Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kentucky


kentucky
őstag

Kritikán aluli az idei Eurovízió, és ez az Ausztrália vicc kategória: gagyi szám, az előadó sem szalonképes, és az, hogy Ausztrália nyeri meg az európai táncdalfesztivált egy Dél-Koreai előadóval szerintem egyenesen vicckategória. Megjegyezném még azt is, hogy az ausztráloknak idén is sikerült a koporsószökevényt beállítani pontközvetítőnek. Vicc az egész. :W

(#2) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Ausztrália? wtf?? :F Az most mi?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3) h3lios válasza kentucky (#1) üzenetére


h3lios
addikt

Nem értem én ezt már, a korcs után úgy tűnik bár bármi belefér ebbe a szemétbe. :D

Valahol örülök, hogy 2 éve kiszálltam és az ideit sem néztem, mert tényleg kritikán aluliak a produkciók. Valamelyik évből a görögök "alcohol is free" c. száma még ütött meg volt mögötte fantázia, de ezek a mostaniak tényleg csak a csöpögős szarokat nyomatják. Én 1 jó kis rockot nagyon hiányolnék már a mezőnyből. Évente van 1-2 próbálkozó, de sajnos nem jutnak messzire.

(#2) Dr. Romano
Jól látod, az országok szavazása már véget ért, Ausztrália (nem az osztrákok, hanem azok akiknél minden meg akar ölni) nyert 300+ ponttal, kb. 1,5x többet kaptak, mint a többiek. A telefonos szavazás ugyan még megy, de ez már nem fog sokat befolyásolni, a kockanéző úgyis arra szavaz aki éppen elől van. Szóval ja, egy rohadtul nem európai ország fog majd nyerni. Baku-ra még azt mondtam azer esetén, hogy oké, politikai környezet. De ausztrália 1 külön KONTINENS nem vágom, hogy egyáltalán ezek hogy a tökömbe nevezhettek ide.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#4) h3lios


h3lios
addikt

BRÉKING !!!

A telefonos szavazatokkal együtt Ukrajna nyert !

B-tag: H3lios#2825

(#5) kentucky válasza h3lios (#3) üzenetére


kentucky
őstag

Na a másik legsz*rabb számmal az ukránok nyertek. Megvolt az utolsó eurovízióm nekem is.

(#6) h3lios válasza kentucky (#5) üzenetére


h3lios
addikt

Meghallgattam a "számukat", hát énekhangban ha elkapok egy erős tusolást még talán énis jobbat tudok mint a csaj. :D

B-tag: H3lios#2825

(#7) dugo_


dugo_
veterán

Ausztrália társult tagja az EBU-nak, azért szerepel.

Mondjuk embertársaidat korcsozni azért, mert nem fér bele a szűk, szemellenzős világképedbe, alapból ad egy ízt ennek a posztnak.

[ Szerkesztve ]

(#8) kentucky


kentucky
őstag

Még egy kegyelemdöfés számomra, hogy újra elő kell adnia.

(#9) h3lios válasza dugo_ (#7) üzenetére


h3lios
addikt

Persze gondoltam, hogy valami ilyen van a dologban, ettől függetlenül nem változtat a tényen, hogy a világ másik részén lévő országról van szó, aminek csak érdekei fűződnek Európához, mása nagyon nem.

Nem lenne bajom ezzel az egésszel, ha ezt a fost nem Eurovíziónak hívnak, hanem csak simán 1 worldwide dalfesztivál lenne ahova jöhetne mindenki, de ez így kicsit vicces.

B-tag: H3lios#2825

(#10) kmisi99


kmisi99
addikt

Soha nem néztem, életemben egyet se, de a Lordi valóban magasan ezek fölé emelkedik, nagyon igényes volt az előadások.

(#11) Shing


Shing
őstag

Szánalmas volt ez a jópofi szavazás Ausztráliára. Olyan gyerekesen gondolkodnak és cselekszenek ezek az emberek. Jó ez csak egy giccses fesztivál, de akkor is szánalmas. A többi szavat pedig a szokásos poltikai helyzetről szólt. Németország tavaly nem kapott pontot, most szintén alig kapott, mert most őket utálni kell hurr-durr. Most akkor ez a dalokról szól vagy nem?

(#12) kentucky válasza Shing (#11) üzenetére


kentucky
őstag

+1

Nem baj, Ukrajna valószínűleg nem tudja megrendezni.

(#13) h3lios válasza Shing (#11) üzenetére


h3lios
addikt

A szerbektől sem kaptunk pontot meglepő módon, de nem is kell másra számítani. Politikai bemutatás ez csak amit leöntenek egy ilyen giccses, hányás ízű sziruppal és el van nevezve Eurovíziónak. És az a veszélyes, hogy vannak akik ezt komolyan veszik és tényleg azt hiszik, hogy a legjobb előadó nyer.

