Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Helló mindenki. Először is köszönöm a hozzászólásokat. Sajnos nem tudok mindegyikre válaszolni. De meg próbálom. Szóval, igen, a csaj egy ribanc volt. És most is az. Nem változott semmit. Ugyan úgy éli ezt a fajta életét mint azelőtt. Soha azelőtt és azóta sem ittam egy nő miatt, de akkor jól esett. Nem ér annyit egyik sem. Elhihetitek, nem sokáig bánkódtam utána. Még abban az évben volt egy másik barátnőm. Ő majd a következő sztorim fő hőse lesz. És igen, LÚZER vagyok. Mindig is az voltam és szerintem az is leszek. Legalábbis a nők terén. Mint azt már jó párszor elmondtam, én mindig így járok, mindig engem basznak át, mindig én maradok egyedül és mindig én szenvedek. Ez már csak így megy. Hozzászoktam, nem foglalkozok ezzel. Most is próbálkozom, igaz nem sok eredménnyel. De nem adom fel! Próbálom meglelni a boldogságot egy nő mellet, vagy ha minden kötél szakad, nő nélkül.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.