényleg az esetleges hibákat szándékozott javítani a l09 rom feltelepítésével, mivel mondjuk még a 64GB változatra nem adták ki a frissítést.
Ha jól emlékszem, mikor kiadták az l09c432B130-as romot (ota-n ez meg sem jelent), akkor a 46GB telefonokra nem jött ki, így páran hiba nélkül feltették az l19-es telefonokra az l09-es romot. Xda-n olvasni egy két helyen erről...

(#3783) #86973952 válasza peanar (#3782) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ezek után sanszos, hogy vissza is fog menni neki minden komolyabb probléma nélkül. De...inkább nem kísérleteznék, amíg nincs meg a papír.

Szerk.:
Amíg nem mondta mi van a hátlapon én is arra gondoltam, hogy kínai lehetett korábban.

Szerk.2.:
Most nézem, hogy L19 -es a ázsiai 64 -es is. Van FRD L19C636 ROM is.

[ Szerkesztve ]

(#3784) peanar válasza #86973952 (#3783) üzenetére


peanar
senior tag

Végül is igen...
Úgy ki lehetne deríteni, hogy vodás kártya bele és megnézni, hogy van e 4G, mert a kínai verzsön ha jól tudom nem tudja a B20 frekit.

(#3785) #86973952 válasza peanar (#3784) üzenetére


#86973952
törölt tag

Elméletben hardverben ugyanaz, mivel L19. Tehát ha szoftveresen le is van tiltva, akkor a ROM cserével van rá esély, hogy aktív lesz.

Szerk.:
Lehet csak oeminfo csere és BL nyitás után. A letiltott dual kezelést is fel lehet így oldani. Viszont így, hogy semmit nem tudunk az előéletéről bármi lehet. Majd kiderül a papírokról.

Vagy akár IMEI alapján csekkolhatja a Huawei/Honor -nál. Abból kiderül melyik régióba tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#3786) Brumi˘ válasza #86973952 (#3785) üzenetére


Brumi˘
addikt

Huaweinél hol tudom csekkolni? Telekom 4g frankón megy Bp - Kecskemét vonalon.

(#3787) Brumi˘ válasza Brumi˘ (#3786) üzenetére


Brumi˘
addikt

Közben meglett az oldal, lecsekkoltam, philippines régiós teló...

(#3788) #86973952 válasza Brumi˘ (#3787) üzenetére


#86973952
törölt tag

Akkor sanszos, hogy C636 -os ROM volt rajta eredetileg. Gondolom nem talált rá EU oem -et és feltette az L09 -es EU ROM -ot.

Ebben az esetben viszont nincs rá gyártói EU garancia sem.

[ Szerkesztve ]

(#3789) espi38 válasza #86973952 (#3788) üzenetére


espi38
őstag

Sziasztok,tolem szarmazik brumi honor 8-as telefonja.
Ezek szerint engem is bekajaltattak ezzel imei szamos garanciaval:-(
Egy bizonyos ujsag szerkesztoinek adta a honor magyarorszag a telefont es mivel ajandek volt nem.tudott adni.szamlat mert konkretan nincs.
Mivel ok folyamatosan kapcsolatban vannak a honor magyarorszaggal nem lesz gond a gariztatassal.
En nem mokoltam a telefonnal bevallom annyira nem ertek hozza,mi az hogy
honnan szarmazik vegkepp nem,mukodik hibatlanul semmi gond nincs vele ez a lenyeg.
Egyenlore ennyi nem tudok tobbet mondani az esetrol

[ Szerkesztve ]

(#3790) #86973952 válasza espi38 (#3789) üzenetére


#86973952
törölt tag

Akkor ez a jobbik eset. Ők (Honor/Huawei) viszont adhatnának róla papírt, különben körülményesebb lesz a garanciáztatás. Még így is, hogy hiteles forrásból is származik.

Bár azt így sem értem hogy került rá tök más ROM. Ezek szerint Te sem.

(#3791) espi38 válasza #86973952 (#3790) üzenetére


espi38
őstag

Fogalmam nincs,bevallom meg se neztem,az ember nem gondol ilyenekre szerintem brumi is veletlenul vette eszre.
Viszont engem ez nem zavarna hiszen a telo jo nincs vele semmi baj.
Mivel a telefon kozvetlenul a honortol kerult az adott szemely kezebe,igy elkepzelhetonek tartom hogy ez jegyezve van,hogy milyen rom volt az adott imei szamu telefonhoz vagy valoban csak benezte az illeto es nem a ravalo rom kerult ra.
Velemenyem szerint az eredetileg ra valo rom felrakasa utan se lesz problema a telefonnal.
Garanciajegy lesz hozza intezem:))

(#3792) #86973952 válasza espi38 (#3791) üzenetére


#86973952
törölt tag

A ROM nem hiszem, hogy jegyezve van, de az IMEI biztosan. Igazából jó lenne visszarakni a rá valót, de mehet a 432 cust -os. Frissítés miatt lenne fontos. Meg ki tudja, hogy droid/EMUI fő verzió frissítéskor nem kavar -e be.

