Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#507) Chaser válasza gbors (#502) üzenetére


Chaser
titán

sóhaj...nem ismered az irónia fogalmát...neked volt bajod innokkal, másnak meg gb-kkel, meg msi-vel, minden gyártónak van selejtje, semmit nem jelent, itt-ott csalnak is, "hozzászoktunk"
pont egy innoról néztem yt-on hűtés tesztet, ott volt végig mennyin pörög - a hangja legalábbis -, már passz h melyik kártya volt
de: van épp elég user beszámoló, előbb-utóbb mindenről, az is "teszt" ebből a szempontból
kinti oldalakról newegg, nem cenzúráznak, amikor még pc-ztem, végső döntést mindig annak alapján hoztam meg, nem is volt benne hiba

Yutani
nyilván nem egy csúcs kategória az inno, v manli, hanem belépő, de annak jó, és nem feltétlen jobb bármelyik gyártó belépője
és így van, nem véletlen olcsóbbak, ezek a kisebb cégek nem költenek annyit marketingre
egyébként passz mekkorák, utóbbi napokban többször szó volt róla, van aki szeront a pc partnerhez tartozik mindkettő, ahogy anno a zafír és zotac is

Gyuri27
tudnak ők is, csak nem belépőben, azért belépő mert letolják:) 4670 hűtése az egy vicc volt speciel, de az már rég volt, mostanában amiket olvastam róluk, már jobb minőség a manli/inno mint ők, belépő szinten biztos
nem arról volt szó, h mit vettem volna 116-ért - egyébként simán egy gw/manli/palit 2060-at -, hanem mekkora felárat érpl egy msi gaming 1660ti egy inno-val szemben...design miatt én is megvenném, de csak amiatt, ez teljesen szubjektív dolog, olyan mint a fekete alaplap-piros ramok ( :

szerk:
és tényleg a pc partner termékeiről van szó
ők már egy ideje azért a piacon vannak

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.