Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Tiédetis


Tiédetis
senior tag

Hagyjuk már ezt az ájfunos marketinget ha lehet kérni!

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#302) Imi1981 válasza tesz-vesz123 (#276) üzenetére


Imi1981
veterán

Lehet de ez kezdő ár! i11-nek mi volt a kezdő ára? Lehet fél év múlva ez már 160 lesz és akkor már nem kicsi a különbség.
Ettől függetlenül az i11 biztos tovább használható telefon de akinek nem felel meg az ios annak úgysem kell.

(#303) tesz-vesz123 válasza beyruth82 (#299) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Ez is lehet egy nyomós érv! Nekem mondjuk nincs zene a telefonon Spotify Prémium miatt.

(#304) Masooo válasza Ricardo (#289) üzenetére


Masooo
aktív tag

gáláns voltam.
kalkuláltam az időtényeezőt ami a megjelenésig eltellik, az új alma érkezését és a bizonytalansági tényezőt is.

Nem vagyok alma rajongó és nem is szóltam mellette sosem, kivétel ez alól aa támogatás. Csupán a vitát szerettem volna lezárni még mielőtt megássátok a lövészárkokat, de ahogy látom nem sikerült :)

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#305) beyruth82 válasza tesz-vesz123 (#303) üzenetére


beyruth82
veterán

Sajnos azok a zenék amiket én hallgatok nincsenek fent a spotifyon ☹️
Már rég azt használnám én is

(#306) Ricardo válasza tesz-vesz123 (#296) üzenetére


Ricardo
félisten

" iPadre vannak 120Hz-re optimalizált appok (tehát 120 fps-sel futnak pl. a játékok)."

828 x 1792 -es felbontáson. :U

Szerk: Most nézem hogy iPad-et írtál. Hogy jön az ide?

[ Szerkesztve ]

(#307) Ricardo válasza Masooo (#304) üzenetére


Ricardo
félisten

Értékelem. :R

(#308) Noukoum válasza Masooo (#304) üzenetére


Noukoum
veterán

A támogatás is olyan dolog ám hogy nem sok értelme van ha csak leosztjuk sok évre az újításokat. Meg ha csak lassul vele a telefon, vagy rosszabb lesz az üzemidő.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#309) Sgr_A válasza Ricardo (#294) üzenetére


Sgr_A
addikt

az i11 akkuja hozza egy 4000-es mate 20 kijelző idejét
az iphnoknak nagyon jó a készenléti fogyasztása

(#310) tesz-vesz123 válasza beyruth82 (#305) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Jah, értem. Én is hasonlóan jártam, ismerősöm (nő) valami japán, vagy koreai bandát hallgat. Hát, sehogyan sem tudtam rákeresni, nem találtam róluk semmit. Úgyhogy maradt a véleménye: "a Spotify mondtam, hogy sz*r"... :D

(#311) Ricardo válasza Sgr_A (#309) üzenetére


Ricardo
félisten

A készenléti fogyasztás. De ha használod is akkor már más a helyzet. Nem vitatom, hogy jó készülék, de kezeljük a helyén. Van amiben erősebb a cikk szereplőjénél, van amiben nem.
De az eddigi beszélgetésből nekem az jön le a fórumtársra nem hatnak az érvek, így a vele folytatott beszélgetés nem vezet sehova. :N

(#312) Noukoum válasza Sgr_A (#309) üzenetére


Noukoum
veterán

hd+ felbontás, alacsonyabb fogyasztású soc, ios miatt. Meg van köztük egy év, meg nyilván 890mAh.
Tényleg nem rossz az i11 üzemideje, bár nagyobb felbontással és képfrissítéssel biztosan nem hozna ennyit.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#313) beyruth82 válasza tesz-vesz123 (#310) üzenetére


beyruth82
veterán

:D
Biztos nem szar csak aki nem a populáris tömeg zenéket hallgatja annak használhatatlan.Nem muszály koreai vagy Japán autentikus zenét hallgatni hozzá. Én funeral doom metalt hallgatok (többnyire amerikai és európai esetenként orosz bandák jellemzően) de 20 együttesből jó ha 2 fent van spotifyon és akkor sem a teljes discography.

