Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Dimond G válasza Faby (#550) üzenetére


Dimond G
senior tag

Jogos..ki is hagytam ezeket!
Kívülről nekem jobban tetszik a 10T Lite. A kamerasziget miatt! :))

(#552) ricsmoka


ricsmoka
tag

Nagyon jó a Mi 10T Lite!

(#553) Dimond G válasza ricsmoka (#552) üzenetére


Dimond G
senior tag

Kifejtenéd ez nekem? Neked miért tetszik? Mert gondolom rendelkezel ilyen készülékkel és tapasztalat beszél belőled! (nem ironizálni akartam, csak kíváncsi vagyok)

(#554) ricsmoka válasza Dimond G (#553) üzenetére


ricsmoka
tag

Kedves G! Jo a kijelzője! Képfrissítés kiváló! Az akksija nagyon jól bírja. Szép képeket készít. Egy picit nagy a korábbi teloimhoz képest de megszoktam. Sokat olvasok és ahhoz kiváló! Játékokat jól viszi. Egy Redmi note 8 probtelom volt előtte 3 napig de eg es föld a kettő.

(#555) Dimond G válasza ricsmoka (#554) üzenetére


Dimond G
senior tag

Köszönöm a válaszod! Erre voltam kíváncsi! :R
Nos nekem egy Poco X3-am van, de sajnos a Turbado-tól van! Amiről tudok, hogy a jótállásukat kidobhatom a kukába, mivel tudjuk mi zajlik a cég körül! Szóval kell egy telefon magyar garanciával!
Nekem így nem lesz akkora ugrás, de mivel a Poco is jó készülék így nem fogok csalódni szerintem!

(#556) Brekecs válasza Dimond G (#549) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Én úgy tudom hogy a 6/128gb-os verzióban van sd foglalat.

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#557) ricsmoka


ricsmoka
tag

:) Igen van benne! Nem fogsz csalódni!

[ Szerkesztve ]

(#558) V@ns válasza AttilaMvh (#547) üzenetére


V@ns
aktív tag

Nincs ilyen telefonom, de amire (szerintem) te gondolsz, azt a Mi 10T Lite nem tudja.
2 SIM vagy 1 SIM+microSD. Egyszerre három kártya nem megy bele.

(#559) ricsmoka


ricsmoka
tag

Egy sim es egy sd!

(#560) Dimond G válasza ricsmoka (#559) üzenetére


Dimond G
senior tag

így van! Xiaomi Mi 10T Lite!
SD + 1 Sim. Vagy 2 sim.
Én a Telekom jóvoltából jutottam hozzá.
A telefon nagyon jól néz ki! Tetszik a rendszer is de igazán a kamera dönti el, hogy szeretni fogom, vagy lesz egy kis rossz szájízem!
Lehetne a Lite-nak egy külön topik... csak úgy megemlłtettem! :DD

(#561) Brekecs válasza Dimond G (#560) üzenetére


Brekecs
aktív tag

De érdekes hogy a xiaomi mi 10t lite 6/64 gb os verzió nem bővíthető ! :N

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#562) AttilaMvh válasza Brekecs (#561) üzenetére


AttilaMvh
tag

Különféle leírásokat olvastam, egyesekben a 10t és a 10t pro nem bővíthető, a 10t lite igen, más leírás szerint egyik sem. Ezért kérdeztem rá a dedikált sd kártya bővítőhelyre a 10t lite esetén, akinek van ilyen készüléke az biztosra tudja a választ.

[ Szerkesztve ]

(#563) Dimond G válasza AttilaMvh (#562) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nekem a 6/126-as verzió van meg és van Sd foglalt... örömömre! :-D
Rengeteg zenét hallgatok és flack/mp3-ban! így kell a hely! Én így csinálom! A többi netes/fizetős zenehallgatós app nem jön be. Na meg több naftát is fogyaszt ebből a majdnem 5 ezres aksiból!
120 Hz-re állítottam a telót, majd teszi a dolgát...

