Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#63) Mákosmetélt


Mákosmetélt
aktív tag

Sziasztok, először is azzal kezdeném, hogy nem akartam én semmilyen háborút kirobbantani :)

Csak leírtam a véleményem, és mivel én írtam a cikket és a saját pénzemből vettem a gépet, engedjétek meg (ez nyilván csak néhány embernek szól) hogy leírhassam a véleményem :) Nem a levegőből szedtem a hülyeséget, apám kereskedelemben dolgozott 20 évig, és tudom, hogy melyik gyártó kinek mit fizet, meg milyen ajándékokat osztogat.. :) Igen boltoknak is! És nem csak IT szektorban, élelmiszeriparban, stb.. ugyanúgy megy ez sajnos. Szóval nincs üldözési mániám. Szerintem GerykO jól összefoglalta a hozzászólásában: [ ITT].
Nyilván nem mindenben van igazam, de én így látom, tapasztalom a helyzetet.

ON: válaszolnék pár kérdésre :)

- "miért nem 1600-as RAM?" .. Olvastam pár tesztet APU-sat is, és az 1333 és 1600 között (mivel az 1600 meg CL11) kb 1-2 % különbség volt. Utólag belegondolva tényleg vehettem volna 1600-ast, telt volna rá, jobb magyarázatom nincs hogy miért nem azt vettem :D

- "Gigabyte már tud EasyTune nélkül, tisztán BIOS beállítással ventilátort vezérelni?" .. Igen, az én lapomnál legalábbis működik :) Easytune-t csak a CPU hőmérséklet miatt tettem fel.

- "Athlon X4 750K is 65W-os egyébként, csak a Turbo-t kell normálisan leszabályozni" .. na ezt nem tudtam, ennyire nem jártam utána a dolgoknak :/

- "A márkaszimpátia meg egy dologra jó: Kigyomlálja a racionalitást és rávesz arra, hogy ne a legjobbat vedd a pénzedért, hanem a legszimpatikusabbat." - lehet benne valami, de ennyi pénzből amennyiből fejlesztettem szerintem teljesen reális döntés született.

Köszönöm a tippeket a sercegés és képernyőhibák megszüntetésére, ki is fogom próbálni őket :)
Béke!

Éljenek a nyulak!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.