Hirdetés

2024. március 3., vasárnap

Gyorskeresés

(#451) hermanyi válasza Steady74 (#450) üzenetére

hermanyi
őstag

Kislányom zsugáját fel tudom ajánlani . meg le is viszem Ervint ha kell

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#452) PpenoO válasza hermanyi (#451) üzenetére

PpenoO
őstag

+ ha fuvar kellene pestről de akkor a 16os állás stipistopi mert nem érnénk oda 6ra :)

(#453) BlackmMmDog válasza hermanyi (#447) üzenetére

BlackmMmDog
aktív tag

Nem lehet pergetni.

Össze raktam a horgász felszerelést. :C

(#454) jansky1 válasza galervin93 (#449) üzenetére

jansky1
senior tag

Nagyon sajnálom. Megpróbálom leegyeztetni, hogy máskor le tudd horgászni ezt a jegyet. Szólok, ha tudok valamit.

Többiek: ha reggelit szeretnétek venni, van a tó mellett egy ilyen mindenes kis vegyesbolt. Péksütemény, pékáru, felvágott, üdítők stb. Hatkor nyit. Térképen

(#455) galervin93

galervin93
őstag

Köszi, rendesek vagytok, de nem akarok macerát se másnak, se magamnak, amúgyis csak a délután első félig rudtsm volna maradni stb.
Jó szórakázást, várjuk a képeket, videókat!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#456) FireFox1996 válasza jansky1 (#454) üzenetére

FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Harcsázáshoz csalit halat akartam fogni, erre egyből jött a hari :DD

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#457) jansky1 válasza FireFox1996 (#456) üzenetére

jansky1
senior tag

Rajta vagyunk, hogy vigyünk neked, de csak ponty jön :( :D

(#458) Steady74 válasza jansky1 (#454) üzenetére

Steady74
addikt

Nyomjátok srácok. Most értem haza, majdnem eret vágtam :) hopnap fel6-6 között start.

(#459) iceQ! válasza Steady74 (#458) üzenetére

iceQ!
addikt

A Tizenkettes haver :))

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#460) jansky1 válasza Steady74 (#458) üzenetére

jansky1
senior tag

Pedig itt rátok van szükség, nem tudunk neki csalihalat fogni :O

(#461) BlackmMmDog

BlackmMmDog
aktív tag

Pár óra alvás után, ma találkozunk.

(#462) FireFox1996 válasza jansky1 (#460) üzenetére

FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Én sem :W most indult be nálam, ez a nagyobb 9es, a másik 6os volt egymás után, gillisztára :DD

(#463) BlackmMmDog válasza BlackmMmDog (#461) üzenetére

BlackmMmDog
aktív tag

Jó reggelt!

(#464) Steady74 válasza BlackmMmDog (#463) üzenetére

Steady74
addikt

Jó reggelt!

Srácok, szép halak nagyon, gratulálok, hajrá, hamarosan érkezem.

(#465) Grillo

Grillo
senior tag

Na én faszán elállítottam az ébresztőt, úgyhogy tíz perce keltem. Sietek, de szerintem fél 8 lesz ebből kb. Bár legalább bepakoltam este, csak horgászboltba nem jutottam el, de azt majd alakítom még a napirajzos leírás szerint.

(#466) PpenoO

PpenoO
őstag

Én már itt csak bölcsőt felejtettem el kérni a bejáratnál. Stead74, ha befér és tudsz hozni nekem egyet, azt megköszönném.

(#467) jansky1 válasza Grillo (#465) üzenetére

jansky1
senior tag

Van horgászbolt a bolt mellett, amit linkeltem, ha nagyon kéne.

