Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) INGJOKE válasza Tiédetis (#449) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nyilván még el kell olvasnom az MA tesztet is, de ez alapján nekem jónak tűnik. :D

(#452) Tiédetis válasza INGJOKE (#451) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Nyilván.
Gondolom ha lesz hazai képviseletnél és felkérik az oldalt, hogy teszteljenek, és küldenek készüléket, lesz teszt is.
Én mondjuk a 10T-re is kíváncsi vagyok.
Egy előteszt (inkább bemutató) van pixel 4a 5g-ről is, de éppen a kameráról semmi még.

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#453) INGJOKE válasza Tiédetis (#452) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nah megkérdeztem a samu videója alatt a Tech2 Lacit és azt mondta, hogy:
"Szia, a telefonokat csak egymás után tudom tesztelni, az FE után az a következő. A jövőhéten lesz kész :) "

(#454) Tiédetis válasza INGJOKE (#453) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Az jó és melyik? Gondolom a Pro és nem mind a 2.
Mondjuk annyira nem elsődleges a kamera nálam.
Turbadonál lehet kapni s20 FE snapisat, de eléggé soké van még.

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#455) INGJOKE válasza Tiédetis (#454) üzenetére


INGJOKE
veterán

Pro :)

(#456) joey04 válasza INGJOKE (#442) üzenetére


joey04
titán

gsmarena

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#457) INGJOKE válasza joey04 (#456) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mindenféle nevenincs oldal tesztjét nem olvasgatom. Csak az MA :DDD :DD :DD

(#458) Tiédetis válasza INGJOKE (#457) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Inkább felolvastattad igaz? :) Mindenesetre érdekes konklúziót írt le a végére. FE???

[ Szerkesztve ]

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#459) RoBos


RoBos
senior tag

Ugye a korábbi hírekből tudni lehet/véljük, h a Kínában megjelenő RN10 egy rebranded Mi 10T Lite 5G lesz, egyúttal az első Redmi Note ami 5G-s lesz már.
De most úgy hírlik, h a RN10 nem teljesen ugyanaz lesz mint a Mi 10T Lite, ugyanis, a kínai verzióban, azaz a RN10-ben a 108 MP-es szenzor lesz! Azért az a Redmi Note szériában nem semmi!
Hiába na, a saját belpiacukat jobban preferálják, bár ezt korábban már lenyilatkozta a Xiaomi vezére, h innentől sokkal jobban akarnak majd koncentrálni a hazai piacukra Kínában!

(#460) -Mosquito- válasza joey04 (#456) üzenetére


-Mosquito-
őstag

3:50-nél a kijelző fényerő mondhatni 90%-on van. Nem vagyok tőle elájulva.. :U

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#461) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nah megjöttek az első árak is:
mi 10 T
BG 6/128-as 509 dollár
GB 6/128-as 576,87 és az első 500 vásárló kap ajándékba valami aktivitás követőt :D

(#462) Tiédetis


Tiédetis
senior tag

BG-n nekem 160k-ra hozza ki promócióba. Lehet megvárom amíg lesz hazai forgalmazásban is a szokott helyen.
s20 fe-t néztem, volt egy elfogadható ajánlat, rákérdeztem, ugye nem szolgáltatói hűséges? Neeem.
Ok. kocsiba ültem, 100km-t lekocsikáztam, nyomja a kezembe a dobozt, meg a vodás garis papírt... Á mondom, számla! Keresgél, az is megvan: előfizetői kedvezmény mértéke: -....k
Beszóltam neki, gondolkodtam radikálisabb dologban is, de ott hagytam. Nem lesz tiltva mondja még utánam... Nem tudom megérteni az embereket, miért nézik a másikat hülyének? Itt is tele van hűségidős motyókkal az apró, talán pár korrekt eladó kiírja, a többi meg hallgat, mint a lepény az úton.

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#463) ProEvoFan válasza INGJOKE (#461) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mi 10T mennyi lesz idehaza?Tippre.

