Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alcsa


alcsa
senior tag

Nekem a bevásárlókocsi zsetonom szokott a legtöbbször hiányozni :)).

(#2) Pr3ciSioN


Pr3ciSioN
aktív tag

Egy ötezres :D

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#3) mbalint987


mbalint987
aktív tag

A Boeing-ről mindig a Malév jut eszembe...

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#4) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

Ugyanilyen pénztárcám van :)

(#5) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az én pénztárcámban csak pénz van, a 2 bankkártyám, Smart és Supershop kártyák ( :DDD ) valamint az irataim. Aprónak hely sincs, meg amúgy is a zsebemben tartom.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) sketchifun válasza Csapoati (#5) üzenetére


sketchifun
senior tag

Füldugó. ;)

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#7) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Egyébként mihez kell a SIM kiszedő az otthontól távol? Vagy munkához muszáj?

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) kmisi99


kmisi99
addikt

Nekem ami különlegesebb az egy RF ID belépő kártya a munkahelyemhez, csak oda érintem a pénztárcát és már benn is vagyok, illetve egy kis kinyomtatott kártya a munkahelyem adózási adataival, ha céges számlára kell valamit vennem. A többi nem különleges, mozi jegyek, BKV bérletek, blokkok kiló számra.

Nekem a táskám a különlegesebb, ki nem mozdulok nélküle, ami van benne: USB forrasztó páka és kellékei, ón zsugorcső stb, mini csavarhúzó készlet, csípő fogó, sima fogó, szigszalag, gyors kötöző, tépőzár, érvég hüvelyek, kulcstartós ~10cm micro usb kábel, karbíner, pendrive, az összes létező kulcsom, meg pár apróság, sokszor még líthium akku cella is akad a táskában.

[ Szerkesztve ]

(#9) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Hát az enyém majdnem üres. :DDD Némi kp, aprópénz is minél kevesebb, meg bankkártya és SZÉP kártya azt' helló. Régebben én is a pénztárcámban tartottam az irataimat, csak rossz szokásom farzsebben hordani, és egy idő után tök gázul néztek ki, mert rajtuk ültem (mondjuk a kártyák most is elég deformáltak már). :D Viszont én is majdnem mindenhová táskát hordok, a "kacatjaim" abban vannak, de az sem számottevő (ott tartom pl. az iratokat kis irattartóban, kulcscsomó, néhány toll, általában van nálam egy könyv és fejhallgató is, usb kábel, ez-az-amaz. :)

[ Szerkesztve ]

(#10) petipetya


petipetya
nagyúr

A tárcában szinte semmi: bankkártya, igazolvány, lakcímkártya, bérlet és munkahelyi belépőkártya. Készpénzt nem használok - ha nagy ritkán igen, összehajtva belefér -, aprót táskába szórom és otthon van eltéve.

"nincs rá lezsóidő"

(#11) donmackó


donmackó
őstag

Nincs pénztárcám, nálunk a feleségem a bankár. Van egy irattartóm az irataimmal + bankkártyával és itt kimerült.

Release the cable hounds!

(#12) enginev3.0 válasza Csapoati (#7) üzenetére


enginev3.0
félisten

Az van a legritkábban használva, de ha pl eladtam a telefonom megesett hogy nem volt nálam és akkor gondban voltam, inkább a sim átalakítóval szívtam meg sokszor hogy nem volt nálam pedig kellett volna

OTG-t meg ritkán használok de mivel ilyen kicsi, bármikor jól jöhet

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Csak az iratok vannak tárcában.
Zseton mindig farzsebben igényesen postagumival összefogva, apró meg első nadrágzsebben.

Így ha elhagynám vagy lenyúlnák a tárcát, akkor is "csak" az iratokat kell pótolni.
Volt már, hogy vonaton meglovasították, aztán Keletiben csak pislogtam wtf. Két nap múlva hívtak a pályaudvarról, hogy itt a tárca, valaki behajította a sokadik peronhoz - nyilván mert nem volt benne gempa.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14) #72042496


#72042496
törölt tag

Nálam papírpénz és érme, plusz iratok, kártyák, illetve BKV bérlet.
(Átmenetileg különböző egyéb dolgok is, pl. nyugta, jegyzet, bevásárlólista (van hogy egyszerűbb így felskiccelni, mint a telefonba beírni), stb... de ezek időről időre kukázódnak.)

