Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Tiédetis válasza INGJOKE (#199) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Ilyet ne mondj, mert jönnek a pixel fanok és jól leoltanak a fluid érzéssel. Meg különben se számít a proci :)
Hol van tesztje?

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#202) Depression válasza Soleco (#200) üzenetére


Depression
veterán

Olgondolom a cikket még a rekord euro ár előtt írták.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#203) Tiédetis válasza Depression (#202) üzenetére


Tiédetis
senior tag

vagy tudnak már valamit, hogy erősen romlani fog az euró és erősebb lesz a huf. (most éppen 181e körül van)

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#204) INGJOKE válasza Tiédetis (#201) üzenetére


INGJOKE
veterán

Bocsi nem teszt volt, csak elírtam sima beszámoló és az MA főoldalon megtalálod, de most lebuktál, hogy nem ez a kezdőlapod. Ebből bünti lesz... :DDD :DDD :DDD

(#205) jtzk


jtzk
tag

Engem a Mi Watch érdekelne Mi9T mellé...
Vajon mikortól lesz itthon elérhető?

(#206) FingR86 válasza jtzk (#205) üzenetére


FingR86
őstag

a minap nézegettem róla én is videókat, mert láttam akcióba 160$-ért. és volt egy sztem spanyol teszt róla ahol ment az esim is neki. akkor elvileg itthon is kellene h működjön a dolog, hiába csak cn verzió van belőle.

(#207) jtzk válasza FingR86 (#206) üzenetére


jtzk
tag

esetleg tudsz linket küldeni, hogy hol láttad?
(nálam az esim annyira nem játszik) :)

szerk.:
xiaomilife oldalon: "A magyarországi árát is tudják már, várhatóan 39 900 forintba kerül és novemberben fog érkezni."

[ Szerkesztve ]

(#208) FingR86 válasza jtzk (#207) üzenetére


FingR86
őstag

hol láttam annyiért vagy a videóról a linket ?

(#209) jtzk válasza FingR86 (#208) üzenetére


jtzk
tag

akár mind2 :R

(#210) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Örülök ennek a telefonnak, leginkább azért, mert ezek szerint a Xiaomi is belátta, hogy nem 300 eFt feletti árú telefonokat várnak tőle, hanem jó értékarányú telefonokat.

A Redmi Note9 S és Pro telefonok mellé jött egy magasabb teljesítményű, de legalább olyan jó ár/érték arányú telefon, ami hasonló sikereket érhet el, mint a Note9 Pro/S sorozat.

Félő persze, hogy szűkös lesz a készlet, de az átlag MA/PH olvasó amúgy sem a Lurdy házban vesz telefont, hanem a kínai webshopokban vadászik, ott meg nem szokott áruhiány lenni :DDD

Szóval örülök a telefonnak, mert legalább a többi gyártó versenyre van kényszerítve :R

Nekem valószínűleg nem lesz ilyen telefonom, nekem a jack aljzat hiánya kizáró ok, elég sok jack dugós jó minőségű fülhallgatóm van (adapterezni meg nem akarok, mert a jó minőségű, töltést is lehetővé tévő adapterek nem olcsók).

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#211) atike válasza Donki Hóte (#210) üzenetére


atike
nagyúr

"mert legalább a többi gyártó versenyre van kényszerítve "

Ügy legyen, bár nem tudom lesz-e... :U Egyre több ember van szerintem aki nem pusztán a "számok" alapján vásárol telefont (is)...

(#212) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Szuper az árban benne lesznek a főképernyős reklámok is, és az Android fejlesztői funkciók teljes elhanyagolása?
Nincs is jobb annál, hogy a telefonod minden második kattintásnál fingós appot akar neked felrakni.

(#213) Ricardo válasza -Faceless- (#212) üzenetére


Ricardo
félisten

Én ilyennel nem találkoztam. Mi 9 lite mIUI 11.

(#214) Graphics válasza -Faceless- (#212) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mutass erre egy konkrét példát. Mert eléggé légből kapottnak tűnik...

:) Elég régóta használok MIUI-t, már a V5 óta, de ezzel, amit írsz elnagyoltan nem találkoztam.