(#314) tesz-vesz123 válasza Ricardo (#311) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

A sima i11 6-7 óra kijelzőidőt tud. Az nem rossz csúcstelefonok között. A Pro Max pedig a 9-10 órát is meglépi. Készenléti időben pedig a legjobbak a szifonok, mivel gyakorlatilag kikapcsol a processzor készenlétben.

(#315) bromi84


bromi84
tag

Valaki tudna segíteni (esetleg gyakorlati tapasztalatból), hogy a Mi 10T lite 6/64GB-ban dual sim mellett független SD slot is van esetleg? Többféleképpen írnak róla az oldalak...
Hivatalos oldalon: Supports 2+1 card slot, nano-SIM + nano-SIM + microSD (512GB expandable)

[ Szerkesztve ]

(#316) Viktor0610 válasza bromi84 (#315) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A termékoldalán szó esik a bővíthetőségről.

Samsung Galaxy A54

(#317) Donki Hóte válasza Viktor0610 (#316) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A GSMArena szerint viszont nincs memóriakártyának hely :U

[link]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#318) Viktor0610 válasza Donki Hóte (#317) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudom, az volt az első hely, ahol megnéztem, de a gyártó csak jól írja. :D

Samsung Galaxy A54

(#319) bromi84 válasza Viktor0610 (#318) üzenetére


bromi84
tag

Köszi. Igazából ha van SD bővíthetőség 2 kártya mellett, akkor a 249 euros bevezető ár eléggé nyerő lenne nekem (szemben egy Poco X3 NFC vagy Mi 10 Lite-al). :))

[ Szerkesztve ]

(#320) Donki Hóte válasza bromi84 (#319) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nos, ha a Redmi Note9 Pro/S mintájára a két SIM mellett pluszban lenne hely a memóriakártyának, az nagy durranás lenne :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#321) Dare2Live válasza mammutka (#297) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Három dolog van ami számíthat. Poco F2 PRO amoled, van rajta jack és olcsobb.
Vannak még minimál difik 1mm itt ott aksi de kb ennyi.

10T PROnak van egy komoly előnye a 108MPs nagy érzékelő. De az sokkal drágább mint a poco. 70.000Ftt keveseknek fog megérni, hogy minimál jobb a kamera.

Ha van vmi ami kimaradt hajrá.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#322) Peter.70 válasza Dare2Live (#321) üzenetére


Peter.70
őstag

A RAM-ot se felejtsük el

(#323) Dare2Live válasza Peter.70 (#322) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nem írtam bele mert poco pronal is van 6 és 8gbs verzió is plusz sztem nincs olyan nagy jelentősége hogy 6 vagy 8gb a ram. A xioami/huawei ütemezője nagyon agresszív hiába van sok szabad ram alkalmazás becsukása után 4-5seccel már újra tölti azt.

9Tnél én 1hétig idegeskedtem azon, hogy gmail levelek nem jönnek meg mert azt is kivágja ramból. (De hálisten ott működik a "lakatolás") Amikor widgetjeim nem mennek mert azokat is kivágja hiába van az asztalon és mindent lakatolni kell. És persze a legjobb amikor hiába lakatolod ha nincs előtérben kivágja ramból...

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#324) joey04 válasza tesz-vesz123 (#276) üzenetére


joey04
titán

tudtam, hogy ezért neked fognak esni ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#325) RoBos válasza bromi84 (#315) üzenetére


RoBos
senior tag

A videó alapján a Pro-nál pl. nincs sd card slotról szó, így valszeg az összes modellbe ilyen van... Amúgy sajnálom én is ezt, mert így a 64GB-os verzió elég sok embernek elég lenne akinek már van sd kártyája!

(#326) RoBos válasza RoBos (#325) üzenetére


RoBos
senior tag

Bár lehet, h a Lite-ba lesz SD slot ráadásul dedikált, vagyis 2 sim mellé még bemehet egy SD is! Így még jobb vétel lehet ez a Poco X3-nál is, annak aki hosszútávra tervez telefont és már nem akar 4G-st venni! ;)

(#327) tesz-vesz123 válasza joey04 (#324) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Várható volt. Akkor is jobb a Xiaomi! ;]

(#328) bromi84 válasza RoBos (#326) üzenetére


bromi84
tag

Igen ebben bizom. Kérdés a flash sale-re kiderül-e biztosan, egyáltalán érdemes lesz-e itthonrol benevezni rá...

