Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:R :R :R

erre nincsenek szavak! :B

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) hackeeeee válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát nincs. :)

Ez nagyon jó. Gondolom azért van is úgymond kereslet. :R

Véleményem szubjektív...

(#3) ktg3


ktg3
őstag

wow

ez tényleg durván jó: )

(#4) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Nekem nem tetszik. Előbb-utóbb ezzel is sokan vissza fognak élni és végtelen kívánságlistát írnak. Ha nekünk valamilyen jó állapotban levő cuccunk feleslegessé válik akkor olyan ismerős(ök)nek adjuk aki(k)ről tudjuk,h tényleg szüksége van rá és rá is szorul a segítségre. Szerintem mindenkinem vannak ilyen ismerős emberek, családok a közvetlen környezetében, csak körbe kellene nézni.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#5) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

A mai világban, amikor a Vaterán már egy rozsdás bicikliabroncsot is értékesítenek... :DDD És 1 Ft-ért is lehet földobni, szal ez nem teljesen új keletű

(#6) Mr.Csizmás válasza Antibazsi (#4) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gáspár feri megcsinálja a garázdálkodj okosan-t? ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) aram01


aram01
nagyúr

Jók ezek a kezdeményezések :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8) talmida válasza Crystalheart (#5) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Nem mondtam, hogy újkeletű, csak egy nagyszerű lehetőség azoknak, akik élni szeretnének vele. ;)

Antibazsi Vannak olyan részei Budapestnek, ahol se a szomszédoknak, se az ismerősöknek nem kell a használt cucc. A visszaéléstől nem kell tartani, mert még mindig jobb, hogyha valaki olyanhoz jut egy tárgy, aki hasznosítja, mintha a szemetesbe kerülne.

Ezen a fórumon nagy méretű cserepes virágok is gazdát szoktak cserélni, miután kinövik a lakást. Ezt onnan tudom, mert a fiam indította el ezt a fórumot Bp-en pár éve, és ha jól tudom, az egyik moderátor is ő. Nekünk ebből nincs semmi hasznunk, mielőtt bárki valami rosszra is gondolna, ui nem ott élünk. ;] Szóval pusztán segítő szándékkal, a jó 5let miatt indult.

Egyébként az USA-ban kezdődött és a világ minden nagyobb városában létezik már ilyen. :K

IN GOD WE TRUST!

(#9) talmida


talmida
Közösségépítő

Örülök, hogy a többségnek tetszik, és szívből kívánom, hogy a fölöslegetekkel sok kellemes meglepetést okozzatok másoknak, és ti is sok jó cuccot ingyen kapjatok meg! ;)
-ez lemaradt az előbb. :B

IN GOD WE TRUST!

(#10) Crystalheart válasza talmida (#8) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Ezen a fórumon nagy méretű cserepes virágok is gazdát szoktak cserélni, miután kinövik a lakást."

Az oké, de ki az, aki nem pénzért adja el? :D Válságban kicsit Dagobertnek kell lenni ;]

(#11) talmida válasza Crystalheart (#10) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Hidd el, hogy van, aki ingyen adja. ;)

IN GOD WE TRUST!

(#12) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

Há nézd már, a Télapó is arcát adta a cikkhez, érdekelne h kérték-e jrásos hozzájárulását... ;]

(#13) biznisz15 válasza hejesírásó (#12) üzenetére


biznisz15
csendes tag

ez atélapo személyi jogait sérti :D::D

Számitógép ház alkatrészek szinrefujása olcson.|Szoftverjavítás,szoftverfrisités

(#14) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Nagyon jó kis fórum. Lehet hogy nekem is kell csatiznom.
Hátha tudnék segíteni.
Crystalheart: Ne magadból indulj ki. (Bocsi) Én már nagyon sok emberen segítettem úgy hogy nem vártam el tőle semmit se. Sajnos ilyenkor persze az szokott lenni hogy legközelebb már egyből jönnek hozzám, de meg szoktam oldani.
Különben meg ha van egy felesleges tárgyad, eszközöd amít amúgy se venne meg senki se, vagy több lenne a szállítási költsége, mint amennyiért elvinnék, akkor miért ne adjam rászorulónak. Pont a válságban kéne jobban összetartani az embereknek.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#15) talmida válasza 7Heads Drago (#14) üzenetére


talmida
Közösségépítő

:R :R

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.