Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Tiédetis válasza doooo (#400) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Lépj át rajta, nem ér ennyit az egész, azt kell nézni ki mondta...

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#402) joey04 válasza siege5 (#397) üzenetére


joey04
titán

gagyi, legalja, putri megoldás. az a baj vele.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#403) viktorhu válasza doooo (#398) üzenetére


viktorhu
veterán

Ez már a kilencvenes években is eléggé szánalmas volt, a népszerű kínai kétkazettás magnókon vagy nyolc hangszórónak volt kivágás, de persze két hangszóró volt csak bennük.

(#404) Graphics válasza doooo (#400) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Persze, nem próbálsz meg lealacsonyítani. :)....

Nézd, neked van ezzel problémád.
Első körben is finoman megírtam, hogy szerintem hagyjuk, de csak tovább kóstolgattál. Felesleges.

@Tiédetis: Mondja ezt az, aki új regisztrációt csinál.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#405) mjani1172 válasza Graphics (#404) üzenetére


mjani1172
addikt

Engem ennyire nem érint meg, ez miatt nem vetném el a telefont, ha a többi kamera teszi a dolgát, akkor részemről nincs gond.
De attól ez még tipikus kínai kamus dolog.

(#406) zsoltiz válasza mjani1172 (#405) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Az. Én még ehhez hozzátenném egyébként a "semmire sem jó, csak legyen ott még valami" 2 (kettő) megapixeles filléres makró kamerákat, meg a szintén csak látványelem depth szenzorokat, amik a telefonok 90%-ában nem csinálnak semmit.

[ Szerkesztve ]

(#410) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Másik kóstolgatását befejezni!

Samsung Galaxy A54

(#413) siege5


siege5
aktív tag

Nem is tudom, a legtöbb hszből kitűnik hogy akármilyen megoldás lenne sem lenne még az elégedettség. Ha elhagynák a designt akkor "más gyártót majmolnak", ha valami filléres cuccot raknak oda, akkor jön a cikk első része miszerint "ezzel is csak árat növelnek minek az oda semmire se jó", ésatöbbi ésatöbbi, mindegy csak legyen minden top és occó, meg ne kínai.
Igen kicsit az, de azért vicces dolog hogy az emberek jó részének ez a része fel sem tűnne ha nem adnák a "szájába" (legalábbis sohasem láttam telefonkeresők és ajánlók között ellenérvként felhozva) , így viszont lehet már miért mutogatni.
Olyan jó lenne többet olvasni a felesleges sallang helyett arról, hogy ténylegesen mit tud majd a teló, mert mint a legtöbb vásárlót ez a része jobban érdekel majd.

(#414) Graphics válasza siege5 (#413) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

+1

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#415) Noukoum válasza siege5 (#413) üzenetére


Noukoum
veterán

Fikázók mindig lesznek, de a Xiaomit amúgy is divat szidni.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#416) siege5 válasza Noukoum (#415) üzenetére


siege5
aktív tag

Az egy dolog, minden típusnál volt van ilyen, inkább az a bosszantó, hogy most kifejezetten haszontalan dologról megy a vita, ami tényleg eddig senkit vagy csak nagyon minimális felhasználót érdekelt/vette észre stb. Ettől meg az amoled VS ips vita is hasznosabb volt.

(#417) Tiédetis válasza Noukoum (#415) üzenetére


Tiédetis
senior tag

6. éve van xiaomi telefonom, ebből következik, hogy amikor az elsőt vettem, akkor is sokan hülyének néztek.
Az a helyzet, hogy mindig vannak olyan problémák, melyek lehet aprók, de bosszantók, nem a MIUi nekem az megfelelő. Egy pici hiányzik mindig attól, hogy prémium legyen. De az ára kárpótolt, a Mi 10-es szériáig.
Az már nem indokolt még azon tények ismeretében sem, hogy más is drágult. Az, hogy beakar lépni hüvely helyére, ok, de akkor minőségben is el kéne érnie azt.

Mi 10T széria fikázásra írtam:
[link]
Lám, igazam lett már az elején.
Az, hogy miként fog muzsikálni, majd kiderül, ha kijönnek a nemzetközi tesztek róla.

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#418) RoBos


RoBos
senior tag

Élőképeken a Mi 10T Lite 5G...

