Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) MZsoltee válasza hajbel (#350) üzenetére


MZsoltee
veterán

Ma is tanultam valamit. :B Mondjuk nem tudom milyen lehet egy fps 30 35 fpfssel. :)

Nálam ez nem játszik sajnos mert TV-n megy a cucc. Nincs hely monitornak és tv-nek is és 32 colos monitorok azért nem olcsóak. Majd a következő kijelzőcserénél meggondolós lesz.

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#352) Ribi válasza MZsoltee (#351) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nem konstans annyi, de ha beesik se legyen gond.

(#353) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

MSI GTX 1660 Ti Ventus 102k iPonban, nem tudom, ez most mennyire jó ár.

(#354) turbokappa válasza bot1978 (#344) üzenetére


turbokappa
senior tag

Felesleges 90-110K-ért 1070 v 1070ti venni. Használt, ki tudja az előéletet ráadásul a driver miatt elavul(t). Inkább egy 1660ti v inkább rtx2060 (az új gtx1080)

A semmiért vállalom a felelősséget!

(#355) arpii válasza Alvin_ti4200 (#353) üzenetére


arpii
aktív tag

Szerintem hirtelen felindulásból elmegy egynek, de ahogy körbe néztem, a németek is még csak töltögetik a raktárkészleteket, mikor melyikből van hiány. Szerintem 3 hét múlva visszatérünk, mi az ára :)

(#356) xEon1337 válasza Alvin_ti4200 (#353) üzenetére


xEon1337
őstag

Oázisban 100.800 :K

"Less but better" - Dieter Rams

(#357) Noukoum válasza turbokappa (#354) üzenetére


Noukoum
veterán

Használtan annyiért 1080 van. Nem mondom hogy jó vétel, de teljesítményben többet kapsz az biztos mint pl egy 1660ti

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#358) Chaser válasza Noukoum (#357) üzenetére


Chaser
titán

Meg az lenne a csoda ha hasznaltan, kevesebb garral, plane gar nelkul, nem kapnal nagyobb teljesitmenyt....:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#359) kenwood válasza Noukoum (#357) üzenetére


kenwood
veterán

maganszemely nevere szol a szamla
magyar kisker allitotta ki.
ervenyes meg a garancia.
nem egyventis valtozat
90 es 110 kozott van az ara.
Hany ilyen 1080 van szerinted ?
segitek : 0 :)

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#360) b. válasza kenwood (#359) üzenetére


b.
félisten

:DDD +1

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#361) BerserkGuts válasza kenwood (#320) üzenetére


BerserkGuts
őstag

1030-on is lehet Hát jah de hogy meg vega11-en is de azt nem nevezném annak amikor valami ocsmány grafikát látsz 720p-n meg 900p low-on :( :((

Ez már milyen? konzol retro ez neked belépő fapad ez már padló

Nem vagyok én se egy 100fps alatt nincs élet meg ultra mániás de azért legyen már egy minőség 1080p és minium fps 30 felett mert a laggolás se túl élvezet.

Egy Gtx 1050 szintet meg nem nehéz kifizetni ha már futja vega11-re valakinek akkor ha lenne esze futná egy 1200+RX550-re is amivel már lehet játszani.
De egy 1030 helyett is jobb vétel 30.000ft-ért az Rx 550.

Azért az az 1030 már megfeküdt és meghalt 2019-ben
Ez már nem egy igaz mese amit mondasz

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#362) kenwood válasza BerserkGuts (#361) üzenetére


kenwood
veterán

Ne haragudj,de ez most komoly?
Belinkelsz par kepet,ami engem igazol, majd kihozod belole, hogy nincs igazam ?
Olvasd el legyszives,mit irtam,mert ez a megerositese,nem pedig a cafolata.

#363 : Erto olvasas?
Hol ajanlottam en 1080p mediumra a 1030-at?
Melyik 2013-as also kategorias kartya vitte 1080p mdeiumban a Crysis 3at?

Szerepel mindket szo a commentben,csak nem kene a masik 90%-ot kidobni,es osszeolvasni oket.

