Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) mickemoto


mickemoto
őstag

muszáj voltam az ebédemet a gép előtt elfogyasztani :D , gratulálok a gyűjteményhez,az írás pedig nagyon tetszett :R

(#52) kpal


kpal
veterán

Ez szuper lett :R a kredenceim is közte vannak igaz most is NV-t hajtok a 285 Matrix :K
De az etalon kedvenc a 8800ultra . ;)

#46) syC:hova kell ezektől erősebb ;)

[ Szerkesztve ]

(#53) ROLI22


ROLI22
csendes tag

gratula hozzá, hasonló cikket szívesen olvasnék ATI kártyákról is :R

(#54) KMT


KMT
addikt

Kemény, hogy az NV1 átviteli sebessége egy mostani HDD-jével vetekszik. :D

Viszont:
"ide azomban nem hálókábelt kell dugni,"

[ Szerkesztve ]

(#55) kelzsoca válasza GAI (#11) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez igen, hatalmas :R

https://vertigostore.eu

(#56) Gude


Gude
senior tag

CSatlakozom a 8800 ultra fanokhoz ,a mai napig abszolut kedvenc.Sajnos az enyém is megadta magát anno.....Viszont ha jól emlékszem az első vga a gépembe egy riva tnt 2 volt.Gratula az íráshoz és a vga gyűjteményedhez!!!! :R

[ Szerkesztve ]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#57) Jocy


Jocy
aktív tag

Le a kalappal a cikk előtt,részletes és nagyon összeszedett írás,az egyik legjobb amit itt olvastam!A gyűjteményedhez pedig gratula!!! :C

(#58) GAI válasza szőröscica (#50) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

6800-asból 512 MB-os Ultrát lett volna jó szerezni, de az szinte beszerezhetetlen... persze ha horogra akad egy, örömmel fogadom majd :)

(#59) #35692544 válasza Winne (#22) üzenetére


#35692544
törölt tag

én kettőt fognék ;)

grat a cikkhez
sajna a csúcskártyákra sosem futotta de az ár érték bajnokok közül volt egy pár
diamond viper 550
gforce2 mx
gforce4 ti4200
gforce6 6600gt (agp)
ezután jött az amd (3850)még most is az van amire kell arra elég

(#60) GAI válasza ROLI22 (#53) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Nos... azt tuti nem én fogom megírni :DDD

(#61) Pr0GrEsSiVe

KURVA JÓ LETT. GRAT! :D

(#62) csaabz


csaabz
őstag

Komoly írás és fantasztikus gyűjtemény!

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#63) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Jaj de szépek gratulálok hozzájuk! :K :R

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#64) Dany007


Dany007
veterán

Brutál komoly teszt!
Nem is igazán tudok mit mondani, de egy gratulációt mindenképpen muszáj! :R
Jó volt látni és olvasni az összehasonlításokat. Érdekes így visszatekintve.

(#65) LeslieG Jr.


LeslieG Jr.
őstag

Eszméletlen lett az írás. Le a kalappal elötted és minden tiszteletem a tiéd, hogy ezt ilyen formán elénk tártad. Nosztalgikus élményekeket okozott számomra. :B

Hajdan én egy Diamond Viper 330 (Riva 128) kezdtem a 3D-s korszakomat annó. Az volt az első Nvidia kártyám. A Tseng 6000 után.(ő még nem tudott 3D-t.) :B

:R

[ Szerkesztve ]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#66) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Gratula a gyűjteményhez és a teszthez is !
A fogyasztás grafikon jól tükröz mindent:)

(#67) fanti


fanti
addikt

Hááááát, nekem rendkívülien tetszett az írásod!

Nosztalgikus, informatív, közérthető és számomra nagyon kedves alanyokról szól!

Köszönöm hogy vetted a fáradtságot a megalkotásához, több ízben végig fogom olvasni a jövőben ha egy kis színvonalas kikapcsolódásra vágyom egy kis nosztalgiázással egybekötve!

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#68) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

:C

(#69) kpal válasza GAI (#58) üzenetére


kpal
veterán

Most milyen VGA-t használsz ? Megy nemsoká a vitrinbe az 590 is :) . Én azt birom mikor azt mondja valaki egy VGA-ra 1évesen hogy öreg pedig a 10-15éves vga az öreg.

