Hirdetés

2024. szeptember 1., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Steady74 válasza BlackmMmDog (#500) üzenetére


Steady74
addikt

Mivel tekintélyes a vízmélység már a stég lábánál, gyanítom a pontyok kint is szoktak járőrözni a part közelében, szóval ha nem lenne a keszeghad, láb alatt is lehetne fogni a pontyot, sőt szerintem lehet is.

(#502) BlackmMmDog válasza Steady74 (#501) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

jansky1 és én is mindig hétköznap pecázok, álltalában 4-5 pecásnál nincs több a vízen. Idén a fórumpecát megelőzőleg 3-szor voltam és mindig a bentitáv ment, szerintem köszönhető a bójára való horgászatnak (behúzásnak). Tavaly 2x voltam itt pecázni, első alkalommal stégtől 5 méterre fogtam reggel pontyot/ amurt, utána beljebb mentek max 70m-ig pecáztam.

Holnap rápróbálok újra, marad bekeverve Aqua még. Ami biztos a halőr oldalában maradok, nincs kedvem cipekedni hátra (kevesebb felszerelést is viszek majd).

Tegnap a Szabadidő fb oldalát kárvolt megnézni, jövőre több kajakos lesz és elektromos csónakot is lehet bérelni. Ez ért is döntöttem el holnap oda nem megyek mert mindig kajakosok felcsesznek. :( 2020/21-ben 100 alkalom alatt 1 pofátlan kajakossal találkoztam, most minden alkalomra jut 2-4 is (idén 10 alkalommal voltam). :(((

(#503) jansky1 válasza BlackmMmDog (#502) üzenetére


jansky1
senior tag

Sok sikert holnapra! Várjuk a beszámolót.

(#504) Steady74 válasza BlackmMmDog (#502) üzenetére


Steady74
addikt

Nem vitázni akarok, de Majosligeten is, Ezüst-tavon is, Palotavásoron is mindenki (feederesek) befelé pecázik a közepe felé, rakóval meg láb alatt fogjuk a halakat. Simán biztos vagyok benne, hogy ott is kiáll a nagyponty is a szélébe, csak irdatlan mennyiségű a keszeg, nagyszemű kukoricával biztosan szelektálni lehetne kint is.

(#505) jansky1 válasza Steady74 (#504) üzenetére


jansky1
senior tag

Szerintem működhet, deritsük ki együtt :D

(#506) iceQ!


iceQ!
addikt

Jó volt amúgy minden. Jansky két kis fia rendben volt, életre való gyerekek.
A pöri finom volt, de kár hogy leégetted. Biztos sokkal finomabb lett volna ;] ;] ;] ;]
Tavaszi pecára hasonló helyre szeretnék menni, ahol szintén lehet nagy halat fogni meg sok keszeget. Akár ide is jöhetünk ismét. :R

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#507) jansky1 válasza iceQ! (#506) üzenetére


jansky1
senior tag

:R
PpenoO csipiszósza fel tudta javítani, az a lényeg. :D
Egyébként Te próbálkoztál part közeli magos etetéssel a stég, meg a nád előtt is. Jött vmi?

(#508) iceQ! válasza jansky1 (#507) üzenetére


iceQ!
addikt

Amúgy se jött semmi nem hogy a part szélén :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#509) BlackmMmDog


BlackmMmDog
aktív tag

(#510) FireFox1996 válasza BlackmMmDog (#509) üzenetére


FireFox1996
őstag

:R

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#511) BlackmMmDog válasza BlackmMmDog (#509) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Még egy hari, gondolok rád Tűzróka1996. :) kép majdnem lemaradt :O

[ Szerkesztve ]

(#512) FireFox1996 válasza BlackmMmDog (#511) üzenetére


FireFox1996
őstag

:R

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#513) hermanyi válasza BlackmMmDog (#509) üzenetére


hermanyi
őstag

3 kiló és 5 kiló tudom nálad a mérleg minimum 7 et mutatott :D

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#514) jansky1 válasza BlackmMmDog (#511) üzenetére


jansky1
senior tag

Megidézlek BlackmMmDog, add elő a tegnapi tapasztalataidat.

