Hirdetés

2024. szeptember 1., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Grillo válasza jansky1 (#399) üzenetére


Grillo
senior tag

Max óránként cserélünk :DDD

(#402) Steady74 válasza PpenoO (#393) üzenetére


Steady74
addikt

Régi kacspcsolat a miénk, belefér egy kis frissítés :P

Nekem mindegy hol ülök, oda tudjak állni kocsival (tudom mindegyik ilyen). Meg legyen keszeg szarásig.

Vicc kívül: nem akarok a Mester mellé ülni, egy stég legyen közöttunk vagy a szomszédos stég, h ne húzzuk el a keszeget egymás elől.

(#403) Grillo válasza Steady74 (#402) üzenetére


Grillo
senior tag

Ülök én közétek, egyrészt könnyebben szedi le Hermányi a cuccom a fáról, másrészt úgysem tudok pontosan dobni, így bárhova is megy, valamelyikőtök etetésének a szélét csak elkapom.

De amúgy tök mindegy. Hányra is megyünk?

(#404) jansky1 válasza Grillo (#403) üzenetére


jansky1
senior tag

A 16 és 17-es állást javasolnám akkor, ha ilyen felállásban gondolkodtok

(#405) Grillo válasza jansky1 (#404) üzenetére


Grillo
senior tag

Ez most egy állásajánlat? :DDD

[link]

(#406) jansky1 válasza Grillo (#405) üzenetére


jansky1
senior tag

Bazz :DDD :C

(#407) Steady74 válasza Grillo (#405) üzenetére


Steady74
addikt

Reméljük nem Kovi írta a post-ot :DDD

(#408) andrew911


andrew911
tag

Ebédszünetben átsétálok a Walterlandba (Újbuda), ha kell valakinek innen még bármi, akkor jelezze addig.

(#409) iceQ! válasza andrew911 (#408) üzenetére


iceQ!
addikt

A napi bevételt nekem elhozhatnád, ha úgy van. Köszi ;]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#410) Steady74 válasza iceQ! (#409) üzenetére


Steady74
addikt

Bazz, sokat aludtál :DDD :DDD :DDD

(#411) BlackmMmDog


BlackmMmDog
aktív tag

Tegnap gondoltam a keszegezőkre, amikor fogtam egy 47 cm-es keszeget a szabadidőből.

(#412) BlackmMmDog válasza BlackmMmDog (#411) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Megérkezett a két csali is, meg van minden. Ma és holnap már csak botokat kell átszerelni, horgokat kötni. :DD

(#413) Steady74


Steady74
addikt

Mikor lenne a találkozó kb, mikorra menjünk? Kapunál, bejáratnál azon kívül, hogy jelezzük, hogy a fasza-csapat megérkezett, van bármi teendőnk?

(#414) jansky1 válasza Steady74 (#413) üzenetére


jansky1
senior tag

Holnap késő délután megírom, ha megérkeztünk. Leegyeztetem. Valószínűleg a halőrnél hagyom a jegyeket, aztán majd bejöttök.

(#415) Steady74 válasza jansky1 (#414) üzenetére


Steady74
addikt

:R

(#416) iceQ!


iceQ!
addikt

Szombaton megint egy hideg front jön ahogy látom, remélem iccaka nem alszunk :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#417) jansky1


jansky1
senior tag

Kunember, idetaláltál?

(#418) Steady74 válasza jansky1 (#417) üzenetére


Steady74
addikt

ráírtam messengeren, remélem tud majd jönni.

(#419) FireFox1996 válasza Steady74 (#418) üzenetére


FireFox1996
őstag

zolynet?

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#420) iceQ! válasza Steady74 (#418) üzenetére


iceQ!
addikt

Ahogy látom, nem jön.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#421) Steady74 válasza FireFox1996 (#419) üzenetére


Steady74
addikt

Nem beszéltem vele, családozik állandóan, de rákérdezek.