(#564) Brekecs válasza Dimond G (#563) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Erre írtam fentebb hogy a 6/128gb-os verzió bővíthető ! de a 6/64gb-os meg nem ! Érdekes !
Én is rendeltem egy 6/128gb-ost ! :)

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#565) Dimond G


Dimond G
senior tag

Xiaomi Mi 10T Lite - tapasztalataim 2 nap után:
Kamera jobb mindennél amit fogtam (Xiaomi körökben), készítettem képet. A felhők - felhők - és belenagyítva se homályos...gondolok arra, hogy GCam nem kell! Ez tetszik! :DD
Gyors és a 120 Hz-es képfrissítés nagyon adja... Nem beszélve a sztereó hangszórókról.
Ami külsőleg tetszik hogy karcsú, a kamerasziget kisebb, még 4 kamerával is!
Kamera! Nos, poco X3-al összevetve... jobb az Mi 10T Lite! Szerintem! Videó? Itt azért megemlíteném, hogy nem videózom, de nem is rossz!
A gyári tok szuper... Nem is akarok mást! Legalábbis egyelőre. Mondjuk nem is van tok a magyarországi piacon!
5g? Bp-en jól jön, de ehhez és a 120 Hz-es képfrissítés miatt még a 4800-5000-es aksi is kicsi, ha 2 napot üzemidőt akarok. Vagy az egyik, vagy a másik. User függő! Bár én 120 Hz-es képfrissítéssel és 4G-el jól pergek. Szerintem a két nap így bőven hozható. Nálam!!!
Közelségérzékelő jobb, mint a X3-on! Nem villan be a kijelző az Mi 10T L-en, nem úgy mint a X3-on!
SD kártya jól pörög, megfelelő app-al jól pörög!
Töltés jó, gyors...
Kijelző: Ha nem sötét módot állítasz, akkor az automatikus fényerő teszi a dolgát! A különféle app-ok sötét módra állíthatók, szóval nincs para!
Azt hiszem személy szerint elégedett lehetek! :D

(#566) ricsmoka válasza Dimond G (#565) üzenetére


ricsmoka
tag

:) G! Én is megvagyok vele elégedve! Tetszik nagyon! A mérettel nem voltam kibékülve de mar megszoktam azt is!

[ Szerkesztve ]

(#567) csiribi


csiribi
csendes tag

Vettem egy MI 10T Prot.
Van nekem egy 2m hosszú töltőkábelem 2000+ Ft-s. Gyorstöltés mennyire kábelfüggő?? Vagy az nem befolyásolja? Hogy van ez? Másik kérdés. Van egy redmi note7 telóm is, ami frissült MIUI 12.re 10T Pro 12vel jött ki. És mindkét teló legalján van egy kis fehér vízszintes vonal,5 ikon szélességből majdnem 3ikont kitesz. Eddig a MIUI 11 alatt nem volt. Kép lent. Másnak is ilyen vagy valami beállításoknál kell keresgélni? :)

(#568) szpali válasza csiribi (#567) üzenetére


szpali
addikt

Poco Launcher nem teszi oda :(
A kezdőképernyő beállításaiban ki tudod kapcsolni :K

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#569) AttilaMvh válasza Dimond G (#565) üzenetére


AttilaMvh
tag

Szia, meg szeretném kérdezni, hogy melyik változatod van, 6/64 vagy 6/128, és hogy az sd kártya saját külön foglalatba tehető, vagy az egyik Sim helyére? Köszi! Bocsi, hogy ugyanazt a kérdést erőltetem, de nekem nagyon fontos a dupla SIM plusz az sd bővítés, az információk pedig nem egyértelműek. Láttam unboxing videot ,amin mutatta a SIM tálcát, ott közös foglalat volt, viszont nem derült ki, hogy 6/64 vagy 6/128 változat. Gsmarena technikai leírásában pedig külön bővítőhelyet említ az sd kártyának, viszont ott sem részletezi, hogy melyik változatra érvényes. Számomra abszolút logikátlan, hogy a nagyobb belső tárhelyű változatban van dedikált sdkártya hely, a kisebben pedig nincs, de nem mindig az én logikám érvényes a mai világban :)

[ Szerkesztve ]

(#570) AttilaMvh válasza AttilaMvh (#569) üzenetére


AttilaMvh
tag

Elnézést kérek, nem olvastam elég figyelmesen az előttem szólókat, így az előző hozzászólásom tárgytalan, de kifutottam a szerkesztési időből, törölni meg nincs jogosultságom. Szép estét mindenkinek!

(#571) Dimond G válasza AttilaMvh (#569) üzenetére


Dimond G
senior tag

Szia!
6/128GB verzióm van!
A sim tálcába 1 sd +1 sim,
vagy 2 sim megy bele!