(#515) Grillo válasza jansky1 (#514) üzenetére


Grillo
senior tag

Szélesítsd a látószögünk :)

(#516) Steady74 válasza Grillo (#515) üzenetére


Steady74
addikt

Sose tudjuk meg az igazságot.

(#517) jansky1 válasza Steady74 (#516) üzenetére


jansky1
senior tag

:O

(#518) BlackmMmDog válasza jansky1 (#514) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Itt lenne: [link]

(#519) jansky1


jansky1
senior tag

vasárnap újra támadok!

(#520) galervin93 válasza jansky1 (#519) üzenetére


galervin93
őstag

Ú, pont versenyen leszek... Mikor tervezel/terveztek még a hónapban? Bepótolnám - ha csak részben is - az elmaradásom...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#521) jansky1 válasza galervin93 (#520) üzenetére


jansky1
senior tag

Hétvége, vagy hétköznap jó neked? 23. vagy 30-ai hét jó lehet. Más esetleg csatlakozna?

(#522) Steady74 válasza jansky1 (#519) üzenetére


Steady74
addikt

Kár, hogy nem tudok menni, egy 4-es meg egy 5ös spiccbottal támadnék, megbeszélném a tógazdával, hogy lemérném a napi keszegfogást. Tök jó lenne. 21-e lehet jó lenne. Akkor ervin, Hermanyi?

(#523) jansky1 válasza Steady74 (#522) üzenetére


jansky1
senior tag

21-én max délután tudok kilátogatni, a peca nem fog összejönni aznap délelőtti és kora délutáni program miatt.

(#524) BlackmMmDog válasza Steady74 (#522) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Ha jó az időpont csatlakozok, de ne hozzám nézzétek.

(#525) galervin93


galervin93
őstag

Hm, én elsősorban hátköznap mennék, de talán már a hétvége sem olyan necces, hűlöget az idő.
Jövőhéten 18-a, 8-9 magasságában tudnék érkezni. 20-21-e mindkettő jó egész nap. 26-a ugyanúgy jó mint a 18-a, 8-9 magasságában tudnék érkezni.
30-ai hétről még nem tudok nyilatkozni (pontosabban 30-31-e tuti nem jó).

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#526) Grillo válasza Steady74 (#522) üzenetére


Grillo
senior tag

Ha mentek, szóljatok, rohadt sok szabim van, más kérdés, hogy ki tudom-e venni.
És akkor ráállok én is csak a spiccre. Vagy közeli match.

(#527) jansky1


jansky1
senior tag

16-ai hét nekem tuti nem jó.
26 jónak tűnik, de ha a 21-e felé hajlik a banda, megpróbálom szabaddá tenni.

(#528) Steady74 válasza Grillo (#526) üzenetére


Steady74
addikt

ha tudsz szabizni akkor lehet a péntek lenne jó

(#529) BlackmMmDog


BlackmMmDog
aktív tag

Dorián leírását olvashatjátok:

VERSENYBESZÁMOLÓ

Sziasztok!

2023.10.07.-én szombaton részt vettünk a II. Spiritstore ,,Fogd meg a söröm” kupán a Szepi horgásztavon!

Ezen a versenyen díjazva volt a legnagyobb hal, a legnagyobb összsúlyt fogó csapat és a darabszámra legtöbbet fogó csapat.

Tamás csapattársammal próbáltunk sok mindent. A kereső method horgászattól kezdve a hosszúelőkés feederezésen át az etetésen való methodozásig. Darabra a legtöbb halat az etetés adta viszont kizárólag csak keszeget. A kereső method peca kevés halat eredményezett de azok viszont pontyok voltak.
A verseny ideje alatt volt,hogy mindkét botommal próbáltam nagyobb testű halat fogni viszont Tamás kitartóan húzta az egyik botjával a kisebb nagyobb keszegeket.

