Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gradilaci


Gradilaci
tag

Nem kell nekem feltétlenül címlaposnak lenni! Bocs a késlekedésért...

Én hülye, hogy ez eddig nem jutott eszembe!

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#2) tomixf105 válasza Gradilaci (#1) üzenetére


tomixf105
csendes tag

Köszönöm a naplót, ismét remek lett. :C

(#3) Asifan válasza Gradilaci (#1) üzenetére


Asifan
tag

Köszi a naplót! Mi is volt az a "cucc" amit nagy vívódás után sikerült szerezned a rendőrök segítségével? Bocsi a hülye kérdését.

(#4) norbi333


norbi333
csendes tag

Ez megint nagyon jól sikerült beszámoló, köszönjük szépen!!!

(#5) tomixf105 válasza Asifan (#3) üzenetére


tomixf105
csendes tag

Nem volt a közelben toll collect automata és azt akarta megtudakolni a sünöktől hogy hol találhat ilyet a legközelebb.

(#6) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Itt is jó olvasni, de címlapon többen észreveszik.

Várom a "folyt."-ot. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Syl válasza Vakegérke (#6) üzenetére


Syl
nagyúr

Szerda óta várakoztatják.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8) Gradilaci válasza Vakegérke (#6) üzenetére


Gradilaci
tag

Aki keresi, az itt is megtalálja. Holnap...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#9) Vakegérke válasza Gradilaci (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi, meg fogom találni. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Ez is jó volt. ;)
Remélem jövőre én is része lehetek!

(#11) sylard94


sylard94
csendes tag

Várjuk a folytatást!

Akit érdekli Krisznek a Calaisi útja,az itt olvashatja el:
http://logout.hu/bejegyzes/gamek_ller/egy_eso_es_csend_ihlette_kis_szosszenet/hsz_1-200.html

(#12) zoo8800 válasza Gradilaci (#1) üzenetére


zoo8800
veterán

Mondtam én, hogy írd ide. :)
Köszi a naplót.

rip and tear, until it is done

(#13) Syl válasza sylard94 (#11) üzenetére


Syl
nagyúr

Vagy inkább: [link]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#14) tancoskata


tancoskata
csendes tag

:) Na végre!!!!! :)
Köszönjük!
Padrosáról eszembe jutott valami:
Ha vacakolna a net, akkor az épületben szólni kell a portás csajnak, vagy a biztonsági őrnek. /A fickó úgy néz ki, mint egy karácsonyfa. Az övére talán csak döglött macska nincs felakasztva. Röhejes az ürge./
Ők kapcsolnak valamit és akkor nem rúg le a net.

Jelentem, a férjem elhagyta a W.-t
10 000 km után júliusban 190 ezret kapott, szintén 10 000 augusztus: 106 ezer. Pont ezzel telt be a pohár.
A hibás rakodás miatti tengelytúlsúlyt vele fizettették meg. Vizet raktunk Olaszban, ki se lehet szállni a fülkéből. Ott rakták így.

1 napig volt munkanélküli.

Két hét múlva jön haza. Nagyon várom.

(#15) Gradilaci válasza tancoskata (#14) üzenetére


Gradilaci
tag

Sajnálom. ja az a negróbőrű kerti törpe. Igen, egyre többet hallom, hogy a nagynál újra megy a gusztustalan lenyúlás, és sokszor meg sem indokolják.

Ui: amúgy hol volt? Van egy UNIT, ahol különösen nagyban megy a dolog, most nem írnék nevet...

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#16) vicente87


vicente87
csendes tag

Köszönjük a naplót ismét remek írás!!!
Fúúú ez tényleg komoly 10000 km és 190 ezer!!!! Na szép én most csinálom a jogsit e-ből aztán gki és hát mivel más lehetőség nem nagyon van én is wabihoz akartam menni!!! Nyíregyházán lakom és hát itt nem sok lehetőség van mint kezdő gépkocsivezető. Hallottam én régen is hogy ment a szivatás de ennyire azért ez nem semmi!!! Laci olvastam valamelyik részben volt Nyíregyházi tanulod pontosan már nemtudom ki nem akarok hülyeséget mondani de tudsz róla valamit???

