Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14351) KZP válasza mntn (#14343) üzenetére


KZP
őstag

Sima, mezei papírtörlő, melegvízzel benedvesítve, utána egy szárazzal végigtörölni a tabletet, olyan lesz, mintha új lenne.
(Esetleg a nedveset hozzáérinteni a mosogatószer flakonjához.) :)

(#14352) mntn


mntn
tag

Köszönöm a válaszokat. :R

(#14353) #41133696 válasza Alex91 (#14349) üzenetére


#41133696
törölt tag

Unalmas? LOL :D

(#14354) TomPack válasza csabsz13 (#14346) üzenetére


TomPack
őstag

Tehát az utánvétes számla az nem számla? Duplán számláz a T? A futár meg azt hitte jattot kapott?
A honlapon azt írják, hogy utánvéttel szállítattnak a GLS-el, a szállítás költségét és a terméket a helyszínen kell kifizetni a futárnál. A T-Pontban is azt mondta a fickó, hogy majd a futárnál.
Ezt az egészet nem értem.
Visszajelzést még nem kaptam. :(( már a gutaütés kerülget.

(#14355) Alex91 válasza #41133696 (#14353) üzenetére


Alex91
félisten

Ja :). Ugyanazt erzem mint az Androidos telomnal, nem hoz lazba :D. Mondjuk nekem kicsi is a 7". Es zavaro pl. hogy nincs home gomb rajta :). Ja, es ebben nincsenek alapban tobb ujjas gesztusok?

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#14356) arsenix válasza TomPack (#14354) üzenetére


arsenix
tag

Ne haragudj ,elfelejtettem megnézni az ügyed, annyira elvoltam ma havazva melóban (ráadásul a laptopomat sem hoztam haza)

Viszont izgulnod semmiképpen sem kell, ugyanis itt csak annyiról van szó, hogy a készülék árával kapcsolatosan fizetési kötelezettséged keletkezik a számlázási rendszerben, viszont ebben a rendszerben nincs paraméterezve az az opció, hogy futárnak egyenlíted ki a tartozást - ergo nem tudja értelmezni ezt a befizetési formát -> tehát küld automatikusan egy csekket.

A futárcég a kifizetett összegeket kb 1-2 hetes csúszással utalja át a Telekomnak, aki ezután könyveli és így lesz teljesítve a fizetési kötelezettséged. (ezért nem tudott semmit válaszolni neked az ügyfélszolgálatos, amikor felhívtad - mivel még ő sem látta hogy térült volna a futárnak fizetett összeg)

TEHÁT izgulnod nem kell, a pénzed nem veszett el. (De azért holnap ránézek én is)

(#14357) sto1911 válasza arsenix (#14356) üzenetére


sto1911
veterán

a rendszerben nincs paraméterezve az az opció, hogy futárnak egyenlíted ki a tartozást - ergo nem tudja értelmezni ezt a befizetési formát - de jo rendszer :DD

(#14358) G4bi89 válasza Alex91 (#14355) üzenetére


G4bi89
senior tag

Fizikai home gomb valóban nincs, de almás gépekkel ellentétben! :D itt feltehetsz másik launchert ami képes a több ujjas gesztusokra. (apex,nova,holo)
Gyakorlatilag bármit hozzájuk társíthatsz legyen az egy adott program elindítása vagy csak egy művelet.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#14359) assemble válasza Alex91 (#14355) üzenetére


assemble
addikt

Ha kicsi, ott az N10.

(#14360) TomPack válasza arsenix (#14356) üzenetére


TomPack
őstag

Rendben, köszönöm szépen előre is!

(#14361) amisis


amisis
aktív tag

heelo
Azt szeretnem kerdezni h az n7 nek nem veszelyes ez a melegedes vagy nyugottan nyomkodhatom tovabb?

Apple iPhone 8 Plus

(#14362) #41133696 válasza amisis (#14361) üzenetére


#41133696
törölt tag

35 C-nál ne használd melegebb helyen.

(#14363) amisis válasza #41133696 (#14362) üzenetére


amisis
aktív tag

Rendben koszi a gyors valaszt, es ha kerdezhetnem miert ne ? :F
Es ez ez normalis vagy ennel tobbet kene birnia?(1 hete van meg)

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 8 Plus

(#14364) Alex91 válasza assemble (#14359) üzenetére


Alex91
félisten

Csak az nem 50k :D!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#14365) TomPack


TomPack
őstag

Most vettem csak észre, hogy a kijelzőm egyik sarka fekete háttérnél kicsit jobban bevilágít!
Filmnézés közben nagyon zavaró tud lenni.
Erre van valami barkács megoldás? Ha kicsit nyomkodom, és eltalálom a nyomáspontot, akkor nem hullámzik tovább, és elsötétül.