(#422) Steady74 válasza Steady74 (#421) üzenetére


Steady74
addikt

Holnap kevés időm lesz, ma a keszeges botokat kihúztam 30m-re, egy method botot 33-ra mögé horgászni pontyra. Etetőanyagot szerintem délután 3kor bekeverem, nem tökölök vele, lesz amilyen lesz, a parton nem akarok szórakozni vele, remélem tényleg így jön ki a napom. Akik nem alszanak ott, azok mikor érkeznek?

(#423) PpenoO válasza Steady74 (#422) üzenetére


PpenoO
őstag

Az elmúlt pár peca alapján nekem az volt a benyomáson, hogy nyitásra illik érkezni. ;)

(#424) hermanyi válasza PpenoO (#423) üzenetére


hermanyi
őstag

Csak jelzem 6 kor nyit a tó. És az út 1 óra ami odáig tart kb . :N
a másik fele elvileg bérelt helyünk van :D

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#425) andrew911 válasza Steady74 (#422) üzenetére


andrew911
tag

Én nyitás körülre terveztem, de ahogy kiadja a forgalom. Hacsak más rendelkezés nem lép életbe.

(#426) BlackmMmDog válasza PpenoO (#423) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Háromnegyed hatkor már beszoktak engedni ,de volt amikor hamarabb.

Én itt kukázni szoktam (etetés nélkül szedem le a halakat L-es kosárral), de most viszek etetőbotot is jansky1 utasítására, fagyasztóban van még kevés magmix is. :D

(#427) PpenoO válasza hermanyi (#424) üzenetére


PpenoO
őstag

A konditerem meg 5kor. Részemről megoldhatónak látom az érkezést.

(#428) Steady74 válasza PpenoO (#427) üzenetére


Steady74
addikt

A Mester utál korán kelni. Persze van amiért igen de a peca nem ilyen.

(#429) PpenoO válasza Steady74 (#428) üzenetére


PpenoO
őstag

Rezsód működik? A kávé miatt kérdezem :)

(#430) Steady74 válasza PpenoO (#429) üzenetére


Steady74
addikt

huhh, hát ööö, meg kell nézzem mennyi gáz van a palackban, lehet már nem sok.

Grillo-ha mész walterbe vennél egy gázpalackot kicsi főzőlapba?

(#431) hermanyi válasza PpenoO (#427) üzenetére


hermanyi
őstag

:D
Hát bevallom oda nem járok ,pedig 30 éve jártam ,de 2 hét elég volt.
A lényeg igyekszem leérni de nem ígérem ,hogy nyitásra ott tolongok a kapuban.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#432) jansky1 válasza PpenoO (#429) üzenetére


jansky1
senior tag

Elvileg nálam lesz kis kemping égő, meg rezsó is.

(#433) jansky1 válasza BlackmMmDog (#426) üzenetére


jansky1
senior tag

Ha neked nincs rá szükséged, ne hozdd, lesz nálam etetőhajó :)

(#434) Grillo válasza Steady74 (#430) üzenetére


Grillo
senior tag

Hát, ha eljutok, akkor veszek, majd felhívlak. Eléggé sűrű a táncrend továbbra is, ma majdnem este 10kor értem haza, holnap meg reggel megyek Zalába, talán 3-4 felé visszaérek, de el kell mennem egy kollégához lakásavatóra. Ha előtte belefér, akkor beugrom valami horgászboltba (Wekerle-Dunaharaszti környékén hova érdemes?), ha nem, akkor csúzlítlanul fogok járni. Meg majd kuncsorgok ezt-azt élőcsali vonalon. (vagy csak az alvás és a perkelt ad nekem kitartást, és mindent legyőző akaratot)

A bulikából hazaérés fogja erősen meghatározni a szombat reggeli érkezésem, mert nekem legalább 1,5 óra oda, és még össze is kell pakoljak vagy péntek éjjel, vagy hajnalban.

(#435) jansky1 válasza Grillo (#434) üzenetére


jansky1
senior tag

Ha későn érsz, már nyitva lesz a horgászbolt a tó mellett. Lehet lesz csúzlijuk.