(#572) Arkennys


Arkennys
addikt

Sziasztok
Szerintetek van értelme Mi9T pro váltásának az új verzióra? Jobb persze több adatban, azt látom, de nagyon határértéken állok, és hasznos lenne olyanok véleménye, akik jártasabbak mobil téren.
Köszönöm!

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#573) Brekecs


Brekecs
aktív tag

Sziasztok !
Tudja valaki pontosan hogy kell romot cserélni ezen a 10t lite verzión? A bootloader nyitásra várnom kell egy hetet, le töltöttem egy globál romot hozzá, utánna mi a teendő ?
Üdv

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#574) AttilaMvh válasza Dimond G (#571) üzenetére


AttilaMvh
tag

Köszönöm, a gsmarena-n levő technikai leírását is javították, most már "shared slot" szerepel, eredetileg "dedicated slot" volt, de lehet, hogy még annyira friss volt a modell, hogy nem tudták. Hát akkor lenyugodtam :((, vagy redmi note 9 pro lesz, vagy megvárom az elkövetkező modelleket, hátha szerencsém lesz valamelyikkel a közép kategóriások közül. Köszönöm a segítséget!

(#575) instantwater válasza AttilaMvh (#574) üzenetére


instantwater
addikt

Esetleg a Lite verzió ebből?
Abban hybrid tálca van.

(#576) Rudiaszarvas


Rudiaszarvas
tag

Ha még nem volt: a Super Wallpaper könnyen telepíthető és nagyon jól működik. Szép és làtvànyos.
Google keresőjébe írjàtok be: Mi Super Wallpaper apk, töltsétek le telepítsétek és a beàllítàsok/hàttérképek-ben àllítsàtok be. Föld és Mars mindkettő 3opcióval...

Üdv. :R

(#577) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!

Akinek Xiaomi Mi 10T Lite telefonja van, azoktól kérdem, hogy mi az utolsó rom verzió Global szinten! Nekem Miui Global 12.0.2 Stabil (12.0.2.0(QJSEUXM) van fent!
Nektek is? Van újabb?

(#578) Brekecs válasza Dimond G (#577) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Szia !
Ugyan ez van nálam is, jövőhéten teszek fel globál romot, abban remélem lesz hívásrögzítő !

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#579) Dimond G válasza Brekecs (#578) üzenetére


Dimond G
senior tag

Akkor nincs újabb, csak ha nyitom a telót és fejlesztőit raksz fel?

(#580) Brekecs válasza Dimond G (#579) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Én a beépitett hívásrögzítő miatt teszek fel másik romot, egy hetet kell várni a bootloader nyitásra,

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#581) Dimond G válasza Brekecs (#580) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nekem többet kellene, mivel nem először (nem is másodjára) nyitnék.
De én nem erre gondoltam!
Találtam ilyet is:
Mi 10T Lite EEA MIUI V12.0.4.0.QJSEUXM Update | Xiaomi Firmware Updater

miui_GAUGUINEEAGlobal_V12.0.4.0.QJSEUXM_7658bf7471_10.0.zip - gondolom akkor ezt ne töltsem le! :F

[ Szerkesztve ]

(#582) Brekecs válasza Dimond G (#581) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Én pont ezt a globált akarom feltenni, de látom kettő verzió van, 2,6gb és egy 4.5gb, melyiket érdemes feltenni?

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#583) Dimond G válasza Brekecs (#582) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nekem még mindig az nem tiszta, hogy amit linkeltem, azt csak bootloader nyitással lehet, vagy csak felmásolom a belsőre/Beállítások/frissítőcsomag felvétele és települ.

(#584) Brekecs válasza Dimond G (#583) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Csak bootloader nyitás után!

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#585) Dimond G válasza Brekecs (#584) üzenetére


Dimond G
senior tag

Értem! Kár!
Amúgy mivel ad többet a mostaninál? A stabilitáson kívül!

