Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Viktor0610 válasza szabi__memo (#94) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt ne jelentsük ki azért előre szerintem. :U
Az utóbbi kettő Xiaomimon full gyári ROM mellett nem volt gond a háttérfolyamatokkal.

Samsung Galaxy A54

(#102) szabi__memo válasza Viktor0610 (#101) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nekem a jelenlegin is van

(#103) szkaroly


szkaroly
senior tag

A SD 750G nem 8db 2,2 Ghz-es magból áll ... :U Big-Little??!! 2 db 2,2 Ghz A77 és 6 db 1,8 Ghz A55. Ne kerüljünk már az origó szintjére.

Más. Az árak mellett mellett idén a telefonok súlya emelkedett legjobban. Egy éve a P30 pro még 190g volt és abba ugye majd minden extra benne volt. Az biztos hogy a Lite jelző nem a súlyára utal. :U

[ Szerkesztve ]

Poco X3 Pro

(#104) Graphics válasza szabi__memo (#102) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem nincs. De nem is erről szól most a cikk.

Mit nem veszek észre? :) Működik minden, ahogy kell. Amire szükségem van, azt memóriában hagyom. Testreszabom a készüléket.

Van MIUI topic, menj oda, ezt a témát ne tereld el.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#105) szabi__memo válasza Graphics (#104) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Tudom. Csak nem veszed észre, örülj

(#106) Viktor0610 válasza szabi__memo (#105) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Please, fejezd már be!
Elhisszük, hogy neked van vele bajod, de lécci, ne vidd már el ebbe az irányba mindig a témát!
Köszi!

Samsung Galaxy A54

(#107) Alarikman


Alarikman
senior tag

Idén eddig a Redmi Note szérián kívül nem tudtam ajanlani a Xiaomi-tól semmit az ismerősöknek. Most majd lesz. 😀
Habár a Poco X3 es F2 Pro még mindig jobb ár értékben.
A tavalyi mi 9t-t meg semmi sem überelte, eddig(az X3 azért közel van). SZVSZ.

(#108) siege5 válasza Alarikman (#107) üzenetére


siege5
aktív tag

Miért a Mi 10-el mi volt a baj, jó a kezdőár (ami most már nem rossz), és a besuerezhetőségét említik sokan, de maga a készülék sztem nem rossz.

(#109) INGJOKE válasza Alarikman (#107) üzenetére


INGJOKE
veterán

Várjuk meg még a kínai dolláros árat is. 11.11-en ha lesz sok zsém veszek ilyet, vagy olyat. :DD :DDD

(#110) beyruth82 válasza szabi__memo (#94) üzenetére


beyruth82
veterán

A mostani kemény 4 néha 5 órás kijelzőidőimet még akkor túl fogja szárnyalni a mi 10t pro ha az összes létező alkalmazás egyszerre fut majd a háttérben :DDD

(#111) Alarikman válasza siege5 (#108) üzenetére


Alarikman
senior tag

Semmi gond, az ár érték arány az ami idén eléggé elromlott. Ez a mostani szeria segít ezen, de sajna a tavalyi ár értékhez nem tudnak felnőni. Hála 5g-nek és Qualcomm-nak.

(#112) pusszycat válasza INGJOKE (#109) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

11.11- én sajnos nem az új telefonokat árazzák le inkább az 1-2 éveseket, de ki tudja lehet mákod lesz. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#113) INGJOKE válasza pusszycat (#112) üzenetére


INGJOKE
veterán

Majd vadászok mindenféle fajta kupont és jól lekuponozom az árát :DD :DDD :DDD

(#114) szabi__memo válasza beyruth82 (#110) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nyilván jobb lesz, az akksi méretével arányosan és az újabb proci miatt mindenképpen. A probléma, hogy megbízhatóan fussanak a háttérben. Akik kevés és népszerű appokat használnak azok kevesebb problémára kell számítsanak. Persze power userként is lehet vele élni, csak szenvedős lehet

[ Szerkesztve ]

(#115) htc07 válasza Segal (#69) üzenetére


htc07
addikt

Cseppálló?! 2020-ban még mindig ott tartunk, hogy egy flagship ha beleesik a mosdókagylóba, akkor mehet a kukába? :C

de legalább van 108 megapixeles kamera, amit le lehet butítani 3 megapixeles instagram tartalommá ;]

[ Szerkesztve ]

(#116) Graphics válasza htc07 (#115) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szomorú, hogy ott tartunk, hogy a mosdókagyló közelében telefonnak kell lennie... :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#118) Micsurin válasza Graphics (#116) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Miért nem szoktál magaddal bevinni fürdőbe mobilt ha tudod, hogy hívást vársz? Én mindig beviszem leteszem, félek is néha a párás levegőtől...