(#17) Pityu999 válasza vicente87 (#16) üzenetére


Pityu999
csendes tag

Hali! Én voltam az a bizonyos nyíregyházi tanulója. Mit akarsz rólam tudni? Éppen Barcelona után (Jungi felé) állok és haza tartok Debrecen melletti lerakóval.

(#18) Gradilaci válasza Pityu999 (#17) üzenetére


Gradilaci
tag

Sziasztok! Felkerült pár értékes anyag a nyári utazásokról egy új oldalt is nyitottunk, a nagy mennyiség miatt. Sanyi útjáról még nem készült el az írás, de ott is vannak képek amik majd felkerülnek. Pityu , te is rajta vagy némelyik képen !

Gradilaci fotóalbuma

Ildikó fotóalbuma

családi fotóalbum

gradilacine voltam

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#19) tancoskata válasza Gradilaci (#15) üzenetére


tancoskata
csendes tag

Amíg 2 hónapig a férjemmel voltam, a következő dolgok zavartak:
-Hiába mosogatok el rendesen, mégis koszosak a kocsi rekeszében álló edények.
-Ruhák mosása, szárítása.
/A fürdés hiánya megviselt, de megtanultam lavórban tisztálkodni./
Ti hogyan oldjátok meg??????
A mosásra-áztatásra az az ötletem támadt, hogy a fülke mögé egy nagy zárható diszperzites vödörbe teszem a ruhát. A rázkódástól és a motor melegétől nagyjából kimosódik. De ez sem megoldás a nyakamba csöpögő ruhákra.
Ti nem mostok? Aki mos, az hogyan oldja meg?

(#20) Pityu999 válasza tancoskata (#19) üzenetére


Pityu999
csendes tag

Lacinak például van kemping mosógépe azzal simán ki lehet mosni mindent. Valamelyik képen szerepel is azt hiszem. Én pl a mosást úgy oldom meg, hogy gatya-zokni a zuhany alatt vagy mosdókagylóban póló pulóver meg nadrág van nálam arra a 3-4 hétre való. De sok helyen jó pénzért van mosó és szárítógép is.

A fürdésre van egy mondás miszerint a "túrórudi" a természet ajándéka vagy valami ilyesmi :D

Viccet félretéve minden másnap azért simán le lehet zuhizni ha rászánod azt a 2-3 €-t. Persze néha összejön, hogy nem, de akkor meg ott a popsitörlő az is jobb enyhítésre na meg nyáron a kanna és a plató páros vagy egy jó nyári zuhany (volt ilyenre példa nekem Santa Lucia Electrolux parkolóban :D ).

A mosogatási problémádat igazából nem értem, mert nekem tiszták maradnak az edényeim, ha már egyszer elmosom. Ez a mosás-áztatás jó ötlet és biztos működik is.

(#21) tancoskata válasza Pityu999 (#20) üzenetére


tancoskata
csendes tag

A túró rudi / ide egy pirulós szmájli kerülne/ esetemben nem aktuális, mert nő vagyok.
Fürdés???? A W telephelyén, az udvar közepén, egy kánikula utáni estén megkértem a férjemet, hogy öntsön le vízzel. Csak később gondoltam az ipari kamerákra / még egy pirulós szmájli/. Remélem, hogy senki nem látta.
Milyen a Laci mosógépe?
Mosogatás: elmosás után is lepi a por. Az zavar.