Fejlesztői mód bekapcsolható.
De erre a reklámra tényleg kíváncsi vagyok, gondolom nem trollkodásnak szántad, hanem teljesen komolyan gondolod.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#215) Noukoum válasza -Faceless- (#212) üzenetére


Noukoum
veterán

2020 van és még vannak emberek akik nem tudják hogy a miui-ban lévő reklámokat ki lehet kapcsolni.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#216) _flamer


_flamer
aktív tag

Nagyon korrekt teljesítmény, ezért a pénzért abszolút jó vétel. :C

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#217) Graphics válasza Noukoum (#215) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az még oké.. De ilyet írni...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#218) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

A rajongás addig tartott nálam, míg meg nem láttam, hogy nem AMOLED...
Hiába ha az embernek egyszer volt AMOLED kijelzős telefonja, nem lehet visszaszokni IPS/LCD-re. Én megpróbáltam, volt AMOLED, aztán LCD is pár évig és vártam a pillanatot, hogy újra AMOLED kijelzőt bámulhassak... Ezért ez az esetemben nem sima specifikáció fikázás, a telefonok szempontjából egyszerűen mindenben jobb az AMOLED. Az AOD hasznosságát meg szerintem nem múlja felül semmi.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#219) Graphics válasza Dyingsoul (#218) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez is olyan ,hogy embere válogatja, én pl. Amazfit Bip-et használok, már ha van kedv felvenni :D meg értesítő led.

De amit megszok az ember, és ami az igénye.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#220) enginev3.0 válasza Dyingsoul (#218) üzenetére


enginev3.0
félisten

Van ismerősöm aki IPS mellett használ AOD-ot
remek megoldás...

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#221) tomboy0013 válasza -Faceless- (#212) üzenetére


tomboy0013
veterán

Arról csak te tehetsz ha fingós app-okra támad gusztusod, nem véletlenül dobálhatja fel a telód. Én nem találkoztam 2 év alatt egy kezdőképernyős reklámmal se, bár nem is törekszem rá, hogy fingós app-ok után kutakodjak. ;]

Dyingsoul: Én felsoroltam egy pár dolgot ami miatt inkább IPS-t preferálom annak ellenére hogy most AMOLED telóm van, szóval közel sem olyan egyértelmű mindenki számára az AMOLED fölénye. Egyik sem tökéletes, kinek ez kinek az jön be jobban. Én simán visszaváltanék, tehát az elméleted máris megbukott.

[ Szerkesztve ]

(#222) Graphics válasza tomboy0013 (#221) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Általában ez akkor jön elő, ha az ember olyan oldalakat látogat. :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#223) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Ebéd alatt megnéztem a Lurdys hoka moka mi10T pro kicsomagoló videóját és azt mondta, hogy mikor megérkezik NOVEMBERRE a Ludyba is, addigra lesz teljes teszt. :D :DD :DDD

(#224) tomboy0013 válasza INGJOKE (#223) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mondjuk a Poco F2 után közel sem lennék biztos abba, hogy megérkezik bármikor a teló hozzájuk. Az F2 is úgy volt egy ideig hogy érkezik, a boltban is ezt az infót kaptam, aztán nem érkezett és nem is fog.

(#225) -Faceless- válasza Graphics (#214) üzenetére


-Faceless-
őstag

Jézus úristen hogy merészelek rossz véleménnyel lenni egy közösségi kedvenc telefonról.
Redmi 8A-ja van édesanyámnak aki nem ért a telefonokhoz, és
- a mappákban, és úgy emlékszem a clean-erben illetve beállításokban is ott virítanak az ajánlott alkalmazások
- 10GB+ szabad tárhely van, de napi többször baszogatja a telefon, hogy takarítson, mert nincs elég hely frissítés letöltéséhez
- hetente kézzel kell nekem ránéznem a telefonjára, mert az alkalmazás frissítéseket egyesével kell elindítgatni, és úgy is 3-ból 1-szer mennek fel. Erről is nonstop kapja az értesítést, hogy frissítés nem sikerült.
- 4 Xiaomi telefonból 1 tud csatlakozni a kapott Mi Band-hez az is többszöri próbálkozásra, és az random ledobja. Nem a Band hibája, mert ugyan ez van Amazfit-el is.
- jó esetben csak fél nap késéssel kapunk meg üzeneteket egymás között Hangouts-ban illetve Viber-en

Az ARCore tiszta bug Redmi note 7-en és 8T-n is annak ellenére hogy a támogatott eszközök között vannak. Állítólag az új verziókhoz már nem is fog jönni támogatás, és néhány meglévőt is vissza akarnak vonni. Több debug funkció le van rendszer szinten tiltva, így szinte semmilyen környezetben nem működik semmilyen live debug, screencast, és távoli vezérlés.