(#70) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Nagyon színvonalas volt ez az írás, köszönöm, hogy megcsináltad :R Nem kis munkád lehetett benne. A G80-as széria kártyái nekem is örök kedvenceim :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#71) KillHates


KillHates
nagyúr

Szerintem ez annyira igényes írás, hogy akár a PH címlapjára is mehetne! Gratulálok hozzá!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#72) P.O.W.


P.O.W.
tag

Remek cikk és a gyűjtemény is szemrevaló. Minden elismerésem. :R

MSI MAG B550 TOMAHAWK, AMD RYZEN 5 5600X ,XFX RX 6700 XT 12GB, 4x8GB Kingston Renegade 3600Mhz DDR4, Corsair RM750 ,Noctua NH-U12S, Aerocool Aero One Eclipse RGB, AOC C32G2ZE 240Hz, Razer Deathadder Essential, Genesis Thor 300 TKL

(#73) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Nemrég gondolkodtam ezen hogy csinálni kéne valakinek egy ilyen generációkat összehasonlító tesztet erre nem megkaptam :) Köszönöm szépen és gratulálok a gyűjteményhez és a teszthez is! :R

[ Szerkesztve ]

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#74) Sundesz


Sundesz
őstag

Nagyon jó és élvezetes "kis" írás lett, nagy gratula! Olvasás közben nosztalgiáztam egy kicsit, jó pár kártyám volt ezekből a szériákból: TNT2, GF2 MX, GF4 Ti, 7800 GT, 7600 GT.

Hörcsög Powa'

(#75) Apone33


Apone33
őstag

Grat, a szép gyűjteményért és a nagyon jó íráshoz. Respect. :R

Play Hard!!!

(#76) albert8


albert8
addikt

NAgyon jó cikk lett
kösönöm :R
bár én nem tartanám őket ott :D
vagy rosszak?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#77) nonoka74


nonoka74
tag

nagyon jó cikk,teszt,gyűjtemény!köszönöm :R

(#78) redbull86


redbull86
aktív tag

Detto én is gratulálni tudok neked a cikkhez!! :)

Büszke is lehetel arra a gyüjteményre,.. ÉN is az lennék! :)))

Nekem sem volt sajna pénzem a csúcskártyákra,..de 1-2 jobbacska néha nekem is volt,.. :P
Riva TNT2 32MB, Ti4200 stb,.. Most egy régebbi csúcs közé tartozó val legalább most elég ez is,. MSI X1950Pro :)
Bár az álmom,. egy 8800Ultra,. ahogy le is van irva,.. még manapság is elég mindenre! :) És még elég is lesz sokáig,..
Nagyon oda tették :)))

UPP! mégegyszer ! :)))

[ Szerkesztve ]

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#79) fricz19


fricz19
őstag

köszönjük a cikket
szép gyűjtemény

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#80) Zerdal


Zerdal
tag

Gratulálok az íráshoz. Egy két szériához nekem is volt szerencsém.
Régi szép idők. :)
Bár jelenleg is egy G92 -es 8800GT 1GB OC van a gépemben. Még most is tökéletesen ellátja a feladatát.
Még egyszer Grat a cikkhez és a gyűjteményhez is.

"Bízz Istenben és tartsd szárazon a puskaport!" Oliver Cromwell || PSN ID: Zer0DMG83

(#81) EkSYS


EkSYS
senior tag

Remek cikk!
Ilyen pl. bekerülhetne a wikipédiába is.
Aki átélte az elmúlt 15 év számítástechnikáját és tudja milen volt anno az S3 Virge a Diamond, a Spea, az ET6000 majd a Riva uralom stb. az tudja hogy ez milyen jó kis időutazós sztori.
Köszönet érte! :R :R :R
(GUS eladó nincs valakinek?)

Eki - az eredeti

(#82) ncc1701


ncc1701
veterán

Ez egy nagyon jó cikk lett. Annyira örülök, hogy a GF2 GTS-el kiszálltam az egész gamer mókuskerékből. Életem legdrágább kártyája volt, használtan vettem 50-ért, ma már a felét sem adnám VGA-ra. :)

A cikkírónak üzenem: Kontakt WL című spray-el simán le lehet mosni az ezüst pasztás förmedvényeket.