(#14366) belavagyokbp válasza amisis (#14363) üzenetére


belavagyokbp
aktív tag

Ebből hány órát volt bekapcsolva a kijelző? Nekem most tart a harmadik napnál, 66%-on van, de ebből csak 28percet ment a kijelző, és a wifi is kivolt kapcsolva :D
Mostanában otthon voltam, így tudtam gépről netezni, xboxon játszani, etc, így nemigen volt szükség a tabletre.

(#14365) cukrosleves: Gariban kijelzőt kell cseréltetni, ha nagyon zavar. Az enyém is ilyen egy két helyen, de alig észrevehető, nekem pl nem ér annyit, hogy ezügyben rohangáljak, és 2-3 hétre elvigyék szervizelni...

[ Szerkesztve ]

(#14367) rollaz válasza TomPack (#14354) üzenetére


rollaz
tag

Ha fizettél a futárnak, akkor kaptál arról egy papírt, hogy mennyit. Nekik azzal bent el kell ám számolni. 20 rugós jatt. Persze, fel se tűnik nekik két kaviáros zsemle között az a csekélyke összeg.

(#14368) assemble válasza Alex91 (#14364) üzenetére


assemble
addikt

Nem annyi, de boven olcsobb es jobb igy is a konkurenciajanal :)

(#14369) brumi1024 válasza assemble (#14368) üzenetére


brumi1024
veterán

Azért annyira nincs jó árban, tekintve hogy 10k-val drágább az iPad 4-nél.

(#14370) Alex91 válasza brumi1024 (#14369) üzenetére


Alex91
félisten

:))

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#14371) voros89 válasza Alex91 (#14370) üzenetére


voros89
tag

Kijelző sárgásodást tapasztalt valaki már? Csak fehér kijelzőn észrevehető.

(#14372) assemble válasza brumi1024 (#14369) üzenetére


assemble
addikt

100 dollarral olcsobb az iPad 4-nel.

(#14373) brumi1024 válasza assemble (#14372) üzenetére


brumi1024
veterán

A magyar árakról beszélek. Kint igen lehet, hogy jó vétel, itthon viszont nem annyira. És ha kintről veszed problémák lesznek a garival is.

[ Szerkesztve ]

(#14374) csabám válasza brumi1024 (#14373) üzenetére


csabám
addikt

Ráadásul nem is forgalmazzák hivatalosan itthon, ami további problémákhoz vezet(het)...

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#14375) sto1911 válasza csabám (#14374) üzenetére


sto1911
veterán

Nekem az itthoni forgalmazas elott is hetesem volt, azonnal kerdeztem a garit, ervenyes volt (es persze most is az).

Vilaggari van sztem a tizesekre is.

(#14376) assemble válasza brumi1024 (#14373) üzenetére


assemble
addikt

Mivel hivatalosan itt nem is aruljak, igy nem is nagyon lehet magyar arakrol beszelni. Mindenesetre az mar az itteni forgalmazokon mulik hogy hogy aruljak es milyen haszonnal, mindettol fuggetlenul az eszkoz hivatalos ara 100 dollarral olcsobb az iPad 4 aranal. Es ha korulnez az ember, itthon is megtalalja boven olcsobban.

(#14377) csabám válasza sto1911 (#14375) üzenetére


csabám
addikt

Legjobb tudomásom szerint, egy olyan gépet, amit itthon nem árul a Samsung, azt nem is vállalja garanciában.
De erről őket kell megkérdezni, az a biztos :)
Nah nem offolok tovább, mert ez igencsak más téma, mint az N7!

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#14378) mntn


mntn
tag

Kineztem magamnak egy szilikon tokot, de mielott megrendelem kivancsi lennek a velemenyetekre. Foleg az erdekelne, hogy mennyire stabil, mennyire befolyasolja a gep hofokat?

(#14379) sto1911 válasza csabám (#14377) üzenetére


sto1911
veterán

Tenyleg, az nem is asus-gyartmany...

(#14380) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Tudtok valakit Győrben aki tud digitizert cserélni Nexus 7-esen? Megnéztem a videot, de eléggé elbizonytalanodtam amikor a srác már ott tartott, hogy egy rézmatricát feszeget le egy alkatrészről.

Köszönöm

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#14381) barnam_ válasza sto1911 (#14375) üzenetére


barnam_
nagyúr

A Telemax csak európai Samsung-ot fogad el garanciában, más régiósat nem.

(#14382) GoZoL


GoZoL
senior tag

Sziasztok!

Tablet vásárlásán gondolkodok és a Samsung gaxay tab 7 és a nexus 7 között vacillálok. A nexusra jobban hajlok de nincs benne memória bővítési lehetőség, de hardverileg gyorsabb. Jobban járok ezzel az eszközzel? Köszi!