Ez nem az iskolai kotelezo olvasmany,hogy 4 oldalban letudod az 1100-at.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#363) Krend válasza kenwood (#362) üzenetére


Krend
csendes tag

Már ne is haragudj, de te aki a gt 1030-at ajánlgatod kérdezed bárkitől is, hogy komolyan gondol-e valamit.

R5 2600x, R9 290

(#364) Zicokuka válasza Krend (#363) üzenetére


Zicokuka
senior tag

1030 multimédiára van,és nagyi receptjeinek olvasására.Játék minimum 1050-től indul,és ott is erősen butítva.

(#365) BerserkGuts válasza kenwood (#362) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Hát ha nem látsz a szemeddel az elég nagy baj :Y Menj el szemészhez :C

Te mondtad 1030-at ez baj az már nem üti a mércét. :(
Meg alsó katergóriának azt nevezzük ami normálisan viszi a játékot DE még be is karikáztam a Battlefield V-nél hogy szar az fps aztán már onnan nincs vissza vétel mert fullra van butítva a játék és 30fps-el szenved innen nincs vissza út.

Jah a másik Nem 2013-van hogy még 19%col az elmegy ember ébredj már fel te is 2019-van és a 8k a küszöbön kopogtat a 23-24" 1080p az már egy átlagos dologgá vált.

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#366) kenwood válasza BerserkGuts (#365) üzenetére


kenwood
veterán

Mit mondtam en ?
- 1030 az also kategoria.
- a tobb,mint 2x annyiba kerulo 1050ti a 1080p medium (persze a gyilkos gamekben a fix 60 fps nem lesz meg azon se)
- Az amd ebben a kategoriaban sokkal jobb

[Szinte mind 30 feletti atlag,nemelyik 60 felett]

Nyilvan aki 80 eurot szan a vgara,az nem fogja 60 euroert megvenni a BF otot, de ha nagyon akarja,az is elmegy rajta.1080p very low, vagy 720p,es par dolgot meg fel is huzhat.

Az eletben nem raknek ilyen gyenge vgat a gepbe,de elvisz kb. barmit,es nem 5-10 fps,meg egyszinu egeszkeprnyos negyzet,mint anno a legalso kategoria (Gt220,630,730),es a Haswell elotti IGP-k.
Az szoszerint jatszhatatlan volt. Minden very low,es vagy el se indult,vagy 10-20 fps,es annyira szaggatott, hogy azert haltal meg,mert nem lattad,mi tortenik. Nem tudom,eltel-e mar akkor ?

1030-on 30-40-es atlag fpsel a legtobb jatekot vegig tudod vinni szenvedes nelkul.

Szerintem inkabb 4k video,LoL-CSGO,,ezekre jo a 1030

Vagy ha szereted az AAA gameket,akkor megveszed a nagy franchiseok (cod,bf,nfs,forza) 2010 koruli kiadasait par euoert a g2a-en,vagy steam akcioban.
A jatekmenet erdemben nem valtozott, egyikben sem. Ugyanazt kapod,mas palyakkal.
A grafika es az fps talan meg jobb is lesz azokban,mint az 1-2 eves utodokban very lowra lehuzva. :)

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#367) Noukoum válasza Chaser (#358) üzenetére


Noukoum
veterán

Láttam már ilyen csodát sajnos.:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#368) Noukoum válasza kenwood (#359) üzenetére


Noukoum
veterán

És kimondta hogy ezeknek a kritériumoknak megfelel? Mert én biztos nem.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#369) kenwood válasza Noukoum (#368) üzenetére


kenwood
veterán

Nem kell mondani. Ami ezek kozul legalabb kettonel hibadzik,az nem vga,hanem ablakon kidobott penz ....
Marmint az lenne ,ha nem jegelnek a leglerugottabb szemetet is 1 oran belul 120k alatt.
Rakarestem, pont 0 darab aktiv hirdetes van annyiert :
[link]

Szerk: 1 meg nem jegelt,kb. holnap reggelig :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#370) Noukoum válasza kenwood (#369) üzenetére


Noukoum
veterán

Nyugodtan lehet venni új kártyát. Én veszek ablakon kidobott pénzt továbbra is ha úgy adódik. :R

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#371) BerserkGuts válasza kenwood (#366) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Most 2019-ben biztos nem amik fel vannak sorolva azok felett már elmúlt az idő nem egy friss felhozatal.