(#83) BeLucZ


BeLucZ
addikt

Pazar gyűjtemény! :R
Színvonalas cikk, már régóta vártam egy ilyen érdekes, történeti áttekintést is tartalmazó vga cikkre ! :)
A teszteknél én egy kissé izzasztóbb, vga limitre operáló játékokat választottam volna amik manapság divatosabbak, ott jobban kijöttek volna a erőfölényt megfelelő mértékben reprezentáló eredmények!
A Call of Juarez DX10 Benchmarkja nagyszerű példa erre, kicsit én is megdöbbentem hogy a GTX 480 ennyire porba aláz mindent, de ott tényleg szín tisztán kijön a nyers erőkülönbség( de hogy 4szer gyorsabb legyen a 8800 Ultránál ez engem is meglepett :) )

(#84) plömplöm


plömplöm
őstag

hű, a diamond edge... volt nekem olyanom, most próbálom előkeríteni, az én emlékeimben nem úgy szerepel, hogy pótmazzagok lettek volna rajta... és a hozzá adott két játék az akkori színvonalhoz képest egész jó volt ám!

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#85) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Kiváló irás!!!:D
Szép gyűjtemény is egyben!:D
Nagy meló lehetett.
AMD részről is jöhetne egy ilyen:D :))

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#86) gbal65


gbal65
aktív tag

Vazz ledérjó az írás! :Y
Bocsánat, cikk :B

[ Szerkesztve ]

iPod Touch 6. gen., 10.2 <<>>DIY 2x50W Bipolar Transistor AMP w. Infinity Alpha 5 speakers

(#87) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jó bemutató! Szépen látszik a VGA ipar fejlődése, és a régi kártyák között is volt, amit nem ismertem (bár Riva128-am volt egyszer, TNT meg már több is :) ).

Mutogatni való hater díszpinty

(#88) #13260800


#13260800
törölt tag

Az idei év írása! Hatalmas Gratula! :R :C

(#89) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

20 oldal, azta.

kiteszem fb-re, otthon nasi/sör mellett elolvasom. (mehetek már haza főnök?)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#90) [MGC]Hege


[MGC]Hege
tag

Ez igen! Nem kis időbe kerülhetett ezt végigtesztelni. Köszönjük minden olvasó nevében! Gratulálok még egyszer!!!

06-hetven/411-2265

(#91) GAI válasza kpal (#69) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

A netezős gépemben prociba integrált Intel HD Graphics :DDD

A játékra összerakottban pedig egy másik GTX 480 üzemel.

(#92) Taky


Taky
senior tag

Ez több mint hasznos és élvezetes olvasmány!!
köszönjük!:)))

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#93) GAI válasza albert8 (#76) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Nem rosszak, mind működik, hiszen azért tudtam letesztelni őket :))

(#94) GAI válasza ncc1701 (#82) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Köszi, ezt kipróbálom majd

(#95) csaabz


csaabz
őstag

Volt egy ilyenem, mikor meg ujdonsag volt, eszmeletlen jol nezett ki rajta az Unreal Tournament... :K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#96) Puma K


Puma K
veterán

Hatalmas nagy drakuláció! Nagyon jó írás! :C :R

Mint ahogy már írták előttem GTX 480 gyűjteménybe ---> :Y

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#97) GAI válasza BeLucZ (#83) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Azért nem akartam több dx10-es tesztet betenni, mert azok csak a 4 legújabb kártyán futnak le, úgy meg nem sok értelme van, ha már egyszer 9 kártyát akarok összehasonlítani...

(#98) GAI


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Köszönöm mindenkinek a gratulációkat még egyszer!

Igen, volt a cikkben munka bőven, de elsősorban a magam szórakoztatására csináltam. Ha másoknak is tetszik, az csak jó :)

(#99) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Végigolvastam, nagyon szórakoztató és informatív volt számomra, köszönöm! :R :C
Ahogy bacsis mondta, az év logout írása esélyes! :))

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#100) xakta


xakta
tag

Respect ! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.