B-tag: H3lios#2825

(#14) h3lios


h3lios
addikt

Egyébként kíváncsi leszek a jövő évi kiadásra, majd mindenki golyóállóban fogja tolni, mert mostanában Ukrajna nem éppen a közbiztonságáról híres.

Sarcasm:
De legalább nem kell speciális effekt, megoldják majd molotov koktéllal.
Sarcasm OFF

B-tag: H3lios#2825

(#15) kentucky válasza h3lios (#14) üzenetére


kentucky
őstag

Lehet, hogy mégiscsak Ausztráliában lesz, mivel az ukránok valószínűleg visszalépnek.

(#16) h3lios válasza kentucky (#15) üzenetére


h3lios
addikt

Akkor mégis csak megyünk arra a kontinensre, ahol minden létező dolog meg akar ölni. :DDD :C
Mondjuk azért kemény lesz majd a mezőnyt utaztatni és szállásolni a világ másik részére, de ezért nézem mindig közömbösen a magyar indulókat, mert itthon úgysem lenne pénz 1 ilyet megszervezni. Mondjuk stadion éppen lenne hozzá, mert abból 2 van minden sarkon, de 1 ilyen cuccra rengeteg pénzt el kellene verni, amiből finoman sincs most sok.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#17) #20655360


#20655360
törölt tag

Ezt a szart még mindig megrendezik? :W

(#18) Hieronymus válasza #20655360 (#17) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Megrendezik?
Persze, ez egy nyereséges vállalkozás. Nagyon sok televíziós társaságnak el tudják adni a közvetítési jogot.
Afrikai vagy kínai szemmel nézve ez egy érdekes és egzotikus műsor.

Valódi verseny nincs. Amióta sok darabra esett szét Európa legkeletebbre eső része, túlsúlyba kerültek a szláv illetve rokon nyelvterületről indulók. Mára javult némileg a helyzet. A "rokkosított", anyanyelven énekelt, népzenei ihletésű dalok eltűnőben vannak.

Freddie, nem magyar szemmel nézve, meglepően jó volt. Bár voltak olyan hangi megoldások ami nem illettek harmonikusan az előadásba. A férfikórust nem kellett volna ennyire erőltetni.

Olyan dalnak esélye sincs a nyerésre, amit "szokni kell". A szavazók egyszer hallgatják meg a versenyzőket, azután döntenek. Vagy nagyon ütés és eredeti produkciónak kell lenni, vagy ismert dal pofátlan másolatának, ha valaki nyerni akar.
Nyilván az utóbbi megoldást választja a többség.

A németeken nem csodálkozom. Stefan Raab visszavonulása után nincs ember, aki tudná milyen zenével lehet jó helyezést elérni.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#19) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

2009-ben volt utoljára normális nyertese.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#20) BoB


BoB
veterán

Mi az az Eurovízió?

Ha tényleg ennyire sz@r, még jó hogy nem ismerem :DD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#21) #20655360 válasza Hieronymus (#18) üzenetére


#20655360
törölt tag

Európai szemmel is eléggé egzotikus volt, régen is. :) Azóta gondolom még durvább lett.

(#22) prolad


prolad
őstag

Érdekes ez az eurovízió, itt cask a pontozás második felét kaptam el,a dalokról nem tudok nyilatkozni, cask 2 észrevételem van:
-Ausztráliának semi keresnivaója nincs egy európai versenyen (ahogy egyébként Izraelnek sem).
-Ukrajnánál alkalmatlanabb ország nem is rendezhetné a következő évi versenyt (korrupció, zavargások, elég minimal lesz). Már előre sajnálom a PR részleget,amikor azt kell majd mutogatni, hogy Ukrajna milyen szép és jó, természetesen a legjobb hely a világon (mint ahogy ez szokás a szervezőknél) :D

Ja még annyi, hogy a németek tényleg ilyen rosszak voltak?

(#23) abridabri válasza Hieronymus (#18) üzenetére


abridabri
veterán

"A németeken nem csodálkozom. Stefan Raab visszavonulása után nincs ember, aki tudná milyen zenével lehet jó helyezést elérni."
Ahhoz kepest 2010 ben is nemet nyert : Lena Meyer :K

(#24) letepem válasza Hieronymus (#18) üzenetére


letepem
aktív tag

Jó üzlet ez így igaz. Lordi nagyon tudja, hogyan kell szórakoztatni, ezért is voltak sikeresek. Én azt látom, hogy kezdenek eltűnni (vagy létezésük is csak egy szép emlék marad) az igazán jó zenék!
Kövezzetek meg, de Wolf Kati és az B. Alex számai azért voltak szvsz jók, mert magyar nyelven is énekeltek. Kati száma fülbemászó, míg sanyi dala különc volt.