(#468) Grillo válasza jansky1 (#467) üzenetére

Grillo
senior tag

Tálcát akartam a székre, meg csúzlit, de max marad a 3 méteres spicces peca. :DD

(#469) PpenoO válasza Grillo (#468) üzenetére

PpenoO
őstag

Megvan a helyünk Grillo, fa van bőven. :)
16os

[ Szerkesztve ]

(#470) BlackmMmDog

BlackmMmDog
aktív tag

(#471) BlackmMmDog válasza BlackmMmDog (#470) üzenetére

BlackmMmDog
aktív tag

(#472) hermanyi válasza BlackmMmDog (#471) üzenetére

hermanyi
őstag

láttam milyen erős a válad ,és hosszú a kezed . még 3 centit nyújtózol ruti hozzáér a kamerához :)

Skacok k9szönök mindent ,minden nagyin jó volt ,peca ,pálinka, társaság ,kaja . respect a szervezésért

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#473) andrew911 válasza hermanyi (#472) üzenetére

andrew911
tag

Csak tehetséges volt a fotós ;] .
Nade, csatlakozva a mesterhez én is köszönök mindent! :R :R :R

Szerk: Most látom csak a háttérben a DIY rodpodom :D

[ Szerkesztve ]

(#474) Grillo

Grillo
senior tag

Jó volt srácok, fasza dévértaknyos mindenem. Hermányinak kösz a javaslatokat, az ebéd kiváló volt, jól fogok aludni.

(#475) PpenoO

PpenoO
őstag

Én is köszönök mindent mindenkinek, kivéve a pontyok istenének, az bekaphatja tövig.

(#476) Steady74 válasza Grillo (#474) üzenetére

Steady74
addikt

Nagyon büdös voltam én is, hogy hazaértem, egyből zuhany, aztán pool meccs.

Klassz volt nagyon a peca közösen megint, PpenoO val ültem egy stégen, és bár szűkös volt a hely, jó volt a peca.
Én keszegeztem, 3,3-as feeder, 20gr 4 soros walter kosár, 0,18/fzs, 0,28 dobóelőke, 0,12 előke 16os horog. Kicsit eltúloztam az etetőanyag és csalik típusát, mennyiségét, nagyjából mindennel lehetett keszeget fogni, felesleges volt a szúnyog. Annyi keszeg van a tóban, hogy nem lehetett horgászni tőlük, szinte púpos a víz a keszegtől. Ütemről nem lehetett beszélni, mert egyszerűen ha 15 mp-en belül nem volt kapás, mozdítottam egyet a kosáron, ekkor biztosan volt már kapásom.
Isteni pörit kaptunk jansky-éktól, kisjansky és mégkisebbjansky is fogott egy-egy halat, klassz srácok, jó volt megismerni őket is. Lassan ha így haladunk családi fórumpeca lesz a következő, misziszjanky is kilágotgatott, granpafatherinlowjansky is és granmafatherinlowjasnky (ha jól emlékszem) is, illetve találkoztunk seniorBlackmMmdog-gal és motherBlackmMmdog-gal is.
andrew911-et is megismertük, tök jó arcot tenni a név mögé, klassz srác vagy, köszi a páleszt, meglepődtem, de finom, teszt megvolt itthon is :R
Köszi jansky a szervezést. Ha ide jövünk legközelebb esetleg (nekem amúgy tetszik) 1db 5mes spiccbotot hozok és kész a tuti peca.

(#477) PpenoO

PpenoO
őstag

Ha már ennyit politizáltunk :)

[ Szerkesztve ]

(#478) FireFox1996 válasza Steady74 (#476) üzenetére

FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Én is köszönöm a szervezést és a csapatot! Az este /hajnali peca párt pótolja a nappalit. Este egyetlen 1 keszeget nem sikerült fogni harcsázáshoz, de legalább 4-5 db (fogott) + 2 (leakadt) nagy ponty jöttek 6-9 kgsak. Nappal meg nem lehetett megszabadulni a keszegek + kárászoktól. Asszonynak a nap végére sikerült megakasztani egy kb 5-6 kgs pontyot, élete első pontyja:D

Jövőre ide lehet egy esti peca :DD

[ Szerkesztve ]

(#479) Grillo válasza Steady74 (#476) üzenetére

Grillo
senior tag

Hja, én a Supernovával horgásztam kb Hermányi match-távolságára (30 m ugye?), és onnan pont olyan halak jöttek, mint a stég mellett egy méterre a 3-as spiccre. Annyi, hogy kint jött legalább sügér is. Csemegére, kukoricás illetve ananászos (tökös) pelletre is ugyan úgy jött a dévér, mint csontira. Etetőanyag 2 mm-s uni pellet, ami kapott Champion dévéres prézlit.

