Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FatalEror


FatalEror
addikt

szokásos nyitó cucc.......

HardCore is my LifeStyle

(#2) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Be sem zárnám. Csak annyit tennék, hogy elbeszélgetne vele a dili doki, aztán elengedném. Csak előtte a képét kiadnám mindenhol, hogy "Nézzétek, gyilkos, nincs védettsége, azt csináltok vele, amit csak akartok!" Neki pedig megmondanám, hogy: "Ha élni akarsz, bizonyítsd be NEKIK, hogy méltó vagy élni és megbántad! Vagy senki sem véd meg, hogy levágjanak, mint egy disznót..."

(#3) Lauda


Lauda
félisten

Szerinted ez mennyire valo a logoutra? Ilyeneket olvasni itt, atyam... :W

(#4) baluka26


baluka26
veterán

Ez hol volt helyileg?
Mennyit ült az illető?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5) Rypejakten válasza Keeperv85 (#2) üzenetére


Rypejakten
addikt

ez mind szep es jo, ha kozben megoli a hozzatartozoid.

en a radikalis megoldas hive vagyok, golyot a fejbe. igaz, hogy a szemet szemert elv odaig vezet, hogy mindenki megvakul, de az ilyen patkanyok egyszeruen nem erdemlik meg az eletet, meg a gyors halal is enyhe itelet lenne ahhoz kepest, amit tettek, okoztak.

(#6) Keeperv85 válasza Rypejakten (#5) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szerinted meddig jutna élve, ha nem lennének nyomós érvei? Hmm? Nem hiszem, hogy túl sokáig...

(#7) Rypejakten válasza Keeperv85 (#6) üzenetére


Rypejakten
addikt

maga mar az, hogy kiengedtek, sejteti, hogy azert nem szarral gurit a tag, vagy valamelyik haverja. az ilyeneket barmibol kihuzzak, csak eleg kesst kell valakinek valahol ehhez lepengetnie az ugy erdekeben.
nem hiszek a nepmesekben, hogy majd egy igazsagoszto megoli. ez nem Szicilia, az atlag proli nem fogja a hetkoznapi eletet kockaztatni egy vendettaert.

(#8) Keeperv85 válasza Rypejakten (#7) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Óóó, dehogy is nem. Lenne, aki pokollá tegye a kis életét. Ha ki nem is merné nyírni, kegyetlen nagy szívásnak nézne elébe.
Mert most mivel jobb? Etetik X évig, addig védve van, aztán kijön, mint tiszta lappal szabadult polgár: ismét védve van a törvény által.
Ha azonnal halálra ítéled, az sem nyerő, mert ott meg benne van a tévedés lehetősége is, meg az is, hogy igazán nem büntetés az neki...

(#9) FatalEror válasza baluka26 (#4) üzenetére


FatalEror
addikt

Mármint,hogy hol történtek a bűntények?-Százhalombattán
Vagy,hogy hol ülte le?-Azt nem tudom.
Azt hiszem 5-6 évet kapott.

Rypejakten&Keeperv85
Az ilyennek a halálbüntetés az nem jó,túl gyors,túl egyszerű,viszont ha kap 50 évet egy 2*2m sötét,ablak nélküli cellában,ahol az ideje 90%-t tölti,az már egy fokkal érdekesebb.

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#10) bambano


bambano
titán

kultúrember nem öl, semmilyen formában, kivéve kajának való.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11) FatalEror válasza bambano (#10) üzenetére


FatalEror
addikt

Valahogy én is így gondlom,vagy ha már annyira akarja a vérengzést,akkor miért nem a saját csoportjával kezd ki,miért pont nővel?

HardCore is my LifeStyle

(#12) Keeperv85 válasza bambano (#10) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szerintem tévedsz vagy más megközelítésben használod a kultúrember szót, mint ahogy én gondolom. A legtöbb sorozatgyilkos pont magasan művelt, többnyire átlag feletti intelligenciát felmutató ember. Éppen attól válik valaki veszélyessé, hogy kinyitja az elméjének azt a részét is, ami okkal van zárva az átlag egyénekben. Amikor az élet csak egy biológiai folyamatként jelenik meg valakinek a tudományos elvekre épülő világképében és az "isten" csak egy elvont múltbéi fogalom, mikor végleg leszámol a földi korlátokkal és a lelkiismerettel, akkor az emberek is csak tárgyak. Játékszerek. A halál pedig a játék vége: ők vesztettek. Ő pedig nyert... A legjobb játék pedig az, ahol te hozod meg a szabályokat...

(#13) bambano válasza FatalEror (#11) üzenetére


bambano
titán

úgy látom: magyarázatra szorulok: én vagyok a kultúrember, ezért nem ölök embert. még egy sorozatgyilkost sem. a társadalom jogos elvárásának, hogy az ilyet kivonják a forgalomból és annak, hogy még egy ilyet sem ölök meg, a közös nevezője a tényleges életfogytiglan.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#14) Keeperv85 válasza bambano (#13) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem bünteted meg vele, hogy élete végéig eteted és szállást adsz neki. Hiába zárod be...

