Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Ha lenne most ennyi pénzem, erre cserélném is a Mate 20-amat.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#52) jUUh


jUUh
addikt

Hát, MI 9T tulajként ezek nem győztek meg a cserére. :DD Jó telefonoknak tűnnek, de nekem a 9T után egy AMOLED-es, pop-up kamerás, high refresh rate-es kijelző kéne, középkategóriás soccal, 18w+os gyorstöltéssel, jackkel, nfcvel. :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#53) Segal válasza sutitomi (#48) üzenetére


Segal
veterán

Ne is tedd.
Én pár éve megtettem mert összeségében mindenben bejött a kinézett telefon "csak" az ips volt a hátrány de bevállaltam. Hülye ötlet volt...
Szerintem ha valakinek volt amoled-es telefonja és tetszett neki a kép amit látott rajta, akkor felejtse el az ips kijelzős telefonokat mint lehetséges utód, mert hiába lesz csili-vili meg gyors stb. a kép amit lát a kijelzőn az egészet tönkre fogja vágni. :(
Aki viszont ips párti annak ez egy elég jó ajánlat lehet :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54) Astor22


Astor22
tag

Azt hittem lecserélem a mi9- et de nem , marad meg egy darabig ,hmmmmm .

(#55) Imi1981 válasza enginev3.0 (#14) üzenetére


Imi1981
veterán

Az igaz, hogy kényelmesebb de ha üvegfóliát raksz a kijelzőre már nagyon sokat romlik a hatékonysága. Nekem tetszik, hogy oldalt van mert így rakhatsz akármilyen fóliát rá az ujjlenyomat olvasó nem veszít a hatékonyságból.

(#56) bromi84 válasza Noukoum (#50) üzenetére


bromi84
tag

Igen, de amoled, amit szeretek, bár csak 60hz-es, nem tudom mennyit számit a 120hz ips...🤔

(#57) Depression válasza juuzer (#35) üzenetére


Depression
veterán

Tudom, én öregedtem ki belőle, de egyszer megcsinálom a beállításokat, rákerül egy launcher, sms program, és tárcsázó, és soha többé nem látom az UI-t. Az egyetlen, ami miatt én nagyon tartózkodom a MIUI-tól az a hírhedt agresszív memóriakezelése. Remélelm valaki megírja, hogy már nincs úgy, és az csak történelem.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#58) tixem


tixem
addikt

"kamerában spórol a Mi 10T-modell: 108 helyett 64 megapixeles főegységgel kell beérni, optikai képstabilizálás nélkül"

Gratulálok hozzá :U az ips és a tapicskolós ujjlenyomat olvasó már csak hab a tortán. Jó reggelt kívánok, 2020-at írunk. Sejtettem, hogy lesz valami szemtelen disznóság ezért a pénzért, ami így már nem is olyan hűde vonzó.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#59) juuzer válasza Depression (#57) üzenetére


juuzer
addikt

Az a másik fele, de az meg a kínai telefonok rákfenéje. Huawei-nél ugyanaz a baj. Nekem inkább a reklámok, bár tudtommal azt ki lehet kapcsolni.

Vamos a la playa.

(#60) Viktor0610 válasza Depression (#57) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha beállítod a kérdéses appokat, már nagyon régóta nem lövi ki a memóriából a programokat a MIUI.

Samsung Galaxy A54

(#61) jUUh válasza Viktor0610 (#60) üzenetére


jUUh
addikt

Márciusi MIUI 11-el akármit csináltam, az istennek se lehetett megkapni időben a notikat... :(Pedig Redmi 2 Pro óta ismerem a MIUI-t. Viszont! Aláírom, hogy az évek alatt bőven használható a MIUI.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#62) Integrale


Integrale
veterán

Végre nem OLED.

"Bad reklám is reklám too"

(#63) tomboy0013 válasza Viktor0610 (#60) üzenetére


tomboy0013
veterán

Poco F1 és F2 sem tartja nálam sokáig memóriában az app-okat, megha külön lelakatolom se. Más kérdés, hogy veszett gyorsak és pikk pakk betöltenek mindent ezért nem zavart sosem ez. De szerintem ezen a ma napig nem javított a Xiaomi ezért total haszontalan még mindig a 6GB RAM Xiaomi telókba. Global ROM-ra értem ezt természetesen.

(#64) instantwater


instantwater
addikt

Mi 10T vs Poco X3 NFC?