Én a most-ról beszélek már nem igaz hogy bármit elvisz.

A videóban egyedül a PUBG -t lehetne komolyan venni de ott is miért??? Mert VERY low-ot szándékosan belerakták legtöbbnél nincs ilyen opció.

Legtöbb esetben Ultra és low van amik között már csak vékony a határ és
elkérik még vissza skálázva 720p-re is a teljesítményt low-on.

Valamint akinek van 23.000ft-ja 1030-ra nyílván volna Rx550-re is 30.000ft-ért és máris probléma letudva nem kell 720p-n szenvedni.

Vannak az olcsójános hülyék is akik hisznek a vega erejéban és vesznek 2200G-t ami 15+15.000ft ha így nézzük és ugyan az a szar teljesítmény.

De ha már van az egészre 30.000ft akkor volna ott 24.000ft (R3 1200) + használt vga-ra is 19.000ft körül pl: Gtx 950-re.

Abba a plusz 13.000ft-ba nem halnának bele főleg aki már a 2400G-t megveszi 41.000ft-ért :C

110.000ft-ért még mindig jobb vétel az 1080 mint amikor pl: egy asus 1060-at hülye munkatársam megvette 116.000ft-ért pedig mondtuk neki ennyi pénzt kiadni mert asus és 3 ventis az nem ad fps-t :DDD

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#372) Chaser válasza BerserkGuts (#371) üzenetére


Chaser
titán

egyrészt okosan
másrészt szezont fazonnal ne, _új_ termékekről van szó, vagy te anyagi felelősséggel garantálod a kedves vevőnek, h 3 évet biztosan menni fog a használt vga? - arról nem beszélve, olyat levadászni értelmes tagtól idő, az idő meg pénz -
akinek kevés a pénze, pont nem rizikózik használttal, mert ha kakukkol két hét után a 950 akkor igen sokba került - persze ha garantálod az embereknek ha bármi gond van veszel nekik helyette másikat, akkor nem szóltam -

szerk:
110.000ft-ért még mindig jobb vétel az 1080 mint amikor pl: egy asus 1060-at hülye munkatársam megvette 116.000ft-ért pedig mondtuk neki ennyi pénzt kiadni mert asus és 3 ventis az nem ad fps-t :DDD
nyilván jobb vétel, kár h nem tudunk időutatni - persze te biztos tudsz - ..szezon-fazon, alma-körte, megy ez, meg se merem kérdezni mennyi oskola' kell ilyen csodálatos tényfeltárásokhoz...

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#373) koko52 válasza kenwood (#369) üzenetére


koko52
veterán

Pár hónapja volt fenn 140-ért 1080ti. Az eladó garantálta, hogy soha nem bányászott velük, persze papír nuku, gari nincs ezért ennyi duma. Miután sokáig fent volt, láttam,hogy már értékelték ketten is. Rákérdeztem hogy lehet, hát 6db volt neki... :)

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#374) Yutani válasza koko52 (#373) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nem bánya volt, hanem SLI... :DDD

#tarcsad

(#375) arpii válasza BerserkGuts (#371) üzenetére


arpii
aktív tag

Ez nem abból kifolyólag van ez a jelenség, amiről beszélsz, hanem
a) fogalma sincs ki kivel van és a haverjától hallotta, hogy hú de jó.
b) már bocsánat a kifejezésért, de sz#rik rá, mert nem vágja földhöz az az összeg és/vagy ez a hobbija, erre hajlandó áldozni, kész.

(#376) kenwood válasza arpii (#375) üzenetére


kenwood
veterán

Vagy egesz egyszeruen nem erdekli annyira a dolog. Nem megy a 6 eves kartyan, vagy az igpn par jatek,ami tetszik neki,vesz egy kartyat,azon megy. Problema megoldva. Se kedve,se ideje nincs melyebben utana jarni.
Nem mindenki van annyira raporogve a temara, hogy forumozzon,youtubeozzon erte.