(#464) Tiédetis válasza ProEvoFan (#463) üzenetére


Tiédetis
senior tag

175 körül fog indulni, de hivatalos helyről, valahol 200 környékére tippelném.

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#465) INGJOKE válasza Tiédetis (#464) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mivel 154 most Kínából az elején szerintem mindenhol legalább 180 lesz és ha lesz a hivatalos xiaomi boltba ott tuti 200 felett lesz :)

(#466) Tiédetis válasza INGJOKE (#465) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Ezt mondom én is :)
Azt néztem, hogy sacc/kb azonos árban van a 10 és 10T
Vannak különbségek, de alapból fene tudja melyik lenne a jobb

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#467) RoBos


RoBos
senior tag

(#468) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Egy elég erős ajánlat az amazonról:
Xiaomi MI10 T pro + xiaomi Mi Electric Scooter Essential (roller) 599,00 €
~215000Ft

¯\_(ツ)_/¯

(#469) Graphics válasza Zsoleszhun (#468) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az szép, ez így ajándék kombó.

Hát ha most ráérnék meg is venném :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#470) Adikosa


Adikosa
tag

Erről tud valaki valamit?
Egyik oldalon se látok erre vonatkozó infót.
[kép]

(#471) sagesz93 válasza Adikosa (#470) üzenetére


sagesz93
addikt

amazonon megtalálod

rolleres csomag: volt sima MI10T + roller 499€-ért ,de reggelre már elfogyott :( :O

[ Szerkesztve ]

(#472) szpali válasza Zsoleszhun (#468) üzenetére


szpali
addikt

Amazon Prime előfizetéssel ennyi, anélkül 898 €

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#473) szpali válasza sagesz93 (#471) üzenetére


szpali
addikt

Erre is azt írja, hogy a Prime ár 249€ a teli ár 280€

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#474) INGJOKE válasza szpali (#472) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mennyibe kerül a prime előfizetés, vagy hogy van? :)

(#475) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Alin már 599 a pro modell 8/128-as. Most láttam, hogy az aurora blue csak a 8/256-osból van. :((

11.11-es akcióba veszek egy prot addigra tuti lesz már kamera teszt is. :)

(#476) Dare2Live válasza INGJOKE (#475) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

gsmarenan egész jó a kamera rész.

Nagy meglepi nincs a 108mps 1/1.33as érézkelő 27mpn kicsit lassú de nagyon szép képeket csinál. Jelenleg ez az egyik legjobb szenzor.
Széleslátó nem túl acélos a macronak meg sztem sok értelme nincs.

Kamerára ebben az áraktegóriában sztem jobb az S20 Fe. Fő kamerája picit gyengébb de széles jobb és van rajta OISel tele ami sokkal többet ad mint a macro.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#477) Tiédetis válasza Dare2Live (#476) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Azzal most vigyáznék, a kijelző szellemérintés miatt. Nézz át a topicjába

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#478) INGJOKE válasza Dare2Live (#476) üzenetére


INGJOKE
veterán

Köszi. Samsung nálam nem jöhet szóba. :)

(#479) Tiédetis válasza INGJOKE (#478) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Ezen a típuson elgondolkodtam, mert jónak tűnt. De ezzel a hibával küzdenek rendesen és fw frissítés csak tompított a dolgon.

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#480) INGJOKE válasza Tiédetis (#479) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ezt most a Samu s20FE-re mondod?

(#481) mjani1172 válasza Tiédetis (#479) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez hülyeség.
Egy ember vergődik, hogy bizonyos teszt appon, mintha lenne valami.
Rajta kívül mindenkinek jó.