(#436) Grillo válasza jansky1 (#435) üzenetére


Grillo
senior tag

(#437) iceQ! válasza jansky1 (#432) üzenetére


iceQ!
addikt

Nálam is lesz, kv nélkül nem is indulhatna a reggel. :DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#438) hermanyi válasza Grillo (#434) üzenetére


hermanyi
őstag

csak a másfél órához ;]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#439) Steady74 válasza Grillo (#434) üzenetére


Steady74
addikt

Hoznak rezsót, nem kell a gázpalack, köszi szépen.

Este nekünk is koncert van asszonnyal éjfél körül érünk haza, ahogy ma néztem 7 körül fogok érkezni, 6kor még sötét van.

(#440) hermanyi válasza Steady74 (#439) üzenetére


hermanyi
őstag

Votam bot a. Már csak életben kell tartani. Remélem nem fognak megfagyni a hűtőben. beszarás milyen szép.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#441) FireFox1996 válasza hermanyi (#440) üzenetére


FireFox1996
őstag

Nyami! :K

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#442) Steady74 válasza hermanyi (#440) üzenetére


Steady74
addikt

Amúgy az elhibázott brüsszeli szankciók és a háborús infláció hatására még mindig Ukrajnából hozzák a szúnyogot. De bszki a tűző tényleg szép

(#443) andrew911


andrew911
tag

Van/lesz valami állás-beosztás, vagy majd a helyszínen eldől érkezési sorrendben?

(#444) Steady74 válasza andrew911 (#443) üzenetére


Steady74
addikt

szerintem ízlés szerint leülünk majd. PpenoO-hoz érdemes a kv miatt közel helyezkedni :)

(#445) hermanyi válasza Steady74 (#442) üzenetére


hermanyi
őstag

Nem csak a tűző papa az etető is szétrugja a kaját :D már csak abban kell bizni nem fagynak meg a hűtőben :D
Mert ugye én a sőrt hidegen szeretem és ahhoz van belőve a hűtő :D

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#446) Steady74 válasza hermanyi (#445) üzenetére


Steady74
addikt

nehogy megfagyaszd teeee :)

(#447) hermanyi


hermanyi
őstag

Pergetni lehet ?
skacok viszek le feleslegessé vált kosarakat , hagyományos hosszú előkéhez és asszem methodhoz is . akinek esetleg kell és úgy gondolja nem ingyen szeretné az hozzon finom sört (pilseni párti vagyok, de a jó lager is lecsúszik) :D
Lesz nálam felesleges match orsó is de azt helyszínen .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#448) Steady74 válasza hermanyi (#447) üzenetére


Steady74
addikt

Tényleg garázsvásár lesz ebből :DDD

Etetőanyagot bekevertem, föld kész, methodhoz pár maréknyi mikropellet benedvesítve, botok összekészítve, este koncsertó, kis józanodás és reggel start.

[ Szerkesztve ]

(#449) galervin93


galervin93
őstag

Urak, sajnálattal kell közölnöm, de nem tudok ott lenni a holnapi pecán.
Az orális kényeztetés röviden: hétfőn leadtam a kocsit szervizbe, rutinmunkák + egy garanciális alkatrész csere, azzal az ígérettel, hogy szerdán kész lesz. Ennek fényében pecacuccok meg még az engedélyem is benne maradt. Itt van a péntek, kocsiról nulla hír, telefont nem veszik fel. Tudom, miért hagytam benne a cuccokat, az én k...a anyámat... :W
Lenne amúgy másik kocsi, de se engedély, se horgászcucc, arról nem is beszélve, hogy vagy 2*2.5-szer annyit eszik a járgány mint az enyém, ez még a garázsvásárral együtt is GTK (amit amúgy nagyon vártam, mert örültem volna ha hozzátok kerülnek a cuccok)... :U :O
Amennyiben bármi költség még jelentkezne, természetesen valamilyen csatornán állom a rám eső részt.
Elnézéseteket kérem még egyszer.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#450) Steady74 válasza galervin93 (#449) üzenetére


Steady74
addikt

hát feeder fotelt , botot, merítőt, etetőanyagot tudnék adni, tálcát, kiegészítőket, de az engedély az nem pótolható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.