Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zsiba


Zsiba
senior tag

Esetleg Epoxról nem tudtok valamit??? Epox 8KHA+
sajnos az epox honlapjától nem lettem okosabb... :(

''One Ring to rule them all...''

(#2) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Héjj! Honnan juthatnék hozzá a hőn áhított új stuffhoz? Az Asus honlapján nincs kint az új cucc! De ennek igazán örülök. Így az én deszkám is képes lesz fogadni a jó kis új tbred proccot!

Vajon a Barton is menni fog benne? Lehet!

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#3) Dalai Láma válasza Dalai Láma (#2) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Ja, megtaláltam, a beta-nál volt. Leszedem, lesz ami lesz! Remélem attól, hogy béta, még nem rosszabb, mint az előző! Majd tesztelek, aztán meglátjuk!

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#4) Dalai Láma válasza Dalai Láma (#3) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Nem jön be az oldal! Hát akkor várakozok, és majd csak lesz valami!

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#5) MaTT


MaTT
aktív tag

A7V133 miért nincs közte? :((
A Thoroughbred-et támogató lapok között még ott van de ezek szerint a 2600+ már nem megy bele? :(

Keep the rubber side down!!

(#6) zsborbas


zsborbas
aktív tag

Érdekes. A legújabb A7V133-C beta BIOS-ban benne van a 2600+ és a 2700+ is. Akkor most hogy is van ez?

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#7) andorpapa válasza zsborbas (#6) üzenetére


andorpapa
őstag

Héj emberek! Attól még, hogy egy lap nem szerepel a listán, támogathatja az új Tbredet! Egyelőre ez egy natúr lista, az OCWorkBench ennyi infóhoz jutott, elképzelhető, hogy további tényeket is megtudhatunk még.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#8) MaTT válasza andorpapa (#7) üzenetére


MaTT
aktív tag

Kicsit megnyugodtam :)
Bár szerintem egy ilyen procit nem ebbe a lapba fogom beletenni,de legalább megtehetném :)

Keep the rubber side down!!

(#9) Dalai Láma válasza MaTT (#8) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Én viszont valszeg az A7a266-E mbe fogom berakni az új procit. De az nem most lesz. Nekem nem kell a legmodernebb gép, de ha fillérekért lehet kapni ilyen procit, akkor veszek egyet! És nem kell sokat várni, hiszen most sem olyan drágák (mint az Intel:) , és 1 év múlva a mostani Duron árakon lesznek. Akkor már fontos lesz, hogy mit támogat az alaplapom.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#10) Genialis


Genialis
aktív tag

Először tán jó lenne ha lehetne kapni ezeket a processzorokat...
:((

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#11) Barton


Barton
senior tag

Elég sok ECS lap is támogatja a cuccost :

[L]http://www.ecs.com.tw/support/cpu_k7.htm[/L]

(#12) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Jó érzés a listában látni az én lapomat is. :) Akkor még bőven marad felfele hely az 1600+ xp felett. Aztán meg lesz olcsó ClawHammer! :DD

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#13) Ürgülfütty


Ürgülfütty
tag

Hahhahaaaaaaaaa, ott az A7V333!:)))
Ja, hogy egy kisebb vagyon lesz a 2600+? Nem baj, majd megvárom amíg bejönnek 4 Ghz-es procik...addigra biztos a 2600+ is megfizethető lesz.:)

(#14) MaTT


MaTT
aktív tag

Ugy néz ki hiába tenném bele a A7V133-ba ezt a procit mert a KT133A chipsetet nem támogatja. :((

Keep the rubber side down!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.