(#22) Pityu999 válasza tancoskata (#21) üzenetére


Pityu999
csendes tag

A fürdés miatt ne aggódj nem sokat láthattak azok a kamerák szerintem. Na meg amit látott az az övé a többi meg a férjedé :D

A kis mosógép ügyes szerkezet. 220-al megy (inverter simán elbírja) egy kis tárcsás mosógép az egész alja egy nagy tárcsa. Kb 15 liter víz fér bele meg nem is tudom 2 kg ruha, de nem akarok hülyeséget mondani majd Laci pontosít, ha lesz nete. 15 perces időzítő van rajta és oda-vissza forgatja a tárcsát, így megkutyulja rendesen. Szerintem tökéletesen kimossa a cuccot.

Én mosogatás után, ha már megszáradt a jobbos felső szekrényben tárolom a Volvoban az edényeket ott szerintem akkora por nincs. Na meg főzés előtt el öblítem egy kis vízben és kész.

(#23) Gradilaci válasza Pityu999 (#22) üzenetére


Gradilaci
tag

Üdv mindenkinek, újra úton vagyok, ismét tanulóval, ezúttal Márkkal. Henaresbe tartunk, kedd esti lerakó, most a Padrosaban állunk. Nyakig begombolkozva a kocsiban, napok óta ömlik az eső, ki sem lehet mozdulni. Keddig itt leszünk,majd délelőtt indulunk tovább.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#24) radamsky


radamsky
senior tag

pityu irhatnal te is bloggot kezdo kamionós szemmel.
a fürdés az valós próbléma az 1 dolog, hogy 2 euro, de nem mindenhol van rá lehetőség.
wifi meg katasztrofa.

elnézést mobilról irók, elvileg ingyen wífi van itt LYON mellet

(#25) Pityu999 válasza Gradilaci (#23) üzenetére


Pityu999
csendes tag

Laci: én mikor hazafelé jöttem (végül a Niveás fuvart levették rólam és kaptam ebesi lerakót) akkor ment arrafelé a mocsok idő. Engem franciában meg olaszban mosott meg rendesen. Koszos is most szegénykém rendesen. De ahogy mondták a kollégák már előtte való héten is szar idő volt olaszban, mert Genova egy része állítólag le is volt zárva mert olyan eső volt.

Padrosaban milyen most a net? Múltkor katasztrófa volt nagyon.

radamsky: ez a blogolás nem az én műfajom, na meg wabis szemmel én már rég profi vagyok (egyébként természetesen nem). Múltkor találkoztam egy tanulójárattal és az oktató akkor volt tanuló amikor én Lacival (alig 5 hónapja). Falkenhagenben találkoztunk velük Lacival és ez a srác mondta, hogy már a második tanulója ez akivel van.

(#26) Gradilaci válasza Pityu999 (#25) üzenetére


Gradilaci
tag

Most elég stabil a net, de 8 pénz két nap, az ingyenes megszűnt. Viszont az egész parkoló be van sugározva, mindenhol full térerő van. Az idő nagyon rossz, viharos szél, és özönvíz, néha pár perc szünettel. Gyakorlatilag mióta felraktunk azóta esik, vagy 1000 km-t jöttünk esőben, Franciában hatalmas területek voltak víz alatt. Tv hol van, hol semmi, be vagyunk szorulva a kocsiba, ki sem lehet mozdulni.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#27) vicente87


vicente87
csendes tag

Pityu írtam neked privátban megkaptad????

(#28) Pityu999 válasza vicente87 (#27) üzenetére


Pityu999
csendes tag

Persze,de válaszoltam is neked rá még akkor.

Holnap viszont már nem leszek gépnél ma raktam egy "jó kis" Santa Lucia-t (IT).

(#29) Gradilaci


Gradilaci
tag

Üdv mindenkinek újra, ismét Spanyolországból. A sors úgy hozta, hogy újra Henares az úti célunk, az Olaszországibeli Cesano Maderno-ból. Most a Padrosa parkolóban állunk, holnap este 22 a lerakónk. A naplót előbb-utóbb folytatni fogom, jelenleg inkább pihenek, szerintem otthonról fogom befejezni. Úgy is ezt a részt szánom az idei utolsónak, ezért is az a címe, ami. Tehát kérem mindenki szíves türelmét addig is. További szép napot mindenkinek!