[ Szerkesztve ]

(#482) Tiédetis válasza mjani1172 (#481) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Ez nem hülyeség. Talán ha olvastad volna a linkelt samsung topicba írtakat, nem állítanál olyat, hogy 1 ember vergődik. Aki egyébként leírta, a teljes történetet is, onnantól, hogy volt valami neki, de nem is figyelt rá. Aztán olvasta és ráfigyelve, és a tesztprogit telepítve, igenis a hibák kijöttek. Azt is leírta, hogy a fw frissítéssel jobb lett, de nem tökéletes, ahogy írják a samsung fórumon is. 90%-os szerinte, ahogy írja. Tök jó, hogy vannak emberek, akik hajlandók arra, hogy egy 250e Ft-os telefont tesztelnek és leírják a tapasztalatot és nem nyomják a fejüket a homokba.
Az is mutat valamit, hogy a kiadott hirtelen fw frissítés log-ban egyértelműen ott a javítás. Sorry....

Nekem igenis fontos információk ezek vásárlás előtt. Majd kiderül, hogy tud-e valamit kezdeni vele a samsung.

[link]

[ Szerkesztve ]

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#483) Dare2Live válasza Tiédetis (#482) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ilyenek sajnos mindenhol vannak. Xioaminál pl sztem legendás a közelség érzékelő csoda ami generációk óta random esetekben kisért és simán lehet most is fog. Még az évi 3-4 készülékes Apple se kivétel ld pl a rosszul fogod" csoda... és persze a legszebb amikor tűzveszélyes az adott mobil és itt nem csak a notere gondolok.
Ha pedig egy dolog javítás után max tesztekben reprodukálható az annyira nem nagy dolog.

Én amúgy most feleségemnek nézek mobilt de 10T vagy 20 FE méret nem jöhet szóba. Ha igen akkor fotózás miatt a 20FE lenne.

Most jelenleg két jelölt van Sony Xperia 5 II vagy az alma 12 mini. Ezek kis kézzel is jól foghatóak és elég jók.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#484) Tiédetis válasza Dare2Live (#483) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Tök igazad van, éppen a közelségérzékelő miatt gondolkodtam el az S20 FE-n.
Közelségérzékelő a hívásoknál szívás, de ott rátettem a power gombra a megszakítást és azzal megoldottam, igaz, ha kellene a képernyő és nem jön elő, mikor elveszem a fülemtől, naa az már idegesít.
FE esetében nem tudni, hogy hw vagy sw a probléma oka.
Saját használati szokásaimból fakadóan valószínű hogy ez már nem okozna problémát (nem játszok). De sokat gépelek, aminél jelezték ezt hibának.
Kivárok. sony még egyszer nem lesz, alma meg gyümölcsként finom, egyébként nem adok érte annyit.

[ Szerkesztve ]

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#485) INGJOKE válasza Tiédetis (#484) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én is pont a napokban fejtettem ki, hogy megjelent a fejemben a gondolat, hogy újra almás telefont veszek az I6 után, de mivel a játék telefonokat (kis méret) nem szeretem, mert sok tartalmat fogyasztok rajta, így csak a pro max jöhet szóba méretügyileg az meg 479.990-től indul, hát kenjék a hajukra. :D

(#486) Tiédetis válasza INGJOKE (#485) üzenetére


Tiédetis
senior tag

:C
Igen, van egy határ, ami felett egy 2-3 éves ciklusra használt eszközért nem vagyok hajlandó kifizetni.
Nagyítót meg nem szeretek hordani, hogy azzal nézegessem a kijelzőt.
Kijött a OP8T is, bár nem olcsó az sem annyira.

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#487) INGJOKE válasza Tiédetis (#486) üzenetére


INGJOKE
veterán

Igen már gondoltam arra is, de nem győzött meg nem lett egy nagy eresztés... :)

(#488) Tiédetis válasza INGJOKE (#487) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Igazából ezek vannak mint márkák, amik nálam szóba jöhetnek
- xiaomi
- samsung (???)
- pixel (nincs fizikai dualsim...)
- op