mod.: 100x életszerűbb probléma mint a termálfürdőben való fotózás vagy a medencébe való beejtés amivel gyakran promóztak régebben.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#119) Graphics válasza Micsurin (#118) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem. Vagy fürdök , vagy telefonálok, az élet ennyire nem rohan.
Ha kell kint az asztalon is csörög annyira.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#120) beyruth82


beyruth82
veterán

Ismerem a miui-t azt használtam 4 évig idén váltottam oxygen os-re de megbántam.A miuihoz képest nagyon fapados szinte semmit sem tud es közel sem annyira hibátlan mint ahogy a köztudatban van.Ugyan úgy előfordulnak hibák,bugok benne.Nekem miuival csak egyszer volt gondom Mi 9t-n az aksi elkezdett gyorsan merülni de egy ki és bekapcs megoldotta a dolgot.Ilyen ugyan nem csinalt az oneplus de xiaominál a gyors merülés azt jelentette hogy a 10 óras kijelzőidő a felére csökkent ami az oneplusnál az átlagos kijelzőidő :DDD

(#121) szabi__memo válasza beyruth82 (#120) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Igen, érdekes, hogy a köztudatban jobb holott ott is sok gond van a saját rendszer miatt. Viszont a support sokkal jobb. Normálisan és sűrűn jönnek a javítások. Na az MIUIn nincs. Amit pár havonta kiadnak is visszavonják, majd újra kiadják (mintha igazából jó lenne. Hogy közben miért nem a javított jön ki arra nem jöttem még rá). Az egyetlen értelmes választás a túlárazott pixel

(#122) Hzi válasza zsolesz967 (#51) üzenetére


Hzi
aktív tag

Mate 20 helyett ez? Nemáááááár.
Én egyelőre nem találtam olyan telót, amire lecserélném, még a 300k-s kategóriában sem.

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#123) beyruth82 válasza szabi__memo (#121) üzenetére


beyruth82
veterán

Érdekes mert ez az amiben a legjobban csalódtam.Mikor megvettem a telót majd féléves volt a biztonsági csomag rajta és azóta 2 frissítést kaptam 8 hónap alatt.Miuin ilyenkorra már 4-5-öt biztosan és a biztonsági csomag is 2 max 3 honapos volt.Pontosan ez az amiben a legtöbbet fejlődtek szerintem.3-4 éve meg valóban alig jött frissítés xiaomikra(hacsak nem valamelyik béta romot használtad mert arra van hogy hetente megy de hat az ugyebár nem hivatalos rom) viszont akkor nem is voltak jelen hivatalosan európában.Ma meg már ott tartanak hogy jobban támogatják a középkategóriás telóikat mint az oneplus a csúcstelóit.

(#124) htc07 válasza Graphics (#119) üzenetére


htc07
addikt

Király vagy, mások szoktak kezet mosni :K

De mondok jobbat akkor, ha már ennyire a fotózásra van kihegyezve, de a zsebedből már nem tudod elővenni, ha két cseppnél több eső esik.
Tudom tudom, mindenki csak otthon szokta fotózni a fikuszt a sarokban, kontrollált relatív páratartalommal.

[ Szerkesztve ]

(#125) INGJOKE válasza htc07 (#124) üzenetére


INGJOKE
veterán

Úgy mosol kezét, hogy a telefon a kezedben van? :)

(#126) Freiherr válasza Graphics (#119) üzenetére


Freiherr
őstag

Milyen igaz...
+ a legtöbben nem várnak semmilyen hívást, de jó ultimate érvnek egy vitában.

XXX

(#127) Graphics válasza htc07 (#124) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mobillal? :U Pisálás közben is kell? Ennyire rohanunk ? :(

A készülékek cseppállóak:) Két csepp eső nem fekteti meg.
Na de ez itt off.. Ez a készülék ezt tudja. Kérdés ezt el tudja-e fogadni a közönség. Ha nem, akkor úgy is lapoznak.

@Freiherr: Itt vitáról szó se volt :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#128) htc07 válasza INGJOKE (#125) üzenetére


htc07
addikt

Nem, éppen ezért teszem le a mosdókagyló szélére, ahonnan bele tud esni. De ez is biztos user error, majd rászokok a "bocs kezet mosok, majd visszahívlak" mondatra :D

De biztos én vagyok a hülye, hogy azt hiszem, hogy a vízállóság megoldható a mai technológiával. Biztosan visszafelé fejlődünk, mert pár éve ez még lehetséges volt.

(#127) Graphics
bocsi, akkor hány cseppig "cseppálló"?

[ Szerkesztve ]

(#129) instantwater válasza htc07 (#128) üzenetére


instantwater
addikt

Ki az a fontos, aki nem tudja kivárni amíg eldobod a répát?
Vagy visszahívni is lehet.
Vagy Putyin hív a vörös telefonon rejtett számmal? :F

(#130) Freiherr válasza Graphics (#127) üzenetére


Freiherr
őstag

itt nem, de ez általános érv 😆
De ez már off- off-, kiszálltam.

XXX

(#131) Graphics válasza htc07 (#128) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Front van? Vagy mi a fene?