Nekem átalakító vagy SIM tű, hasonlók, mindig csak otthon kellettek.

[ Szerkesztve ]

(#15) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Nekem hagyma van benne. Mert ha belenézek elsírom magam :D

(#16) olloczky


olloczky
senior tag

Legyenek szívesek válaszolni azok a személyek, akik az aprójukat az (első)zsebükben tartják. MIÉRT?!!! :D Tényleg nem értem; nem zavar, hogy ott csörög vagy ilyesmi? Más nincs a zsebetekben? Kulcs, telefon akármi? Nekem a bal zsebemben a telóm van (Jobb kezes létemre. Egyszer haveri körben kb 10en felmértük, hogy ki melyik zsebében hordja a telót és abból csak 2en hordtuk a balban :D ), oda nyílván nem rakom mert összekarcolná (nincs tok rajta, meg amúgyis..). A jobb zsebben, kulcs, meg iratok (még a tipikus diákigazolványos tartóban), ott a kulcsommal,kulcstartóval akadna össze. Meg hát elvégre, pénz, ami a pénztárcába való, ha fizetéskor amúgyis elővszed a pénztárcád nem egyszerűbb lenne onnan aprót adni a kasszánál?

Tényleg nem kötekedek, csak nem bírom felfogni és kíváncsi vagyok :)

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#17) bmwsan


bmwsan
senior tag

Nálam nagyon extre dolog nincs, de kb ezek tal´lhatóak meg benne:
- papírpénz
- apró, de csak 50es és 2 darab szás mellett egy 5 forintos, mivel barátnom nagyon szeretin ezeket a pénz lapítós emlék érmés tekeros dolgokat :D, a 100-asokat és kétszázasokat neki álltam gyujteni egy pár hónapja, 100asok kocsimosás/parkolás, a 200-asokat pedig csak úgy ...
- TAJ, személyi, Lakcím
- jogsi, forgalmi
- shell smart
- szépkártya
- bank illetve hitelkártyák
- névjegykártyák
- tesco clubcard
- céges belepo
- bartno fénykép
- kondi bérlet

Jelenlegi állapotában, nadrágzsebben hordhatatlan, és az utolsó kézpénz felvételnél is 30db 5000-es adott ki az automata, kb összecsukni sem lehet :U :))

(#18) D1Rect


D1Rect
félisten

- iratok
- bankkártyák
- pénz
- 2 bérlet

(#19) Ellia


Ellia
addikt

Szokásos dolgokon kívül nekem két dolog van bent pluszban:

Wallet ninja elsőre vicces, de néha már tett jó szolgálatot. Illetve egy ilyen kártya méretűre összehajtogatható kés. Praktikus ha hirtelen kell valamit vágni (papír, karton) de keményebb dolgokra nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#20) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Házas vagyok!!!!!

ÜRES!!!!! :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#21) #20655360


#20655360
törölt tag

Nincs. Hogy miért? Ha elhagyod/kirabolnak, egyszerre mindened odavan.
Pénz a zsebbe, bankkártyát ritkán használok. Igazolványt meg soha nem hordok magamnál. (nem tom mondjuk, hogy egy igazoltatásnál mi történne, de leszarom. Legalább így tutira nem hagyom el.)

Csak mindig azt viszem, amire szükség van. :)

(#22) olloczky válasza #20655360 (#21) üzenetére


olloczky
senior tag

Ha jól tudom köteles vagy valamilyen személyazonosításra alkalmas okmányt magadnál tartani.