(#586) gyalu 1


gyalu 1
aktív tag

Üdv!
Az angol verzió és az európai verzió között a töltőn kívül van különbség? Most az amazon.uk 199 Fontért kapható a [10tlite]

(#587) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !
Nagyon vacillálok hogy vegyek egy ilyen telcsit.
S20FE és ez a telefon között gondolkodom.
A kamera lenne a fontos és ott is többnyire video.
Nem vagyok profi fotós így elvárom hogy a telefon gondolkodjon helyettem :)
Akku gondolom jó nagyon, Samsung emiatt kérdőjeles számomra.
Néztem sok YouTube videót , de nem tudok dönteni.
A Samsung UI nagyon pöpec, nem tudom hogy a Miui fejlődött-e az évek során annyit hogy beérje őket.
RedmiNote5-öm volt talán az utolsó android Xiaomi telefonom.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#588) novinyul válasza eladogeppc (#587) üzenetére


novinyul
veterán

S20FE kamerában jobb, akkumulátorban egyértelműen a MI10T(10T Pro) lazán 1,5 óra plusz SOT az S20FE-z képest. A rendszer meg mindkét telefonon jó(ki melyiket kedveli) de probléma nélkül használható. S20FE vezeték nélküli töltést támogatja(reverz is) van IP védelem és amoled a kijelző. MI10T ips de adaptív 144Hz a kijelző(S20FE nagy hibája hogy nem támogatja), van infra és ha számít valakinek a hátlap is üveg.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#589) novinyul


novinyul
veterán

Érkezett security update a MI10T-re, mondjuk ez is novemberi, illetve ezen kívül más nem tartalmaz. Pedig van 1-2 bug amit javítani kellene. :(((

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#590) instantwater válasza novinyul (#589) üzenetére


instantwater
addikt

Mit kellene javítani?
Nekem néha megfagy a Brave, de azon kívül más komolyabb hibával nem találkoztam.

(#591) novinyul válasza instantwater (#590) üzenetére


novinyul
veterán

Sötét módban jó pár részen a felirat nem látható, Poweramp hangerő nem állítható(vagy semmi vagy süket leszel) újra indítás után néhány widget nem tölt be. Apróságok ugyan de azért tud bosszantani. Na meg a kamerán lehetne még reszelni.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#592) instantwater válasza novinyul (#591) üzenetére


instantwater
addikt

Valóban a sötét mód nem barát néhány appal.
Aliexpress, Anysoftkeyboard, etc.

(#593) Dimond G válasza novinyul (#591) üzenetére


Dimond G
senior tag

Sajnos Mi 10 T Lite-on is ez a helyzet! Már nem is kapcsolom be a sötét módot. Inkább csak az app-nál, ha lehet! :((
Sajnos nálam szeptemberi biztonsági csomag van!
Amit nem találok valami jónak, mivel már lassan letelik az év is! :F

(#594) novinyul válasza Dimond G (#593) üzenetére


novinyul
veterán

Valamiért a 10T széria mellőzött szereplő :( Pedig egyik elég jól sikerült mindhárom, vagy már javában a MI11 kiadást készítik elő. Esetleg ha használ valaki Poweramp-t, akkor próbálja már ki esetleg hogy nála a hangerő jó-e?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#595) Dimond G válasza novinyul (#594) üzenetére


Dimond G
senior tag

Én használok PowerAmp-ot! Nálam jó a hangerő! Bár ez a Lite verzió!

Viszont kicsit megkavarodtam!
Nekem Miui Global 12.0.2 Stabil van fent. 12.0.2.0(QJSEUXM) pontosabban!
Gyári!! Nincs mókolás! Ezen az oldalon akkor nem is találok frissítést, amit manuálisan felrakhatok?

Xiaomi.eu Multilang MIUI ROMs - Browse /xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12 at SourceForge.net

(#596) Dimond G válasza novinyul (#594) üzenetére


Dimond G
senior tag

(#597) novinyul válasza Dimond G (#596) üzenetére


novinyul
veterán

Ezek nem mennek fel, meg nyitás is kell.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#598) Dimond G válasza novinyul (#597) üzenetére


Dimond G
senior tag

Banyek! :(
Csak nem úszom meg! :(
Gondolom nyitás után kell még sok cucc és egy leírás, ami Lite verzióra nincs még!
Inkább bele sem kezdek! Nyitni nem akarok úgy, hogy nem tudok felrakni fejlesztői rom-ot!

(#599) Tiédetis válasza Dimond G (#598) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Nem kell semmi különleges hozzá. Ha a xiaomi.eu oldalon találsz lite verziós romot, az jó rá. Kell egy nyitás, egy TWRP boot, és mehet fel, nem ördöngős dolog.

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#600) Dimond G válasza Tiédetis (#599) üzenetére


Dimond G
senior tag

Lehet nem ördöngős, de a könnyelmű kezdet után szokot baj lenni!
Amúgy TWRP-t honnan szedjek hozzá? Mert a többi megoldható!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.