(#3793) espi38 válasza #86973952 (#3792) üzenetére


espi38
őstag

Van meg egy innen szarmazo keszulekem de azon a tipushoz tartozo rom van rajta.
Ha belegondolok en 32 GB adtam el,mert en is azt az infot kaptam.
Mivel a telefont nem hasznaltam csak annyira hogy bekapcsol e a telefon,fogalmam nem volt hogy ez 64gb verzio ami ha jol tudom akkor ez a honor 8 premium verzio igy brumi nem jart rosszul:)))

(#3794) peanar válasza #86973952 (#3790) üzenetére


peanar
senior tag

Az hogy jobbik eset, az korántsem biztos. Mint ahogy te is írtad, a telemax (gari idején) papír nélkül udvariasan rámutat az ajtóra és odaböki, hogy ott a kijárat, vagy "B" variáció, tessék zsebbe nyúlni.
Ha sikerülne bármilyen papírt is róla szerezni, a szerviz (is) le tudja kérdezni imei szám alapján, hogy melyik régióból való és ezután is joggal mondhatja, hogy tessék csájníz testvéreinkhez vissza küldeni, ott érvényesíteni a garanciát, vagy megint a "B" variáció, virítsd a lóvét, virítom...(sajnos tudjuk, hogy kis hazánkban hogy zajlanak a dolgok :( ).

Valahogy csak rákerült az a (eu 32GB verzió) rom, egy viszont biztos, hogy OTA-n nem :N
Ha jóindulatú akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy biztos a csájníz tesók voltak, ők tették rá az eu romot, kedveskedni akartak mert tudták hogy egy bizonyos újság szerkesztőihez kerül a teló :D

Ami a frissítést (OTA) illeti, én is kíváncsi vagyok/lennék rá. Ha imes szám alapján (is) megy a kommunikáció, akkor könnyen elő fordulhat, hogy egyszer csak egy légből kapott kínai verzió megy rá, de az is lehet, hogy a beavatkozás miatt semmi....

(#3793) espi38

A brumi nem járt rosszul pusztán nézőpont kérdése. Egy az előbb említet frissítés, ami számomra kicsit ?-jel, a másik ha netán gariztatni kéne, akkor már ugtodt a nem járt rosszul kijelentés, főleg azért, mert nem volt tisztába hogy mit vesz.
A másik meg hogy prémium...ez csak reklám fogás, hisz a nagyobb tárhelyen kívül semmivel nem tud többet vagy kevesebbet mint a 32GB ikertesója.

[ Szerkesztve ]

(#3795) espi38 válasza peanar (#3794) üzenetére


espi38
őstag

Gondolom elolvastad az osszes hozzaszolasomat en sem tudtam,hogy mit veszek es mit adok tovabb.
Holnap pontosan megtudom hova kell vinni a telefont ha baj van,lehetseges hogy nem is a telemaxhoz de az eredeti.elado nagyon kezseges segiteni fog a gariztatasban ha arra kerul sor.
Remelhetoleg nem kell majd ezzel foglalkozni :)))
Valoban a premium a dupla tarhelyet jelenti de a jelenkegi helyzethez kepest nem rossz verzio:)))

[ Szerkesztve ]

(#3796) Bazsee71 válasza peanar (#3794) üzenetére


Bazsee71
őstag

Telemaxnál megesik, hogy még a papírokon kívül is találnak kifogást. Nekem több hónapos levelezésem volt anno a Samsung-Telemax párossal. Ők állították, hogy beázott a készülék, mikor víz soha nem érte, és az indikátor sem volt elszíneződve. Egy elpukkant kondenzátor nyomait vélték vízkárnak. Még jó, hogy szépen lefotózták, én pedig egy elektroműszerész véleményével ki tudtam harcolni a garanciális javítást, amit végül méltányossági alapon tettek meg, nem éppen elfogadható minőségben.

Én azóta méltányosságból kerülöm a Samsungot. Telemaxot nem tudom megúszni, de elvárnám a gyártótól, hogy legalább egy prémium termék esetében álljon a vásárló mellé.

Évekkel később beszámítás útján hozzám került egy Samsung fényképezőgép, aminek meg jótállási jegyét hagyták el a Telekom-Fotocam útvonalon. Szerencsére lefényképeztem leadás előtt, amit a Fotocam elfogadott, le a kalappal előttük. Samsung, Telekom csúfosan leszerepelt, 15e forintos bukás volt, hogy garancia nélküliként adtam el a gépet.

Bocs az OFF-ért, de azóta is fújok a Samsungra, Telemaxra és Telekomra. Remélem a Huawei/Honor esetén komolyabban veszik az ügyfélkapcsolatot.

(#3797) Sragi


Sragi
őstag

Üdv!
Erdeklodni szeretnek,hogy van valaki itt aki pl huzamosabb ideig hasznalta a P9-et es a Honor 8-at. Az erdekelne ,hogy van valami latvanyos kulonbseg a 2 keszulek kozott.
A masik pedig az,hogy mennyire gyorsan adnak ki android frissiteseket.
Milyen a tamogatas.
3 éve LG-t hasznalaok. Itt viszonylag meg volt a rendes szoftveres tamogatas.

(#3798) forgonati válasza Sragi (#3797) üzenetére


forgonati
őstag

Pár oldallal korábban valaki összefoglalta már a tapasztalatait H8 vs. P9. Olvass vissza.

Keelah Se'lai!

(#3799) Sragi válasza forgonati (#3798) üzenetére


Sragi
őstag

Köszi közben ráleltem de eleg jol pörög a topic :)

(#3800) kasee válasza forgonati (#3759) üzenetére


kasee
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.