(#15) FatalEror válasza Keeperv85 (#14) üzenetére


FatalEror
addikt

Hát nem ennyi a börtön,ha vannak cellatársak,akkor ott problémák is gondolok a nemi,és testi bántalmazásra.

HardCore is my LifeStyle

(#16) bambano válasza Keeperv85 (#14) üzenetére


bambano
titán

de magamat sem büntetem a gyilkossággal.

Szerk: az, hogy hogyan bánsz a társadalomból kiiratkozottakkal, már téged meg engem minősít.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#17) FatalEror válasza bambano (#16) üzenetére


FatalEror
addikt

Nem akarom a szentet játszani,de ha én jóvoltomból halna meg egy ember,akkor nem biztos,hogy tudnék éjszaka aludni. :(

HardCore is my LifeStyle

(#18) Keeperv85 válasza FatalEror (#15) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Oh ugyan már. Nem gondolod te sem, hogy mindenki köcsög, aki ott van. Meghúzza magát, aztán békén hagyják. Párszor biztos kap, de túlnyomó többségében nem lesz bántódása. Főleg ha nem akar ráhúzni a többi is pár évet. Nem mindegy, hogy 2 évet kapsz, aztán egy nemi erőszak miatt egyből 5-re súlyosbítják... Az meg a másik fele, hogy egy gyerekgyilkosnak pl. az nem büntetés, hogy jól seggbe ... párszor... Túl kevés!

(#19) bambano válasza FatalEror (#17) üzenetére


bambano
titán

ennek a mondatnak az értelmezése kétféle lehet:
- nem tudnál jól aludni, ha egy ember, konkrétan a sorozatgyilkos meghalna miattad
- nem tudnál jól aludni, ha egy ember, egy ártatlan áldozat meghalna, mert miattad kiengednék a sorozatgyilkost.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#20) FatalEror válasza bambano (#19) üzenetére


FatalEror
addikt

Mind a 2 eset zavarna,igaz az első elég megdöbbentő,de akkor is zavarna,és arra gondolnék,hogy mi van ha megváltozott,és elvettem tőle az esélyt,és akkor is erre gondolnék,ha a józan ész azt mondaná,hogy kicsi rá az esély.

HardCore is my LifeStyle

(#21) bambano válasza FatalEror (#20) üzenetére


bambano
titán

ez egyike az erkölcsi kérdések ütközésének, hogy a gyilkosnak van ahhoz joga, hogy elhiggyük, megváltozott, vagy annak lenne joga élni, akit azután ölt meg, hogy azt hittük, megváltozott...

szerintem egyértelmű, az ártatlanok joga előbbre való.

egy sorozatgyilkos már eljátszotta minden jogát, ezért azt gondolom, hogy az, hogy hogy bánik a társadalom egy ilyennel, már nem a gyilkost minősíti, mert azt csak egyféleképpen lehet minősíteni, hanem a társadalomról mond ítéletet. Ezért nem támogatom a halálbüntetést, jó lesz arra a tényleges életfogytiglani is.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#22) #51177472 válasza Lauda (#3) üzenetére


#51177472
törölt tag

Ezt ugye te sem írtad komolyan?
nem értem miért kell beszólni a másiknak.. pff

(#23) Thome


Thome
addikt

Sűrűn járok battára... Kíváncsi leszek mi lesz. Csak aztán nehogy hajtóvadászat induljon ellene ha újrakezdi áldásos tevékenységét.

(#24) sziku69 válasza FatalEror (#9) üzenetére


sziku69
senior tag

"Azt hiszem 5-6 évet kapott."

Ez egy kicsit karcsú, nem? Szerintem a tényleges életfogytiglan a reális. De nem értem miért engedték ki?
És mikor történtek a bűncselekmények? Még Kádár idejében?

(#25) sziku69


sziku69
senior tag

"Balogh Lajos – A százhalombattai rém. 1995-ben 25 évre ítélték 4 ember meggyilkolásáért, bár 5 áldozata volt. Az ötödik a saját apja, de azt az anyja vállalta magára és később azt Balogh Lajosra nem bizonyították rá."

(wikipédia)

(#26) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Hogy a rákban engedték ki idő előtt, és hogyhogy nem életfogytiglant kap valaki 4 (5?) ember megöléséért? Hogy lehet sorozatgyilkosság után enyhítő körülmény a jó magaviselet? A korábbi enyhe döntéseket miéért nem vizsgálja felül utólag a bíróság? Ha már kiengedték, miért nem szerelnek az ilyenre nyomkövetőt?

[ Szerkesztve ]

(#27) sziku69 válasza Crystalheart (#26) üzenetére


sziku69
senior tag

Lehet, példát akarnak statuálni, hogy egy sorozatgyilkosra milyen jó hatással van a börtön. De mondjuk azt nem hinném, hogy aki ezt a döntést hozta, annak bármelyik családtagja azon a környéken lakik, ahol a fickó.

(#28) T. Almeida


T. Almeida
senior tag

Hol olvastad, hogy kiengedték? A google nem ad találatot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.