Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5851) zichie


zichie
senior tag

A mobilnetet akarom megosztani a telóval. A "wi-fi hotspot konfigurálása" képernyőn az "AP sáv választása" résznél csak a 2,4GHz választható ki, 5GHz nem, pedig én 5GHz-en akarom osztani a mobilnetet.
A teló: PLK-L01 B330

(#5852) batai15


batai15
félisten

Üdv! Használ valaki power ampt? Lenne hozzá pár kérdésem.

(#5853) zAPAtyin válasza batai15 (#5852) üzenetére


zAPAtyin
tag

Én igen, de csak "hobbi" szinten :)

(#5854) ablack


ablack
senior tag

Üdv,

Adott egy Telekomnál vásárolt Honor 7. Jelenleg B121 szoftver van rajta és semmiképpen sem akar frissebbet felajánlani. Fel szeretném rakni rá a B330-as verziót és úgy látom az UK oldalukon fenn is van. Ezt felrakhatom közvetlenül vagy sorba kell haladni a verziók között? Illetve ez ugyanaz mint a magyar verzió?
Mert úgy látom a kódja ugyan az csak az van a végére írva hogy UK, viszont gondolom a magyar nyelvet is tartalmazza.

[ Szerkesztve ]

(#5855) nagymolnar válasza denorbi (#5683) üzenetére


nagymolnar
tag

Akkor sajna nem tudok segíteni.... A legolcsóbb, ha rendelsz valahonnan komplett LCD-t akkuval. kb. 15.000.-Ft és keresel valakit aki szétszedi és összerakja....

[ Szerkesztve ]

(#5856) doongoo válasza batai15 (#5852) üzenetére


doongoo
addikt

Én is laikusként

(#5857) Azazel71 válasza ablack (#5854) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Innen töltsd le B121 to B180-at, tedd fel, és utána 180-ra a B330-at.

Magyar nyelv lesz benne elvileg ugyanaz, én a német verziót tettem fel, mégiscsak közelibb népek, meg nem fordítva szerelik be a kormányt a kocsiba... :)

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#5858) doongoo válasza Landro (#5844) üzenetére


doongoo
addikt

Több helyen láttam már vmi szultán mobilszerviz pozitív visszhangját...

(#5859) Old Gyfland válasza Landro (#5844) üzenetére


Old Gyfland
tag

Keresd meg "fagyallo" fórum társat. Korrekt áron, gyorsan, jól dolgozik.

(#5860) toshiba L30 válasza ablack (#5854) üzenetére


toshiba L30
csendes tag

Én feltettem a HICARE alkalmazást ami felajánlja a frissítést. Nekem probléma nélkül üzemel azóta is (Telekomos telefon). Nem kellett semmit mókolni, simán ment és csak a hozzávalót telepíti. Természetesen magyarul.

[ Szerkesztve ]

(#5861) Snike


Snike
aktív tag

BT headset esetében a mikrofon hangereje halk. Ezt tudom valahogy erősíteni?
Teszteltem más telefonnal is (Honor7 és Sony SP) ott működött rendesen. :(

PS5, mert az jó! :)

(#5862) ablack


ablack
senior tag

Köszönöm a segítséget, sikerült a frissítés.
--

A rezgés erősségét lehet állítani a telefonon?

[ Szerkesztve ]

(#5863) Gabesz87 válasza Gabesz87 (#5829) üzenetére


Gabesz87
addikt

ERRE valaki?

(#5864) doongoo válasza Gabesz87 (#5863) üzenetére


doongoo
addikt

a legutóbbi frissítéssel kivették ezt a lehetőséget az alkalmazásból. Tegyél vissza korábbi alkalmazás verziót ha neked ez kell (nekem eddig sem kellett...)

(#5865) doongoo válasza Snike (#5861) üzenetére


doongoo
addikt

Ugye csatlakoztatás után, használat közben felnyomtad a telefonon a hangerőt? Ugyanis a bluetooth sáv hangerőt csak ilyenkor tudod állítani. Ha ez megvolt, akkor passz.

(#5866) Snike válasza doongoo (#5865) üzenetére


Snike
aktív tag

Hmmm... erre nem gondoltam! :/
Ezt már csak hétfőn tudom kipróbálni,
És ez kihat a mikrofon hangerejére is, nem csak a fülesére?

Ha nem működne, akkor tudsz valamilyen alkalmazást ami kihat a BT mikrofon hangerejére?

Köszönöm!