De nem probléma, biztos szuper telefonok 11/10 Best buy vegye mindenki. Csak mi vagyunk szerencsétlenek majd a következő tuti jobb lesz úgyis hetente küldi a Telekom, hogy vegyünk Note 9-et.

[ Szerkesztve ]

(#226) tomboy0013 válasza -Faceless- (#225) üzenetére


tomboy0013
veterán

Anyuka nem ért a telefonokhoz ezért szar mert az alapbeállítás nem felel meg neki. Ne haragudj de a problémáid zöme szimpla user error. Reklámok kikapcsolhatóak, ahogy a tárhely tisztító értesítés is.
Másrészt meg 40 ezres alsó kategóriás teló nyügjeivel jössz ide egy felsőkategóriás teló topikjába fingós app-okról hadoválni. Kicsit túltoltad.

[ Szerkesztve ]

(#227) Donki Hóte válasza tomboy0013 (#226) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Én azért jobban örülnék, ha a reklámok nem kikapcsolhatók, hanem bekapcsolhatók lennének :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#228) Bluesummers


Bluesummers
őstag

Lenne az a 108mpixel inkább 18mpixel, viszont tűéles képpel. Vagy az nem megy? ... Nem bírom ezeket a megapixel háborúkat. Lassan már e-pénisznek számít ez is? :F

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#229) Noukoum válasza Donki Hóte (#227) üzenetére


Noukoum
veterán

A telefon első indításánál megkérdezi hogy szeretnél-e látni reklámokat.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#230) atike válasza Noukoum (#229) üzenetére


atike
nagyúr

Amúgy ez komoly? :) Feltesz ilyen kérdést...? És van aki igennel válaszol...? :F

(#231) tomboy0013 válasza Donki Hóte (#227) üzenetére


tomboy0013
veterán

Valószínűleg mindenki, de ha ezen is múlik a remek ár-érték arány akkor inkább rászánom azt a 3 percet ;)

Noukoum: szerintem az csak a hirdetések személyre szabására vonatkozik, ha ezt kikapcsolod attól még az app-okban maradnak reklámok csak nem személyre szabottak. Külön kell kikapcsolni.

Bluesummers: Nem e-penis hanem pixel binning technológia. Nem a kevés megapixeltől lesz éles a kép :)

[ Szerkesztve ]

(#232) Graphics válasza -Faceless- (#225) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ajánlott alkalmazások kikapcsolása.

A többi user error, a fapadot vettétek, és ezzel eintézted a csúcskategóriát is... Nem kérdés, kijelentés.

A te véleményed, engem alapvetően nem zavar, én nem tudok mit kezdeni azzal, ha valaki nem tudja a telefonját használni.

Viszont leírtad a lényeget: Közösség, kérdezz, kapsz segítséget. De szerintem Te is érzed, hogy egy 8A-nak nem sok köze van a kínálat tetejéhez... És mégis élből fikáztad. Valószínűleg nem engem minősít :D

Azt meg én se tudom megmondani, hogy a Kedves Mama hol szörföl épp. 1 félrenyomás esetén a user a felelős a további reklámokért, nem a telefon.

Frissítéseket is ki lehet kapcsolni... Értem én, hogy jó szenvedni, de minek? :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#233) Donki Hóte válasza Noukoum (#229) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nincs a kezemben most újabb verziós Xiaomi telefon, ezért nem tudom megnézni, de akinek van, az nézze már meg, hogy pontosan mi az erre vonatkozó kérdés.

Mintha nekem úgy tűnne, hogy a személyre szabott reklámokat lehet kikapcsolni (és nem általában a reklámokat), de lehet, hogy rosszul emlékszem...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#234) Graphics válasza Donki Hóte (#233) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egy kis leírás: [link]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#235) Graphics válasza -Faceless- (#225) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Amúgy nekem is van idős szülő. Nem a telefonnal van bajod, hanem azzal, hogy mutter értetlenkedik.. Ez ilyen világ. Türelem, majd belejön.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#236) Noukoum válasza atike (#230) üzenetére


Noukoum
veterán

Amikor ki be pipálhatsz dolgokat (helymeghatározás, adatok gyűtése annak küldése stb) akkor ott van egy olyasmi hogy "ajánlott tartalmak megjelenítése". Persze be van pipálva alapból mint minden, de azért ez ne legyen már tragédia kinyomni...