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#489) INGJOKE válasza Tiédetis (#488) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én egy ideje már csak xiaomiba gondolkozok, az eu rom miatt is. Az elmúlt időszakban kicsit elbizonytalanodtam az árazás és a kijött telefonok miatt, de ez a mi 10T pro ígéretesnek tűnik, főleg, hogy a mix sorozat meghalt... :)

(#490) Magnat válasza Dare2Live (#483) üzenetére


Magnat
veterán

Én pont a proxy szenzor miatt engedtem el a MI10 Note Lite-ot ... az A1 nekem emiatt nagyon nagy sux volt, még amikor frissítéssel kicsit állítottak szenzoron, akkor is.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#491) Viktor0610 válasza joey04 (#391) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most nézem vissza a Mi 10T Pro magyar bemutatóját.
Az a "kamukamerahely" egy fényérzékelőt takar. ;)

Ennyire "gagyi, legalja, putri megoldás". :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#492) mjani1172 válasza Viktor0610 (#491) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez elvileg segít jobb fotókat csinálni, meg azt mondják, hogy a kijelző 4096 szintű, automatikus fényerőszabályozásában is szerepet vállal. Ezt nem tudom megerősíteni, különböző helyeken világítottam pofán ezt a szenzort egy zseblámpával, de a világon semmi változást nem értem el, csak gondolom, hogy a fotózásnál számíthat valami extrém esetben. Direkt fotóztam ellenfényben ugyanazt úgy, hogy letakartam, aztán meg nem, de az eredmény csont ugyanaz lett, szóval most vagy elhisszük, hogy itt van valami szenzor (lehet, hogy ha szétszedem, akkor megtalálom), vagy gondolhatjuk azt is, hogy a szimmetria miatt ide be kellett valamit kamuzni, mindenesetre nulla gyakorlati hasznát láttam.

Igen, az most nem kamu kamera, hanem kamu szenzor. Igy már teljesen más. :)
Az esti fotókon segített, nehogy jók legyenek.

(#493) Schuler888 válasza Viktor0610 (#491) üzenetére


Schuler888
senior tag

Borzalom. En kirugnam ezt az inga-mozgasu szakman kivuli bacsikat.. szornyu volt a stream :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#494) Magnat válasza Schuler888 (#493) üzenetére


Magnat
veterán

Igen, szegény bárhogy próbált megfelelni, sehogy sem volt természetes a viselkedése ... bár valszeg én Szakács Tim szájából is ugyanennyire életidegennek tartanám az ilyen mértékű ömlengést a kreativitásról, önmegvalósításról, fantasztikus színkavalkádról ... kb 15 percet tudtam megnézni belőle, aztán elég is volt :)

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#495) Viktor0610 válasza mjani1172 (#492) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A fotókat nem említette, hogy azoknál segítene ez a szenzor.
Linked van az offba tett szöveghez? Érdekelne, hol olvasható.

Samsung Galaxy A54

(#496) mjani1172 válasza Viktor0610 (#495) üzenetére


mjani1172
addikt

Ugye komolyan kérdezed? Mert viccnek durva lenne :Y .
Van egy oldal: Mobilaréna .
Itt írnak a telefon tesztjében ilyesmiről. :R

(#497) Tiédetis válasza Viktor0610 (#495) üzenetére


Tiédetis
senior tag

MA tesztben olvasható

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#498) Viktor0610 válasza mjani1172 (#496) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, komolyan kérdeztem.
Mivel a teló nem érdekel, nem olvastam el a tesztet.

A bemutató érdekelt, mint Xiaomi "esemény".

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#499) Graphics válasza Viktor0610 (#491) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ilyen az amikor valaki házhoz megy a l-fszért :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#500) doooo válasza mjani1172 (#492) üzenetére


doooo
veterán

Azért az sem semmi, hogy a hátlapra szerelnek szenzort az előlapon elterülő képernyő fényerőszabályozásához... Ennél értelmetlenebb dolgot nehéz elképzelni. Jó lenne látni egy szétszerelős videót, mert nagyon kíváncsi vagyok, van-e bármi is a köröcske mögött.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.