PS5, mert az jó! :)

(#5867) batai15 válasza doongoo (#5856) üzenetére


batai15
félisten

közbe kaptam választ, nem lehet letölteni a skineket a poweramphez.-

(#5868) zAPAtyin válasza batai15 (#5867) üzenetére


zAPAtyin
tag

Miért ne lehetne?
Van egy csomó ingyenes és persze fizetős is.

(#5869) doongoo válasza batai15 (#5867) üzenetére


doongoo
addikt

letölteni lehet, de beállítani nem engedi...

(#5870) batai15 válasza doongoo (#5869) üzenetére


batai15
félisten

Pontosan. kiderült hogy az emui a bűnös.

(#5871) doongoo válasza batai15 (#5870) üzenetére


doongoo
addikt

pontosabban annak a 4.0 verziója, korábban nem volt gondom vele még Honor 6-on, de valamelyik frissítés óta feltűnt, hogy települ ugyan a skin, de nem lehet beállítani

(#5872) iTomi81


iTomi81
tag

Üdv Mindenkinek!

Van egy LG telefonom és használok hozzá Xiaomi MiBand-et. Arra használom hogy a telefonra amikor jön valami (email, sms, viber üzenet, messenger üzenet, facebook értesítés) akkor jelezzen nekem.
Használ e valaki ilyet Honor 7hez és ha igen, akkor működik e ez a funkció itt is? Nagyon fontos hogy a viber és messenger üzeneteknél is jelez e úgy hogy a telefon nem ad jelzést ezekre.

Előre is köszönöm a segítséget.

(#5873) James67 válasza iTomi81 (#5872) üzenetére


James67
aktív tag

Ezt nem értem: nem jelez a telefon? Én is használom többek között a vibert és a messengert. Minden értesítés megjön (+ gmail, facebook - chrome böngészőből, céges email)

Redmi Note 8 4/64

(#5874) doongoo válasza iTomi81 (#5872) üzenetére


doongoo
addikt

Nekem van MiBand-em (1S) és használom is, de nekem nem kellenek erre (mert azokat megkapom a Pebble-re) az értesítések, így azok nincsenek is beállítva. Csak a 3 másodperc utáni rezgés hívás esetén.

(#5875) iTomi81 válasza doongoo (#5874) üzenetére


iTomi81
tag

Hello

Esetleg ki tudnád próbálni hogy működik e viberre meg messengerre? Nagyon szépen megköszönném.

(#5876) doongoo válasza iTomi81 (#5875) üzenetére


doongoo
addikt

egyikkel sem élek, így sajna nem fog menni

(#5877) fila válasza iTomi81 (#5872) üzenetére


fila
senior tag

Én a vibert nem tudtam rávenni hogy rezegjen.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#5878) iTomi81 válasza fila (#5877) üzenetére


iTomi81
tag

Hello

De a Xiaomi programjában benne volt, ott volt, csak valami miatt nem jelzett? És a messenger?

(#5879) fila válasza iTomi81 (#5878) üzenetére


fila
senior tag

Mi fit-ben beállítottam, hogy rezegjen a viber, ennek ellenére nem rezeg.

Messengert nem használok.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#5880) Femat05 válasza fila (#5879) üzenetére


Femat05
csendes tag

Nekem műkődik minden (Viber is) értesítés, rezgés a Mi Band Notify and Fitness app-al..
Én is csak értesítésre használom amúgy..

[ Szerkesztve ]

(#5881) BloodyWayZ válasza iTomi81 (#5872) üzenetére


BloodyWayZ
csendes újonc

Szia! Nekem van egy MiBand 1S-em, a messenger működik vele rendesen, Vibert sajnos nem használok így arról nem tudok vélekedni. SMS-re is be van állítva, de azt nem tudom működik-e. Amúgy célszerű ezt az alkalmazást megvenni Google Áruházban, ezzel több mindent tud kihozni magából a karpánt:[link]

A sima MiBand app-pal nekem nem is ment az SMS értesítés, erre be tudtam állítani.

(#5882) alien007


alien007
csendes tag

Sziasztok.
újdonsült Honor 7 tulajdonosként első kérdésem az lenne, hogy a B130 as verziót érdemes e frissíteni mivel a telefon felkínálja a B 180 at???
Illetve pontosan mit változtat a 130 as verzióhoz képest?

Előre is köszönöm a segítségeteket:) :)

(#5883) somé válasza Azazel71 (#5836) üzenetére


somé
őstag

Ezzel nem, de unrootolom úgy, hogy újrahúzom a rendszert.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#5884) kekkola válasza alien007 (#5882) üzenetére


kekkola
senior tag

Mindkettő 5ös (b130, b180) azóta van 6os már (b330).