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#30) Lauda válasza vicente87 (#16) üzenetére


Lauda
félisten

Na ez jo, most akkor hova erdemes menni, valamelyik alcegehez?

Tudok itt is nemzetkozi helyet, de tachograf nelkuli autok es 10 ft/km, havi 25-30 ezreket mennek a soforok. Na ezt nem szeretnem csinalni.

[ Szerkesztve ]

(#31) SzalaiG válasza Gradilaci (#29) üzenetére


SzalaiG
addikt

Jó utat! Kitartás!

Itt mocskos nagy a köd... :U :W
Mi van ha hasmenés van?

(#32) tancoskata


tancoskata
csendes tag

SOS!!!!!!!
Kamionos jogsegélyszolgálat kellene azonnal. 500 ezres büntetés jött. Segítsetek!!!!!!

(#33) _david_


_david_
csendes tag

Szia, én azt ajánlom, hogy lépj kapcsolatba Kuzma Ferenccel, ő ilyenekkel foglalkozik.
www.aetr.hu a weboldalának címe. (Amit mellesleg minden sofőrnek célszerű lenne böngésznie, sok figyelmetlenségre hívja fel a tag a figyelmet, amik sokba kerülhetnek.)
Az elérhetőségei:
info@aetr.hu
+36-70/391-2885

Mellesleg, ha szabad megkérdezni, mivel sikerült ezt az összeget elérni? :F

[ Szerkesztve ]

(#34) Asifan


Asifan
tag

Az durva. Mi miatt büntettek meg? Melyik ország szervei?

(#35) tancoskata


tancoskata
csendes tag

Német polcáj

(#36) tancoskata válasza tancoskata (#35) üzenetére


tancoskata
csendes tag

565 euró.

(#37) tancoskata válasza tancoskata (#36) üzenetére


tancoskata
csendes tag

Rosszul írtam először.

(#38) tancoskata válasza _david_ (#33) üzenetére


tancoskata
csendes tag

Köszi!

(#39) radamsky válasza tancoskata (#36) üzenetére


radamsky
senior tag

es mível sikerult elerni?
ez rengeteg penzt
elnezest nincs ekezet, uton vagyunk

(#40) tancoskata válasza radamsky (#39) üzenetére


tancoskata
csendes tag

Túlvezetett.

(#41) Gradilaci válasza tancoskata (#40) üzenetére


Gradilaci
tag

Szia! Most látom, mi történt. Sajnos személy szerint én nem biztatlak semmi jóval. A túlvezetést sehol se tolerálják, főleg nem a Németek. Nálunk pl simán kiszabják az öt kilós büntetést ilyesmiért. Nem fogják elengedni, max a részletben bízhatsz. Sok sikert!

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#42) tancoskata válasza Gradilaci (#41) üzenetére


tancoskata
csendes tag

Azóta beszéltem vele. 400 eurót a helyszínen kiperkált. A mostani 165 csak a vége.
Fizetek, mint a katonatiszt. :((

(#43) Pityu83


Pityu83
újonc

Sziasztok,szia Laci!Nemrég találtam rá/kb három hete/ erre az oldalara,most értem a végére az olvasással,és ezúton szeretnék gratulálni hozzá,nagyon jó kis iromány!Egyébként én is készülök menni kamionosnak,pontosabban már megvan mindenem csak várok,hogy mehessek,én is a Nagykőrösi útra csak kissebb céghez,a Waberer's telephely mellett/Transzpont kft ha minden jól megy/.
Már izgatottan várom a következő részt!
Üdv mindenkinek!

(#44) neodd


neodd
csendes tag

Üdv!
Mostanra sikerült elolvasnom ezt a részt, jó lett, mint mindig! :)
Széles utat!