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#237) Graphics válasza Noukoum (#236) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Korrigálás, az csak a Személyre szabott reklámokat jelenti :)

Régen volt az, hogy ott a hirdetések ON/OFF volt. Azóta ez változott.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#238) aelod válasza Thom! (#12) üzenetére


aelod
veterán

Az a kép mivel a középpontja felé esik a fókusz szerintem. A kijelzőnek semmi baja.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#239) Donki Hóte válasza Graphics (#234) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem értem ezt az arcfeloldás engedélyezéséhez szükséges régióváltást :( Ez tényleg így van a MIUI-n :F Más telefonok miért tudnak EU régiós szoftverekkel is arcfeloldást produkálni?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#240) Graphics válasza Donki Hóte (#239) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

2 éves a cikk, a lényegi részre koncentrálj

Azóta már megoldott ez a dolog....

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#241) beyruth82 válasza Donki Hóte (#239) üzenetére


beyruth82
veterán

Mert nem tartják be a jogszabályokat(GDPR).Csak a xiaomi az egyetlen amelyik igen 😂😂😂

(#242) Imi1981 válasza Donki Hóte (#233) üzenetére


Imi1981
veterán

Ezek a reklámok nem jelennek meg teljes képernyőn meg mindenhol! Én a biztonság alkalmazásban láttam egy sávban és kikapcsolható de én nem szarakodtam vele mert amúgy úgysem talalkozok vele. Aki azt írta teljes képernyős reklámot dobál az hülyeséget ír! Amúgy meg itt egy gyors megoldás és a böngészőkben is blokkolja a reklámot és nem csak xiaomin jó használni

Nem kell mindent elhinni amit itt írnak egyesek mert ha egy része igaz is, ők oly mértékben eltúlozzák, hogy már közé nincs a valósághoz. Most például akartam keresni reklámot és nem találtam! Kétszer találkoztam vele a biztonság alkalmazásban valahol.

[ Szerkesztve ]

(#243) Dyingsoul válasza enginev3.0 (#220) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Remek megoldás, csak az akku fogyasztás "kicsit" más...

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#244) mbotnd válasza k.soma (#23) üzenetére


mbotnd
tag

Nekem is Mi 9em van, de látva a felhozatalt nem váltok. Nem ér meg annyi pénzt semelyik telefon sem egyelőre.

(#245) aelod válasza -Faceless- (#225) üzenetére


aelod
veterán

Igaza van a fórumtársnak ezek user errorok.
Mi bandem van RN7-el tökéletes működik elsőre párosodott a két eszköz azóta sem dobta el.
Tv-vel a screencast hibátlanul működik.

Ajánlás kikapcsolható, frissítés automatikusra állítható.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#246) Donki Hóte válasza Imi1981 (#242) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az eddigiek alapján nekem úgy tűnik, hogy ROM verziótól is függ az, hogy ki mennyi reklámmal találkozik.

Szóval könnyen lehet, hogy aki hangosan panaszkodik, az olyan ROM verziót kénytelen valamiért használni, amin sok a reklám. Aki szabadon választhat, az persze találhat olyan verziót, amin alig van reklám.

Mindenesetre az biztos, hogy a probléma létezik, itt az dönt, hogy valaki szerint félig tele van a pohár, másvalaki szerint meg félig üres a pohár :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#247) Tiédetis válasza Donki Hóte (#246) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Általában, régen ha valaki belpiacos telefont vett, kínai rommal, ott voltak reklámok. De voltak webshopok akik maguk tettek fel ilyen romokat, nyilván pici pézé lehetett megvenni ezeket, aztán jött a szívás.
Az én óráimmal egyik sájomi telefonnak se volt gondja. Ha megnézzük, semmit nem kérdezett a telefon topicjába, miért is? ??

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#248) Ricardo válasza Donki Hóte (#246) üzenetére


Ricardo
félisten

Tavaly a Samsung is bejegyeztette a saját megoldását. ;)

[link]

(#249) Imi1981 válasza Donki Hóte (#246) üzenetére


Imi1981
veterán

Én teljesen gyari romot használok! Nem mókoltam semmit és nem is akarok. Szerintem tök jól működik. Van samsung A70-em is és annak is tetszett a rendszere de a miui is jó. Miui talán kicsi allítgatósabb jobban tíltható a háttérben futás alkalmazásoként. De igazából aki nem szereti az nem is fogja, aki szereti az meg szívesen használ miui-t. Én minden telefonra kíváncsi vagyok és nem szólom le ha kicsit más.

(#250) Noukoum válasza Donki Hóte (#246) üzenetére


Noukoum
veterán

Tákolmány ROM és kínai belpiacos cuccról én nem beszéltem, normális helyről nem olyat kapsz. Global gyári rendszeren kikapcsolhatóak a reklámok.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.