O+8T

(#5885) alien007 válasza kekkola (#5884) üzenetére


alien007
csendes tag

Szia, köszönöm, érdemes frissíteni javít valamit illetve optimalizálja a telefont?:)

(#5886) kekkola válasza alien007 (#5885) üzenetére


kekkola
senior tag

Sztem érdemes. Én bem bántam meg.

O+8T

(#5887) zAPAtyin


zAPAtyin
tag

Nekem elég gyakran kiírja, hogy az SD kártya váratlanul eltávolításra került, miközben a kártya elérhető. 😱
(B330)

[ Szerkesztve ]

(#5888) Azazel71 válasza zAPAtyin (#5887) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Dobd el azt a micro sd.-t, ha jót akarsz magadnak.Nekem is játszotta ezt egy ezeréves noname kártyával, újra formáztam, egy darabig jó volt, de kezdte előlről egy idő után, eltűntek fájlok a kártyáról....meguntam, vettem egy újat, azóta nincs ilyen gond.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#5889) Raptorta


Raptorta
csendes tag

Sziasztok!
Gondoltam leírom azt ahogy lecserélem a készülékem hátlapját hátha más is kedvet kap hozzá.
Hát hogy-hogynem megesett ,hogy többszörösen is elejtettem a készülékemet amely azt eredményezte, hogy a gyönyörű Honor 7-em mind 4 sarka sérült, ez pedig szomorúvá tett. Felmentem hát az aliexpressre ahol megtaláltam ezt a terméket:

http://s.aliexpress.com/fM32uqIB

Árából adódóan érdekelté tett a téma ígyhát gyorsan meg is rendeltem gondolva az értékelések elég jó és sokat nem veszíthetek. Meg is érkezett, át is vettem. Majd jött a varázsoljuk le a régit tegyük fel az újat dilemma. Először azt hittem szörnyen nehéz lesz de mint kiderült könnyebb mint gondoltam. A simkártya tray-t miután eltávolítottam előkerült egy nagyon kicsi csavar melyet miután eltávolítottam egy kisebb hézag alakult ki a hátlap és az előlap között. Ezt a lakcím kártyám segítségével végig feszítettem a készüléken így leválasztva a hátlapot a készülékről. Szerencsére nincs ragasztó alkalmazva a rögzítéshez így nem sérült sem esztétikailag sem funkcionalításban a készülék (legnagyobb félelmem az volt, hogy bár sikerülhet lecserélni az eredmény nem biztos , hogy hibátlan lesz lásd: ragasztott hátlap). Ezután már csak az maradt, hogy felrakjam az új hátlapot mely lehetőséget felhasználtam arra, hogy összehasonlítsam az eredetit az újjal. Örömmel jelentem, hogy a hátlap teljesen hibátlannak minősült. Minden ív, minden kapocs, minden gumi pad, minden szín, minden azonosító jegy megegyezik az eredeti hátlapéhoz egyedül az európai modellekre jellemző nyomtatott modell azonosító hiányzik. Ez egyértelművé teszi, hogy a hátlap cserélt viszont esztétikailag tisztábbá és szebbé teszi azt szerintem. A lecserélést követően (mely bármilyen eszköz nélkül egyszerű ráhelyezéssel majd egykis nyomással megtehető) megszűnt a hangszórónál tapasztalt nyikorgás illetve a hátlap közepén tapasztalt flex. Így kalandom nagyobb örömmel zárult mint gondoltam és a tiszteletem csak tovább nőtt a készülék iránt hiszen a hátlap nemcsak szép de relatív könnyen eltávolítható így az akkumulátor is hozzáférhető a csere alaktrészek (akku, hátlap) pedig igen méltányos áron beszerezhetőek.

Tl;dr: mini csavarhúzó+ lakcím kártya elég és letudod cserélni a hátlapot. Minősége az eredetivel megegyezik, esztétikai és minőségi hibákat is megoldott.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Raptor

(#5890) nagymolnar válasza Raptorta (#5889) üzenetére


nagymolnar
tag

Azért az akku csere már neccesebb. Az LCD hátán van egy fém keret (alaplap), arra teszik az akkut és az alaplapot. Az akku rendesen oda van ragasztva, így csak komoly küzdelem árán tudod levenni az akkut a fém lapról. (gyakorlatilag elhajlik az akku minden irányba) ezt követően berakhatod az új akkut, ha kaptál hozzá ragasztót akkor azzal, ha nem akkor szerezni kell. (persze először az összes ragasztó maradékot el kell távolítani, mert a szoros illesztések miatt minden mili számít....