(#45) Gradilaci


Gradilaci
tag

Sziasztok. Újra itthon, ezúttal január elejéig. Így a lemaradást is pótolni fogom előbb-utóbb. Csak most ezer más gondom-dolgom van, ne haragudjatok. A Volvo-t leadtam, az új DAF már a telephelyen vár ránk. Minden kedves olvasómnak-barátomnak innen kívánok nagyon boldog karácsonyi ünnepeket!

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#46) JossZombie válasza Gradilaci (#45) üzenetére


JossZombie
csendes tag

Békés Boldog Karácsonyt a Gradvol családnak is ! ! !
Zsír új DAF , SSC... ? ? ? :R

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#47) Gradilaci válasza JossZombie (#46) üzenetére


Gradilaci
tag

Igen, "zsír új" DAF XF105/410-es euro 5-ös EEV-s gépek. És köszönjük szépen!

Új gép

A képet Pityu999 lőtte a Nagykőrösin

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#48) JossZombie válasza Gradilaci (#47) üzenetére


JossZombie
csendes tag

Gratula, megérdemelted....
Ha jól látom ismét nyerges a traktor ? ? ?

[ Szerkesztve ]

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#49) Gradilaci válasza JossZombie (#48) üzenetére


Gradilaci
tag

Nincs miért gratulálnod, mindenki új autót kap a cégnél. A Volvok valamelyik szovjet utódállamba kerülnek. Igen, nem lesznek tandemek, ezek is nyergesek. (sajnos)

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#50) JossZombie válasza Gradilaci (#49) üzenetére


JossZombie
csendes tag

A gratulációt igen is megérdemelted, ha másért nem is az itteni munkádért...
Jó pihenést...

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#51) sylard94


sylard94
csendes tag

SzépGép:D

Neked is kellemes Karácsonyi Ünnepeket!

(#52) neodd válasza Gradilaci (#47) üzenetére


neodd
csendes tag

Szép, ideje volt már, hogy a lehajtott volvo-k helyett kapjatok valami újat :)

Békés, boldog karácsonyt kívánok Neked és Családodnak!

(#53) tancoskata


tancoskata
csendes tag

A 31. rész óta nem írtál? Már nagyon várom....
Tedd ki ide, ha van új rész!
Köszi!

(#54) Gradilaci válasza tancoskata (#53) üzenetére


Gradilaci
tag

Nem, még nem írtam, bocs. De fogok...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#55) vicente87


vicente87
csendes tag

Szia Laci! Elsősorban kellemes ünnepeket szeretnék kivánni neked és a családodnak egyaránt:) Másodsorban lenne majd egy két kérdésem tőled ha nem lenne gond írnék privátban????

(#56) Gradilaci válasza vicente87 (#55) üzenetére


Gradilaci
tag

Szia. Köszönöm szépen. Írj!

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#57) Lauda válasza Gradilaci (#56) üzenetére


Lauda
félisten

Amit en irtam masfel hete arra varhatok valaszt, vagy ne remenykedjek?

Koszonom termeszetesen, ha idod szansz ra.

(#58) Gradilaci válasza Lauda (#57) üzenetére


Gradilaci
tag

Hú mit írtál? :Y Úgy látszik elkerülte a figyelmemet, bocs! Mindjárt megnézem.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#59) Lauda válasza Gradilaci (#58) üzenetére


Lauda
félisten

No problem. Oke. :D

(#60) Gradilaci válasza Lauda (#59) üzenetére


Gradilaci
tag

Ment a privi...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#61) Lauda válasza Gradilaci (#60) üzenetére


Lauda
félisten

Koszonom es vissza is.