Elsőre 329032 pontot gurított az új SD750G antutuba, ami egyáltalán nem mondható (sokkal) gyengébbnek az SD765G-nél!

Nem lesz ez rossz telefon, simán lehet ebből néptelefon is, az igazi arany középút! :K

(#419) Graphics válasza Tiédetis (#417) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Melyiket használod mostanság?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#420) viktorhu válasza Tiédetis (#417) üzenetére


viktorhu
veterán

Hat éve még tele volt a vatera "csúcstelefonokkal", 256 mega rammal, 4 giga tárhely stb. Kb. semmit nem írtak a specifikációról, csak hogy milyen sok programot le lehet rá tölteni a play store-ról.

Ezt ismerték az emberek kínai telefonként, ami majd "belassul", meg igénytelen a csomagolása (mert akkor még zacskóban doboz nélkül átcsúszhatott a vámon a kereskedőnek).

(#421) Graphics válasza viktorhu (#420) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

6 éve azért már régen jobb világot éltünk :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#422) Schuler888 válasza Graphics (#421) üzenetére


Schuler888
senior tag

Igen, 6eve mar siman hivatalosan forgalmaztuk a mi3at meg vmi eggyel komolyabb xiaomit sajnos mar nem remlik... igaz jo sokaig a kutyanak nem kellett, annak idejen a huawei is eppenhogy kezdett fogyni, de a samsung-apple paroson kivul szepen mentek a nokiak es sonyk meg akkor.. :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#423) Magnat válasza enginev3.0 (#14) üzenetére


Magnat
veterán

Mármint neked ... én minden további nélkül adnám oda az oledet ha ezért nem a kretén kijelző alatti ujjlenyomatszenzort kéne használnom (Galaxy S10 Light).

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#424) Magnat


Magnat
veterán

Proximity szenzor probléma vajon várható ezeknél a modelleknél?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#425) Viktor0610 válasza Magnat (#424) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

🤣
Nem lehet elég korán kezdeni az érdeklődést a fontos dolgok után! :))

Én az összes Xiaomimon kitapasztaltam, hol van a közelségérzékelő, úgy tettem a fülemhez, hogy takarásban legyen, semmiképp' sem a vállammal tartva.
Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor volt kijelző felvillanós gondom a telefonokkal.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#426) Magnat válasza Viktor0610 (#425) üzenetére


Magnat
veterán

Megértelek, de én nem akarok ezzel foglalkozni és néha sajnos muszáj a vállammal tartva telefonálni :)
2 Xiaomim volt, ez egyiken gond volt a szenzorral, a másikon nem ... csak tényleg azt nem értem, h ez pont egy olyan probléma ami csak náluk probléma, elképzelni nem tudom, h ha egy telefonon belefutottak, miért nem figyelnek a többinél már erre ...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#427) PowerBuldog válasza Magnat (#426) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nálunk a családban már 5 xiaomi készülék van és egyikkel sem volt még ilyen panasz.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#428) Magnat válasza PowerBuldog (#427) üzenetére


Magnat
veterán

Nem minden modellnél és nem minden usernél jön elő...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#429) Ricardo válasza Magnat (#426) üzenetére


Ricardo
félisten

Headset nem lenne megoldás? Kényelmesebb lenne amikor mindkét kezed foglalt.

(#430) Magnat válasza Ricardo (#429) üzenetére


Magnat
veterán

Nyilván az sem rossz megoldás :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#431) Bagoly01 válasza Magnat (#430) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Redmi 3-al kezdtem. Már akkor is többet nyújtott kategóriájában, sőt!
Persze alig ismerték, de a fikázás azért az ment.
Ami tényleg minőségre oda vágott, az a LeEco volt.
Sajnálom is a márkát.

(#432) Graphics válasza Bagoly01 (#431) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A LeEco jó volt ,de ott vagy valami giga pénzmosoda ment, vagy feltette az a cég is a piros 14-re, mint a Gionee...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#433) exedoc válasza Dyingsoul (#218) üzenetére


exedoc
senior tag

Detto. Én is Amoled kijelzős készülékeket keresek inkább.

(#434) viktorhu válasza Schuler888 (#422) üzenetére


viktorhu
veterán

Engem még 2013-2014-ben simán csodabogárnak néztek a kínai telefonokkal.