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#23) #20655360 válasza olloczky (#22) üzenetére


#20655360
törölt tag

Jól tudod. :)

(#24) total90


total90
veterán

Pénz, bankkártya, többi a telefonon van.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#25) enginev3.0 válasza Ellia (#19) üzenetére


enginev3.0
félisten

LoL ezek nagyon tetszenek

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#26) Chaser válasza olloczky (#22) üzenetére


Chaser
titán

sokszor én se viszem, ha úgy adódik pereljenek be, elfelejtettem, pontlesz@rom, az illetékesek meg a 100 millás házukat "felejtik el" megemlíteni bevallásban, ha ők kidumálják én is ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27) olloczky válasza Chaser (#26) üzenetére


olloczky
senior tag

És mi van akkor -csak egy példa- ha baleset ér téged és nem tudnak beazonosítani, mert nincs nálad semmilyen igazolvány és emiatt csak órákkal (vagy akár még többel) később tudják értesíteni a hozzátarzóidat vagy ilyesmi, mert "a politikusok lopnak"? Na mindegy.

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#28) föccer


föccer
nagyúr

Egy kibsszzt nagy űr, egy hatalmas vákum. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#29) Avicularia


Avicularia
veterán

Én ilyet használok [link]
Kártyákon kívül egy kevés papírpénz elfér a hátuljában, de semmi más.
Aprót a bal első zsebemben hordom, ha van nálam.

(#30) mephi666 válasza alcsa (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

az nálam egy 1frankos :) mindig a kocsiban van (ha nagybevásárlunk, akkor úgyis kocsival megyünk és kell bevásárlókocsi) ...méretre kb akkora, mint egy 100-as, beveszi helyette a kocsi, nem költöm el soha és kéznél van :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31) Chaser válasza olloczky (#27) üzenetére


Chaser
titán

majd ha baleset ér elgondolkozom rajta ( :
bankkártyám pl jellemzően nálam van, az is igaz, akkor igazolvány is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

"Nálatok van olyan ami pénztárcában mindig nálatok van, és persze amikor nincs akkor kellene?"

Én a kotonnal vagyok így...:D

[ Szerkesztve ]

(#33) olloczky válasza Chaser (#31) üzenetére


olloczky
senior tag

Jogos :)

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#34) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Kinek van még manapság péztárcája?! Nekem ha lenne, le sem bírnám tenni a vákuum miatt...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#35) enginev3.0 válasza Just_Reboot (#32) üzenetére


enginev3.0
félisten

Az nagyon sokáig volt nálam is mindig
De azóta már nincs rá szükség

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#36) nemlehet


nemlehet
őstag

Nekem nincs tárcám, csak egy igazolvány tartóm, abban iratok, bérlet, bankkártya és ennyi. Volt olyan, hogy 8 hónapig nem kellett kp-hoz nyúlnom :D Nem vagyok híve a nagy málháknak, meg a "mi van ha kell" spájzolásnak. Ami nagyon kéne úgy se lesz nálad, aztán a végén már a fél háztartást cipelheted.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#37) enginev3.0 válasza nemlehet (#36) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én november óta szinte csak kártyázok, mióta van Paypassom, bár a kártyahasználati díjon meg is látszik, az sms díjon

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#38) wapee


wapee
tag

Semmi. Mert nincs. :D #36 detto

[ Szerkesztve ]

(#39) KaiotEch válasza nemlehet (#36) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Egy gorillától ki kéne el kp-t? ;]

(#40) Eastman


Eastman
őstag

Pénzcsipesz, a pénzek között igazolványok, a kulcstartón a legkisebb Victorinox. A táskámban a nagy.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#41) nemlehet válasza KaiotEch (#39) üzenetére


nemlehet
őstag

A WWF rendszeresen :D

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#42) Kolondrum


Kolondrum
félisten

NEm olvastam végig, kerestem a kifejetést CTRL + F-el, senki nem írta. Ennnyi! :DD

(#43) bmwsan válasza Kolondrum (#42) üzenetére


bmwsan
senior tag

Az én listámban sincs benne, de úgy gondolom sok férfitárs pénztárcájában meg található ... ;] :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.