Ez olyan, hogy mondjuk kell egy furogep,vagy behajto.
Bemegy a Praktikerbe.latja, hogy 10-nel kezdodik,100-nal tetozik. Levesz egy szimpatikusat 25-ert a polcrol.
Nem erdekeli,hogy egy masik 22-ert sokkal jobb,vagy 14-ert ugyanazt tudja. Megvette,mukodik, boldogsag.
Tobbet er neki a szabadideje annal,hogy orakat toltson a legjobb kivalasztasaval.
Atjon az ezermester haverja,elmondja neki,hogy rossz ar/ertek aranyut valasztott,de csak felidegesiti ot,mert neki tokeletesen megfelelt,amit vasarolt,sem az ar,sem az ertek nem erdekli,piti tetelrol van szo.
Amire kellett neki,arra tokeletes, es nem hianyzik az par ezer forint,amit megsporolhatott volna.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#377) BerserkGuts válasza arpii (#375) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Azóta bánkódik miért nem vette meg az 1070-et mert 4k monitort is vett mindent egyszerre és és még fizeti a törlesztőt :C
Low-on játszik rajta visszavett felbontáson :DD :DDD De az asus az majd vígasztalja mert jó márka ad az fpst is

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#378) koko52 válasza kenwood (#376) üzenetére


koko52
veterán

Szvsz ez a veréb meg a szar példája.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#379) Ribi válasza BerserkGuts (#377) üzenetére


Ribi
nagyúr

4k-ra a 1070 is kevés, szóval azzal sem lenne előrébb.
Simán tolja FHD-ban és annyi.

(#380) Humbucker


Humbucker
senior tag

Lehet nagyon korai még ilyet írni, de szerintem lehet egyáltalán nem fogja ez a 1660-as kártya lenyomni a 1070-es árait, ha már csak abból indulunk ki, hogy a GTX 980-ért is még mindig 70, meg 80-at kérnek valahol h.aprón. Ki tudja lehet ugyanúgy megkérik az árát mint eddig, ez alapján, aztán vagy elkel, vagy nem, kíváncsi vagyok be fog-e állni 70 körülre, ami egyébként simán reális ár lenne ha azt nézzük, hogy nem nagyon van már rájuk garancia.

(#381) MZsoltee válasza Humbucker (#380) üzenetére


MZsoltee
veterán

Én keresek a HA-n 1070-et és 1070Ti-t az itt többek által reálisnak tartott árakon. Van egy két vicces próbálkozás 120k-s árakkal. De miért írnak rám, ha kiírtam mennyit adnék érte.
Ha nem lesz, akkor azért az árért veszek 2060/1660Ti-t, hogy nem veszek ugyan annyirért 1070(Ti)-t az tuti. ;]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#382) Humbucker válasza MZsoltee (#381) üzenetére


Humbucker
senior tag

1070 120K-ért h.aprórol ??? Nem valószínű, hogy állandóan csörög a telója :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#383) BerserkGuts válasza Chaser (#372) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Ezek a kártyák már nem olyan veszélyesek hallottál már a gpu boost-ról? 1.0, 2.0, 3.0, 4.0
Olvass utána.

Nem felső kategóriás kártyát ajánlottam ahol a hőfok már veszélyesebb akár 80-90-fok is lehet.

Táp csatlakozás nélküli a gtx 950 is mint az én 1050-em. Amit szintén használtam vettem mi a bajod ezzel?
750ti-t is használtan vettem régebben azzal se volt bajom.

Ha működik a kártya és ránézel nincsenek rajta komolyabb bajok a nyákokon se akkor mi a problémád?

Inkább te ne legyél ilyen begyepesedett hogy csak a boltból jó mert az annyira jó ugye?
Vannak ott is horror sztoryk ott is.
Pl: cicergő bontott visszacserélt kártyát újra eladnak.

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#384) Chaser válasza BerserkGuts (#383) üzenetére


Chaser
titán

az ugye megvan, h bármilyen eszköz bármikor meghalhat? honnan tudod milyen gagyi táppal használták, h hajtották szét?
vették két vga-t, és akkor ami használt az örök élet meg egy nap, tényleg egyre nagyobb ténymegállapításaid vannak
sztem menj el dolgozni pár évre szervizbe, aztán beszélgessünk újra
mindegy mit adnak neked a boltban, van rá 3 év gar
a "cicergés" meg sok tényezős, és tudod, mivel bolt, te is visszaviheted neten rendelve, akkor is ha csak a színe nem tetszik
tehát, ha vesz valaki használtat, te vállalsz rá anyagi felelősséggel 3 év gart? ugye h nem, pont

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#385) -KP- válasza Humbucker (#380) üzenetére


-KP-
addikt

kérni lehet, hogy megadják-e az más kérdés....