(#62) Gradilaci


Gradilaci
tag

Ezt is megértük: A fizu második fele, ami ezidáig mindig 16.-án a számlánkon volt, ma érkezett meg. Mikor rákérdeztem múlt hét pénteken, miért nincs utalás, az volt a válasz, hogy sok kolléga késve adta le a járatát, és ezért. Nem igazán értettem mi közöm nekem ehhez, hisz én időben leadtam, mint a legtöbben, de úgy voltam vele, belefér, ha 20.-ig utalnak, mert amúgy is ez van a munkaszerződésben. Igaz, szombaton voltam megújítani a GKI-mat, tehát lett volna helye a pénznek. Ma nézem a számlánkat reggel, egy tízessel rövidebb az utalás, mint amit vártam. Felhívom az elszámolónkat, ennek okát firtatva, válasz: túlfogyasztás miatt lett levonva. Az utolsó hónapban, miközben hónapokkal ezelőtt jeleztem, hogy szar a kocsi, zabál mint állat, de le se szarták. "Már nem megyünk javíttatni"-volt mindig a válasz. Egész évben nem vontak semmit, pedig sosem kozmetikáztam, evett, amennyit evett. Nyilván ez az egyszerűbb megoldás, bár, hogy mennyire emberi, főleg karácsony előtt, nem tudom. Arról nem is beszélve, mennyire etikus....
Boldog Karácsonyt!...mindenkinek.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#63) Lauda válasza Gradilaci (#62) üzenetére


Lauda
félisten

Gusztustalan dolog volt.

Egyik helyi cegnel multkor a fonok mindenkitol levont 20 ezret, mert az egyik sofor lopta a gazolajat es a tettenert osszeget elosztotta az osszes dolgozora meg az volt az indok, hogy biztos tudtak rola, miert nem szoltak. :U Nem vagyok erintett az egeszben szerencsere, egyik ott dolgozo meselte. Na szep mondom, most mit tehet rola a tobbi?

[ Szerkesztve ]

(#64) vicente87


vicente87
csendes tag

Hát ez nem cseppett gusztustalan dolog :o :o Lassan kezd hasonlítani az anyacégre a dolog.

(#65) tomixf105 válasza Gradilaci (#62) üzenetére


tomixf105
csendes tag

Az a tízes hadd legyen Gyuri bácsié, költse a patikára

(#66) Gradilaci válasza tomixf105 (#65) üzenetére


Gradilaci
tag

Ez nem egyszeri tízes. Állítólag mindenkitől ennyit vontak le. Akkor az 650 k....kb. Abból nagyon sok gyógyszert lehet venni.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#67) Gradilaci


Gradilaci
tag

...(Egyik helyi cegnel multkor a fonok mindenkitol levont 20 ezret, mert az egyik sofor lopta a gazolajat)...-itt meg annyi a történet, hogy néhányan (állítólag sokan) nem faxolják haza, illetve nem adják le időben a CMR-eket, a többszöri figyelmeztetés ellenére sem. Ezért, kollektíven, mindenkitől levontak 10 rugót, miheztartás végett. Ezt nemrég személyesen a cégvezető mondta telefonon. Tehát nem túlfogyasztás, "csak" kollektív büntetés. Azok is fizettek tehát, akik becsületesen megtették, amire utasították őket. Megyünk visszafelé...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#68) Lauda válasza Gradilaci (#67) üzenetére


Lauda
félisten

Szomoru ez. Miert nem azokat bunteti, akik fegyelmezetlenek? Hiszen pontosan latjak ki nem faxol es ki igen. Ha ezt egyszer eljatszottak, lesz ilyen maskor is valoszinuleg.

(#69) radamsky válasza Gradilaci (#67) üzenetére


radamsky
senior tag

pedig ezzel a cmr-el mit össze nem lehet küzdeni. multkor france-ba odamentünk hogy faxolni kéne 3 járatot, vagy 4-et a fene se emlékszik. Széles mosoly francia arcán, hogz persze. 7 euro lesz, de nem összesen, hanem darabja, azt hittük viccel. Dobtunk egy hátast. Mondjuk lemaradt az évszázad hasznáról, mert a mellette lévõ vodafone boltba ingyért megoldották. a német-belgán meg ott mailba ment el az is ingyért.

valamelyik francia auchan központba volt, külön müvészet volt ott leparkolni, de már egyszerü a dolog, csak elöször kellett kitalálni oda hogy jutunk be oda. gondolom nem is néztek hülyének mikor már 3x körözgettem a körforgoba. 4.-re már azt montam mégse ugyhogy go max kilönnek onnan.

kár hogy még nincs uj napló. pedig biztam benne hogy este elütöm az idöt vele.