(#480) jansky1

jansky1
senior tag

Kb. 8-9 alkalommal voltam itt horgászni ezt megelőzően, de most egy teljesen új arcát mutatta a tó. Egyrészt eléggé nehezen adta a pontyot, másrészt meg ez az iszonyat keszeginvázió ért váratlanul. Még tegnap tanakodtunk, hogy lehet a mélyebb rész lett volna a nyerő, de a halőr kifele jövet azt mondta, hogy mindenhol ez volt a jellemző, keszeg-kárász túlnyomó részt, elvétve beesett 1-1 ponty.

Remélem a gyerkőcök nem zavartak nagyon benneteket, főleg téged IceQ!, Te azért nagyobb dózist kaptál belőlük :D .

Hermanyi: köszi a kosarat, teljesen oda-vissza van a gyerek tőle :R
FireFox1996 : gratula, ki is jött a ponty? Kicsit bánom, hogy távolabb sikerült leülnötök, de nem akart kijönni a matek sehogy, hogy egy kupacba legyünk. Bezavart a rendezvény szemben (milyen jó zenét szolgáltatak :DDD . Ígéretet is kaptam korábban, hogy nem lesz ilyen...), Ha jövünk még máskor, mindenképp olyan időpontot keresünk, hogy együtt legyen a banda.

[ Szerkesztve ]

(#481) hermanyi válasza jansky1 (#480) üzenetére

hermanyi
őstag

Hát magyarázkodni mindig lehet :DDD :DDD :DDD .
De felesleges , az esti pecátok megmutatta ,hogy van benne hal is :) A víz meg már csak ilyen ,hogy van ,hogy adja és van ,hogy nem .
Én személy szerint nagyon jól éreztem magam ,amiért mentem az kb 98% ban teljesült , de ahogy Steady írta kicsit túl lett gondolva és sokkal egyszerűbben is meg lehetett volna oldani . Az ,hogy a gyerek őrül a kosárnak hát na. Én is örülök neki ,hogy ilyen aprósággal boldoggá lehet tenni .

(#482) Steady74 válasza hermanyi (#481) üzenetére

Steady74
addikt

Arról meg ne is beszéljünk, hogy a halál pontos etetésemnek köszönhetően úgy odaállt a hal a végén, hogy életed pecája lett. Sőt, még Grillo-nak is sikerült az etetés széléről szedni a halat.
Egy spiccbotos pecát még idén ősszel lehet megérne a tó.

(#483) FireFox1996 válasza jansky1 (#480) üzenetére

FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Jah, asszonynak sikerült kiszedni a pontyot, és még egy kb 70 cms harcsát is fogott, amikor nálatok jártam egy kis páleszért. Neki tuti nagy élménye, végül is ez számított csak a legjobban, hogy neki élménye legyen. Próbálom rábeszélni a horgász vizsgára :D

(#484) PpenoO

PpenoO
őstag

A tegnapi peca ihlette szüreti alkotásom :)

(#485) Grillo válasza PpenoO (#484) üzenetére

Grillo
senior tag

Tényleg, a chili is jó volt.

