Hirdetés

2024. szeptember 1., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) jansky1 válasza BlackmMmDog (#148) üzenetére


jansky1
senior tag

Most nem volt :)

IceQ, rákérdezek holnap. Ha esetleg nem, szivargyújtóról tölthető a hajó?

galervin93: abszolut, fotózás közben a 16, 17-es környékén, mintha a fák is azt suttogták volna, hogy Grillo :DDD

(#152) iceQ! válasza jansky1 (#151) üzenetére


iceQ!
addikt

230v-os töltő van hozzá. Van 2 akksi de az egyik sz@r nem sokat bír. :( Ja jó lenne áram 300 Ft lenne a max áram használat kb.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#153) hermanyi válasza galervin93 (#150) üzenetére


hermanyi
őstag

450 es colmic royal szerese a fák alatti pecát :D

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#154) jansky1 válasza iceQ! (#152) üzenetére


jansky1
senior tag

Nekünk usb-st adtak a hajó mellé, azt fel tudom ajánlani, ha nem jön össze az áramvételezés. Gyorstöltős a szivargyújtó csatlakozó, valamennyit biztos tölt bele.

[ Szerkesztve ]

(#155) iceQ! válasza jansky1 (#154) üzenetére


iceQ!
addikt

Xt60 vagy xt90-es csatlakozóval van?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#156) jansky1 válasza iceQ! (#155) üzenetére


jansky1
senior tag

Passz

(#157) iceQ! válasza jansky1 (#156) üzenetére


iceQ!
addikt

Ez nem jó hozzá. Nekem xt csatlakozós.

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#158) PpenoO


PpenoO
őstag

Autóval nem lehet a helyre állni? Jó akksival simán lehet tölteni bármit.

(#159) jansky1


jansky1
senior tag

Új infók:

13-as állás foglalt, úgyhogy az eredeti 14-17-es állásokon felül a 12-11-et tudtam foglalni.
Térképen ez így néz ki:

IceQ!: Áramot bármely állásra tudnak nekünk biztosítani.

PpenoO: be lehet állni az autóval a horgászállásokhoz, nem csak a kipakolásig, ott is maradhat végig.

Foglalás véglegesítéséhez ki kell fizetni állásonként egy 12 órás jegyet, kérnék még 5 önkéntest, aki bevállalja előre.

Ha valakit érdekel, esetleg a kísérők miatt, az állásoknál mobilwc-k vannak, normál wc a bejáratnál, a halőrház mellett található.

[ Szerkesztve ]

(#160) FireFox1996


FireFox1996
őstag

Jövök legalább 1 kísérővel, de lehet 3mal is :D Vállalom az egyik állás előlegét.
Jó nekem akár a 11-es, ha jól látom az van legközelebb az autóval :DD

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#161) andrew911 válasza jansky1 (#159) üzenetére


andrew911
tag

Én bármit fizetek, ha lehet utalni.

(#162) jansky1 válasza andrew911 (#161) üzenetére


jansky1
senior tag

Nekem tudtok utalni, tőlem kp-ban kérik.
Nyugi, ez nem valami nigériai csalás :D

[ Szerkesztve ]

(#163) FireFox1996


FireFox1996
őstag

Fiúk, megyek egész családdal, így kiveszem a 12-es faházas állást péntek du.tól, akar még vki esti pecát? :)
jansky1 : ment privátba üzi, és kéne bankszla.

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#164) Steady74 válasza jansky1 (#162) üzenetére


Steady74
addikt

Neked hogy fizessünk? Utalás vagy ott helyszínen kp? Köszi az ügyezést :R

(#165) andrew911 válasza jansky1 (#159) üzenetére


andrew911
tag

Ha tudnak, tegyenek félre egy bérelhető bojlis merítőt nekem, mert azt tuti nem viszek, csak a nagyfeederest. Vagy ha valaki megszánna eggyel, az is remek.

(#166) galervin93 válasza jansky1 (#162) üzenetére


galervin93
őstag

Én is fizetek előre szívesen, szerintem dobj privátban az első öt bátor önkéntesnek egy számlaszámot! :K

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#167) jansky1 válasza galervin93 (#166) üzenetére


jansky1
senior tag

Küldöm a privát. Veled együtt akkor meg is vagyunk a 6 stégre.

(#165) andrew911
Blackmmmdoggal leülünk a 14-esre majd, van mindkettőnknek, úgyhogy a sajátomat oda tudom adni. Stégenként elég egy szerintem. Nyeled lesz hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#168) andrew911 válasza jansky1 (#167) üzenetére


andrew911
tag

Van egy szabványmenetes nyelem, az gondolom jó lesz.
De legyen ez a B terv, ha tudok bérelni, akkor benevezek egyre tőlük.

(#169) FireFox1996


FireFox1996
őstag

Nah, mit találtam :D
Itt éjszakai peca volt, vki be is volt baszva :K


<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#170) jansky1


jansky1
senior tag

Akkor Steady74, galervin93, andrew911, FireFox+1, Blackmmmdog és jómagam részéről rendezve.
Grillo, hermanyi, PpenoO, IceQ, helyszínen tudjátok intézni, vagy ha nem akartok vacakolni vele aznap reggel, utaljatok nekem és megveszem előre.

(#171) hermanyi válasza jansky1 (#170) üzenetére


hermanyi
őstag

dobj egy sz sz-t meg ami kell még hozzá és holnap intézem

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#172) iceQ! válasza jansky1 (#170) üzenetére


iceQ!
addikt

Nekem is jöhet a számlaszám.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#173) Steady74 válasza FireFox1996 (#169) üzenetére


Steady74
addikt

.. most tényleg, könyörögni kell egy whiskey-ért??? :DDD Örök emlék marad, óriási peca volt, nagyon klassz hangulatban, társaságban, tényleg jó szívvel gondolok rá!!