(#386) snecy20 válasza Humbucker (#380) üzenetére


snecy20
veterán

Ennél már jobb a helyzet, 75k körül már láttam 980TI-t. Persze gari nélkül nem egy best buy dolog 2 generációval ezelőtti csúcskártyát venni.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#387) Chaser válasza -KP- (#385) üzenetére


Chaser
titán

Tegnap neztem, 100e-ert van sok garis 1080, meg par ezerrel felette
1070-et elvetve lattam 100 alatt
Most ugyanaz jatszodik le, mikor bejott az 1xxx szeria a 9xx helyere, durvan leestek a bolti arak, kenytelen volt kovetni a hasznalt piac is, most is kenytelen lesz, max meg par tulaj nem fogta fel
De szerencsere itt vannak a forumok, tele tesztekkel es eszmefuttatasokkal, meg jon a tavasz is, uh kb 1-2 honap es vga kanaan lesz, tavaszi szezon mindig a leglaposabb altalaban, sokszor meg a nyari is jobb
Aki hasznaltban gondolkodik az ne kapkodjon:) illetve tegyen "pofatlan" ajanlatot sztem

Szerk:
snecy20
Titta' nagy business...annak aki eladja ( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#388) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

A 980(Ti)-kel az a baj bár 60-70 körül is ki lehet már fogni, annyiėrt elėg jó is, ám aki ennyit szán rá inkább vesz egy garis 570/580 stb esetleg 1060-at még ha gyengébb is. Akinek meg nincs kiszámolva a pénz erősebbet vesz. Ismerős is elég rėg árulja a 980-at,lehet fogja is mėg.

(#389) BerserkGuts válasza Chaser (#384) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Na ugye nem sikerült utána olvasni :C

Nincsen széthajtás főleg nem egy max 75W alsókategóriás GTX 950-nél :DD :DDD
Jézusom hol élsz te pci foglalaton keresztül hogy gondoltad mondom nincsen tápcsatlakozó rajta vagy nem értesz magagyarul nem tudod mi a különbség?

Meg hogy vásárolsz megnézed azért mit veszel egyértelmű fizikai sérülés ne legyen rajta leejti szétkalapálja csavarozza stb.... Azon kívül nem nagyon van ebben a kategóriában hiba.

Amiről te dumálsz az az alapból is tuningolt kártyák 1080 980ti felső kategória ahol írtam más az üzemi hőfok már veszélyes lehet meg más a teléjesítmény akár 250W is DE nem 75W.

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#390) Ribi válasza BerserkGuts (#389) üzenetére


Ribi
nagyúr

75W-os karit szeretnek berakni venti nélküli házba ahol pont ugy megsülhet mint egy 1080-as.
Szóval dumálni lehet, de érdemes-e. ;)

(#391) -KP- válasza Chaser (#387) üzenetére


-KP-
addikt

100 ezerért garis 1080? Mindjárt veszek egyet :)

(#392) Humbucker válasza snecy20 (#386) üzenetére


Humbucker
senior tag

Pont itt a lényeg, hogy ennyiért nuku garancia egy olyan GPU-ért ami 2 generációval ezelőtti, ez az ami jobban behatárolná az árukat, így hiába hirdetgetik, ki lenne az agyalágyult aki ennyit kiad ezért amikor a piac tele van sokkal újabb GPU-val ilyen áron és még garanciával is? :F