(#486) jansky1 válasza PpenoO (#484) üzenetére

jansky1
senior tag

Nem vágom mi lelte azt a szószt, este ettem még egy adagot az ebéd maradékából és tettem rá annyit, amennyit délben. Akkor nem volt baj belőle, de este majdnem belepusztultam :Y
Úgy megkínzott, hogy a vezeklőövet már fel sem kellett tenni :D
Azért jól esett :)

Hermanyi: másnak jutott ponty is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#487) PpenoO válasza jansky1 (#486) üzenetére

PpenoO
őstag

A teteje kis ecettel van lezárva, hogy ne penészedjen de ott álltál mellettem amikor felráztam, így én sem tudom. Bajod nem lehet belőle, full bio a chili, max kipucol mindent fél óra alatt :D

Na ezek az igazi pellett pumpás fogások :))

(#488) FireFox1996 válasza PpenoO (#484) üzenetére

FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

:R

(#489) BlackmMmDog

BlackmMmDog
aktív tag

Köszönöm a szervezést!

Most nagyon küzdeni kellet a nagy halakért, sajnos szélcsendes időt fogtunk ki (szemből erős szél kelet volna). Horgászatomat a távdobó botom mentette meg és a délutáni szellő. Amurnak kimondottan örültem, andrew911-vel pont az amurról beszéltünk amikor elvitte a májas csalit.
Amit múltkori pecán leírtam [link] az a tegnapi pecán is megállja a helyét.

ui. én soha nem tolom a halat a kamerába :D

Kedden valaki Szepi tóra ?

[ Szerkesztve ]

(#490) Grillo válasza BlackmMmDog (#489) üzenetére

Grillo
senior tag

Azért én elvoltam szembe szél nélkül is, de értem, hogy akkor pontyosabb lett volna a helyzet.

(#491) BlackmMmDog válasza Grillo (#490) üzenetére

BlackmMmDog
aktív tag

Nekem a ponty a lényeg. :)

kelet-> kellett

(#492) hermanyi válasza BlackmMmDog (#491) üzenetére

hermanyi
őstag

fiatal vagy még . Majd megváltozik a lényeg látásod :D

(#493) Steady74 válasza hermanyi (#492) üzenetére

Steady74
addikt

Tegnap este óta száradnak kint a kéztörlők, tiszta nyálka, büdös mint az állat... makd akkor hozom be és mosom ki ha nincs itthon senkim. Ezt a részét utálom a keszegezésnek. A 10-20mp ütem viszont tetszett.

(#494) hermanyi válasza Steady74 (#493) üzenetére

hermanyi
őstag

persze én nagyon jót pecáztam ,mert nekem nem a ponty a lényeg ( :DDD ) . 2 év és lesznek benne szép példányok is (nem mondom, hogy most nincs) de addigra sok süket pontyhorgász ( ;] ) felhizlalja a mostani 20-30 dekásokat és nagyon élvezetes nagykeszeges pecát lehet majd csinálni.
Én kint szoktam átmosni a kéztörlőt vederben és ha megszáradt jöhet a gépbe . :D

(#495) Grillo

Grillo
senior tag

A szákot kiakasztottam a hintaakasztóra, 1-2 hétig kint fog lebegni azt hiszem :DDD

(#496) PpenoO válasza BlackmMmDog (#489) üzenetére

PpenoO
őstag

blablabla... sipi 2 miatt fogtál halat, mindenki tudja :)

(#497) BlackmMmDog válasza hermanyi (#492) üzenetére

BlackmMmDog
aktív tag

Szoktam keszegezni is, úgy 1-2 évente 1-szer.
Amire megnőne bevezetik a xxh botok kötelező használatát és a 30-as damilt. ;] :DDD

#496PpenoO

Csak azért mert szinte mindenkinél volt. :)

(#498) jansky1 válasza BlackmMmDog (#489) üzenetére

jansky1
senior tag

:U

(#499) jansky1

jansky1
senior tag

Ezt még a szombati nap margójára :DDD
FB videó, reg nélkül is nézhető

(#500) BlackmMmDog válasza jansky1 (#498) üzenetére

BlackmMmDog
aktív tag

Horgásztunk már itt pár alkalmat (jó te 3x többet ), nem véletlenül hoztunk 390/420/430-as botokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.