Részemről befejezve. Üdv :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#132) Rolly válasza Graphics (#119) üzenetére


Rolly
veterán

jakuzzinkba szoktam magammal vinni - míg nem volt okosórám ami vízálló - úszott is egyet a mate 9 :(

(#133) htc07 válasza Graphics (#131) üzenetére


htc07
addikt

Nem tudom, szerintem teljesen valid kérdés egy életszerű helyzetre, de biztosan én vagyok az idióta :R

De gondolom itt a karórája sem vízálló senkinek, azt is mindig leveszitek kézmosásnál, főleg világjárvány idején. ;)

(#134) INGJOKE válasza htc07 (#128) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én otthon a lakásba 99%-ban bluetooth fülessel telefonálok amivel elég messze el lehet jutni,ha jó helyre rakom a lakásba akkor wc-zés közben és kézmosásnál is simán mehet. (sőt ha pro vagy akkor tudsz a csapba hugyozni és utána ott meg is moshatod) :DDD :DDD :DDD

(#135) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én meg a csap alatt, enyhe forró vízzel alaposan elmostam az s9+ om. És esőben is előkapom ha az kell. Ez nem horgászós telefon. Ennyi.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#136) Predatorr


Predatorr
őstag

Gyorsan ránéztem GSM Arenán, egyik sem fogad bővítőkártyát, aviszon'nemlátásra!

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#137) szubrutin válasza Graphics (#119) üzenetére


szubrutin
aktív tag

En bedoglom a kadba egy orara, es ott is vegig telozom, ezt a kommentet is vizbol olvasom. Sokat megyek gyerekekkel wellnessre, es kamerazom oket a vizben. Nekem nagyon fontos az ip, enelkul sok telefon kilove nekem. Van sima oram, ami vizallo, es van miband 4, ami szinten.

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#138) hroberto


hroberto
veterán

Nyitóárnak nem rossz, de már a Mi 10 ára annyira leesett, hogy szerintem jobb vétel mint a Mi 10T Pro.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#139) INGJOKE válasza hroberto (#138) üzenetére


INGJOKE
veterán

Most néztem Kínában 599 dolláron nyit a pro 8/128-as. Nekem az tök jó lenne. :)

(#140) szabi__memo válasza INGJOKE (#139) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem jobb akkor már egy pixel 5?

(#141) beyruth82 válasza INGJOKE (#139) üzenetére


beyruth82
veterán

Gyanítom hogy az nálunk jóval több lesz a magyar áfa és egyéb adóterhek miatt

(#142) INGJOKE válasza beyruth82 (#141) üzenetére


INGJOKE
veterán

Utoljára az I6-t vettem Magyarországon azt se hivatalos boltba, Xiaomit meg különben sem vennék itthon azért az árért nem érné meg. :)

(#143) Graphics válasza szubrutin (#137) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sajnos erre mit mondjak... Ez egy ilyen társadalom..
Nekem más az értékrendem :)

Használd egészséggel. Nekem a mobil nem tölti ki ennyire az életem. Mindenféle álszentség nélkül.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#144) virkir válasza szabi__memo (#140) üzenetére


virkir
veterán

De biztos.
600$ vs 700$, fapad és olyan ocsmány, hogy ahányszor ránéznék sírva fakadnék

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#145) CptAdamica válasza adabra (#8) üzenetére


CptAdamica
veterán

Túl nagyok azt elvárásaid. :D

Megyen!

(#146) hroberto válasza INGJOKE (#139) üzenetére


hroberto
veterán

Nekem az IPS nem annyira nyerő, a Qi töltést is megszoktam, úgyhogy a Mi10-et választanám a kettő közül.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#147) fornettisuti válasza Segal (#53) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ez úgy, ahogy írtad általánosítva nettó hülyeség, mondom ezt 2,5év Samu S7 használat után. A mostani Honor 20 IPS kijelzője van, olyan jó minőségű (nem felbontású), hogy nem hiányzik az Amoled.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#148) blueMerle válasza fornettisuti (#147) üzenetére


blueMerle
veterán

Vannak kiváló IPS panelek ez tény, de soha nem lesz képes olyan színvisszaadásra és kontrasztra mint az AMOLED. Persze ha már egy ideje IPS-t használsz AMOLED után akkor megszokod, hozzászoksz, de ez egyáltalán nem jelenti azt hogy van olyan mint az AMOLED. Mondom ezt úgy hogy egy AMOLED-es (MI Note 10 Lite) és egy IPS kijelzős céges telefont is használok (iPhone XR), ráadásul az az IPS kijelző a legjobbak közül való. Egészen addig gyönyörű amíg az AMOLED-es Xiaomi mellé nem teszem. :)

[ Szerkesztve ]

(#149) Cecevok


Cecevok
tag

Már csak egy Mi10se hiányzik 6 hüvelykes kijelzővel...

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#150) Aryon87


Aryon87
félisten

Simán vevő lennék a Pro-ra, ha most kellene váltani, durva mit kihoztak belőle. Az hogy IPS lenne AMOLED után? Kitérdekel? Van háztartásban IPS teló, annak is gyönyörű a kijelzője.
Ha jövőre nem lesz már Huawei, a jelenlegi megmarad 2 évig, és utána jöhet a Mi széria aktuális modellje.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.