Ennek a vegyes pecának az eredménye 85 db hal lett amiből 4 db ponty volt a többi pedig keszeg-kárász. 🐟

48.375g lett az össz fogott súlyunk ami ,,csak” a 3. helyre volt elég viszont Nekünk sikerült a legtöbb darab halat partra terelni.🏆🎣

Köszönöm szépen ha elolvastad!🎣

(#530) galervin93 válasza Steady74 (#528) üzenetére


galervin93
őstag

:R
Spiccbotos verseny lesz ebből úgy látom. :DDD Én is azt tervezném a tapasztalataitokból kiindulva.
Aztán ki tudja, lehet a hidegben beugrik a hal, part mellett meg marad a beszélgetés. :DD

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#531) hermanyi


hermanyi
őstag

én tuti nem érek rá . Bevállaltam annyi melót, hogy vakarom a fejemet . Szerintem még hétvégéim is foglaltak úgy júliusig

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#532) jansky1


jansky1
senior tag

21-e nekem végleg kilőve sajnos. 20-a kicsi eséllyel, vagy 26-a nagyobbal.

[ Szerkesztve ]

(#533) Steady74 válasza jansky1 (#532) üzenetére


Steady74
addikt

natessék, Te izgatsz itt fel bennünket, aztán... :DDD

(#534) jansky1 válasza Steady74 (#533) üzenetére


jansky1
senior tag

Most vasárnap megyek, lehet csatlakozni :D
Ervin dátumaira reagáltam :))
Pelletpumpa nálad, nehogy ebben az állapotban maradj :DDD

[ Szerkesztve ]

(#535) Steady74 válasza jansky1 (#534) üzenetére


Steady74
addikt

péntek szülinap, hétvége a családé :)

(#536) jansky1 válasza Steady74 (#535) üzenetére


jansky1
senior tag

Akkor 18 vagy 26 marad. Nekem ebből a 26 működhet.

(#537) BlackmMmDog


BlackmMmDog
aktív tag

amit tudunk:

galervin93: 10.18. ( szerda, 8-9h érkezés), 10.20-21.(péntek-szombat), 10.26.(csütörtök, 8-9h érkezés)
jansky1: 10.18.(szerda) 10.20.? (péntek ), 10. 26. (csütörtök)
Grillo: alkalmazkodik ha főnök haddja
Steady74: péntek
BlackmMmDog: hétköznap

(#538) galervin93 válasza BlackmMmDog (#537) üzenetére


galervin93
őstag

Közben a 20-21. kiesett részemről.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#539) Steady74 válasza galervin93 (#538) üzenetére


Steady74
addikt

talán nekem is, fos időt mond, marad talán a szerda még a jövő héten.

(#540) jansky1 válasza BlackmMmDog (#537) üzenetére


jansky1
senior tag

A 18 nekem nem volt opció. A 20-a talán, de esélyesebb, hogy csak meló után nézek ki hozzátok. A 26 tűnik legválószínűbbnek, de elég fosadék időt írnak már rá. Ez nem feltétlen tántorít el mondjuk, ha jó a társaság 😁.

(#541) jansky1


jansky1
senior tag

Elég nyögvenyelős a mai peca, 2 ponty, egy kárász, pár dévér jött, de legalább az idő pocsék.

(#542) jansky1


jansky1
senior tag

:))

(#543) iceQ! válasza jansky1 (#542) üzenetére


iceQ!
addikt

Jó idő van rád :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#544) jansky1 válasza iceQ! (#543) üzenetére


jansky1
senior tag

Rám még hagyján, de itt a 2 kölök is

(#545) iceQ! válasza jansky1 (#544) üzenetére


iceQ!
addikt

1 hét off :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#546) jansky1


jansky1
senior tag

3 ponty jött, egy nagy kárász, keszegek, meg a stég előtti spiccbotozással a bodrik, keszegek, sügerek. 13-as állás volt, jó iszapos placc. Próbáltam a stég melletti bokornál egy kukoricás etetést csinálni. Napközben dobtunk rá párszor, de csak keszeg jött onnan.
Összes ponty jócskán bentről érkezett.

(#547) jansky1 válasza iceQ! (#545) üzenetére


jansky1
senior tag

Egyébként kérdezték a gyerekek, hogy ott leszel-e :D

(#548) Steady74 válasza jansky1 (#547) üzenetére


Steady74
addikt

Grat a pecához meg a kitartáshoz is Neked is meg a srácoknak is!

(#549) iceQ! válasza jansky1 (#547) üzenetére


iceQ!
addikt

:D majd legközelebb!

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#550) jansky1


jansky1
senior tag

Hi. 26-án lesz-e valami végülis?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.