Ha egy kis izgalmat szeretnének hozni ebbe a vállalkozásba, akkor változtatni kell szabályokon:
Legalább az első refrénig saját anyanyelv, nyilván az angol a "mondanivaló" miatt kell.
A műfajok, lsd mai korban a rock már kezd lecsúszni az ilyen kommersz rendezvényeken, súlyozva kapnának pontot.
Magyar versenyzőről pedig az a véleményem, hogy jó-jó, de ez miért is magyar? Előadott egy átlagos számot angolul és beállt a sorba n+1-nek.

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#25) Hieronymus válasza abridabri (#23) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Stefan Raab a tavalyi év végén fejezte be, az eddigi karrierjét.

Lena Meyer a személyes termékének tekinthető (Stefan Raab feat. Lena). Előtte, az idén elhunyt Roger Cicerót nyomta a versenyben, de vele nem jutott el a csúcsra. (Személyesen is bepróbálkozott kettőezerben, ötödik helyre futott be.)

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#26) dogab93


dogab93
tag

Minden évben megnézem ezt "dalversenyt" és minden évben felidegesítem magam rajta ,hogy mindenről szól csak a dalokról és az énekesekről nem.Elég undorítónak tartom,hogy mindig színtiszta politika ez az egész giccsparádé .Magyarország ,ha Whitney Houston-t (isten nyugosztalja) küldené akkor sem lenne esélyünk.

"Jó, ha az embert emlékeztetik rá, hogy a legerősebb is elgyöngülhet, és a legbölcsebb is tévedhet" Mahatma Gandhi

(#27) nemlehet


nemlehet
őstag

A mi családunkban csak polkorrekt víziónak hívjuk ezt az egész parádét. Én alapvetően liberálisnak tartom magam, ugyanakkor már szerintem teljesen átment ez az egész egy kényszeres bizonygatásba, hogy európa mennyire érzékeny és nyitott és haladó gondolkodású. Trying too hard...

Szerintem ennek a túlerőltetésnek legfényesebb példája Conchita Wurst... Messze nem ő volt a legjobb, de hát mutatni kellett, hogy igen mi ilyen nyitottak vagyunk mert egy transznemű (vagy nem tudom hogy definiálja magát) is nyerhet. Semmi bajom a nénibácsival, de attól idegbajt kapok amikor valaki tálcán kap valamit mert kisebbség/nő/fehér/kismacska vagy akármi.

Amúgy várható volt, hogy ha az ukránok nem is nyernek tuti nagyon jó helyezést érnek el még akkor is, ha az előadójuk csak felmegy beleböfögni a mikrofonba. Az egész produkció tök átlagos volt, egyáltalán nem érdemelt győzelmet.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#28) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nagyon szimpatikus ország Ausztrália, meg akiket eddig onnan ismertem, de wattafak? Fociban nem akarnak az EB-n indulni ;] ? (esélyük mondjuk max a magyar válogatottal szemben lenne:DDD)

#27: Lehet politikai töltés az ukrán győzelem mögött: leginkább a "pofon Putyinnak" címszó alatt kell keresni. Amúgy szvsz ukrajna olyan messze áll az európától értékrendben, mint ausztrália fizikai távolságban, törplépésekben. A koncsitanéninek lehet lettek volna kellemetlen meglepetései akár majdan-téren is, "ukrán liberális" körökben...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#29) nemlehet válasza t72killer (#28) üzenetére


nemlehet
őstag

Ausztráliának meglepően erős válogatottja van amúgy :D Egy EB-n jó eséllyel továbbjutok lennének legalább a csoportkörből, ami azért nem rossz.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#30) dqdb válasza t72killer (#28) üzenetére


dqdb
nagyúr

Fociban nem akarnak az EB-n indulni ;] ?
Nem, fociban 10 évvel ezelőtt Ázsiát választották, miután megunták a számukra érdektelen óceániai színteret :D Onnan kimagasodtak, toronymagasan nyerték az ottani selejtezőt (például 2002-ben a csoportkörben 4 meccsen 66:0 volt a gólkülönbségük, és a döntő mecset is figyelembe véve 5 meccsen 72:1 ...), így lényegében a VB selejtező náluk egy oda-visszavágóból állt a dél-amerikai ötödikkel. 2006-ban ezért léptek, átjelentkeztek Ázsiába, ahol aztán legutolsó kontinenskupát megnyerték. Amit amúgy Ausztráliában rendeztek ;]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#31) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hát ez tényleg elég tinglitangli szám lett az ukránoktól. Biztos nem azért nyert mert szegényeket szivatják az oroszok évek óta...

(#32) t72killer válasza nemlehet (#29) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+#30: oksi, ezt nem tudtam róluk:R. Úgy tudtam nem hagyományos sportág arrafelé a kontinentális foci :B .

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#33) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hehe:) Koncsitáéknak orosz vízum kell majd:))

Bécsi orosz követségen kérdezik:
Neme?
Igen. Izé, nemigen...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.