(#14383) Rocky975 válasza GoZoL (#14382) üzenetére


Rocky975
senior tag

Szia.
Én is e két tablet között vaciláltam.A nexusnak jobb a felbontása meg 4 magos.Nálam a tárhely nem volt szempont.Nagyon nem bántam meg,valahol itt kezdődik a tablet.
:)

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#14384) leslieke válasza GoZoL (#14382) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

N7! A tárhelybővítés meg megoldható otg-n keresztül.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14385) mntn válasza amisis (#14363) üzenetére


mntn
tag

Chrome bongeszovel nekem is ennyit birt, de amiota a Dolphint hasznalom 6-8 óra böngészés megvan.

(#14386) GoZoL


GoZoL
senior tag

Egyszeri 15000 Ft befizetéssel és havi 1500 Ft-ért elhozhatom most a t-home jóvoltából!

(#14387) GoZoL


GoZoL
senior tag

Megrendeltem, várom a masinát, kb. 10 nap!

[ Szerkesztve ]

(#14388) Scoobyka


Scoobyka
addikt

A dolphinban a filmatalogus.hu-n a trailerek milyen pluginnal tudom elerni?
Chrome siman megjeleniti,de a dolphin nem csak ures hely van...valaki legyen szives segitsen koszonom.

(#14389) sto1911 válasza Scoobyka (#14388) üzenetére


sto1911
veterán

A 10-es dolphin elvileg megint tamogatja a flasht, frissitsd fel (nem szoltam, ha mar azzal nezed)

(#14390) Scoobyka válasza sto1911 (#14389) üzenetére


Scoobyka
addikt

a 10es dolphin van a tableten....a flashek megse latszodnak...pedig settingsbe tuti engedelyezve van....mit szedjel le a playrol?

mondjuk semi flash nem latszodik...mi a plugin neve ami kell hozza?

[ Szerkesztve ]

(#14391) sto1911 válasza Scoobyka (#14390) üzenetére


sto1911
veterán

Szerintem akkor a flash playert kell telepiteni a gepre, keress ra itt, volt mar linkelve a legfrissebb is.

@(#14392) Scoobyka: de par hszt nem voltal lusta begepelni? ;]

[ Szerkesztve ]

(#14392) Scoobyka válasza sto1911 (#14391) üzenetére


Scoobyka
addikt

mar rajta vagyok...kicsit lusta voltam keresni :B Most telepitem mar :D amugy meg mindig benazok...gepelni jobban szeretek mint szörcsölni :B

[ Szerkesztve ]

(#14393) Hegasus


Hegasus
senior tag

szerintetek mennyit ér most egy karc mentes (tok+fólia elejétől fogva), 32 gb-os wifi only, januári (még 1 év és 7 hónap garis) n7?

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#14394) assemble válasza Hegasus (#14393) üzenetére


assemble
addikt

32 gigas wifi only, olyat arulnak egyaltalan itthon hivatalosan? Tudtommal nem, akkor pedig max 1 ev gari lehet ra alapbol nem?

(#14395) Hegasus válasza assemble (#14394) üzenetére


Hegasus
senior tag

tőle vettem, és számla is járt hozzá(cége ezzel foglalkozik), meg volt benne garikönyv is, és regelni is tudtam asus honlapján, és 2 év gari a nemzetközi is.

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#14396) sto1911 válasza Hegasus (#14395) üzenetére


sto1911
veterán

Amint azt tudjuk, az itthon kapható ASUS tabletekre 2 év nemzetközi futáros garancia vonatkozik, ami azt jelenti, hogy a vásárlástól számított két éven belül ha a készülék meghibásodik...

Az o cege itthon hivatalosan arulta a tabletet, vagy kintrol behozva szurkezett vele? Nagyon nem mindegy.

@(#14397) H3gam: kiraly, akkor nem jarhattal vele rosszul :)

[ Szerkesztve ]

(#14397) Hegasus válasza sto1911 (#14396) üzenetére


Hegasus
senior tag

hivatalosan természetesen, mondom áfás számlát is adott róla (ha kértem, ha nem)

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#14398) assemble válasza Hegasus (#14395) üzenetére


assemble
addikt

Aha, ha azt mondjak h annyi akkor lehet h tenyleg annyi. Talan az a biztos ha felhivja az ember a magyar Asus-t, a szeriaszam alapjan meg tudjak mondani. Amugy eleg korrekt az ar amit linkeltel, ha jo allapotban van sztem az ujhoz kepest max 10-20k-val olcsobban el kene mennie, de ezt csak saccra mondom.

(#14399) Hegasus válasza assemble (#14398) üzenetére


Hegasus
senior tag

ha majd a vevő kéri, akkor természetesen utána érdeklődöm az asus-nál, de mintha azt hallottam volna korábban is, hogy valaki megkérdezte az usából jövő verziót is és arra is azt mondták, hogy 2 év... na de mindegy.
köszi az árat :R

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#14400) sto1911 válasza Hegasus (#14399) üzenetére


sto1911
veterán

Szerintem addig nezd meg, amig nincs ra erdeklodo, mert ha ket evvel hirdeted, aztan a vevo keresere kiderul, hogy csak egy ev van ra, akkor abbol nem lesz biznisz szvsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.