(#70) Gradilaci válasza radamsky (#69) üzenetére


Gradilaci
tag

Szerintem ezzel nem számolt az aki kitalálta. Mármint, hogy a fax azpénzbe kerül, sokszor nem is kevésbe. Namost ugye kapunk jó esetben 50 € indítást, azt oszd be. Tudom, nem szalámira kapom, meg hasonlók, ezt megkaptam már. De elég egy őrzött parkolós hétvége staulandban, máris a fele ugrott. Majd menjek Angolba, Dartford oda-vissza, és mondjuk kétszer, az is egy húszas. Aztán még akkor faxoljunk, keressünk helyet, és utánna figyeljük, hogy az ilyen számlákat egyáltalán elszámolják-e? Az e-mail igaz ingyenes, de sok esetben bonyolultabb. Be kell scannelni, vagy le kell fényképezni. Van akinél még digit gép sincs...van akinek csak a telefonja van...az hogy oldja meg? Biztosan egyszerűbb volt kiadni az utasítást, azt mindenki oldja meg, ahogy tudja. Folytatás?...majd lesz...most nagyon-nagyon sok gondom-problémám van, nincs erőm írással foglalkozni, bocs.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#71) Pityu999


Pityu999
csendes tag

Na sziasztok én is hazaértem már végre :) Beültem ma az egyik új autóba. Hát nem rossz gép azt kell mondjam. Viszont elszomorító dolgot is hallottam olyantól akik hordták be mégpedig, hogy nem megy 85-nél többet. Ez milyen dolog már? Valamit kezdeni kellesz vele, mert így nagyon nem lesz jó, hát agyontaposnak minket.

Én is szeretnék mindenkinek Boldog Karácsonyt és új évet kívánni.

[ Szerkesztve ]

(#72) gumikacsa20 válasza Pityu999 (#71) üzenetére


gumikacsa20
csendes tag

Ha jól tévedek, vannak olyan márkák, amiket már úgy adnak ki, hogy 85 a vége. Mondván így kevesebbet eszik. Azt hiszem az MP3-as mercik is ilyenek meg a faceliftes scaniák.

[ Szerkesztve ]

(#73) radamsky válasza Pityu999 (#71) üzenetére


radamsky
senior tag

:DD
majd megy a villogtatás meg dudálgatás:D föleg olyan helyen ahol ugye elözni tilos
és vannak ilyen helyek jo hosszuak:D

(#74) Gradilaci


Gradilaci
tag

Nekem a legutolsó DAF-om is ilyen volt már. (LBJ-300) Pedállal 88, tempomattal 85.
Szórakoztató volt, de meg lehetett szokni. Egy Jászberény-Henares úton 80 litert hagyott...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#75) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Boldog Karácsonyt! :)

(#76) Gradilaci


Gradilaci
tag

Nekiültem a folytatásnak. Estére remélem megleszek vele. :U

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#77) Gradilaci


Gradilaci
tag

Kész. :C

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#78) Lauda válasza Gradilaci (#77) üzenetére


Lauda
félisten

Kivancsi leszek mikor jelenik meg. :D

(#79) Syl válasza Lauda (#78) üzenetére


Syl
nagyúr

A személyes bejegyzéseknél van.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#80) Lauda válasza Syl (#79) üzenetére


Lauda
félisten

Szuper, koszi, mar olvasom is! :C

(#81) JossZombie


JossZombie
csendes tag

Nem találom !
Légyci valaki linkelje be köszi...! ! !

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#82) radamsky válasza JossZombie (#81) üzenetére


radamsky
senior tag

(#83) Lauda válasza JossZombie (#81) üzenetére


Lauda
félisten

[link]

radamsky ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.