(#65) joey04 válasza Thom! (#12) üzenetére


joey04
titán

az ips kijelző a széleken mennyire gáz

:F

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#66) INGJOKE


INGJOKE
veterán

elkezdtem most nézni a Launch-ot és a mi 10T Pro-t a kamerával kezdni és azt szop**dja sok percig, ha csak a fele igaz lesz nekem megfelel... :D :D :D

(#67) enginev3.0 válasza Imi1981 (#55) üzenetére


enginev3.0
félisten

Sose tennék uvegfoliat a telefonomra :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#68) htc07


htc07
addikt

Arról van valami infó, hogy vízálló-e?

(#69) Segal válasza htc07 (#68) üzenetére


Segal
veterán

Tech2Laci szerint cseppálló

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#70) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Lelakatolom a memóriában, akkukímélőt kikapcsolom, automata indulást bekapcsolom.
Ezeket szoktam beállítani, semmi gondom nincs az értesítésekkel.

Illetve de. A Gmail szokott szórakozni, DE! Ugyanez a Gmail a Samsung Galaxy S8-on is szórakozott, szóval ezt én a Gmailnek tudom be.

Ha ezeket ti is megtettétek, és ennek ellenére nem kapjátok meg az értesítéseket, akkor nincs más, mint a Xiaomi együttható. Vagy az, hogy engem szeret a Xiaomi. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#71) Thom! válasza joey04 (#65) üzenetére


Thom!
veterán

LCD technológia
A kijelző a széléken jelentősen gyengébb minőségű

(#72) jUUh válasza Viktor0610 (#70) üzenetére


jUUh
addikt

A létező mindent IS megpróbáltam anno. :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#73) szabi__memo válasza jUUh (#72) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem benned van a hiba :)

(#74) Viktor0610 válasza jUUh (#72) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az tény, hogy volt olyan MIUI verzió a Redmi Note 5-ömön, ahol hiába állítottam ezeket be, nem jött néhány értesítés.

Samsung Galaxy A54

(#75) szabi__memo válasza Viktor0610 (#74) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Akármit csinálhatsz a nem whitelistelt appokat a MIUI máshogy kezeli. Max javíthatsz a működésen, megoldani 100%-ban nem tudod

(#76) INGJOKE válasza Viktor0610 (#74) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nekem az EU rommal is csak egy rossz tapasztalatom volt, akkor egy 100 km-es úton az AA 7-8x fagyott ki és kellet újraindítanom. Az tényleg gáz volt. :DD

Én nagyon kíváncsi vagyok a sztereó hangszóróra is, arra már régóta várok. :)

(#77) Bdanyy válasza ProEvoFan (#41) üzenetére


Bdanyy
addikt

DEX, Garis ügyintézés.
Meg a xiaomis meglepik hiánya amik közül kb bármelyik telefonnál előjöhet egy-kettő (proximity szenzor, appkilövés, értesítések és videófelvétel)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#78) porse


porse
senior tag

Nekem tetszik.
Mi 9t pro van most, nem tetszik az amoledje, fekete szürke találkozásnál húzza a csíkot maga után pl., poco f1 volt előtte, simábbnak érzem még most mindehol görgetésnél. Ez sem akad, csak más. Kijelzőbe épített ujjlenyomat sem stabil. Max a luk ami zavarni fog.

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#79) ProEvoFan válasza Bdanyy (#77) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Samsung s10 lite volt a kiszemelt telefonom.Gcam-al csodás képeket készít.170 Kért még mindig jó vételnek tartom. Gondoltam megvárom az S20 FEt. Megjelenés holnap, de nekem sok érte a 249Ks ár.
Erre jött ez a Xiaomi...
Decemberig telefon akarok cserélni, mert a Honor 10em 3-3.5 órás kijelző ideje a sírba visz már... Meglátjuk mi lesz. Mondjuk Fekete Pénteken eltudnék csípni egy s10 lietot 130K környékén,akkor nem lenne kérdés mit vennék. :)

(#80) szabi__memo válasza porse (#78) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Érdemes azt lecserélni? Nem látok akkora ugrást

(#81) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Hát igen ezek a modellek a korábbi mi 10 és mi 10 note szériáknak lesz kegyelemdöfés.
Na de nem sírok én a redmi note 9 pro-val teljesen elégedett vagyok, igaz nem ez volt az elképzelésem de mivel van 4 telekom előfizetésem, azt megújítva totál ingyen elhoztam egyet :D

(#82) beyruth82


beyruth82
veterán

Egyedül az ips kijelző miatt kár de egyébkent ennyiért a legjobb ajánlat most a piacon a Mi 10 T és 10T pro.Nagyon várom már!