(#393) Chaser válasza BerserkGuts (#389) üzenetére


Chaser
titán

Vicces fiu, tisztaban vagyok vele h nincs rajta tapcsati, es? Szted legyartanak valamit es akkor az orokke elni fog? Elmondasod alapjan ez jon ki
Szo nem volt fizikai serulesrol ami egyertelmuen latszik
Lehet megy a vga, alaplap, akarmi meg 10 evet, lehet ket het utan kalukkol
Orulok neki h te ketto egesz vga-bol statisztikat szamoltal, jo ez a magyar oktatas, ekes peldaja vagy
Viszont, most mar kerlek hanyagolj a hulyesegeiddel, ujat nem hasonlitasz hasznalthoz, probald megerteni
Mindenkinek ajanlani fogom a gar nelkuli vga-kat - foleg az "olcso janosoknak" akiknek minden ft szamit -, te pedig leszel szives ugyved es kozjegyzo elott teljes vagyonoddal felelni ertuk, hiszen te csak rajuk nezel, nincs rajta serules akkor orok elet meg egy nap, mert akkora szagerto' vagy ugye
A passziv hutesuekhez kifejezetren jo hazhutes kell, kulonben megsulnek, valaminek ugy nem art a megtermelt hot elvinni az alkatreszekrol, gpu soso, de a ramok es wrmek megfonek, laccik' szepen kifenyesedtel a szakmaban...csak nem ebben

Szerk:
-KP-
Van fenn sok, hajra:) aztan h maganszemelyes, v ceges gar van azt nem tudom, az viszont vicces, h 1070-eket is probaljak ennyiert eladni
Egy msi gaminget lattam 90-ert, de sajnos koltozes kozben "elveszett" a garjegy... ( : Meg jo h barmelyik ertelmes bolt serial alapjan garizik, szamlarol meg barmikor kotelesek masolatot adni

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#394) BerserkGuts válasza Ribi (#390) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Micsoda???

Miért kéne a házhoz venti alapból nem kötelező hogy legyen ezt rosszul tudod.
Nem sül meg attól mert van a gpu-n is de véletlen elromlana gépzeld el vannak passív hűtésűek is.

Ezt meg elkell felejteni hogy megsül mert te se hallottál a gpu boost-ról ? :Y

Elég szomorú ennyi tudatlan van itt a fórumon.

Gtx 600-as óta fejleszti az nvidia a gpu boost nevü technológiát ami a hőmérséklet függvényében szabályozza a frekvenciát és a feszültséget :C Nem lehet 100-fok a gpu-d mert automata vissza veszi a feszt érted már???

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#395) Ribi válasza BerserkGuts (#394) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nagyon nagyot sóhajtottam...
Nem mondtam, hogy kötelező a házventi, de anélkül igencsak bemelegszik az egész és hiába van a VGA-n venti, csak a házban keringeti a meleget.
Egy venti nélküli házban egy passzív VGA-t sem ment meg a tutiszupi gpu boost sem, hogy 90+ fokot elérjen.

Végtelenül kioktató paraszt stílusod kérlek tartsd meg másnak. :(

(#396) b.


b.
félisten

kissé elment a téma más irányba, mint a cikk szól. legalább offtopikba osztanátok egymást, ha márt használt piac a téma ,vagy bármi egyéb. :U

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#397) Raymond válasza snecy20 (#386) üzenetére


Raymond
félisten

Szorjak ki a 1070 raktarkeszletet nyugaton, par napon belul masodszor ez az ar:

289EUR - Palit GeForce GTX 1070 Jetstream

289EUR - ZOTAC GeForce GTX 1070 Mini

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#398) Humbucker válasza Raymond (#397) üzenetére


Humbucker
senior tag

Hát igen, kb annyi mint amit h.aprón akarnak kérni érte :)

(#399) kenwood válasza Chaser (#393) üzenetére


kenwood
veterán

Nem mondom, hogy igaza van,de te is hulyeseget irtal,es most probalsz kitancolni belole, mar masrol beszelsz.
Gtx 950 kapcsan hoztad fel a szethajtast. Az ilyen kaliberu kartyaknal kb. tizezerbol egy user van,aki elkezdi a biost meg a power limititet cseszegetni,es "szethajtja " a kartyat.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#400) Chaser válasza kenwood (#399) üzenetére


Chaser
titán

1. nem szeretek táncolni
2. ott volt 1050 is a "listájában", abból van tápcsatis, de attól független is lehet őket hajtani, van nyomorék hűtéses, és túlhajtás mellett mintha említettem volna a gagyi tápot is, a kedves úriember veled együtt erről elfeledkezett - ahogy az 1050-ről is -
3. unom..ne fárassztatok...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.