(#435) szpali válasza viktorhu (#434) üzenetére


szpali
addikt

vagyunk ezzel így egy páran... :U

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#436) viktorhu válasza szpali (#435) üzenetére


viktorhu
veterán

Látod, hogy sokak emlékezete itt mégis korábbra teszi ezt az időszakot, pedig akkoriban indult a 3G is Kínában, szóval sokkal előbb nem lehetett értelmes kínai telefonjuk.

(#437) doooo válasza viktorhu (#436) üzenetére


doooo
veterán

Én speciel 2011 tájékán láttam a környezetemben az első Huaweit... Ascend II volt talán, de az is lehet, hogy az első Ascend (ami az első Huawei okostelefon?), de valószínűbb a II. Nem volt erőgép, de 3G-t tudott, ahogy addigra minden új készülék. Ekkoriban már nem volt új a technológia, és legalább másfél milliárd ember használta világszerte.

[ Szerkesztve ]

(#438) Dare2Live válasza joey04 (#402) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Meg az a baj vele, hogy Xioami csinálja. Ulephonenak "elnézném".
Ennyi év és jó készülék után mért kell bedobni egy ekkora átverés/gagyit? DNSükben van a gagyi és most kibukott vagy mi....?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#439) beyruth82 válasza Dare2Live (#438) üzenetére


beyruth82
veterán

Melyik a kamu kamera egyébként? Ami a vaku felett van?

(#440) Graphics válasza doooo (#437) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az Ascend II felénk nem igazán volt jelen, ugyanis CDMA hálózatokon ment. Az meg nálunk nem nagyon volt akkoriban sem..

A 3G már igen, illetve annak fejlesztései.

Illetve az Ascend márkanév 2012-ben tűnt fel, előtte inkább szolgáltatói vagy kódneves keszulekeik voltak ( U széria, illetve IDEOS)

Ascend P1 viszont lehetett, 2012-ből.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#441) Viktor0610 válasza beyruth82 (#439) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen.

Samsung Galaxy A54

(#442) INGJOKE


INGJOKE
veterán

TESZTET, TESZTET, TESZTET.... :C :DDD :DD :D

(#443) Tiédetis válasza INGJOKE (#442) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Kihagytál egy karaktert és összekavartad a betűket ( a múlt idő jelét)

TETSZETT, TETSZETT

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#444) INGJOKE válasza Tiédetis (#443) üzenetére


INGJOKE
veterán

Azt még nem tudhatom, majd ha lesz már teszt, utána szóba jöhet... :D

(#445) Tiédetis válasza INGJOKE (#444) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Mintha 15-től kerülne forgalomba.
Pixelek meg nov.05-től talán

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#446) doooo válasza Graphics (#440) üzenetére


doooo
veterán

"Az Ascend II felénk nem igazán volt jelen "

Nem is konkrétan Magyarországon volt... És tutira nem P1 volt, mert az már jóval magasabb kategória, és későbbi is. Képek alapján is a II a legvalószínűbb. Bár az lehet, hogy volt másik neve is akkoriban (mondjuk nem látok ilyet, akárhol is nézem). Az elődje M680 volt, de még azt is Ascend-nek nevezték, például Amerikában, amikor megkésve megérkezett oda 2011-ben (amikorra már majdnem megjelent a folytatása).
(Milyen fura leírni, hogy Amerikában volt Huawei...)

(#447) Lami66 válasza Graphics (#440) üzenetére


Lami66
őstag

Nekem 2012 elejéről a ZTE Blade ugrik be. A Telenornál az volt a legolcsóbb okostelefon.

(#448) Carline válasza Lami66 (#447) üzenetére


Carline
őstag

Telekomnál is. Az volt az első androidos telóm és megalapozta az állandó romolásra való igényemet.. :D

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#449) Tiédetis válasza INGJOKE (#444) üzenetére


Tiédetis
senior tag

[link] Eddig ezt lehet fellelni

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#450) Faby válasza Carline (#448) üzenetére


Faby
senior tag

Nekem egy HTC Desire volt az első, szintén a Telenortól.
És szintén azzal kezdtem a romolást, annál egészen sok variációt kipróbáltam. Ott találkoztam először a MIUI-val.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.