Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#373) Dilikutya válasza maajsz (#369) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mi a *szom az a gaming? Egy RX550-en elmegy a Battlefield 1 és a Call of Duty WWII ultrán és high-on. Meg minden, amiket az évek során összevásároltam. Az új Assassin's Creed nem izgat, a régi se, de ha érdekelne, sem adnék érte annyit, amennyibe kerül. Mire 5-10 euró lesz, addigra lesz olcsón RX750 meg 850 is. De 2013-ban a most is használt A10-6800K-ban lévő IGP is elég volt mindenre, ami akkor érdekelt akciósan. Az nem bohóckodás, ha nem a legfrissebb 60 eurós játékokkal játszom 4K felbontásban. Egy akciós X1 vagy alap PS4 árát nagyon sajnálnám egy GTX1050-re, mocsok drága, amibe a 4GB-os verzió kerül. Akkor inkább lentebb veszem azt a csúszkát, ami a felületek alatti/mögötti részt rendereli, mint a Crysis 2-ben, mondhatni nulla látványbeli veszteséggel rögtön játszható fps-t kapok. 30-40 fps ultrán a Battlefield 1, 60 fps a Call of Duty WWII high-on, ez nem rossz egy 30e forintos 2013-as CPU-tól és egy 27 ezres 2017-es VGA-tól. Tudom, nem 144 fps 4K-n ledfényben úszva, nem gaming, egyes, leülök.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.