Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#169) Runner_fxr válasza Csoffadalom (#162) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Van benne igazság, ha az anyagi részét nézem, mindenképpen, nekem azok az ismerőseim akik nem törvényes úton járnak, egytől egyig jól élnek. Recesszió ide vagy oda, de ők állandóan buliznak, cserélgetik az autókat, motorokat, szép házban laknak. Mivel gyerekkori barátaim, jóban vagyunk, bár abban is biztos vagyok, hogy azt az életet sem kívánom élni amit ők ,de azért még is kurvára zavar, hogy én meg sehol sem tartok.
Ha a csajozás részét nézem akkor meg azt látom, hogy azok a nők, forintot nem érnek, akiknek ezek a csibészek kellenek, nekem akkor sem kéne egy ilyen riherongy, ha nagyon sok pénzem lenne.
Viszont ettől függetlenül abban tényleg van valami, hogy a nők azok után a férfiak után futnak akik leszarják őket, sőt bunkók hozzájuk. Nagyon sokszor belefutottam ilyenbe. De közben kivétel nélkül mindegyik sír, hogy miért nincs egy rendes barátja. Aztán amikor ott van a rendes, aki a tenyerén hordozza, akkor meg nem kell. Nekem másfél éve volt egy igen kellemetlen szitum egy ilyen lánnyal. Mai napig tüske a seggembe az egész történet.
Ő akart velem összejönni, össze is jöttünk, először annyira nem tetszett, bár nem is volt ellenemre a dolog. Nagyon megszerettem, mindent megtettem az ügy érdekében, hogy jól érezze magát velem. Rengeteg pénzembe is volt. Hiába volt minden, előttem egy igazi bunkó paraszt barátja volt pár évig, engem otthagyott és visszament ahhoz a bunkóhoz. De aztán itt nem lett ám vége a történetnek, kereste a társaságom és találkozni akart, legyen kinek elsírni a problémáit. De valahogy azt éreztette, hogy van még esélyem. Én hülye belementem a játékba. Bíztam is benne, ha azt a idiótát ott hagyja végre akkor talán működhet, az idiótát végül sikerült otthagynia, majd most egy másik faszkalapról kezdett el mesélni. Az előző úgy bánt vele mint a sz@rral. Nem volt kellemes, hogy egy ilyenre lettem lecserélve. Majd most egy olyan srácról magyaráz akinek meg egyszerre 2 nője volt, de 5 éven keresztül és állítólag mindkettőt otthagyta miatta. Na itt azt éreztem, hogy szétrobbanok mérgemben, majd hazamentem, legközelebb mikor felhívott megmondtam neki, soha többet ne hívjon, csak akkor ha a mi kettőnk kapcsolatát akarja megtárgyalni, nem érdekelnek a rigói, egyéb problémái. Pedig azt hittem jóra fordul, de csak játszott velem. Csodák nincsenek. Ez a lány volt az utolsó dolog ami itt tudott volna tartani, semmi más.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.