(#174) jansky1 válasza iceQ! (#172) üzenetére


jansky1
senior tag

iceQ! és hermanyi: még megvárom Grillo és PpenoO kinyilatkoztatását, aztán ha nekik is kell, megírom a szszámot és akkor letudnám egyben

(#175) iceQ!


iceQ!
addikt

Valaki írta, hogy megy éjszakai pecára a családdal már pénteken! Ki is volt az? Kerestem feljebb de nem találtam meg.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#176) FireFox1996 válasza iceQ! (#175) üzenetére


FireFox1996
őstag

én :D

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#177) andrew911 válasza iceQ! (#175) üzenetére


andrew911
tag

Túlmentél!
[link]

(#178) iceQ! válasza FireFox1996 (#176) üzenetére


iceQ!
addikt

Ott akkor már nincs hely ugye, ha az egész családdal mész?

andrew911
:R

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#179) jansky1


jansky1
senior tag

(#178) iceQ!
Blackmmmdoggal lehet, hogy tudsz kooperálni, mintha nála is felmerült volna az éjszakázás.

[ Szerkesztve ]

(#180) FireFox1996 válasza iceQ! (#178) üzenetére


FireFox1996
őstag

Sajnos az a faház már tele.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#181) iceQ! válasza jansky1 (#179) üzenetére


iceQ!
addikt

Ha benne vagy Blackmmmdog akkor én mennék már pénteken és nyomnánk 24 órát. Egyedül nincs kedvem kivenni egy egész házat. 🤭

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#182) andrew911


andrew911
tag

Azt hiszem nem parázok rá erre a merítő kérdésre, EKKORA fejem nekem is van.

(#183) hermanyi válasza andrew911 (#182) üzenetére


hermanyi
őstag

Ezt avatarod alapján simán lehetett tudni , hogy mekkora fejed van :D :D :D
Bocs nem tudtam kihagyni és szeretek paraszt lenni :D
én egy 18" as fejjel megyek , keszegnek elég lesz

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#184) andrew911 válasza hermanyi (#183) üzenetére


andrew911
tag

A helyedben tartogatnám a puskaport, amíg meglátod, hogyan horgászom! :D

(#185) hermanyi válasza andrew911 (#184) üzenetére


hermanyi
őstag

Nálam biztos jobban . :) De majd oltok ott is mert szeretek . Félni nem félek úszni tudok :D

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#186) Steady74 válasza hermanyi (#185) üzenetére


Steady74
addikt

Milyen távra készülsz papa? Olvastál már valamit a tóról?

(#187) hermanyi válasza Steady74 (#186) üzenetére


hermanyi
őstag

Papi van benne víz meg elvileg keszeg . Kaját lehet csak 1 kilót viszek alapnak , utána meg csak a föld . Csinálunk egy szigetet :D Táv az amit kényelmesen meg tudok horgászni 27-30m re gondoltam amúgy . 10-16g ig lesz nálam wagler viszek 3 db botot azt annyi . Előkét még kötnöm kell .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#188) Steady74 válasza hermanyi (#187) üzenetére


Steady74
addikt

hát én lehet feedert viszek, de akkor legyen a táv 30m, elég akkor a 3.3 vagy max a 3.6-as bot

(#189) jansky1 válasza hermanyi (#187) üzenetére


jansky1
senior tag

A tavat nem horgászták 30 évig (max ritkán, kiváltságosok), viszont hal folyamatosan volt benne. Szúnyoggal ezért azt gondolom, hogy képben lesznek a halak, fő táplálékuk az lehetett abban az időben.

(#190) hermanyi válasza Steady74 (#188) üzenetére


hermanyi
őstag

30m re elég vasdobálóbol a 330 szerintem . 20-25g os kosárral .

jansky1 majd kiderül . lesz nálam valamennyi pinki és csonti is . Malacokat szeretném elkerülni

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#191) jansky1 válasza hermanyi (#190) üzenetére


jansky1
senior tag

Én szurkolok, hogy sikerüljön. Sekélyebb, vagy mélyebb részen szeretnél horgászni?

(#192) hermanyi válasza jansky1 (#191) üzenetére


hermanyi
őstag

lesz nálam 450 es bot is . lényeg fejem felett legyen hely

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#193) Steady74 válasza hermanyi (#190) üzenetére


Steady74
addikt

ha szél van akkor viszont kell a 3,6. elrakom mindkettőt, csak monofilra ne felejtsem el lecserélni lehet elteszek egy 3,9 es botot is ha meguntam a keszegezést, bekrni messzire és beszélgetni mellette

(#194) PpenoO válasza Steady74 (#193) üzenetére


PpenoO
őstag

ala borkai :)

(#195) Steady74 válasza PpenoO (#194) üzenetére


Steady74
addikt

:DDD

(#196) jansky1 válasza PpenoO (#194) üzenetére


jansky1
senior tag

:U (link)

[ Szerkesztve ]

(#197) Grillo válasza jansky1 (#174) üzenetére


Grillo
senior tag

Írj bármit, utalom a lovettát.

(#198) iceQ! válasza hermanyi (#190) üzenetére


iceQ!
addikt

A sertés jöhet nekem, én arra megyek. :DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#199) PpenoO válasza jansky1 (#196) üzenetére


PpenoO
őstag

Elkerülte a hsz a figyelmemet, úgy értettem a helyszínen is lehet fizetni. Megírtad a számlaszámot itt valahol?

(#200) Steady74 válasza PpenoO (#199) üzenetére


Steady74
addikt

nope, küldte privátban. Igaz elsőre fura volt a sok nulla (500.000), de nem úr az aki nem herdál, meg hát egy jó fórumpecáért mindent is! szóval ment a della :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.