(#329) INGJOKE válasza Dare2Live (#321) üzenetére


INGJOKE
veterán

Egyenlőre én is a kettő között gondolkozok. Még megvárom a teszteket, hogy mit mutatnak. A sztereó hangszóróra is kíváncsi vagyok. A poco F2 pro fórumot olvasva valakinek nagyon halk a telefon, valakinek meg a feléig se kell felhangosítani pl az utcán ami nem mindegy. Az se lenne baj ha a Telenoros volte nem szarakodna. :)

(#330) Csepy


Csepy
senior tag

HAL, te vagy az?

Regards: Csepy

(#331) Soleco


Soleco
tag

Mi 10T lite láttán egyre biztosabb vagyok abban, hogy azért kell a 4 kamera középkategóriában, mert 2-vel nem tudnának ilyen bűnronda designot csinálni. Mi note 10 lite-nál nagyon eltalálták a designot, aztán jött a mi 10 lite, ami már kevésbé lett szép, utána pedig ez már kifejezetten ronda (kamerák elrendezése szempontjából)...

[ Szerkesztve ]

(#332) Sas238 válasza Silenzio (#1) üzenetére


Sas238
újonc

Ez a használhatatlan oldalsó ujjlenyomatolvasó és a jack hiánya most nagy öngól volt...én pl.emiatt nem veszem meg....

(#333) Viktor0610 válasza joey04 (#324) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze, ha hülyeségeket ír. ;]

És nem a jobbsággal van baj, bár az is véleményes, hanem a jelzőkkel.
Sokkal jobb, 10x erősebb...

De nem akarom újrakezdeni. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#334) Masooo válasza Sas238 (#332) üzenetére


Masooo
aktív tag

A fogalmazásodra adok egy kettest. Leülhetsz :P , jó legyen 3 alá. Igazából nem is a fogalmazásod a fővgond, általánosítod, hogy tök szar és fejlesztési öngól mert nincs benne két olyan megoldás ami nélkül simán lehet élni sokaknak.

Az oldalsó olvasó használhatatlan. Értem. Neked. Azaz saját szemszög, saját vélemény. Az, hogy mennyire használható, a telefon tárolási módjának, használati szokásoknak a kérdése. A te felhasználási módodnak nem megfelelő. Ettől, még használható. Valszeg millióknak mert pl a sonynak is van ilyen és az sem rossz, messze nem használhatatlan.
Jack. Ez komoly viták forrása. Mindkettő oldal véleménye érthető, értem, hogy egy régi tech és sokan megszokták, szerették és használhatónak tartják, sok dolog van még otthon amin van, sok füles van hozzá aktív használatban és gyártanak is ilyesmit még. Értem. Átalakító. Nem tudom, hogy egy átalakító mit ront a minőségen ebben az esetben, de biztosan vannak olyanok amik jó minőséget tudnak, csak esetleg költségesebbek. Mennyire? 5-8000? 220.000 teló mellé nem fér oda? Előfordulhat, hogy mivel minusz egy port, minusz némi hely, picit nagyobb akku befér. Az meg jó?
Akkor ez patt.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#335) joey04 válasza Viktor0610 (#333) üzenetére


joey04
titán

ha valaki a személyes véleményét általános igazságnak állítja be, az nem hülyeség. nem jó dolog, de nem hülyeség. ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#336) Dare2Live válasza joey04 (#335) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

de

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#337) joey04 válasza Dare2Live (#336) üzenetére


joey04
titán

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#338) Tiédetis válasza joey04 (#335) üzenetére


Tiédetis
senior tag

valóban, az már a butaság kategóóriája

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#339) Graphics válasza joey04 (#335) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De, hülyeség