A szétszerelős videókban szerepló telefonokat előtte legalább 10x szétszedték, így ott minden könnyen jön le és jól mozog :)

Sok sikert mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#5891) kosmoo81 válasza iTomi81 (#5872) üzenetére


kosmoo81
tag

Szia.
Nekem kb 2 éves a miband, a telo meg kb fél éves.
Gyári appal használom, a legfrissebb verzió már tud 3 vagy 5 app értesitést.
Whatsapp és viber is működött vele, de én nem használom amióta megvan a watch. A nem gyári értesitésessel meg mindig is jó volt, ha esetleg nem menne azt nyugodtan felteheted.

(#5892) Shingen válasza Raptorta (#5889) üzenetére


Shingen
addikt

Jó lett volna egy video róla! :U

風林火山

(#5893) fjudors


fjudors
aktív tag

na,a meghajlások miatt használok én masszív tokot...üveg fóliával tökéletes.sokszor a fóliák felválásának is az az oka...több embernek hajlik meg tartósan, vagy átmenetileg, mint amit észre venni(nem csak ennél a típusnál)..sokszor fel se tűnik nekik az egy-két milliméteres meghajlás, vagy vissza ugrik még a telefon..
modern kori probléma, nagy és vékony telefon...A gomboknál meg nem kellőképp merev



van eladó egyébként :) ebben szinte dobálni is lehet

[ Szerkesztve ]

(#5894) nickedez89 válasza fjudors (#5893) üzenetére


nickedez89
senior tag

Kemény! :Y

:C

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#5895) Azazel71 válasza fjudors (#5893) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Sokat kellene fizetni azért, hogy egy ilyet rátegyek a telefonomra. :D Hacsak nem háborúba készülök épp,

Biztos megvédi rendesen, de úgy néz ki, mint valami retro sci-fi kütyü valamelyik 70's évekbeli StarTrek részből.
Persze, ízlések és pofonok... :R

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#5896) kekkola válasza fjudors (#5893) üzenetére


kekkola
senior tag

Na ez tuti kivágná a nadrágom zsebét! :))
Egyszer volt egy htc one max-om, azon volt egy ilyen keret, 1 hónap alatt elintézte a zsebeimet. Viszont szépen védte a széleit.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#5897) bl4ze válasza fjudors (#5893) üzenetére


bl4ze
veterán

Fúú, bocs de ez g"+%i ronda.... :Y

.:. bl4ze .:.

(#5898) fjudors


fjudors
aktív tag

az biztos, hogy futurisztikus..elég feltűnő darab
nekem egyik zsebemet sem bántotta, december óta van rajta
[több szín] van, élőben azért jobban néz ki, mint a reklám fotón, cask nem tudom ki találta ki az ezüst+ arany párosítást...A tetejére nem kéne a minta középre, és tuti lenne
[van másfajta] is, csak nem tetszett a kékes árnyalat
[ezen is] gondolkodtam, de ez nem merevít szerintem annyit, csak az éleket védi inkább

[ Szerkesztve ]

(#5899) janston


janston
aktív tag

Üdv, sürgősen eladó lenne a Honor 7-esem [link], igény szerint rootolva!

(#5900) markymango válasza fjudors (#5898) üzenetére


markymango
tag

Az utolsó linkeden levő van nekem is, tudok róla nyilatkozni. Sokat bicajozok, olyan tokot kerestem ami kemény, fix, és valahol csuklóra való pánt rögzíthető rajta. Felhurkolva a kormányra az az utolsó védvonal ha repül a tartóból a telefon.
A tapasztalatom nem túl jó vele, nem rögzíti jól a telefont. A felső harmada lötyögős marad, a fémgombok közvetlenül a telefongombot érik - nem vettem észre karcot, de nem is sokáig használtam.
A hátlap nekem ez a kalózos, de eleve nem is használtam. 3D-hatású, nem is full gagyi a minősége, de hát ki használ ilyet? :D
A megoldásom az volt, hogy kivettem a keret belső "burkolatát", és vettem 600Ft-ért egy "ultravékony" fekete szilikon tokot. A telefon a szilikon tokba, aztán felülről becsúsztatva pont befér, onnantól nem a telefont érik a gombok, felül sem lötyögős és elég komolyan néz ki. Viszont nehéz és olyan széles, hogy átlagméretű tartóba nem fér bele.. Úgyhogy ott pihen a fiókban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.