(#83) 7Heads Drago válasza joey04 (#29) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Akinek meg kis telo kell akkor meg egyik se. :))
226 g és 165 mm hosszú??? Mi ez, grill sütő?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#84) rolandrepasi


rolandrepasi
tag

Szép estét!
Aki csak annyit szól hozzá hogy jó nehéz, mi ez a lyuk a kijelzőn, jó nagy, ips stb. az pl. egy mercedes clk mittudomén milyen autó topikjába is bejár és beírkál hogy jó nagy , jó kicsi, ú de gyenge stb..????? Lett egy cikk ezekről a telókról és szinte más sincs ideírva csak hogy mekkora sz@r mind a 3 készülék. Nem uncsi még gyerekek???? Vagy felnőttkorúak is ezt csinálják???

(#85) tixem


tixem
addikt

Kizárólag dicsérni és egyetérteni szabad? :U Nem gondolod, hogy kissé gyerekes ez a hozzáállás?

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#86) rolandrepasi válasza tixem (#85) üzenetére


rolandrepasi
tag

Gondolom nekem szántad... Miért ne lehetne, sőt szakmailag kötelező is! De sok hozzászólásban csak annyi van hogy vicc, sz@r, nagy stb...

(#87) rolandrepasi válasza tixem (#58) üzenetére


rolandrepasi
tag

Az IPS az olyan nagyon gáz? Még jó hogy az amoleddel soha semmi probléma nincs..

(#88) szabi__memo válasza rolandrepasi (#87) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ízlés kérdése. Én pl eléggé utálom

(#89) akaido


akaido
addikt

A (nekem) nagy méret és az SD zsuga bővítés hiánya ellenére tetszik a telefon, elsősorban a Pro verzió.
A MIUI nem zavarna, meg tudnám szokni, ha lenne rá zsé. :U

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#90) Ringman


Ringman
nagyúr

egy stock android hiányzik belőle :(

(#91) rolandrepasi válasza szabi__memo (#88) üzenetére


rolandrepasi
tag

Egyébként én is az amoledet preferálom, de láttam már olyan IPS kijelzőt hogy majd megszólalt.

(#92) beyruth82 válasza Ringman (#90) üzenetére


beyruth82
veterán

Pont az nem.A xiaomik egyik legjobb tulajdonsága a miui.Én oneplus 7T pro-t akarom lecserélni erre mert kikészülök az oxygen os fapadosságától

(#93) Micsurin válasza rolandrepasi (#84) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Jól ezt meg azt mondtad whoa! :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94) szabi__memo válasza beyruth82 (#92) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ha nem zavar hogy a háttérfolyamatok leállásával kell folyamatosan küzdeni akkor nem lesz gond

(#95) rolandrepasi válasza Micsurin (#93) üzenetére


rolandrepasi
tag

??

(#96) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát ez nagyon erős lett.

Amióta használom az X3-ban az oldalsó ujjlenyomatolvasót, azóta az egyik legjobbnak találom. Nagyon kényelmes és gyors.

Szoftveresen is jól oldották meg.

Ezek az új Xiaomi-k pedig ütősek lettek. A Mi 10T Lite és a 10T nagyon bejön.

IPS pedig szerintem kinek hogy, nekem az AMOLED nem jön be annyira.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#97) Sgr_A válasza Segal (#53) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nekem volt jópár amoledes telóm most mégis ips-t használok és semmi bajom vele
Amoled: lenovo p2, samsung a5 2017, sasmsung s8,
Ips: huawei mate 20, iphone11
Nem a kijelző alapján választok telót mind kettőnek megvan az előnye meg a hátránya
olyan telót veszek általában aminél a legkevesebb kompromisszumot kell kötni az én felhasználásom alapján

(#98) Doki42


Doki42
őstag

A teszt várós, rég volt ettől a márkától telóm.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#99) siege5


siege5
aktív tag

Na ez a teló nálam is feladta a leckét, pedig már nagyon a markomban éreztem a Mi 10-et, erre jön ez :D
Én példának okáért örülök az IPS-nek félek, hogy a statikus játékok és a lassabb nem pörgős felvételek videózáskor megennék az Amoledet, így inkább ebben bízok.
A többivel elégedett vagyok, kivéve, hogy a sima mi 10t-ben nincs képstabi, hááát lehet érdemesebb akkor még várni vagy, picit hozzátenni és marad a Pro.
(na jó talán még a sokak által emlegetett agresszív memória, de emui után talán ezt is megszokom.)

[ Szerkesztve ]

(#100) szabi__memo válasza Graphics (#96) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Szerintem mindig is az volt a jobb, nem tudom miért volt eddig olyan elhanyagolt. Erőltetették a hátsót és az elsőt, passz hogy miért. Szerencsére idén több is oldalsóval jön ki. Én örülök neki.
Igazából egy oldalsó+kijelző alatti dual lenne szerintem a legjobb

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.