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#340) geezer


geezer
aktív tag

Érdekes, a fél éve bemutatott, az akkor zsírúj 865ös SD-nal szerelt oneplus8 8/256 amiben VAN Amoled panel, meg kijelzőbe épített ujjlenyomat szenzor, és akkor vettem 260ért (normális forrásból), és akkor mindenki ki volt akadva, hogy drága, beleértve a Mobilarena.hu-t, majd fél évvel később, ugyanazzal a procival, szarabb kijelzővel (ja bocs, nem 90hz hanem 144,csak épp IPS) 220-ért.... Hát kösz. Mekkora deal! :U

[ Szerkesztve ]

(#341) Graphics válasza geezer (#340) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Olvasd el a cikk végét. És már is értelmet nyer, így csak kiragadtál egy részletet.

Ott a 7T ellenében írták, hogy nem volt sok értelme

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#342) tesz-vesz123 válasza joey04 (#335) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Ha azt írtam volna, hogy ez a Xiaomi a szuper, bugmentes MIUI-val oda-vissza veri az iPhone-t optimalizáltságban, feature-ökben, támogatásban, akkor már szobrot állítottak volna nekem. Nem a véleményemmel van bajuk, hanem az, hogy leírtam a "tudodmit". ;]

[ Szerkesztve ]

(#343) Graphics válasza tesz-vesz123 (#342) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ennyire nem kell magasztalni magad. Túl lett tárgyalva.. lapozzunk. :) Privatban mehet egymásnak a tapasztalat.

Elmondtad a véleményed. Szuper vagy, köszönjük.

Mondjuk az ilyen megmondót , mint Te nem értem . Mi a cél ezzel ? Nincs megfelelő topic? Vagy tetszik, hogy flamelhetsz egy jót? . Érdekes, de kérlek ne válaszolj

Fogadd el, hogy nem mindenki vesz iPhone-t. Van akinek nem is alternatíva. Nekem se. Nem áll a kezemre a használata. Lehet , ha az okostelefonos életet azzal kezdem, akkor opció. Így nem.

Ezt fogadd el. Ha megy..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#344) tesz-vesz123 válasza Graphics (#343) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Nem magasztaltam senkit és semmit. Leírtam, hogy ennyiért van sokkal jobb vétel.🤷🏻‍♂️ Amikor a szifon tesztek alatt írják, hogy xIaMioLcSóBbAn uGyanaZt tUdja? Csak az iPhone-t tilos megemlíteni? Bocsánat, a tudodmit!

(#345) Graphics válasza tesz-vesz123 (#344) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szuper. És akkor most ez volt az igazságszolgáltatás a reszedről. Értelek.

Részemről ennyi, ennek nem sok értelme van...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#346) hroberto válasza tesz-vesz123 (#342) üzenetére


hroberto
veterán

Tényleg lehet valami igazság abban, hogy az alma kimossa egyes emberek agyát... :U

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#347) Noukoum válasza tesz-vesz123 (#344) üzenetére


Noukoum
veterán

Leírtál egy hülyeséget amit még alá sem tudtál támasztani.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#348) tomboy0013 válasza tesz-vesz123 (#344) üzenetére


tomboy0013
veterán

Android van rajta? Nem. Akkor miért is érdekes itt egy iPhone-t emlegetni? 60-szor gyorsabb is lehet ha nem tudom testre szabni ahogy szeretném. Ez az Android lényege, sokan ezért vesszük, pláne a Xiaomi-kat aminél rengetegen rom-olnak ha benézel bármelyik Xiaomi topikba... Szóval itt lőttél csak mellé ezzel igazán.
Az, hogy vannak olyanok akik apple topikot trollkodnak szét az okosságukkal indok arra, hogy te is elkezdd itt is csinálni? :U Gyerekes.

(#349) Sgr_A válasza tomboy0013 (#348) üzenetére


Sgr_A
addikt

Akkor minek kell az iphone topikok alatt felhozni bármilyen droidos telót hisz azon nem ios-van
tíz év után váltottam iphone-ra meguntam a droid és a gyártók hülyeségeit nem akarom testre szabni romokat keresgélni csak használni akarom

(#350) tesz-vesz123 válasza Sgr_A (#349) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

+1 :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.